Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Monitorok  »  Manli GeForce2Ti 64MB DDR TV out (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) nothingface


nothingface
tag

Üdv mindenkinek!

Ha valakinek vannak tapasztalatai a fent nevezett kártyával (esetleg valamilyen más Manli Nvidia kártyával), nagyon örülnék, ha meg tudná osztani velem, ugyanis tervezek venni egyet. Elsősorban a 2D képminősége érdekelne (jobb-e valamivel a teljesen noname Nvidia kártyákénál, vagy ugyanolyan sz**), valamint a TV kimenet minősége/használhatósága.

Ja, azt nem tudja valaki véletlenül, hogy az Nvidia referencia driverekben benne vannak-e a TV kimenettel kapcsolatos beállítások, vagy ehhez a kártyagyártó saját drivere kell?

Előre is kösz a válaszokat!

(#2) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Ez engen is érdekelne + jöhet Radeon info is...

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#3) papppage


papppage
csendes tag

Hi

Egy hete jutottam hozzá egy Manli Gef2TI cucchoz, de TV out nélkül. 64M ddr ramja van, és szerintem nagyon atom képe. Előzőleg egy Acorp TNT2 32M-es kártyám volt, és ahhoz képest szerintem szebb a képe, mind 2D és 3D módban. Jelen pillanatban ott tartok, hogy a monitorom (LG774FT) nem tud akkora frissítést, mint amire a kártya képes lenne.

Szóval. Nyugodtan használhatod az Nvidia detonator drivereket, nekem nagyon beváltak. Tweak szinten a gyári core250/mem400 helyett most c282/m445-ön fut, atomstabilan.

Pg

My way or the highway?

(#4) nothingface válasza papppage (#3) üzenetére


nothingface
tag

Kösz a választ!

Útvonal

Fórumok  »  Monitorok  »  Manli GeForce2Ti 64MB DDR TV out (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.