Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  linux terror :-) (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) WINDOWS!


WINDOWS!
csendes tag

Linux kiscserkészei!

Mint a becsületes emberek képviselője, szeretném tudtotokra adni, hogy NEM TŰRJÜK TOVÁBB A FENTI HÁROM EMBER TERRORJÁT!!

Példának álljon itt twollah egy friss beírása:

''és ha majd elkészül a hülyébbeknek is az operációs rendszer rá, akkor plusz erőforrások szabadíthatók fel...''

MILYEN JOGON MER MINKET, becsületes embereket (=felhasználókat) twollah hülyének nevezni??

MILYEN JOGON MER MINKET egy twollah (ide tetszés szerint adi vagy genialis helyettesíthető) terrorizálni??

''Térj észre, térj meg! - Linux''- szól így genialis terrorista dumája. NEM FÉLÜNK!!
NEM HAJOLUNK MEG!! Egyre több ember emeli fel a szavát az ellen, hogy egy radikális kisebbség (khmm... ez ismerős valahonnan.. honnan is? nácik? bolsevikok?) megpróbálja a becsületes felhasználókra rákényszeríteni a maguk elfajult informatikus akaratát, misszionáriusan linuxbarát attitűdjét.

A Windows sok ember számára azt képviseli, hogy működnek a dolgok, hogy nem kell levlistákra írkálni egy probléma megoldásáért, miközben a kérdések 90%-ára soha nem érkezik válasz...

A Windows sok ember számára azt képviseli, ami a becsületes embernek TERMÉSZETES: a számítógép egy ESZKÖZ, egy személytelen eszköz, és nem az élet célja, nem szenvedély ahogy egyes beteglelkű alakoknál van.
Ennek megfelően a windows úgy van felépítve, hogy a feladatot, amit a becsületes ember el akar végezni, a leghatékonyabban, a legkevesebb tanulással el lehessen végezni, és jusson ideje a becsületes embernek az ÉLETRE

Különösen félelmet keltő az a misszionárius, inkvizítor szellem ami a linux terroristáit jellemzi.

Ez emlékeztet az iszlámista radikalizmusra; a cél ugyanaz: félelmet kelteni az ''ellenséges'' eszme (esetünkben a windows) híveiben, elbizonytalanítani őket, hogy az út amit követnek, nem is vezet sehová, sőt, horrible dictu, a pokolba vezet (palladium rémhírterjesztő kampány féligazságok/hazugságok szajkózásával, világgákürtölésével), illetve, mint ahogy egy diktatórikus, terrorista irányzatnak ez elválaszthatatlan része, a saját eszme (esetünkben a linux) kritikátlan dicsőítése.

Nem lehet elhallgatni azt a tényt, hogy amennyiben megvalósulna a linuxosok álma, és minden országban az államigazgatásban kötelezően bevezetnék az open source szoftvereket, mértéktelen szenvedést és emberi tragédiákat okozva ezzel (kisalkalmazottak, akiket azért rúgnak ki mert nem akarnak vagy tudnak tanulni), ezután már egy nyomtató telepítéséhez is ki kell hívni az ''open source'' gurut, csekély 15.000 forint/óra díjért -és ez még csóri keleteurópai óradíj-
(ugye adi, te már el is kezdted? csak a díjat kissé alacsonyabb még...)

Pólóján olyan dumák virítanak majd: ''Software is like sex - it's better when its free'', illetve ''Join the winning OS''.

Winning OS - hát persze a bandátoknak győzelem lesz a javából.

EZ AZ amit nem fogunk engedni! SOHA nem hódolunk be nektek!

SOKÁIG ÉLJENEK A FELHASZNÁLÓK!!

POKOLBA AZ INFORMATIKUSOKKAL, A LINUX ÉS A BSD VILÁGMÉRETŰ MAFFIÁJÁVAL!! SOHA NEM GYŐZHETTEK!!

WINDOWS!! WINDOWS!! WINDOWS!!

