Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4451) venom8888 válasza eami (#4450) üzenetére


venom8888
őstag

A PC rol van rakotve a TV-re, az alaplapomon nincs az a kimenet, de a TV-n van, es igy mukodtetem. optikai kabellel. a Kodinal engedejeztetnem kellett Passtrough-t es igy bekapcsolt az 5.1,lehet a vlc nel bevan, a tobbinel meg ugyan ugy mint itt, manualisan kell

[ Szerkesztve ]

(#4452) eami válasza venom8888 (#4451) üzenetére


eami
addikt

PC-ről tvre mivel?

mondjuk kb majdnem mindegy ha PC-ről direktbe nem tudod rakotni a hangfalra...

[ Szerkesztve ]

(#4453) venom8888 válasza eami (#4452) üzenetére


venom8888
őstag

PC rol nem kotom a tv re a Z906 ot,mert nincs optikaim az alaplapon. Igy csak a kepet tolom a PC rol, es a hangot a TV rol adom a z906-ra optikan keresztul, anyit teszek, hogy a pc-n at allitom 2 pillanat alatt a jobb also sarokban a monitor hangszorojarol, a tv hangszorojara,es maris mukodik a z906 5.1 ben film alatt

(#4454) venom8888


venom8888
őstag

Most mar valaki oknal fogva mukodik a power dvd is 5.1 ben, de a kep nem tetszik, a vlc ben sokkal elenkebb szinesebb, a media player classic ban is tompabbak a szinek, a VLC nek merfoldekkel szebb a kepe valamiert. A Potplayerben is sokkal szebb, szinesebb, de ott meg nincs 5.1 :(

[ Szerkesztve ]

(#4455) semetka válasza venom8888 (#4453) üzenetére


semetka
őstag

Akkor neked PC-ről HDMI-n megy át a hang TV-re , onnan pedig optikaival a z906-ba. Sajna így a TV-n is múlik mit enged át

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#4456) venom8888 válasza semetka (#4455) üzenetére


venom8888
őstag

Nem. PC rol csak a kep megy at a tv-reHDMI rol, a hangot a tv re kotott z906 agyja az optikai kabelen keresztul

[ Szerkesztve ]

(#4457) semetka válasza venom8888 (#4456) üzenetére


semetka
őstag

HDMI-n kép és hang is megy, ezért választod ki a PC-n a TV opciót alul a hangszórónál. Utánna a TV már passthrougholja a z906nak.

[ Szerkesztve ]

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#4458) venom8888 válasza semetka (#4457) üzenetére


venom8888
őstag

igen valoszinu ez tortenik,nincs ezzel baj nem?
Abban tudnal segiteni a Potplayerben hogy kell beallitani az 5.1 et? Tetszik a kepi vilaga a lejatszonak,de mar mindent ossze vissza allitgattam benne, most megy a decode-jel,de a hatso hangfalak nem mennek :) Ha sztereoba rakom akkor azok is mennek,de a Decode jel nem megy.

[ Szerkesztve ]

(#4459) semetka válasza venom8888 (#4458) üzenetére


semetka
őstag

Nincs vele baj, csak kicsit korlátoz a TV hogy melyik hangformátum fog úgy menni hogy ég a decode.Nekem PC-ről van optika és (DD, DDP, DTS, DTS-HD, TrueHD, Atmos, ) ezeknél mind ég a decode.

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#4460) semetka válasza venom8888 (#4458) üzenetére


semetka
őstag

Nekem az nincs fent de ott is a passthrough-ot keresd.

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#4461) venom8888 válasza semetka (#4460) üzenetére


venom8888
őstag

meg talaltam, de hiaba allitom be a TV-t ott, nem megy 5.1 ben a decode jel, nagyon bonyolult beallitani, ilyen nehez audio menut meg nem lattam soha.
NA sikerult, de 1 ev mulva mar nem fogok ra emlekezni :D

[ Szerkesztve ]

(#4462) venom8888 válasza semetka (#4459) üzenetére


venom8888
őstag

Miert korlatoz? Ha a filmben van 5.1 akkor a decode nekem is eg.

(#4463) semetka válasza venom8888 (#4462) üzenetére


semetka
őstag

Mert a TV-k nagyjából a DD és a DTS-t küldik át, a többit amit felsoroltam , azt nem.

