Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LG plazma TV

Hozzászólások

(#1) Norby007


Norby007
tag

Kedves fórumozók!

Úgy látom szükséges ez a topic elindítása, mert a plazma topicban méltatlanul mellőzve van az LG plazma tv. Azt tapasztaltam, hogy akinek ilyen van az sem mer hozzászólni, mert azonnal megkapja a magáét. Ezért itt azt kérném, hogy nagytudású szakértők, akik még csak nem is látták a készülékeket amikről negatív véleményeket írnának kerüljék ezt a topicot.
Akinek van már tapasztalta azt szívesen várjuk.

Én rendeltem most egy 60PH670s típusú tv-t. Még sajnos nem tudni mikorra érkezik, mert itthon ritka típusnak számít (igaz nyugat Európában és Amerikában tele van vele a piac). Kérem hogy akinek van ilyen készüléke bátran írjon róla.
És a többi LG plazmáról is nyugodtan lehet értekezni.
Remélem életképes lesz a topic és nem rondítanak bele rosszakaró "professzorok".

(#2) Gigi01 válasza Norby007 (#1) üzenetére


Gigi01
őstag

:C
Kiváncsi leszek majd a véleményekre!
Mert lebeszéltek eme márka vásárlásáról.
Panasonicra nincs pénzem,a Samsung meg jól becopatott. :DD

Amúgy én is ezt a típust nézegettem,vannk a youtubon összehasonlító videók a Samsung F5570-el szemben.

[ Szerkesztve ]

(#3) Gigi01


Gigi01
őstag

De ahogy elnézem már az sincs sehol raktáron!
Nagyon beszívtam azt hiszem a Samu miatt,mert mindenről lemaradok.

(#4) Norby007 válasza Gigi01 (#3) üzenetére


Norby007
tag

Hát én is kíváncsi leszek megkapom-e de van szlovák webaruhazban ahol van raktáron. Meg várok a tvstore most kettőt rendelt. Ott két év garanciát adnak hozzá.
Gondolom a plazma topic egyik nagy tudású szakija beszélt le róla. Én sokat utána olvastam külföldi oldalakon és a samu 60f5500 nal jobbnak írják. Beszéltem szervizesekkel is ők a samurol mondták hog nem szabad megvenni se plazmat se lcd t. Kinek higyjen az ember? Én kiprobalom és meglatjuk. Már csak lennie kell.
Neten több helyen beszerezheto külföldről.

(#5) Gigi01 válasza Norby007 (#4) üzenetére


Gigi01
őstag

Volt aki lebeszélt,de volt aki kifejezetten ezt ajánlotta az F5500 helyett.
Ha a videók hihetőek,akkor nem rossz a képe a Samsunghoz képest.

Bár én lcd-t akartam,vagy egy Benq1070-et,aztán plazmára sikerült a választás. :)

[ Szerkesztve ]

(#6) LucasGrant válasza Norby007 (#1) üzenetére


LucasGrant
aktív tag

Én ezt a modellt láttam kint, de akkor nagyon nem tudtam tüzetesen megnézni. Szóval ha megérkezet a 60PH670S-ed akkor érdekelne a saját tapasztalatod, már csak kiváncsiságból is :)

(#7) Norby007 válasza LucasGrant (#6) üzenetére


Norby007
tag

A helyzet az, hogy már két hete rendeltem meg és még mindig nem jött meg :-( Remélem a héten már meglesz. Ha meglesz megírom ide mit tapasztaltam.

(#8) LucasGrant válasza Norby007 (#7) üzenetére


LucasGrant
aktív tag

Nah lett belölle valami, aztán ? Vagy PB660/690 ?

(#9) palladinho


palladinho
csendes tag

Kedves Fórumozók!
A véleményetekre lennék kiváncsi, megakadt a szemem egy 50 collos LG 50PB560U televízión, 299.- eurós vételárral ( kb 90.000,. HUF )
Van-e valakinek ilyen Televíziója otthon, tud-e vki nekem véleményt mondani, érdemes lenne-e egy ilyen készülékre ezért az árért lecserélnem a jelenleg használt 2011es LG 37LV570S készülékemet?

Válaszokat előre is köszönöm!

(#10) decibel válasza palladinho (#9) üzenetére


decibel
aktív tag

Ugyan nekem meghiúsult az LG plazma vétel projektem készlethiány miatt, de már csak a méretkülönbség végett is megéri a csere imho. A 37 col után az 50 col egészen más élményt fog nyújtani.

"you are a monkey poo-poo"

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LG plazma TV
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.