:DD :DD :DD :DD :DD

ELŐRE A FELHASZNÁLÓKÉRT! A WINDOWS A TÁRSADALMI REND LETÉTEMÉNYESE!

(#2) ManOwaR válasza WINDOWS! (#1) üzenetére


ManOwaR
tag

átjöttél a HWSW-ről? hehe :DD

(#3) PeliScan válasza WINDOWS! (#1) üzenetére


PeliScan
addikt

Hűű, ezt szerintem vki viccből csinálta, naggyon jóó!! :))

(ha viszont komoly, akkor sajnállak. bár WinXp felhasználó vagyok, de csak lustaságból.:) )

(#4) anulu válasza WINDOWS! (#1) üzenetére


anulu
félisten

Már bocsánat, de ezt személyes sértésnek vettem.
Miért is? Mert számomra a PC-m nem csak ''egy eszköz''. Napjaim részévé vált, és nem csak nekem, hanem az egész családomnak. Annak ellenére, hogy winxp-t használunk.
Amennyiben nem látod be az open source oprendszerek előnyeit, az az egyéni problémád. Viszont van nagyon sok előnye. Pl: egy javításra nem kell hónapokat várni (nem is tudom, hol fordul ez elő). Ha valamit beállítasz, az úgy is marad.
Említetted a nyomtató telepítését. Próbáltár már valaha telepíteni KDE, vagy GNOME alá eszközt telepíteni? Számomra kevés egyszerűbb dolog létezik... A HP656C USB-s nyomtatómat olyan gyönyörűen találta meg, hogy öröm volt nézni!

Részemről egyenlőre ennyi.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#5) MaUser válasza WINDOWS! (#1) üzenetére


MaUser
addikt

:)):DDD
Csak egy ok a Linux-ra való áttérésre:
win xp pro nem oem 99.650Ft

Ha meg egyszerű op rendszer kell használj beos-t!!!!!!!!!!

Mikor tudsz windows alatt egy fájlt személyre szabni?
Oké tudsz csökkentett módban! (60Hz rulez!)

''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

(#6) Superman


Superman
nagyúr

Mi ez az őrület már megint? Szerintem senki sem akart senkit sem megtéríteni.

De nekem nagy a gyanúm, hogy pár nap óta egy személy írogat be több nicknév alatt. Ez már sok.

(#8) localhost


localhost
Közösségépítő

Ne dohogjatok már! Provokatőr, idejön beír, indulatokat szít aztán neki ez jó!

Bojkottáljuk! - javaslom.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#9) Den válasza anulu (#4) üzenetére


Den
veterán

Ne vedd komolyan, ez valami poén akar lenni :P

www.simson4t.hu

(#10) up


up
senior tag

Erős a témanyitó hangvétele és a mondandója is, de azért egypár dologban igaza lehet. Nem egyszer felvontam a szemöldökömet már én is a ''térj észhez, térj meg. Linux''-on. Kicsit szektás szöveg. Nem kell téríteni. A jó bornak nem kell cégér. Aki benne van a témában, az tudja, mi a Linux, tudja, mivel jár az áttérés, mik az előnyei, mik a hátrányai. Aki meg nincs, az ettől úgysem fog áttérni, ''megtérni'', fölösleges élő reklámtáblaként mászkálni a fórumokon. (Ultrakreatív avatar-választás: pingvin. Mi más?) Egyébként meg próbáljatok meg Linuxon új játékokkal játszani :t.

(#11) klumbik


klumbik
tag

egyszer régen a terminal fóruman volt egy ilyen elveket hangoztató emberke

''This is horseshit. Horseshit, horseshit, horseshit. And for those of you who don't know what that means, it's the shit that comes from a horse!'' -- Greg, Columbia Internet

(#12) Den


Den
veterán

Emberek nehogy már komolyan vegyétek. nyilván való hogy csak poén.

www.simson4t.hu

(#13) Jano válasza WINDOWS! (#1) üzenetére


Jano
senior tag

Hát nekem se nagyon nyerte el a tetszésemet a Linux (Suse 7.3), meg aztán nem is tudnám rá szerintem a rádió hullámos netemet belőni + egyébb hardvereket, meg sokféle programot futtatni, de azért ez kicsit túlzás. Jó hogy nem má' Bill Gates FOREVER

A tudás érték!!!

