Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #41133696


#41133696
törölt tag

Helló!

A topic-ot két okból nyitottam :)

Egyfelől ez egy remek egér, és még nincs topicja .

Másfelől kérdésem volna, de mivel nincs topicja nem tudtam máshol feltenni.

Szóval most érezett meg és átolvasva az útmutatót a Flash memóriával kapcsolatban lenne kérdésem. Akárhányszor módosíthatom illetve menthetem az egérbe a profilt, vagy esetleg van valami limit ?:) Bocsi, de a Burn felírat miatt rémültem meg :)

[ Szerkesztve ]

(#2) worxland válasza #41133696 (#1) üzenetére


worxland
addikt

Nincs limit.

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#3) #41133696 válasza worxland (#2) üzenetére


#41133696
törölt tag

Köszi, akkor jól gondoltam :) :R

(#4) telya válasza #41133696 (#1) üzenetére


telya
aktív tag

elmeletileg nem hiszem h lenne limit, a gyakorlatban persze mindennek megvan a hatara, a valosagban egy flash memoria a tipusatol fuggoen tipikusan 10000/100000 alkalommal irhato ujra.

(#5) #41133696 válasza telya (#4) üzenetére


#41133696
törölt tag

Aha ilyesmire gondoltam :K

(#6) #41133696


#41133696
törölt tag

Helló, nincs valahol, egy részletes timeline grafikon ahol évszámokkal szerepelnek feltüntetve Logitech egerek megjelenési dátumai ?

(#8) xEon1337


xEon1337
őstag

Bő egy éves egerem bal klikkje ma elkezdett szarakodni. 5-ből 1x dupla kattintásnak érzékeli a szimpla kattintást.
Nem hinném, hogy szoftveres hiba lenne, mivel semmi nem változott az elmúlt időben a gépen. Ma azért letöltöttem a legfrissebb drivereket az egérhez, de sajnos a hiba megmaradt.
Majd kipróbálom egy másik gépen is, ha ott is rakoncátlankodik, garanciáztatás lesz belőle.

"Less but better" - Dieter Rams

(#9) xEon1337 válasza xEon1337 (#8) üzenetére


xEon1337
őstag

Lehet szoftveres eredetű a probléma.
Ma is csinálta egy fél órán át, de most például tökéletes. Érdekes.

"Less but better" - Dieter Rams

(#10) Kal-El válasza xEon1337 (#9) üzenetére


Kal-El
senior tag

Ez a legundorítóbb dolog, ami létezik. Amikor nem egyértelmű egy hiba.
Tehát még gariba sem tudod elvinni, hogy ez, meg ez van, javítsátok meg, vagy cseréljétek ki.

Kár hogy nincs túl sok infó, hogy mennyire megbízható ez az egér hosszabb távon.
Van egy MX1000-esem, ami 6 évet bírt és most erre cserélném, de sokan fikázzák az új egereket. Azt írták, hogy vegyek inkább MX518-ast, mint ezt, vagy G9x-et, mert az MX518 megbízhatóbb és a szenzora is jobb.

(#11) xEon1337 válasza Kal-El (#10) üzenetére


xEon1337
őstag

Én ezelőtt MX518-at használtam több évig, most az öcsém nyüstöli. A legjobb egerem volt, szerintem ezt vedd!

Volt G9x is nálam 2 hónapig, még a G500 előtt, de baromi kényelmetlen..

Ami jobb a G500-ban MX518-hoz képest, az szerintem a felülete, mert nem olyan fényes, csúszós.

"Less but better" - Dieter Rams

(#12) Kal-El válasza xEon1337 (#8) üzenetére


Kal-El
senior tag

Találtam egy cikket neked, hogy mi lehet a baja: [link]
Érdekes.
Ezzel sokat meg lehet spórolni, ha már nincs garija az embernek.

