Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  LG 24x10x40x íróval 2-4x írás? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) banderas


banderas
csendes tag

Hello!
Hogy lehet ezt a típust rábírni 2-4x írásra? Ha van az íróban nyers cd akkor csak a 8-12-16-24x sebességeket ajánlja fel, ha nincs akkor van 2-4x is, el is indíthatom az írást, kéri a nyers cdt, aztán gondolkozik és kiköpi, hogy canceled by user...
tipp?
ja igen, audiot akarok ekkora sebességgel írni :)
előre is kösz

szeme boby

(#2) HEBI válasza banderas (#1) üzenetére


HEBI
senior tag

Adok egy HP 8x/4x/32x-es írót a tiedért cserébe, ez tud kétszeresen írni. (:)

A csiga nem lassú állat, csak nagy a súrlódása...

(#3) guest


guest
veterán

Az audio CD-k miatt aggodsz, ugye? Semmi panik, mert amig egy 8x-os iro 4x-en ir normalisan CD-t, a 24-30x-osaknal nyugodtan hasznalhatod a 8x-os irasi sebesseget ugyanilyen celra (mivel erosebb a lezere).

prohardver vendég

(#4) banderas válasza guest (#3) üzenetére


banderas
csendes tag

persze-persze, csak nem szeretnem elcseszni, mert egy kis korus szamait szeretnem kiirni a korus tagjainak, es fokent asztali gagyi lejatszokban fogjak hallgatni
(remelem ok nem olvastak :)))))
azok is elbirjak a gyorsabban irt audiokat?

szeme boby

(#5) HEBI válasza banderas (#4) üzenetére


HEBI
senior tag

Csak ne újraírhatóra írd, mert azt nem szokták szeretni.

A csiga nem lassú állat, csak nagy a súrlódása...

(#6) TARNOKIPASI


TARNOKIPASI
csendes tag

Tudomásom szerint az gyorsabb kb 16x -és a feletti írók nem támogatják, így nem is tudsz velük ilyen alacsony sebességgel írni, frimware frissítéssel SEM!!!!

Harcolni a békéért olyan, mint b...ni a szüzességért

(#7) Péter válasza TARNOKIPASI (#6) üzenetére


Péter
csendes tag

Hát nem tudom,mert az én Plextorom (24*10*40) még 1X-esen is tud írni!!

(#8) andorpapa


andorpapa
őstag

Meg az én 20x10x40 Yamahám is képes 1x 2x 4x írni. Itt az LG bibije lehet, a 16x LG-vel sem lehetett 1x és 2x sebességben írni, legalábbis az összes haverom visszavitte, mert ők ia audióban utaztak, és nem tudtak lassan írni.

Talán az LG a 24x íróból is kihagyta az alacsony sebességeket?

COOLNESS! - somebody ssssstop me!

(#9) zsborbas válasza andorpapa (#8) üzenetére


zsborbas
aktív tag

Az mind szép és jó hogy mindenki lassan akar írni, de miért olyan fontos ez? Én semmi különbséget nem veszek észre semmilyen lejátszóban, akármilyen sebességgel írom a lemezeket (ismerősök sem). A grabbelésnél is mindig ugyanaz az adat olvasódik vissza minden lemezről. Akkor most hol itt a különbség?
Ja egyébként 32x LG íróm van. Audiót én is 8x-osan szoktam írni, igaz ez a legkisebb sebesség. De ezt is csak azért, mert audio-t mindenki minnél lassabban akar írni :) Van 90 perces Eurodata cd-m, amit elvileg csak 4x sebességgel lehetne írni. Megírtam szépen 90 percre 8x sebességgel, és minden lejátszó olvasta eddig (különböző évjáratok és márkák, köztük autos lejátszók is). Én nem veszek észre semmi különbséget. Győzzetek meg hogy érdemes 'lassan' írni. :)

ASUS M4A785D-M PRO, x3 435@x4 B35 @3.2GHz, 2x2GB Kingmax DDR2-1066, Sapphire HD4670

(#10) twollah


twollah
nagyúr

Minek írni az audio CDt 1-2xes sebességgel?
Nekem egy 16x10x40es LG CDvésőm van, és úgy írom az EasyCD 5.0 demó (vagy mi a fene verzióval) az audió CDket mint a pinty.
Van 2 CD lejátszó a közelben, Technics SC-CH 540es minitorony az eszi, és egy SONY CDP-511es CD lejátszó, ezek mind megeszik a CDket.
Lehet, hogy én rontottam el vmit?