(#14) ManOwaR válasza klumbik (#11) üzenetére


ManOwaR
tag

nyomul ez mindenhol

(#15) Ybear


Ybear
tag

Nemtudom, hogy ez itt OFFtopic-e, viszont illik ide, mert kb. ugyanennyi értelme van.
(Megtörtént)
Még az ''átkosban'' egy rendőr a körúton meglát egy kapualjban egy csavargót, aki valamit csinál egy kirakatnál ülve.
Rendőr: Mit csinál itt?
Csövi: Morfondírozok.
Rendőr: Na adja ide azonnal!!!

Bocsánat az OFF-ért, nem bírtam ellenállni... :D

Ha menni kell, hát menni kell.

(#16) Superman


Superman
nagyúr

A pasas pontosan tudja mitől ugranak egymásnak az emberek, függetlenül attól, hogy kinek mi a véleménye a Linuxról, vagy a Windowsról.

Nem tűnt fel senkinek, hogy nem írt ide többet? (persze még írhat...)

Holnap milyen néven tűnik fel? Oszama Bin Láda?

(#17) localhost válasza Superman (#16) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Ezt mondtam én a #8-ban is :(

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#18) biker válasza Superman (#16) üzenetére


biker
nagyúr

;~~;,~~;~;~,;~~~;;;~~;~;~

oké! :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#19) up válasza Superman (#16) üzenetére


up
senior tag

Milyen szerencse, hogy nem csak ő van a fórumon :). Lehetőséget nyitott egy alapjában véve érdekes téma megvitatására. Függetlenül a csomó ostobaságtól amit írt.

(#20) twollah válasza WINDOWS! (#1) üzenetére


twollah
nagyúr

Kedvesem!

Megmondanád, hogy melyik topicban írtam ezt?
Mert mókás dolgok sülnek ki szövegekből ha azt csak úgy kiragadjuk a szövegkörnyezetéből.

(#21) biker válasza biker (#18) üzenetére


biker
nagyúr

ja, ez arabul akart lenni :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#22) up


up
senior tag

Látom, moderálták a címet.
CENZÚRA!!!!!! :D:D:D

(#23) localhost válasza up (#22) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Én helyeslem:)

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#24) twollah válasza localhost (#23) üzenetére


twollah
nagyúr

Nekem jól jön az ingyen reklám.

(#25) Superman


Superman
nagyúr

Csak hát az a baj, hogy ha így megvitatunk dolgokat, amiket egy ilyen ember bedob, akkor ennek nem lesz vége soha. Holnap mi következik? És hol a szabad akarat? Én szeretem, ha nem rángatnak dróton, szeretem, ha a témát nem adják a számba és nem provokálnak.

OFF

twollah: megoldódott már a GetRight problémád?

ON ????

(#26) Protoss


Protoss
senior tag

Lehetne indítani fake topickokat, ha gondod van valamivel (tök mindegy mit) írsz oda valamit és oda ugrálna ezek az emberek! Ők is jól járnak meg mi is.

Ne glettelj, a vakolás jobb

(#27) Tapsi válasza WINDOWS! (#1) üzenetére


Tapsi
addikt

Hát újonc létedre elég merész vagy , hogy ilyen témát merészelsz indítani!
Igaz,hogy én is Micro$oftos vagyok , de gyűlölöm,mint állat.
A win XP ugyanolyan trágya,mint a többi.
Csak azért nem haszálok LINUX-ot , mert nem tudok sehonnan szerezni.
Esetleg egy dilidokihoz elmehetnél,mert tutkó,hogy kattant vagy.
Csak a szerencsétlen billentyűzetedet sajnálom,mert ennyit kellett kopnia egy ilyen suttyóság miatt.