Egyébként miért nem gariztatod, ahelyett hogy eladnád? Nem akarsz vele kínlódni, vagy csak nem tetszik? Állítólag 2400Ft-ért a posta elviszi Svájcba és kapsz egy teljesen újat.

(#13) xEon1337 válasza Kal-El (#12) üzenetére


xEon1337
őstag

Most hétvégén öcsém teszteli a saját gépén, nála tökéletes :)

Ha még egyszer ezt csinálja, kicseréltetem. Szerintem valami szoftveres gubanc lesz egyébként nálam.

[ Szerkesztve ]

"Less but better" - Dieter Rams

(#14) tommjee


tommjee
senior tag

Jövőhéten meglesz a G500-as egerem :) :R

(#15) #41133696 válasza tommjee (#14) üzenetére


#41133696
törölt tag

Használd egészséggel :R

(#16) Abrion


Abrion
senior tag

Nekem is ez a szépség van, és mostanában furcsa tünetet produkál .
Na szóval, klikelek egyet Mouse 1 gombbal és néha kettőnek érzékeli a windows 7, kipróbáltam más gombokkal, de csak kizárólag a Mouse 1 gombnál produkálja ezt.
Kipróbáltam 1 másik egeret is de nála semmi probléma nem volt.

Remélem valaki tud segíteni.

[ Szerkesztve ]

(#17) Hege88


Hege88
csendes tag

Helló!

A memóriájával kapcsolatba szeretnék kérdezni / értetlenkedni. :F
Olyan gondom van vele hogy mikor megcsinálom a profilt. Azt hogy tudom manuálisan váltani ??? :F Azt látom hogy van auto érzékelés benne de akkor meg korlátozza a profil használatot? Nem tudom hogy értitek-e amit kérdezni akarok.

(#18) R1200GS


R1200GS
aktív tag

Az egér oldalán lévő középső gombot tudtátok programozni?
Stalkerben, és Crysis 2-ben akartam hozzárendelni valamit, de nem engedte.

(#19) #41133696 válasza R1200GS (#18) üzenetére


#41133696
törölt tag

Még nem próbáltam. Meg inkább játék függő lehet.

(#20) R1200GS


R1200GS
aktív tag

Eddig még nem találtam olyan játékot amiben be lehetett volna állítani.
Mass Effectben az előre, hátra gombokat egyformának tekinti.
Úgy tudom beállítani a középső gombot, hogy hozzárendelek egy billentyűt, azt követően már beállítható a játékban.
Először a "cut" parancsot rendeltem hozzá, ekkor a játékokban bal ctrl-ként szerepelt, de aztán találtam "Keystorke Assigment"-et ahol L betűt rendeltem hozzá, ezt a gombot nem igazán használom játékokban. Így már működik.
Legfeljebb ha olyan játékba futok amiben alapesetben nem működnek az oldalsó gombok, akkor mindegyikhez rendelek egy billentyűt amit nem használok.

(#21) #41133696


#41133696
törölt tag

Vajon a G500 finom görgője mellett mennyi haszna van a böngészők finomgörgetési funkcióját elhozo Logi scroll appnak?

(#22) #41133696


#41133696
törölt tag

Egy kérdés. Ha Setpointban beállítom, hogy a macro gomb DokumentFlip legyen, majd a telefon memóriájába beflash-elem, akkor ha nincs fent a Setpoint miért nem megy?:)

(#23) #41133696 válasza #41133696 (#22) üzenetére


#41133696
törölt tag

Akkor a megoldás :)

Régen használtam már Setpointot, így meg is feledkeztem a profil választóról. Nem volt aktív a profil amelyikben a Document Flip be volt állítva, illetve nem volt be Flash-elve...

