Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Lg dvd író nem ír (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) CsatiZsol


CsatiZsol
tag

Sziasztok!

Haveromnak van a következő konfigja és nem ír benne DVD-t neki az LG 4120 DVD írója:

Abit alaplap
AMD 2000+
256/266 RAM (jó és akkor sem ír, ha 512+256MB van benne)
ABIT Siluro Gef4 Ti 4200
80GB seagate vinya
40GB maxtor vinya
LG 4120

CD-t lehet vele írni, de DVD írásakor a Fájl letárolásakor ''nem válaszol'' a nero, és csak reset segít.

Mi lehet a probléma.

Próbáltuk: no name DVD lemezzel, Princo-val, állítólag Sony lemezzel is.
Másik gépben ugyanez az író szépen írja a DVD-t.

Válaszaitokat előre is köszönöm.

Az optimista minden vészhelyzetben lehetőséget lát, a pesszimista veszélyt lát minden lehetőségben. “Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree, it will live its whole life believing that it is stupid.”

(#2) Sir Tyudor válasza CsatiZsol (#1) üzenetére


Sir Tyudor
csendes tag

Szia!

Próbáld másig progival, ASPI driver? Szerezz egy kis wincsit telepíts egy friss rendszert próbáld úgy!
Mester slave jumperek?
A hivatalos szabványszetinti sorrend: Alaplap, mester, szlave.

Próbálkozz! Ha másikban ír akkor itt is kell!

Lehet nero hiba is. Egyébként dvd film írásra a nero nem olyan jó.

Sok sikert.

Mindenki azt monda, hogy az AMD kevesebbet tud mint az Intel. Ezért olcsóbban is adják! Szerencsére nekem is AMD-m van! ---------www.rom.by---------

(#11) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Itt kérdezd meg: Bővebben: link

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#13) CsatiZsol


CsatiZsol
tag

Kösz kovi, de ezek már megpróbáltam kivéve a garit, mert ugye máshol ír. Ők meg úgyis kipróbálják egy gépben, amiben jól fog írni. :( Ezért nem garos.

Az optimista minden vészhelyzetben lehetőséget lát, a pesszimista veszélyt lát minden lehetőségben. “Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree, it will live its whole life believing that it is stupid.”

(#14) CsatiZsol válasza Sir Tyudor (#2) üzenetére


CsatiZsol
tag

Tudnál linket adni ahonnan másik író progit le lehet tölteni?

Az optimista minden vészhelyzetben lehetőséget lát, a pesszimista veszélyt lát minden lehetőségben. “Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree, it will live its whole life believing that it is stupid.”

(#18) deedee válasza CsatiZsol (#14) üzenetére


deedee
őstag

másfél éve néróval írok dvd-t és semmi gond vele....Kb 300 lemez égetése után....

(#19) Bash


Bash
őstag

A topic-ot zártam, #11-ben lévő linken lehet folytatni a problémamegoldást.
kovi hozzászólásait töröltem, illetve Sir Tyudor-t bannoltam.

http://bashtravel.com/

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Lg dvd író nem ír (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.