(#28) localhost válasza Tapsi (#27) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Nem csak újonc de csak ez az 1 hozzászólása van!
DIREKT ezért regisztrálta!

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#29) tomcs válasza Tapsi (#27) üzenetére


tomcs
őstag

nem tudsz szerezni? hmmmmmm.... na jo vodanettel en se toltenem le meg talan dialuppal sem.. de azert eleg sok modja van linux/bsd rendszerek beszerzesenek, sot ha amigaos-ra szannad magad szerintem twollah kiugrana az ablakon hogy irjon neked cd-t :)

(#30) supercow


supercow
őstag

aktuális, Szaddam így olvassa a friss híreket:

katt ide: [L]http://tarjim.ajeeb.com/ajeeb/default.asp?lang=1[/L]

Web Page Translation mezőbe beír: http://www.prohardver.hu
Klikk Translate.

Vigyorog. :)

kegyetlen

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#31) up válasza Tapsi (#27) üzenetére


up
senior tag

''Csak azért nem haszálok LINUX-ot , mert nem tudok sehonnan szerezni.''
Ne haragudj, de ez röhejes! Kb öt perc kereséssel találsz tucatnyi embert az egész ország területéről, aki anyagáron megírja neked (pl: [L]http://www.lme.hu/cdiroprojekt/cdiroprojekt.html[/L]). HA tényleg akarsz, és nem csak a szád nagy (jól letoltad újonc létedre az újoncot :)) ).

(#32) Tapsi


Tapsi
addikt

Lehet,hogy a polgári körök internetes manifesztációja a srác.
Ők hordanak össze ennyi sületlenséget.

(#33) up válasza Superman (#25) üzenetére


up
senior tag

Erre való a fáradt gőz, nem? :) És az ideírásra sem kötelez senki, nem rángatnak dróton. Ha ez vígasztal, épp ma is felmerült bennem a térítéses gondolat, lehet, hogy megnyitottam volna a topicot, persze sokkal finomabban és kevesebb marhasággal.

(#34) MaUser válasza Tapsi (#27) üzenetére


MaUser
addikt

Na azért a win xp nem rosz csak baromi drága.
Ha ingyen lenne mindkettő nem hiszem, hogy sokan használnának linux-ot, csak az igazi számítógépesek, akiknek szüksége van rá.
A win sokkal egyszerűbb s nem kell 10*20x telepíteni mire megtanulja az ember kezelni rendesen. (Most nem a win95 vonalról van szó:)).)

''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

(#35) napos2600


napos2600
tag

iratkozzon fel a topiknyito a technet levlistajira es maris okafogyotta (huhh ez de szep szo) valik az egyik erv hogy nem kell levlistakra irogatni!:)

es meg mielott barki megkovezne win2k es nt felett gazdaskodom szal tom mifan terem es asszem latom mi a szep es mi a ronda benne :P

(#36) Protoss válasza MaUser (#34) üzenetére


Protoss
senior tag

kicsit kibővítem.....
win98 és win98se épp ma adta meg magát egy tűzfal uninstall miatt a win98se-m, szóval ma már egy ghoston túl vagyok :DD

Ne glettelj, a vakolás jobb

(#37) up válasza MaUser (#34) üzenetére


up
senior tag

Aki letrágyázza az XP-t, szerintem nem egészen tudja, mit beszél. Normálisan beállított XP szerintem van olyan jó otthonra, mint egy Linux, ha játszani is akarsz, természetesen kenterbe veri. És felsőoktatásban dolgozók vagy tanulók számára ingyenes. Nekem itthon game, divx nézés és tömörítés, internet routolás, printszerver stb dolgokat csinál, állandóan megy, fagyás vagy akármi nélkül. Ez csak egy kiragadott példa, de szerintem nem egyértelmű a Linux felsőbbrendűsége, számtalan előnye ellenére. Hülye user azt is szét tudja b*szni. Game. Driverek. Szerintem mindkettőnek megvan a maga létjogosultsága. Az opensource sem menne ennyire, ha nem lenne m$. Szóval ez igazából hitvita. A hit pedig vak :).