(#24) chstratus


chstratus
csendes tag

Sziasztok!
Egy kis segítségre szorulok remélem tudtok nekem segíteni!
A mai nap folyamán vásároltam egy logitech g500-as egeret
csatlakoztattam a win 7 64bit automatikusan felismerte,de a hozzákapott softver
azt mondja hogy még nem csatlakoztattam és nézzem meg a csatlakozást miközben használom!Leszedtem a legfrissebb setpoint de ez sem segitett!
Esetleg valaki valami ötlet? :O

(#25) ingalls


ingalls
senior tag

Sziasztok!
Mi a tapasztalatotok, mennyi idő kell megszokni ezt az egeret. Én az fps-eket egy 1500 ft-ot noname mittudoménhány DPI-os egérrel kezdtem, majd egy g9x-szel folytattam (amivel már nem ment olyan jól, mint a noname-mel). A g9-et eladtam, s visszaváltottam a semmilyen egérre, s mire újra rájöttem, hogy ezzel megy a legjobban, megérkezett a g500, amivel - láss csodát - rosszul megy a játék (kizárólag battlefield 3-mal, azelőtt bc2-ve nyomtam).
Meg lehet szokni ezt a magas, és hosszú patkányt?

Üdv,
Máté

(#26) bekecs76


bekecs76
tag

Nálam normál esetben internetnél, az oldalsó gombok azt csinálják, hogy: "vissza az elöző oldalra", illetve a "következő oldalra lapoznak" Meg lehetne azt csinálni, hogy megnyomom az egyik oldalsó gombot + a jobb gombot akkor nagyít, és oldalsó + bal gomb, kicsinyit. De önállóan használva a gombokat, megmaradjon az eredeti funkciója. Tehát a kérdés az, hogy az egéren lehet használni billentyű komb, akarom mondani gomb kombinációt?

(#27) MarcZ


MarcZ
senior tag

Egy kérdésem lenne. Valaki benne van a SetPoint-os témában? Olvastam itt, hogy a G500-nak, a G9x-nek és a G700-nak lehet változtatni a DPI LED színét. Nos, én be megyek SetPoint-ba, mindent úgy csinálok, ahogy írja, de mikor a Basics fülre megyek nekem ott nincsenek ott a LED színek, az utolsó sor amit látok ott az az Applications Assigned. Nos, valaki tud valami tippet mondani hogy hozzam elő a LED színeket?

A man's got to do what a man's got to do.

(#28) #41133696 válasza MarcZ (#27) üzenetére


#41133696
törölt tag

G500-nál nem lehet, nálam sincs ott.

(#29) MarcZ válasza #41133696 (#28) üzenetére


MarcZ
senior tag

Oh, akkor csak G9x-nél van gondolom.

A man's got to do what a man's got to do.

(#30) #41133696 válasza MarcZ (#29) üzenetére


#41133696
törölt tag

Gamer szériánál ja.

(#31) Zeze94


Zeze94
tag

Üdv!
Ez másnál is előfordult már, hogy eléggé lötyög a görgő az egéren(főleg jobbra-balra)?... Nekem furcsa, hogy a jóval olcsóbb Trustomon nem lötyögött ennyire, mint ezen a Logi rágcsálómon.. Ha egy olcsó egér lenne, akkor aztmondanám, hogy üsse kavics, de így egy kissé húzom a számat miatta.

(#32) Svájcinéger válasza Zeze94 (#31) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Hali !

Igen, ez nekem sem szimpi. Én erre állítottam a késelést MW3-ban és nem is mindig jön össze. Van amikor meg szinte berezeg az egér, mintha a mobilt rezgőre állítanám, mikor hirtelen rátekerek.

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#33) DonThomasino


DonThomasino
veterán

Ki milyen alátéttel használja ezt az egeret? :U

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#34) #41133696 válasza DonThomasino (#33) üzenetére


#41133696
törölt tag

Magam, SteelSeries QCK Mini :K

(#35) DonThomasino válasza #41133696 (#34) üzenetére


DonThomasino
veterán

Normális az hogy a bal gomb hangosabban kattan mint a jobb?
Jobb oldalait valahogy finomabbnak érzem.