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#4464) venom8888 válasza semetka (#4463) üzenetére


venom8888
őstag

En hiszek neked, te jobban ertesz a dologhoz ez nyilvanvalo. De akkor nekem miert eg a decode es van 5.1 minden filmnel ? Az is tokeletes brutal hangzasu ami nekem atjon. Pl van a csodalatos pokember 2-ben az a resz ,amikor kuzd elektroval az utcan, az valami elkepeszto milyen zene,es hangzas van abban a filmben. Meg halgattam azt a reszt vagy 5x :D

[ Szerkesztve ]

(#4465) venom8888


venom8888
őstag

Azok a hang tupusok jobbak egyik a masiktol ,jobb mint a dts? Nekem az villan fel neha a tv kijelzojén jobb alul,de neha semmi,de attol ugyan ugy megy a decore jel es az 5.1 hangzas.

(#4466) semetka válasza venom8888 (#4465) üzenetére


semetka
őstag

Ha a decode ég akkor működik a z906 5.1 módban. Persze jobb hangtípusok azok ,de egy sima DTS is rohadt jól tud már szólni, sokkal jobb mint eg DD.

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#4467) venom8888 válasza semetka (#4466) üzenetére


venom8888
őstag

Koszonom

(#4468) semetka válasza venom8888 (#4467) üzenetére


semetka
őstag

Szivesen.

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#4469) eami válasza venom8888 (#4465) üzenetére


eami
addikt

egyébként a gép és a tv egy szobában van?

(#4470) venom8888 válasza eami (#4469) üzenetére


venom8888
őstag

Persze, egymas mellett vannak. Amugy mit szivnak vele, hogy at huzzam a TV-re a filmet, es meg talaljam a Play gombot a masik szobabol :D

[ Szerkesztve ]

(#4471) eami válasza venom8888 (#4470) üzenetére


eami
addikt

én hálón simán kitolom a szobában lévő gépről a nappaliban lévő TVre :DDD igaz olyat már nem visz mint amit lenkeltél :N

amúgy azért kérdeztem, mert lehet érdemes elgondolkoznod azon, hogy a hangfalat inkább a gépre kötöd jack kábellel.

(#4472) venom8888 válasza eami (#4471) üzenetére


venom8888
őstag

Hozza van kotve a gehez is,de az csak zenehalgatasra jo,mert ugye nincs optikai az alaplapomon, igy nem tudok filmezni 5.1 ben.
Akkor az evek gyakorlasa volt neked :D Nagy a tavolsag egy 4k filmhez neked?

(#4473) eami válasza venom8888 (#4472) üzenetére


eami
addikt

mármint úgy értettem hogy hálózaton tolom ki a filmet DLNA :)

nekem sincs optikai az alaplapomon, viszont a hangkártya tud 5.1-et 3 jackel. Nem kell hozzá optikai hogy 5.1-ben menjen.

(#4474) Peace


Peace
nagyúr

Segítsetek plz, hátha van ötlet!

PC-ről jack kábeles összeköttetésnél elszállt filmezés közben a sub+center és a két hátsó. Onnantól kezdve csak a két első volt hajlandó szólni. Ha bedugtam a sub+centert a mélyláda zöld jack bemenetébe, akkor szólt a windows-os 5.1 hangteszt alatt. És ugyanúgy a két hátsót bedugva a zöldbe szólt a két hátsó, a többi 4 süket. TV-ről optikai bemeneten továbbra is szépen működött az 5.1 Netflix alatt. Én innentől kezdve gondoltam, hogy elszállt a Logitech narancssárga és fekete bemenete. Visszaküldtem nekik, majd visszakaptam, hogy nem tapasztalták ezt a hibát. Tiszta ideg voltam és összepattintottam, ugyanez a hiba. Nem szól Win 5.1 hangteszt alatt sem és sehogy máshogy sem, csak az a hangfal pár, amit a zöld bemenetre dugok, a narancs és a fekete halott. Visszaküldtem megint, de megint azt állítják, hogy náluk minden rendben. Ki lett próbálva 3 hangkártyával a cucc és azóta alaplapcsere után Windows reinstall is volt. Minden esetben ugyanez a hiba. Nem akarom elhinni, hogy a géppel lenne a gond, hiszen megszólaltatta a hangkártya az összes hangfalat Win teszt alatt, de ugye csak a zöld jack bemeneten lévőt, a többi süket. Kérdezték, hogy nem-e állítottam át sztereóra. Nem lehet ilyet tenni, ha 1-es bemeneten van, ami az 5.1-es analóg. De amúgy sem tettem ilyet, ennyire béna nem vagyok. Szerintetek?

(#4475) semetka válasza Peace (#4474) üzenetére


semetka
őstag

Most akkor 3 db jackkel van összekötve?

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#4476) Peace válasza semetka (#4475) üzenetére


Peace
nagyúr

Igen, úgy működött. Most szervizben van. Visszaküldtem másodjára is.

