Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #16741888


#16741888
törölt tag

Használtam a keresőt és nem találtam hasonló topikot.

Kiváncsi vagyok van e olyan-szerény körünkben- aki már volt játszani a vágónál.:F
Én szivesen mennék de egyelőre a telszámot sem találom.:( Tudnátok ebben segíteni? Nagyon macerás ez az egész procedúra?

[Szerkesztve]

(#2) sai válasza #16741888 (#1) üzenetére


sai
aktív tag

én csak nézö voltam..

(#3) #54715584 válasza #16741888 (#1) üzenetére


#54715584
törölt tag

számíts egy előjátékra :D pontosabban próbajátékra :D
egyébként meg az oldal közepén van a telszám :)
Bővebben: link
hülye vagyok, ez a nézői szám... :D
keresek... :D

[Szerkesztve]

(#4) Jam-Master J válasza #16741888 (#1) üzenetére


Jam-Master J
aktív tag

:D:D
A gúgl csodákra képes.
''Legyen ön is milliomos'' és az első találatnál voálá :D

J. - Annyit dolgozom, hogy az lassan már az ivás rovására megy...

(#5) Angie™ válasza #16741888 (#1) üzenetére


Angie™
addikt

én is csak néző voltam a ''Mindent vagy Semmit!'' műsorában, meg kérdések beküldésével nyertem egy utazást:D :D
Ott akkor személyesen is láthattam hogyan folyik az emberek vállogatása..

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#6) #54715584 válasza #16741888 (#1) üzenetére


#54715584
törölt tag

no itt van :D Bővebben: link

(#7) carvelino


carvelino
csendes tag

Nelem a matektanárom nyert 1500000-t...

különben tesztelheted megad, Bővebben: linkinnen le tudsz tölteni egy ß verziót

MOD: ez már nem a ß fönn van az egész

[Szerkesztve]

Túl sok állat, túl kevés cirkusz.

(#8) #16741888 válasza #54715584 (#3) üzenetére


#16741888
törölt tag

Ez a 06-90-443-444 Ez nem az a szám?

(#9) #16741888 válasza carvelino (#7) üzenetére


#16741888
törölt tag

:C töltöm lefele.:)

(#10) carvelino


carvelino
csendes tag

Gratu. én is most töltöm, nekem eddig csak a ß volt meg de abba össz vissz szintenként volt 4-5 kéárdés, folyton ismétlődött...

Túl sok állat, túl kevés cirkusz.

(#11) carvelino


carvelino
csendes tag

nincs mp3 codecem honnan töltsek??? kéne a játékhoz

Túl sok állat, túl kevés cirkusz.

(#12) #16741888 válasza carvelino (#11) üzenetére


#16741888
törölt tag

Ez komoly nagyon:C Eljutottam 800ezerig ott meg a köcsög telefonos rossz tippet adott és kiestem:(:))
Szerintem egy Winampot felraksz és elég.

[Szerkesztve]

(#13) carvelino


carvelino
csendes tag

köszi

Túl sok állat, túl kevés cirkusz.

(#14) carvelino


carvelino
csendes tag

áááááááááááá

először tudtam jártszani, kikapcsoltam, most meg felvillan egy tizedmp-re és eltünik, mi a fene van evvel a köcsög géppel??? :O

Túl sok állat, túl kevés cirkusz.

(#15) aesir


aesir
veterán

Én voltam játszani, dicső 100.000-el távoztam.

Van saját életem...

(#16) Nowhereman


Nowhereman
őstag

Én addig jutnák, amig nem kérdeznének valami sportot, vagy szárpletykát../na jó a negyedikig elvergődhetnék, ha a segítség nem qr ki velem!/

Utánam a kondenzcsik!

(#17) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

A http://free.x3.hu/loim/ címről nem jön le semmi,nektek igen?

(#18) redsultan


redsultan
tag

én voltam, de csak a 10 között :(

''Te ugye a testvéred tesója vagy?!''