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#36) #41133696 válasza DonThomasino (#35) üzenetére


#41133696
törölt tag

Hát nálam egyformán kattog a kettő.

(#37) DonThomasino válasza #41133696 (#36) üzenetére


DonThomasino
veterán

Végül is probléma nincs vele, de
bal gomba határozottan hangosabban kattan.

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#38) Maxtreme


Maxtreme
addikt

Közérdekű információ (bár lehet csak számomra nem volt egyértelmű :) )
A g500-as egeremnek a bal gombja kb 1 év használat után, kezdte teljesen bemondani az unalmast.
Vettem egy g700-at, az előbbit pedig elvittem a céghez, oda jó lesz jelszóval.
Tegnap viszont non-stop dupla klikknek érzékelte az egyszeri lenyomást.
Mondom nem veszíthetek semmit, szétszedem, megnézem mi a gáz.

A gombbon nyilván semmi nem látszott kívülről, ezért elhatároztam hogy kicserélem. Szétszedem egy 1512 ft-os genius egeret, és kiforrasztottam belőle a jobb klikket (gondoltam ez szabvány, mert hát vagy 0 van, vagy 1, sok variáció nincs, a méret meg stimmelt) kb 5 perces munka, de az egér újra működik tökéletesen.
A g500 szétszedése és összerakása ugyan kicsit időigényesebb és figyelmet igénylő, de nem olyan bonyolult. (ha kell segítek)

Olvastam neten hogy rengeteg embernek van ilyen problémája a G szériával, ezért osztottam meg veletek az infot.

Másik lehetőség hogy szétszeditek a mikrokapcsolót, és megtisztítjátok az érintkezőt. Én a kiszedettel próbálkoztam (gondoltam rosszabb úgy sem lesz, semmit nem veszítek) de az az igazság hogy nem tudtam úgy visszarakni bele az érintkezőt ahogy az gyárilag volt. :B :D

(#39) #41133696 válasza Maxtreme (#38) üzenetére


#41133696
törölt tag

Gyárigarancia alapján három éven belül javítják vagy cserélik.

[ Szerkesztve ]

(#40) Maxtreme válasza #41133696 (#39) üzenetére


Maxtreme
addikt

Az az igazság hogy a bolt ahol vettem bezárt, küldözgetni meg lusta voltam. :)
Viszont így egy tapasztalattal gazdagabb lettem, azóta van ilyen kapcsolóm kiforrasztva vagy 10db (biztos ami rendőr alapon :DDD )

(#41) marec1122


marec1122
senior tag

sziasztok

valaki aki tudja árulja hogy lehet leszedni a setpoint-ot mert bárhogy próbálom mindig egy gaming szoftver 8.40.83 nevűt ad ki azzal meg nem tudom hol lehet ha egyáltalán lehet macrozni.

Csak megfontoltan :D "Öregember nem gyorsvonat!" John McClane

(#42) AtHoS válasza marec1122 (#41) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Miután megnyitottad a Gaming Software-t, jobboldalon alul látsz egy egér képet, mellette egy IC ábrával.
Na ide katt, majd vidd a kurzort a programozni kívánt gombra, ami "bezöldül" és a zöldülés jobb részén lesz egy V alak, amire kattintva jön elő a számodra szükséges menü.

read-only mode on the forum

(#43) Chereiose


Chereiose
addikt

Üdv!
Közeljövőben lehet veszek egy g500-ast, egyetlen problémám vele a görgő.
Nem túl nagy szerintetek? Nekem nincs túl nagy tenyerem és ujjaim, szóval nem kényelmetlen felnyúlni a görgőhöz?

(#44) AtHoS válasza Chereiose (#43) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Nekem nagy tenyerem van, szóval az én véleményem számodra nem lesz túl mérv adó, de nekem nem kényelmetlen a görgő használata.

Amúgy a bal gomb felőli részen 3 mm, a jobb gomb felőli részen 4 mm a görgő magassága a gombokhoz viszonyítva

read-only mode on the forum

(#45) Chereiose válasza AtHoS (#44) üzenetére


Chereiose
addikt

Értem, köszi.

