Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) reddragon


reddragon
aktív tag

Aki vett már ilyen írót,azoktól minden észrevételt szivesen várok,mert érdekelne,de sajna nem sokat tudok róla.Egyébként Az LG GSA-4160B és az NEC 3500A közt nem tudok dönteni.

(#2) sirály12


sirály12
őstag

Erre én is kiváncsi vagyok, mert én is most akarok beújítani egy LG dvd pörkölőt. Mi a különbség az LG 4160B és az LG 4120B között?

annyit took, hogy a 4120-as az duallayer-es, és csak 8*-os a 4160-as meg sima, de 12*-es. Enyi lenne a kölünség?

[Szerkesztve]

Én szárnyalnék, de nem hagyják.

(#3) reddragon válasza sirály12 (#2) üzenetére


reddragon
aktív tag

csak az írási sebességben különböznek,ha jót tudom,de még én sem láttam 4160-at.Tesztet nézegettem,elég jót írnak,de azért még 1-2 napot gondolkodom,hogy mit vegyekBár ramot csak az LG tud írni.

(#4) h3lls válasza sirály12 (#2) üzenetére


h3lls
tag

ja

(#5) emre33


emre33
addikt

én az LG DVD-+R olvasási képességére lennék kiváncsi, mert a nec 3500A elég jól olvassa az irott lemezeket, és ha a 4160 ugyanolyan lassu mint a 4120 akkor lecserélem egy 3500-re

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#6) reddragon válasza emre33 (#5) üzenetére


reddragon
aktív tag

Nem akarok hazudni,én sem láttam még,de az ismerősöm szerint a 4160 is lassú.Én is a 3500 mellett döntöttem.Valószínű nem bántam meg.

(#7) zsakai


zsakai
csendes tag

LG GSA-4160B íróval nem sikerül TDK DVD+RW lemezre írnom (mindenféle mínuszos lemezekre pedig igen!). Két ilyen típusú lemezt próbáltam eddig, egyikre sem sikerült.

A Nero 6.3.1.20 verzióval ha írok, akkor hibaüzenet nélkül megírja a DVD-t, de utána nem lehet beolvasni a tartalmát.

Most mind a két lemez rossz lenne? Vagy ezen márkájú lemezt nem szeretné?

Aki írt már DVD+RW-re ilyen íróval, az írja meg kérem a tapasztalatait vagy javaslatait, hogy mit lehetne még kipróbálni.

Köszönöm előre is!
Péter

(#8) Waterman válasza zsakai (#7) üzenetére


Waterman
aktív tag

Nekem megy az írás a TDK +RW-re,a Néró legutolsó verzióját használom.Tapasztalatom,javaslatom nincs,beteszem és írja mindenféle trükk nélkül.

(#9) PPeter válasza zsakai (#7) üzenetére


PPeter
addikt

Ha RICOHJPNW11 gyártókódú TDK DVD+RW lemezről van szó, akkor annak sok példánya elég silány (és akkor finoman fogalmaztam).

PPeter - Privátokat van hogy hetekig nem olvasom. Éjszaka és vasárnap ebédidőben ne hívjon senki a DVD-írós problémájával, köszi! A BURN.HU már nem az én oldalam!

(#10) Waterman válasza PPeter (#9) üzenetére


Waterman
aktív tag

Enyémre a DVDinfo PHILIPS 041-et ír.

(#11) erdoke válasza zsakai (#7) üzenetére


erdoke
titán

Legfrissebb FW-t használod? Nero-ból tutira nem azt. :D Minimum 6.3.1.25 ajánlott újabb típusok esetén.

A legjobb aláírás a héten

(#12) PPeter válasza Waterman (#10) üzenetére


PPeter
addikt

Azért működik :D, bár az sem egy világbajnok DVD+RW lemez...

PPeter - Privátokat van hogy hetekig nem olvasom. Éjszaka és vasárnap ebédidőben ne hívjon senki a DVD-írós problémájával, köszi! A BURN.HU már nem az én oldalam!

(#13) Waterman válasza PPeter (#12) üzenetére


Waterman
aktív tag

Péter!

Megragadom az alkalmat és mint a téma szaktekintélyét megkérdezem,hogy milyen lemezeket ajánlasz ehhez az íróhoz?Vasárnap -100%-ot teljesítettem Princoból(10-ből 10 elszállt 80% körül film írásnál)Most TDK -/+ van itthol,meg Arita,ezeket jól megírta,igaz csak kb 3-4 darabot írtam.Ennyit a Princoból is jól megírt.De többet nálam Princo nem lesz!!!!
Segítségedet előre is köszönöm.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.