Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#38) aesir válasza #16741888 (#26) üzenetére


aesir
veterán

Nekilátok, nem lesz egyszerű.

A műsor indulásától fogva hetente jelentkeztem játékosnak telefonon.
Két év után összeismerkedtem valakivel aki a műsort gyártó cég munkatársa volt ebben az időben. Miután megbeszéltük szociális helyzetemet...(házasságban élő de gyermektelen, fiatal, vezető beosztású, jól kereső, Bp II ker. lakos) mondta, hogy esélytelen vagyok hogy ''kiválasszon a számítógép'', mert a műsornak szociálisan érzékenynek kell lenni, jelentkezzek még egyszer. Csodák csodája egyhéten belül felhívott egy hölgy, aki minden témakörből feltett egy kérdést, mint később rájöttem ... gyenge pontot keresve.
A felvétel után beszélgettem az ismerősömmel, aki még elmondott néhány ''érdekes dolgot''.
A 10 közé került emberekből kb 3-nak van esélye arra hogy valóban játsszon. Úgy
állítják össze a csapatot, hogy ez az előzetes teszt alapján megjósolható legyen, hogy kb ki fog játszani. Erre a lehetséges 3 emberre összeállítanak egy személyenkénet 250 kérdésből álló sort, különböző nehézségi szintekkel. Ezekből választ a számítógép (Kerényi főnök Úr) mindig aktuális kérdést. A kérdés nehézsége nagyban függ attól hogy a Vágónak szimpatikus vagy-e, vagy nem.
A ''számítógép elvesz kettőt'' szintén csak és kizárólag Kerényi Úr és Vágó összjátékán múik.
A nyereményösszeg egy bruttó összeg, csak az adóelőleg levonása után maradó részt fizetik ki neked, HA A FELVETT MŰSOR ADÁSBA KERÜLT. Ha nem kerül adásba, (légett a filmraktár, vagy egyéb okokól) akkor semmit sem fizetnek,
nyerhettél akár 40.000.000 Ft-ot is Minden médiajogodról lemondasz, különben
nem mehetsz a 10 közé sem (ott vár ugrásra készen 3 pótjátékos, hátha vki nem írja alá a szerződést). MINDEN információ titkos, a szerzódés részletei is, senkinek sem beszélhetsz róla. (Már nem az a cég gyártja a produkciót akivel én szerződést kötöttem)

Ha van még kérdésed, tedd fel bátran.

Van saját életem...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.