(#46) javorszky


javorszky
tag

Sziasztok.Olvastam az előző hozzászólásokat,kérdésem.A G500-as egeret ha egy klikk helyett kettőt csinál csak kapcsolócserével lehet megoldani ?????

Legyél becsületes és korrekt !!!!!!

(#47) Maxtreme válasza javorszky (#46) üzenetére


Maxtreme
addikt

igen (vagy szétszeded a mikrokapcsolót, de azt nem ajánlom)

(#48) lacam71 válasza javorszky (#46) üzenetére


lacam71
tag

Ez most lehet okoskodásnak tűnik majd: 1,5 éve vettem az egeret, félév után mindkét oldalon "duplázott vagyis dupla klickelt", jó magyar révén nehogy visszaküldjem már az egeret garanciába szétszedtem és újraforrasztottam az érintkezőit. JÓ lett!!! 1 hétig. :( . Ezt még vagy 2 x megcsináltam, közben végleg tönkrementek a csúszótalpak a sok le és felrakástól. Már azon voltam hogy kidobom amikor ráakadtam 1 azaz1 angol nyelvű oldalra [link] ami fényképekkel alátámasztva erősítette meg(az aztán a mondat szerkezet!), hogy bizony szét kell szedni azokat a mikrokapcsolókat.
Szétszedtem: a mikrokapcsolókban az érintkezőkön fekete száraz port/trutymót? találtam (omron gyártási hiba :Y ), tiszta benzin elő letakarít. Tettem rájuk 1-1 csepp WD40-et( ezzel lehet vitatkozni hogy kellet-e), már 1 éve használom dupla klick nélkül.
Ebay-fehér tappancsok + omron mikrokapcsolókat(D2FC-F-7N, alacsony erő kifejtésű a gyors klickhez) szereztem be biztos ami biztos eddig nem kellet cserélni.

Ja, ÉS IMÁDOM EZT AZ EGERET! :DDD valahogy hozzám nőt....

Üdv

Laci

[ Szerkesztve ]

(#49) GoZoL


GoZoL
senior tag

Jobb egérgomb lenyomást nem mindig veszi, bf3 közben tapasztaltam még annyira nem zavaró, de lehet be fog dögleni a kapcsoló? Úgy tudom még garanciás! Valaki találkozott ilyen hibával?

[ Szerkesztve ]

(#50) lacam71 válasza GoZoL (#49) üzenetére


lacam71
tag

Szia,

Gariba vissza, ha lehet.

Itt próbálgathatod a klicket: [link]

(#51) GoZoL válasza lacam71 (#50) üzenetére


GoZoL
senior tag

Júniusig garis, amit küldtél tesztet ott nem jelentkezik :F így nem merem visszaküldeni.

(#52) lacam71 válasza GoZoL (#51) üzenetére


lacam71
tag

Igen ez a szívás, a dupla klick-el is, windows-ba nem lehet bebizonyítani játékban meg nagyon zavaró. Egy hívást az eladónak/gariztatónak azonban megér.
Ez van benne innen vettem, feltéve ha a mikro kapcsoló a baja: [link]

[ Szerkesztve ]

(#53) kristof123 válasza Maxtreme (#47) üzenetére


kristof123
őstag

Üdv!

Ezt én megcáfolnám. Nekem egy éve csinálta ezt az egér, hogy 1 balklikkre 2tőt kattintott. "Setpoint uninstall" és megoldódott a probléma. Ezért felhívnám mindenki figyelmét, nem mindig a mikrokapcsoló lesz a baj. Állítsátok be a progival az egeret és gyorsan szabaduljatok meg tőle. Nekem azóta semmi bajom nincs az egérrel, tökéletesen működik. Mindenkinek csak ajánlani tudom!