(#11) Mixa


Mixa
tag

Miért rontottál volna el valamit? Rossz progit használsz, próbálj inkább NERO-val zenét írni, azzal még szerkeszthetsz is egy kicsit. Az EasyCd nekem is elnyomot pár CD-t. De szerintem is felesleges 1-2x -en írni. 4-8x írással is mennie kell. Legalábbis nekem megy. JA: LG16x10x40...

MSI KT3ultra, 1700XP (Palo), 512MB DDR333 Winbond, 30GB AS Quantum, Abit Ti4200 64MB, 50 Asus cdrom, s egyebek...

(#12) Szaky


Szaky
tag

Sziasztok!

Szeretnem megkerdezni, hogy tudja e valaki, hogyan lehet egy egyben begrabbelt mp3 filet felirni audiocdre, ugy hogy a track-ek kulon kulon legyenek. Van egy .cue kiterjesztesu file is, ami a trackok hosszat tartalmazza.

Valaki???

Koszi

-Szaky-

(#13) guest


guest
veterán

Figy csatlakozván az előzőkhöz..
szerintem felesleges Audio CD-t 1x/2x sebességen írni
talán lehet vagy van egy minimális minőségbeli különbség de én nem vettem észre
Teac 12x/10x/32x égetőm van eddig minden Audio cd-t maximum sebességen azaz 12x-en írtam..SOHA SEMMI GOND NEM VOLT EGYIKKEL SE pedig én aztán a legkülönbözőbb helyekre írtam cd-t...volt olyan hely ahol még egy régi 8 évvel ezelőbb Németországból behozott legalapabb cd lejátszóba funkcionált és az is tökéletesen olvasta és lejátszotta.

prohardver vendég

(#14) guest


guest
veterán

Hali! Mitsumi 4804-t érdemes-e javítattni vhol? Vagy nem ér annyit?

prohardver vendég

(#15) twollah


twollah
nagyúr

Nimitz17
Vagy nem tudsz olvasni, vagy én fogalmaztam nagyon kacifántosan, de akkor mégegyszer leírom a félreértések elkerülése véget.
16XOSAN ÍROM AZ AUDIÓ CDKET, ÉS EDDIG AZ ÁLTALUNK HASZNÁLT CD LEJÁTSZÓKBAN NEM AZAZ NEM VOLT VELE GOND!

(#16) guest válasza Szaky (#12) üzenetére


guest
veterán

Látom nem sokan fülelnel rád, hát írok én, pedig még ilyet nem csináltam, de én ebben az esetben ezt tenném:
1. Szereznék egy mp3 vágó progit (daraboló)
2. a cue-ból nyert információkkal megcsinálnám a darabolást
3. Ha minden OK, akkor felirnám a kapott cuccost (bár itt mivel NEM csináltam és nem tudom mi jöhet esetleg közbe, még lehet, hogy kellen valamit csinálni a kapott mp3-akkal)

Ill. van egy másik megoldási módom is, de ez egy kicsivel több HDD-t eszik:
1. mp3 to wav (pl. winamp)
2. wav szerkesztővel darabolás a cue adatok alapján
3. mehet az írás

Én így próbálnám, talán még működik is :)

prohardver vendég

(#17) guest


guest
veterán

Én is hallottam, hogy Audio CDket 1x-2x sebességgel szokás írni, mert így tuti!
De Én ettől függetlenül 24xesen irogatok
mindent az LG 24x10x40xes írómmal!
Szóval...Szerintem ízlések és pofonok!
Én eddig nem vettem észre semmilyen hibát! :-)

SGabe

prohardver vendég

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  LG 24x10x40x íróval 2-4x írás? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.