(#38) Superman


Superman
nagyúr

Oké. Én is hozzászólok érdemben. Nekem ezek vannak fenn: Windows.NET 2003 Server Enterprise béta - tesztelő verzió: programírásra (Visual Studio.NET), tesztelésre és egyáltalában munkára használom. WinXP Professional: játék, netezés, zene, film.
Red Hat Linux 8.0: Kylix - al programírás, adatbáziskezelés + általános célú ismerkedés.

NT kernel köré épített oprendszerek stabilak, nem sok gond van velük. Esetleg, ha nagyon kísérletezgető kedvű az ember.

(#39) Protoss


Protoss
senior tag

Hát igen csak a gépigénye is szépen megnőtt :DD
És apróságok pl.: a ghost ellen behozott rendszervisszaállítást elég nehéz meggyőzni, arról, hogy csak akkor és csak akkor készítsen bachupot amikor nekem tetszik és azt állítsa vissza.

Ne glettelj, a vakolás jobb

(#40) tomcs válasza up (#37) üzenetére


tomcs
őstag

ha nem lenne ms... na ebbe inkabb ne menjunk bele.. meg lenne az akkoris csak nem ms-nek es nem billnek hivnak. vagy jobb lenne ha hulyedizajn-hulyejuzer mac-eket kene hasznalni? szal hozzajuk kepest bill bacsi meg az egesz ms bagazs kezes barany... attol fuggetlenul hogy professzionalis (dtp, 3d, stb) munkara tenyleg jobbak a mac-ek vagy ez is csak hitvita.. nem tudom. de vannak es kesz. opensource-nek meg nagyon is van letjogosultsaga, ha masert nem hogy feken tartsa ms-eket, hogy tudjak nekik sem szabad azert az egvilagon mindent. persze ennel mar most joval tobbre kepesek az open source rendszerek, irodai munkahoz/netezesre ugyanannyira alkalmasak 0ft-ert vagy 1 jelkepesnek mondhato osszegert mint a windows. jo, nem pont ugyanugy mukodik minden de funkcioban megvan minden ami kell. ugyhogy azt hogy cegeknel, allami intezmenyeknel hasznaljanak linuxot nagyon helyes otletnek tartom. ha valaki jatszani akar az meg ugyis windowst fog hasznalni, linuxra nagyon keves _nagy_ jatek keszul el. persze ez nem jelenti azt hogy a windows csak jatekra jo, mielott valaki kiforgatna a szavaimat. de ha egyszer tokeletesen jo szovegszerkesztot kapunk x0000 ft-ert meg ingyen akkor nem kerdes melyiket kell valasztani

(#41) twollah válasza Superman (#25) üzenetére


twollah
nagyúr

OFF

Nem.

Apátiába zuhantam, és nem érdekel.

ON

(#42) MaUser válasza up (#37) üzenetére


MaUser
addikt

Ezt mondom én is. Sajna a linux nekem még sok. Túl sokat kell pepecselni már egy mplayer belövéshez is sajana.
De a win akkor is drága.
Nekem is campussal van fenn, de ezt meg az állam fizeti.
Ha elvégzem az egyetemet nemtudom meddig gyűjtögethetek hivatalos Win-re:) ) Így egy évem van Linux-ot tanulni.