(#54) Maxtreme válasza kristof123 (#53) üzenetére


Maxtreme
addikt

És arra mit mondasz h nálam nem volt fent setpoint és mégis szar volt? :)

[ Szerkesztve ]

(#55) kristof123 válasza Maxtreme (#54) üzenetére


kristof123
őstag

Szerintem olvasd végig mit írtam...

"...nem mindig a mikrokapcsoló lesz a baj." Lehet valakinek éppen csak a setpoint zavart be mint nálam, na ezért ne szedje már szét az egerét...

Azt elismerem, hogy ez nem nyújthat mindenkinek megoldást, de hátha.

[ Szerkesztve ]

(#56) lacam71 válasza kristof123 (#55) üzenetére


lacam71
tag

Igen, lehet hogy mégsem olyan tökéletesre sikerült ez az egér?
Én is próbáltam mindenhogy driverrel meg anélkül a probléma megmaradt. Ha a driver uninstall megoldotta akkor szerencsés vagy de sajnos már irodalma van ennek a hibának a külföldi blog-okban...

[ Szerkesztve ]

(#57) Maxtreme válasza lacam71 (#56) üzenetére


Maxtreme
addikt

...és sajna nem csak a g500-ra igaz ez. Rengeteg méregdrága logi egér szenved ebben a "betegségben". :(

ps: Egyébként szerintem nem érdemes kutatni neten az eredeti kapcsolóért, mivel úgy néz igencsak gázos.
Valami ősi egérből ki kell szedni, és ennyi. (érdekes azokkal sosem volt ilyen probléma, még sok sok év után sem)

[ Szerkesztve ]

(#58) lacam71 válasza Maxtreme (#57) üzenetére


lacam71
tag

COST-SAVING! 15000-ért. Médi en csájna. :F

(#59) dookiee


dookiee
tag

Tudja valaki hogy hány gramm a g500 a kiegészítő súlyok nélkül?

Xbox Series X

(#60) purshill


purshill
csendes tag

Sziasztok!

Logitech G500-as tulajoktól érdeklődnék hogy be lehet-e úgy állítani az egéren a DPI váltást hogy csak 1 gombra állítom és azt az 1 gombot nyomogatva növekszik a dpi értéke és ha elérte a max.-ot és újra megnyomom a gombot újra kezdi alacsony értékről?

Köszi a válaszokat!

[ Szerkesztve ]

(#61) -Solt-


-Solt-
veterán

Üdv Urak!

Ide írok, mert a G700 topik eléggé kihalt. Olyan nyűgöm lenne, hogy a egyik profilban ami az egér memóriájában van, egyszer csak eltűnt a bal és a jobb egér funkció... hiába kattogtatok semmi nem történik. ( a többi profilnál jó )

Van valakinek valami ötlete, hogyan lehetne visszavarázsolni?

www.smart-bus.hu

(#62) dookiee válasza -Solt- (#61) üzenetére


dookiee
tag

Szia.driver le, driver fel. Szerintem ez megoldja.

Xbox Series X

(#63) -Solt- válasza dookiee (#62) üzenetére


-Solt-
veterán

Mivel a memóriájában tárolt profilban van a gond, így a driver le-fel nem segít. A 6.32 setpoint felrakása segített, az vissza írta a default profilt...

www.smart-bus.hu

(#64) [HUN]-Kisa


[HUN]-Kisa
aktív tag

Sziasztok!
Lenne egy kérdésem!
Nekem van egy Logitech g500 as egerem

Van oylan hogy elfelejtkezik magárol és a görgő nem működik! Amikor meg magához tér akkor működik!

Ha áramtalanitok az sem oldja meg ha kihuzom az sem oldja meg!!!
van amikor egy hétig nincs semmi minden jól működik aztán egymás utána 2 nap 1-1 max 2-2 órára meghülyül!!!

Valami ötlet? vagy ezt szerelni kell? mit csináljak?

