Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) nagyben


nagyben
csendes tag

Na szóval, van egy LG-GSA 4082B dvd-íróm. Nem rég vettem használtan. A probléma az lenne, hogy csak 4X-esen tudok vele írni. A program amit használok: Nero-6.6.0.16. A 8X-os írást nem is engedélyezi, pedig elvileg ez egy +/-8X-os író lenne. Nem hiszem hogy a néróval lenne vmi gond. Már frissítettem is egy firmware-rel a DVD-író BIOS-át de nem történt javulás.

Ha bármi ötletetek lenne arra, hogy hogyan kellene kicsikarni ebből a masinából a 8X írást, nagyon megköszönném.

ÍRJATOK!!!:C

(#2) nagyben


nagyben
csendes tag

Ja és még vmi, ha tudtok ajánlani vmi egyéb (néro-n kívüli) más cd-író szoftvert, akkor kérlek tegyétek meg.:Y:R

(#3) arpeen2 válasza nagyben (#1) üzenetére


arpeen2
senior tag

Milyen lemezre próbáltál írni ? Az LG ezen írói elég válogatósak még, sajnos fw-t egy idő múlva már nem fejlesztett hozzá az LG.

(#4) nagyben


nagyben
csendes tag

Verbatim 16X

(#5) nagyben


nagyben
csendes tag

Gondolom ezt azért 8X-osan azért illett volna megírnia. De még a lehetőséget sem kínálta fel. És ez az ami nagyon zavar, mivel egy 8X íróm van...

(#6) jagada válasza nagyben (#1) üzenetére


jagada
őstag

szvsz, nem az íróban keresendő a hiba, hanem a lemezben amit megírsz..
de ezért nem kellett volna új tocsikot nyitni, megkérdezhetted volna pl: a DVD lemez tapasztalatok tocsikba is..

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#7) nagyben


nagyben
csendes tag

Ok majd máskor oda megy!
Akkor milyen lemezt írhatok 8X-osan?
16X-osan meg szinte biztos hogy nem?

(#8) arpeen2 válasza nagyben (#5) üzenetére


arpeen2
senior tag

Nos ezt valszeg azért nem írja jól, mert a lemez még nem is létezett mikor az íródhoz megjelent a legfrissebb FW. Tehát szegény író nem kapott hozzá megfelelő stratégiát, ami azért is szomorú mert nem biztos hogy amit az író maga kikalkulál hozzá mint stratégia, az nemcsak sebességben de sajnos lehet minőségben sem megfelelő. :(

(#9) jagada válasza jagada (#6) üzenetére


jagada
őstag

vagy használd a keresőt:
Bővebben: link

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#10) nagyben


nagyben
csendes tag

Kössz, akkor majd lehet hogy megpróbálom gy másik DVD lemezzel is.
:C

(#11) jagada válasza nagyben (#10) üzenetére


jagada
őstag

használd a név mellett jobbra a Válasz gombot, mert nem tudjuk kinek írsz..:))

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#12) Dufresne válasza nagyben (#1) üzenetére


Dufresne
addikt

Ez a 4082b és 4081b széria sajnos ilyen.
Assze akitől hallottam, hogy sikerült 8x-osan írni, annak is csak '+' lemezeket.
Régebben volt itt egy topic, ahol leírták, hogyan lehet 4081b-ből 4082b-t csinálni, merthogy elvileg egyezik a felépítése. Meg is csinálta, jópár dvd-vel próbálkoztam, de 8x-osan én sosem tudtam írni.

(#13) nagyben válasza jagada (#11) üzenetére


nagyben
csendes tag

Értem, bocsika..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.