(#4477) semetka válasza Peace (#4476) üzenetére


semetka
őstag

Hangkártya kezelőpultján biztos 5.1 en volt? Sztereóra simán át lehet állítani és akkor csak a zöldből jön a hang.

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#4478) venom8888 válasza eami (#4473) üzenetére


venom8888
őstag

Hogy erted hogy halozaton tolod ki a filmet a PC rol a tv-re?

(#4479) venom8888


venom8888
őstag

De ha nem viszi a filmet amit linkeltem, akkor mi ertelme annak?

(#4480) eami válasza venom8888 (#4479) üzenetére


eami
addikt

hogy nem csak abban a formátumban léteznek filmek? xD

(#4481) eami válasza venom8888 (#4478) üzenetére


eami
addikt

TV is meg a PC is egy helyi hálón lóg, aztán a tv eleri a PC filmeket direktbe.

(#4482) venom8888 válasza eami (#4481) üzenetére


venom8888
őstag

Jaaah ertem, hat en HDMI kabelen vezetem bele, ha kell akkor 10m-rol,ha majd szukseg lesz ra :D

(#4483) Peace válasza semetka (#4477) üzenetére


Peace
nagyúr

A régi alaplapomon film közben szállt el a hang a 4 hangfalról. Aztán átdugtam a PCI-os Asus Xonar-ba (igen, 6 csatornásra volt állítva az is), azon sem szólt az említett 4 hangfal. Majd megvettem az új alaplapomat és új Win került fel. Ennek az alaplapi hangkártyájával ugyanez. Így nézett ki a hangteszt, amikor visszakaptam a szervizből, hogy állítólag semmi baja:

Egyszer elhibázhatok valamit, de háromszor már nehezen. Egyértelműen a narancs és fekete bemeneteken nem érzékel semmit a hangrendszer. Ha átdugtam a feketét a zöld bemenetbe, akkor csak az azon lévő két hangfal szólt. Ha pedig a narancsot toltam a zöldbe, akkor csak az a kettő, ami a zöldbe volt. Tehát felcseréltem és kipróbáltam három féle sorrendet, mindig csak az a két hangfal szólt, ami a zöld bemenetbe lett dugva. Én vagyok a hülye? :F

(#4484) semetka válasza Peace (#4483) üzenetére


semetka
őstag

Akkor sanszos hogy a z906 a hibás, nem értem a szervíz hogy mondja jónak. Nem lehet hogy optikán próbálják? mert úgy jó azt mondtad

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#4485) eami válasza Peace (#4483) üzenetére


eami
addikt

esetleg nem lehet hogy a jack panel kiosztása állt vissza / valami másra?

(#4486) Freezee válasza Peace (#4483) üzenetére


Freezee
senior tag

Hát pedig akkor ha mindig más hangfal szólt és mindíg a zöld kimeneten akkor a Za906 jó, pont hogy a hangkártyával van valami. Vagy beállítás, vagy hiba.

(#4487) Peace válasza semetka (#4484) üzenetére


Peace
nagyúr

Állítólag nem, kértem már tőlük videót a tesztelésről. Remélem kapok is.

(#4488) Peace válasza eami (#4485) üzenetére


Peace
nagyúr

Nem. Végig lett nézve win 5.1 teszt és kimegy a hang minden csatornán.

(#4489) Peace válasza Freezee (#4486) üzenetére


Peace
nagyúr

A hangkártya kiadja a hangot, de mindig csak a z906 zöld bemenetére dugva szólal meg. Nem hinném, hogy három hangkártya is pont ugyanolyan szar lenne...... :F

(#4490) Peace


Peace
nagyúr

Áramtalanítottam is, hogy hátha csak meghülyült és kell neki egy reset. Nem segített.

(#4491) Sub-ZeRo válasza Peace (#4490) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

A jack dugókat próbáltad másikkal?

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#4492) Peace válasza Sub-ZeRo (#4491) üzenetére


Peace
nagyúr

Más eszközzel? Telefon mondjuk? Nem. Meg sem fordult a fejemben, mert 3 hangkártya után elkönyveltem, hogy ott van a baj a mélyláda két bemenetén. Elég gyanús, ha film közben száll el. Kábel is le lett tesztelve. Ráadásul még vettem is 3 új kábelt, mert nem volt annyi eszem hirtelen, hogy csak dugjam át egyenként a zöldbe és így is kiderül, hogy kábelnek nincs baja. Igazából már nem csak az zavar, hogy hetek óta tv hangszórót kell hallgatnom, hanem hogy hülyének vagyok nézve. Remélem hétfőn kapok videót róla hogy tesztelték..........