Bmw 330 Ci, Samsung Galaxy S7 Edge

(#65) daveoff válasza [HUN]-Kisa (#64) üzenetére


daveoff
veterán

Garanciáztasd, ez nem normális működés szvsz.

[ Szerkesztve ]

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#66) [HUN]-Kisa válasza daveoff (#65) üzenetére


[HUN]-Kisa
aktív tag

Már sajnos nincs rá garancia 4-5 éves kb

Bmw 330 Ci, Samsung Galaxy S7 Edge

(#67) Kroni1


Kroni1
veterán

Érdekes dologra lettem figyelmes. A Phenom 2 955-el nem volt gond emlékeim szerint, de ezt lecseréltem egy FX-6300-ra és azóta egérmozgásra illetve ablakok húzására búgófeszültség jön a gépemből.. Gyanakodtam mindenre: a procira, a tápra, a hangkártyára, de mint kiderült a G500 nak is köze lehet hozzá! Ha lehúzom a gépről és másik egér van rádugva akkor nem hallom, és ha a setpointban 1000Hz-ről leveszem az érzékenységet 333-ra legalább akkor sem! Windows 8 van a gépemen, ami szintén kb abban az időben került fel mint az új proci, az egér régebb óta megvan és ugy emléxem korábban nem csinálta. Felteszek egy win7-et, meglátom ahoz mit szól, de mindenesetre érdekes egy dolog. Más ilyesmit nem tapasztalt esetleg?! :F

(#68) marec1122


marec1122
senior tag

sziasztok!

megint setpointot keresek. azért keresem mert nem akarom hogy összeakadjon a logitech gaming softver a már meglévő logitech g15 softverével. ha valakinek van esetleg tud egy jó linket az nagyon megköszönném.

Csak megfontoltan :D "Öregember nem gyorsvonat!" John McClane

(#69) wiERHcSc


wiERHcSc
tag

Hali!
Már régóta van g500-as egerem, de mostanában vetődött fel, hogy nem csak egy játékkal játszanék. Az egér memóriájában be van égetve egy profil. De most még a burn feliratot sem találom, hogy mást mentsek el bele :-( Meg a játékoknál külön beállított profilt sem választja ki, hanem mindenhol a beégetett megy. Hogyan tudnám működésre bírni? Milyen verziót használtok? Ha nem a legújabbat akkor honnan tudom letölteni?
Más: ki milyen dpi, és egyéb beállításokkal használja? Köszi!

(#70) xcvbxcvb válasza wiERHcSc (#69) üzenetére


xcvbxcvb
aktív tag

Szia!
Logitech gaming szoftvert használod ?
Én a dpi-t (cpi) úgy szoktam beállítani hogy a játékban teljesen lehúzom az egér érzékenységet, és az egér szoftverében addig állítgatom míg megfelelő lesz a számomra az érzékenysége.

ELADÓ Work Sharp® Precision Adjust Knife Sharpener™ kézi késélező https://hardverapro.hu/apro/work_sharp_precision_adjust_knife_sharpener_kezi_k/hsz_1-50.html

(#71) wiERHcSc válasza xcvbxcvb (#70) üzenetére


wiERHcSc
tag

Thx! Felraktam a gaming szoftvert. Minden működik! Köszi még egyszer!

[ Szerkesztve ]

(#72) jeni


jeni
félisten

Üdv

Van egy G500-s egerem aminek a racsnis része bekapcsolva nem futtatható rendesen, olykor kihagyva (kihagyottan) görgethető a weboldal le-fel, lefelé inkább hibázik vagyis kihagy többször. Van mikor megjavul de rövid időre. A garancia szerintem lejárt mert ha jól tudom 2év garancia van rá,vagyis mintha ennyi lenne a dobozára ráírva.
Itthon vettem. Mit lehet tenni vele? Amúgy használható,rosszabb esetben ki kell kapcsolnom a mechanikus kapcsolót a szabadon futtatásához. Bár a sima tekerésnél is kihagy de ott kevésbé érzékelhető.
Logitech központnak írva tudnak tenni valamit? Szétszedésnek lenne értelme? Megpucolni esetleg?

