Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Maniac blogja (téma lezárva)

Hozzászólások

(#7) maniac


maniac
senior tag

Na nehany napot kihagytam mert igen sok dolgom volt, meg gondolkodnom kellett. Hat mint gondoltam Gigi elhagyott mondvan - amit mar annyiszor hallottam - hogy inkabb baratnak tekint, tul gyorsan jott ez es a tobbi es a tobbi. Ezt igy telefonban tudtam meg ugyanis tudtam hogy ez lesz es mikor mondta hogy nem er ra - egy ujabb kifogas, keresztapja szulinapja :) - valamint hogy majd beszelnunk kellene mondtam hogy gondolom tudom mirol akar beszelni ugyhogy most mondja meg aztan meg megbeszeljuk. Hat ugy elmondta, ugyhogy ujult erovel no meg masfel uveg jo kis tabis borral felszerelkezve elindultam ZP-be. Taliztam Évivel akit gondolom nem nagyon kell bemutatnom. Dumaltunk meg ilyenek. Ja elotte meg taliztam ket ismeros arccal mind2 hajtott Évire - ezt akkor tudtam meg mikor kerdeztem hogy kire varnak :). Na miutan ezt megtudtam mar nem volt olyan jo kedvem, na de mind1. Evi megerkezett es buliztunk. Buliban semmi kulonos nem tortent, azon kivul hogy mar megint sikerult a repedt bordamba beletalalnia egy allatnak. Buli utan hazakisertem Evit es jottem haza. Ja buliban szerelmet vallottam neki :) - ugy hogy nagyon allni se birtam szal nem nagyon hitte el - aztan hazafele kiserve mondta, hogy bejovok neki :) - na ilyet se mondott meg lany nekem :) - es aztan rakerdezett hogy hogyhogy nem tudom :). Na ugyhogy hazakisertem aztan most hazaertem, hulla faradt vagyok total keszen vagyok de nem birok aludni. Bevallottam egyebkent neki hogy most egy arva petakom sincs, ugyhogy nagyon bulikra meg ilyen fizetos helyekre nem tudom elvinni - na most ugyebar a velem egykoru lanyok ilyenkor lecelnek le, kezdd fejfajasuk lenni stb, Evi azt mondta hogy semmi problema, o ezt nem varja el, meg egyebkent is neki van penze, ugyhogy no problem :). Huh kicsit kesz vagyok szal amiatt most irom hogy miutan igy dumaltunk buszon megkerdezte vmire hogy megkerem-e a kezet (nem tudom mire kerdezett ra ezzel :) ) erre valaszoltam hogy majd mikor lesz melom meg diploma meg minden stabil dolog - ami jelen pillanatban nincs. Szoval most tok jo, kivancsian varom hogy mi lesz. Egy dolgot nem tudok hogy hova vigyem el :-/. Ezen meg gondolkoznom kell. De szvsz elviszem vhova setalni. Kozben mosst nezem hogy holnap meg PH! tali szoval hmmm lehet hogy megprobalom elvinni, csak anyamtol visszakene kerni vmennyi penzt abbol amit kozosbe adtam :).Na majd meg kiderul hogy mi fog kisulni ebbol az egeszbol, de nem bannam ha vegre vmi erett kapcsolatom lenne. Ja es a csaj total olyan mint anyam szoval: ''Mikor mesz vizsgazni?'' ''Nem kene ennyit buliznod...'' stb, de nem baszogatasnak hanem torodesnek veszem le erdekes modon, anyam mondandojaval ellentetben. Kozben eszembe jutott hogy miert kerdezett ra hogy elveszem-e. Ugyanis mondta hogy vegetarianus es utalja a parizsi szagat (vki azt zabalt), aztan mondtam hogy parizsit en se komalom - ugyebar osszetetelet tekintve olyan fradis, szoval mindent bele :). Erre jott azzal hgoy gondoljam el azt hogy o nem dohanyzik en meg igen, es ez kurva szar neki. Mondtam hogy jovo het csutortokig leszokom, tehat aug. 5-ig. Hat durva lesz 4 ev utan :). De vmit vmiert ugyebar - meg hat nekem is jobb lenne mind penzugyileg, mind egeszsegugyileg a leszokas. Na asszem zarom soraim, joejt. Talan eltudok aludni, habar nem nagyon megy... :(

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Maniac blogja (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.