[ Szerkesztve ]

(#4493) Sub-ZeRo válasza Peace (#4492) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Olyat próbáltál hogy másik elosztóból adsz neki áramot? Mondjuk hosszabítóról máshonnan.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#4494) Peace válasza Sub-ZeRo (#4493) üzenetére


Peace
nagyúr

Ahha, néztem másik elosztóból. Itt tényleg az lehet, hogy adtak rá valami akármilyen módon hangot és azt kitolja a 6 hangfalra. Optikain ugye ezt teszi. Csak felidegesít, hogy egyszer már visszaküldték, hogy semmi baja. És most másodjára is azt akarják bemagyarázni, hogy én vagyok hülye....

(#4495) Sub-ZeRo válasza Peace (#4494) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Én azért kipróbálnék egy másik számítógen is a rendszert... Ha még nem tetted meg és nem optikán nézném meg.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#4496) eami válasza Sub-ZeRo (#4495) üzenetére


eami
addikt

vagy fogja a 3 jack kábelt ami a gépbe menne és egyesével rádugja mondjuk telóra, hogy akkor miújság.

(#4497) Sub-ZeRo válasza eami (#4496) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Vagy az. Van egy sejtésem de nem hinném hogy az lenne a gond amire gondolok...

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#4498) Peace válasza Sub-ZeRo (#4497) üzenetére


Peace
nagyúr

Mégpedig? Én most már rohadt kíváncsi vagyok! Írtam nekik, hogy szeretnék hétfőn látni egy videót hogy van összekötve és lássam hogy fut le a win 5.1 teszt.

(#4499) Sub-ZeRo válasza Peace (#4498) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Ahogy én látom a dolgokat kifejtem.
Nézem az adatlapod és ezzel a faszántos géppel nem akar neked 5.1-et kiadni a Z906?! Érdekes.
Na akkor elkezdem! Csak hogy tudjál követni, hogy gondolom. :R

Írtad, hogy ha csak a zöldbe vannak bedugva, akkor külön-külön szólnak a hangfalak.
Én úgy látom, ha rossz lenne, akkor nem szólna más dugóban sem egyik sem. Sem a hátsó, sem a center-szub. Vagyis ha külön szólaltatod meg a csatornákat akkor mennek.
Szerintem nem a Z906 baja ez. (kizárnám egyelőre)

Próbáltad 3 hangkártával, ugyan az a gond. Gondolom ebbe a gépbe nézted meg.
Kizárnám hogy 3 hangkártya egyszerre ilyen hibát produkálna. Ergó a kártyák szerintem jók.
Vettél másik lapot, abban is így produkálta a dolgokat. Ha ez a lapod van, ami most az adatlapodon fel van tüntetve, ott bizony jó hangkártya van benne (integrálthoz képest) és az tuti nem rossz. (kizárnám)

Vissza jött már a gariból, hogy ők nem produkáltak hibát a termékkel, náluk jó volt. Itt már érdekes, nem hinném hogy a szervíz szívatna tégned.

Ezek után azért zárjuk ki hogy a Z906 rossz.

Szerintem az lehet a gond, hogy valamelyik hardvered szívat vagy döglődik.

Én tippelnék az 5600X-re. Főleg ha húzva van. Ha az alaplapi hangkártyát vesszük alapul akkor kell neki a proci és ha az hibázik, akkor gond van. Ez lehet a húzástól is.
Nem tudom nálad húzva van e a proci, ha nincs akkor megyek tovább.

Tápegység. Az mind végig maradt a gépben mint változatlan hardver.
Az is kell a hanghoz, valahonnan kell az áramot kapnia a lapon keresztül és lehet a tápod valamilyen 12 voltos ága szarakodik és hibázik. (még mindig az integrált hangkártyát mondom).
Amúgy meg összeraksz egy 2080 szuperrel szerelt gépet aminek a minimum tápegysége amit ajánlanak 650 watttos te meg egy 600-as táppal tolod meg. Bátor dolog...
Nálam volt már ilyen, vagyis keresztfiamnál, hogy a minimum táp nem haladta meg a kártyának ajánlott tápot és rövid időn belült elhalt a tápegység. Te bátor ember vagy! :R
Tudom, jönnek a tápos topikból, hogy ki van számolva, elég a 600-as is ehhez a géphez, nem kell a 650 vagy nagyobb táp neki. Igen, én is megkaptam. A gyakorlat meg bebizonyította (nálunk) hogy az ajánlott tápot illik megadni a kártyának, vagy nagyobbat és nem fog hibázni, vagy megdögleni valamelyik hardver, hardvered lásd nálunk a tápegység. Én a 600-as táppal egy rx 580-at hajtok... Pont olyannal mint a tied. 700-as vettem az rx 590-nek. Szinte nincs köztük különbség, de ha netén nagyobb vga megy a gépbe, akkor legyen neki tartalék... Tudom, nem a vga a döglik, de a tápod azért fontos egység és ha valami gubanc lesz vele, akkor tud érdekes dolgot csinálni.