''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

(#43) MaUser válasza MaUser (#42) üzenetére


MaUser
addikt

OFF
Ha akarjátok szúrjátok be az egész cikket a Nyelvészek ide topic-ba.:(
ON

''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

(#44) up válasza tomcs (#40) üzenetére


up
senior tag

Hm... azt próbáltam mondani, hogy a két pólus valahol kiegészíti egymást. Nem az m$ konkrétan jó, hanem hogy van closed source ellenfél, aki versenyre kényszeríti a Linuxot (és fordítva). Ennek ellenére ehhez nem azon át vezet az út, hogy ''fos windows'' folyamatosan. Hanem mondjuk ''a linux ebben, meg ebben többet tud nyújtani, és szerintem esetleg próbáld ki'' sokkal szimpatikusabb. Bennem semmi tiszteletet nem ébreszt az, aki Linuxos és folyamatosan csak fikázza a windowst meg hülyézi a felhasználóit. Viszont aki azon van, hogy segítsen a kezdőknek, és - nem agresszív módszerekkel! - elősegítse a Linux terjedését, azt nagyra értékelem. (szerintem a térj meg duma, legalábbis smiley nélkül, kicsit agresszív)

(#45) Bagoly válasza Tapsi (#32) üzenetére


Bagoly
senior tag

Nekem inkább úgy tűnik, hogy te hordasz össze mindenféle sületlenséget..:(((
Szerinted a politikai hovatartozás befolyásolja, hogy linuxot használsz, vagy windowst? Írok én neked linuxot, azt meglátjuk, hogy mennyire vágod a használatát....:t (Hátha a szoclib beállítású emberkéknek ez magától megy....)

Az éles kritikák irkálása helyett inkább azon kéne elgondolkodni, kit érdekel annyira az aktuális konfigurációd, hogy az aláírásodban szerepeltesd? Netalán hirdeted?

(UI: Mérsékelt jobboldali nézeteim ellenére sem vagyok polgárikörös)

''A nagy nyíl útján, meg nem állva, hitesen és szerelmesen, förtelmeit egy rövid mának nézze túl szemem.''

(#46) Egon válasza Bagoly (#45) üzenetére


Egon
nagyúr

Teljes mértékben igazad van.
(Ui.: mérsékelt baloldali nézeteim ellenére NEM vagyok szoclib...:D).

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#47) Egon


Egon
nagyúr

Amúgy meg én Windows-használó vagyok. Baromira idegesít az az intolerancia, ami ezzel kapcsolatban, általában a Linuxosoktól érkezik. ''Hülye aki Win-t használ'' stb. Érdekes módon fordított esetet nem láttam még...

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#48) Superman válasza Egon (#47) üzenetére


Superman
nagyúr

Ez valószínűleg azért van, mert a Windowst a kezdetektől fogva úgy alakították, hogy felhasználóbarát legyen, hogy ''ne kelljen hozzá érteni''. A Linuxhoz viszont nem elég ide - oda klikkelgetni felhőtlenül, hanem el kell mélyedni az oprendszer lelki világában, ami némelykor programozási ismereteket is megkíván. (lásd: konzol)
A Windows felhasználónak viszont nem feltétlenül kellett programozási ismeretek birtokában lennie. Ez a ''többlettudás'' hatalmazott fel aztán egyeseket, hogy lenézően nyilatkozzanak a windowsos átlagfelhasználóról.

És persze ott van a Microsoft körüli hisztéria, meg az állandó szigorítások a szoftverlicensz szabályozása körül, amelyek szintén megnyertek egy - két embert a Linuxnak.

(#49) Troll válasza tomcs (#40) üzenetére


Troll
tag

Ezt a mekest vond vissza, mert jól megsértettél önérzetemben! :))
És különben is, az új OSX-szel mindenkinek jó lett: egyszerüen használható (like Mac), csicsamicsa (like Win), és kurva bonyolult belülről (like Linux). Szóval te csak ne kössél bele, amit nem ismersz :(( mert rádküldöm a két kutyámat, egyiket Steve Jobsnak híjják, a másikat Bill Gatesnek ;) lesz nemulass meg sírásrívás.
És különben is! :t

(#50) Bagoly válasza Egon (#46) üzenetére


Bagoly
senior tag

''Te olyan buzi lehetsz.....'' :DDD :DDD)

''A nagy nyíl útján, meg nem állva, hitesen és szerelmesen, förtelmeit egy rövid mának nézze túl szemem.''

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  linux terror :-) (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.