Az M500-t rátéve a gépre nem jön elő a hiba,tehát tutira a G500-s a hibásan működő egerem.

[ Szerkesztve ]

(#73) xcvbxcvb válasza jeni (#72) üzenetére


xcvbxcvb
aktív tag

Szia!

Én úgy tudom 3 év garanciát ad a logitech, írj a supportjuknak.
Egyébként valószínűleg csak koszos, de ha szétszeded ugrik a gari ugyebár. Esetleg ha van sűrített levegőd próbáld meg a görgő mellett óvatosan kifújni.

ELADÓ Work Sharp® Precision Adjust Knife Sharpener™ kézi késélező https://hardverapro.hu/apro/work_sharp_precision_adjust_knife_sharpener_kezi_k/hsz_1-50.html

(#74) jeni válasza xcvbxcvb (#73) üzenetére


jeni
félisten

köszi
írok nekik és holnap megkeresem a dobozát,hogy mikor is vettem?
ha vissza írnak,hogy nem garis és vegyek másikat akkor megnézettem a kollégámmal rágcsálómat.
sokat nem akarok költeni,ha kiderülne ,hogy elkopott,akkor mit érdemes venni?
bár Logitech párti vagyok és sosem volt,hogy ilyen rövid ideig menne hibátlanul.

(#75) jeni válasza xcvbxcvb (#73) üzenetére


jeni
félisten

hello
megnéztem a gari levelét,sajnos 2010.10.15-én lett megvéve,,így neki állhatok szerelni. :(((

(#76) xcvbxcvb válasza jeni (#75) üzenetére


xcvbxcvb
aktív tag

Szia!

3 év 8 hónapos akkor. Sok új tv nem tud ennyit ;]
Én is nemrég cseréltem ki a kapcsolót az enyémben (dupla kattintás hiba volt). Szerintem érdemes megcsinálni mert jó egér. 99% hogy csak koszos szerintem.
Amikor szétszeditek óvatosan válasszátok szét az alsó és felsőrészt, mert egy rövid szalagkábellal van összekötve, nehogy megsérüljön.
De ha esetleg nem lesz jó, megvenném alkatrésznek, mert ilyen szenzort keresek [link]

ELADÓ Work Sharp® Precision Adjust Knife Sharpener™ kézi késélező https://hardverapro.hu/apro/work_sharp_precision_adjust_knife_sharpener_kezi_k/hsz_1-50.html

(#77) jeni válasza xcvbxcvb (#76) üzenetére


jeni
félisten

kipucolva,rendben most nem hagy ki tekerés alatt semelyik irányban.

(#78) Kroni1 válasza jeni (#77) üzenetére


Kroni1
veterán

:C

(#79) #41133696


#41133696
törölt tag

Nexus 7-ről a G500 :)

(#80) Renewables


Renewables
újonc

Sziasztok!!

Eladó Új Logitech G5 gamer egér! Dobozban!
Állítható súlybetét: A játéknak megfelelően akár 36 grammnyi súllyal is testreszabható az egér súly- és egyensúly-eloszlása
Állítható érzékenység: Ily módon képpontnyi pontosságú célzásra és gyors navigációra egyaránt használhatja az egeret.

Ár: 20 ezer Ft.

(#81) sgteam


sgteam
aktív tag

Sziasztok!!!

Srácok nem tudjátok véletlenül, hogy honnan tudnék vásárolni g500 egérhez teflon talpakat ( hyperglades) itt Magyarországon vagy esetleg nincs valakinek feleslegben megvenném. Előre is köszi a helpet.

Szeretem az állatokat de nem akarom megnevezni őket! :D

(#82) Abrion


Abrion
senior tag

Vennék egy hibás vagy használt G500 egeret.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.