De térjünk vissza.
Ha húzva van a géped, akkor egy defaultal próbálkoznék, mind a proci tuning, mind a ramot alapra raknám és megnézném azzal. Lehet nincs neki köze hozzá, mert mi is lenne a hanghoz, de ha nem nézel meg minden lehetőséget akkor nem tudsz merre indulni.
A tápot cserélném (nem most egyből, hanem kipróbálnám másik géppel hogy megy e az 5.1 ha igen és nálad ugyan úgy nem, akkor tuti kukáznám és egy 750-est vennék bele minimum),

Beállítások.Megnézném újra. Mind a Z906-nál mind a hangkártyánál. Lehet valamin elcsúsztál.

Én kérnék egy nagyobb tápot valakitől és kipróbálnám azzal is.
Amúgy én a tápra gondolok (ha kizárjuk a Z906-ot). Szerintem valami nem kerek vele.
Lapot cseréltél, hangkártyát cseréltél és ugyan az a hiba jött elő.
Ha a z906 jó a szervízbe és ha küldenek videót róla, akkor nálad van gubanc és én a tápra vagy a procira gondolok. Esetleg egy bios update a lapnak hátha... Hátha...

Én azt mondom, hogy ha minden csatorna jó a 906-on, de csak 5.1-ben nem akar szólni nem gondolnám hogy úgy menne tönkre, hogy csak 5.1-be nem szólna.
Amúgy attól, hogy a kezelőpulton a direkt 5.1 csatorna van kiválasztva, tudod a hangkártyát átállítani sztereóra és csak úgy is szól. Kipróbáltam. Akkor csak sztereó jelet kap a Logi.
Nem fog akkor menni 5.1-be.

Vagy még valami.
Nem tudom milyen lejátszóval próbáltad 5.1-ben tolni, de lehet ott a forrásod sztereóba van állítva és nem ad 5.1-et.
Vagy ha AC3 kodeket használsz ott is ránéznék, mert ott alapból 2.0-at ad.
Szóval elég sok dolog van még amt megnéznék. Meg sokat nem is tudok, hogy te mit használsz és csak találgatok hogy mik lehetnek a hiba forrásai. Szóval csak ötletele abból amiket tudok. :R

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#4500) Peace válasza Sub-ZeRo (#4499) üzenetére


Peace
nagyúr

Érdekes elgondolás. ASUS PRIME B350-PLUS volt a gépben 1600X-el. Itt szállt el a hang filmnézés közben. Volt egy Asus Xonar DG is a gépben, azon is ugyanez volt a hiba, hogy a két hátsó és a sub+center nem szólt, itt már egészen biztos voltam benne, hogy a Z906 lesz a ludas. De kb. rá egy hétre érkezett meg az új lap és proci, akkor már megvártam, hogy ezzel mit művel. És lássatok csodát, kottára ugyanaz a hiba. Új hardware és Teljesen friss Win telepítés után. Nincs húzva a proci és a RAM sem, alapon megy. Na de valahogy kierőszakolom én ezt a videót belőlük hétfőn, mert szeretném látni, hogy tényleg a 3 jack-el van-e összekötve és lefut-e a win 5.1 teszt rendben. Ha igen, akkor megvagyok lőve. Megnézem újra itthon. Ha mindent rendben találok, akkor meg szépen átviszem valakihez, akinek 5.1-es alaplapi kártyája van és meglessük. Én úgy gondolom, hogyha a tápnak sok lenne a rendszer, akkor előbb lőné ki a játékot vagy indulna újra magától, minthogy ilyen specifikus hibát eredményezzen, hogy 2 külön lap+cpu-n és 3 különböző hangkártyán kottára ugyanazt a jelenséget produkálja........ :F

szerk.: Én is aggódtam a 600W miatt a videókártya vásárlás előtt, de elolvastam 8-10 bejegyzést róla és itt is kérdezősködtem. Elvileg bőven elégnek kell lennie egy minőségi 600-asnak. 400-450 körül van a max fogyasztása rendszernek.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.