Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  LG GSA 4163b

Hozzászólások

(#29) Bubu79 válasza gmr1 (#27) üzenetére


Bubu79
addikt

Hali!

Csatlakozom Neduddkihoz, tedd fel nyugodtan az A105-öt - már a harmadik firmware van az írómban és eddig még sosem rontottam el :DDD
Az A105-öt néhány hónapja használom mindenféle probléma nélkül. Lemezkompatibilitás szempontjából mindenképpen érdemes frissen tartani ;)

Töltsd le az exe-t ( valszeg tömörítve van zipbe ), vedd ki a lemezt a meghajtóból ( ha van benne ), indítsd el az exe-t, indítsd újra a gépet amikor kéri, és használd egészséggel ;)
Ja, és ne felejts el imádkozni, hogy ne legyen áramszünet :DDD Na jó ez csak vicc volt - kevesebb, mint egy perc alatt végez, tehát nagyon pechesnek kell lenned, hogy ne sikerüljön. ;)

Szerk.: Ha fontos a garancia, akkor az LG honlapján keresd meg, mert akkor biztosan gyárit raksz rá - így hogyha valami nem sikerül esetleg, szó nélkül foglalkozniuk kell veled.

#30 Neduddki: Primedisc-et, Verbatim-et, Ridisc-et, még Princo-t is írtam vele gond nélkül. Ridata-t ( ugye ezt takarja a G05? ) sosem írtam.

[Szerkesztve]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  LG GSA 4163b
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.