(#19) Wolverine válasza #16741888 (#1) üzenetére


Wolverine
félisten

Én egyszer eljutottam odáig, hogy az utolsó körös válogatáson buktam el (a netes kérdés megválaszolásával)... Ha ügyesebben tippelek, akkor benne lehettem volna - de szerintem az adatbázisukból még nem szedtek ki :U

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#20) Atlantis


Atlantis
veterán

Én már voltam játszani nála, meg gépen is viszonylag sokat játszunk a programmal.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#21) _Volkovy_ válasza Atlantis (#20) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Ahhoz a progihoz tudnál adni egy működő linket?:)
Köszi!

(#22) Nowhereman válasza #16741888 (#1) üzenetére


Nowhereman
őstag

Tényleg PumPi!

Kit viszel akkor most majd magaddal drukkolni? ;]

Utánam a kondenzcsik!

(#23) Drizzt válasza #16741888 (#1) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Nekem volt az angoltanárom... Amikor meláttam, éppen konditeremben voltam, s majd magamra ejtettem a súlyt a röhögéstől, amikor megláttam... :))

I am having fun staying poor.

(#24) Atlantis válasza _Volkovy_ (#21) üzenetére


Atlantis
veterán

Parancsolj:
Bővebben: link

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#25) _Volkovy_ válasza Atlantis (#24) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Köszi!!

(#26) #16741888 válasza aesir (#15) üzenetére


#16741888
törölt tag

Komolyan? Mesélj!:D

(#27) #16741888 válasza Nowhereman (#22) üzenetére


#16741888
törölt tag

Vigyek egy egész PH! stábot?;] Kit hozott magával? Hát a PH! stábot. kit? ..... beszélek parcival a reklám ügyébe:DDD mit ér meg neki hogy ingyé reklámozom az oldalt.:DDD

(#28) Keitaro


Keitaro
addikt

Én is csak néző voltam. Meleg van a sok lámpa miatt :))

(#29) Nowhereman válasza #16741888 (#27) üzenetére


Nowhereman
őstag

És ki marad a telefonnál? :F

Utánam a kondenzcsik!

(#30) aesir válasza #16741888 (#26) üzenetére


aesir
veterán

Szívesen, hétvégén postolom ... most egyelőre tele vagyok munkával.
Kis türelmet:)

Van saját életem...

(#31) #16741888 válasza Nowhereman (#29) üzenetére


#16741888
törölt tag

Van egy haver aki úgy vágja a filmeket mint állat, meg lenne egy töris segítségem is, bár arra nem hiszem hogy szükség lenne:D, mutterom földrajzbiosz szakos tanár+van egy tanári is a suliban:DD, és kéne még egy ember aki a zenében opera rock de inkább az operában jártas.

(#32) Pet_i


Pet_i
senior tag

Én is csak néző voltam. Érdekes volt a felvétel, jópofa dolog belátni a ''kulisszák mögé''. :)

(#33) Atlantis válasza #16741888 (#31) üzenetére


Atlantis
veterán

Azért az sem árt, ha te is tudsz valamit. :)
Izgalmában mindent elfelejt az ember. Én is olyan piti kérdés miatt szálltam ki, hogy utána röhögnöm kellett magamon, amiért kiszálltam miatta. Mindegy, most már örökre emlékezni fogok a Titicaca-tó helyére. :DD

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#34) #16741888 válasza Atlantis (#33) üzenetére


#16741888
törölt tag

Annyira gáz?:B

(#35) Atlantis válasza #16741888 (#34) üzenetére


Atlantis
veterán

Mármint mi?

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#36) #16741888 válasza Atlantis (#35) üzenetére


#16741888
törölt tag

Az a légkör, környezet stb. Tényleg még a saját nevét is elfelejti az ember? :))

[Szerkesztve]

(#37) Atlantis válasza #16741888 (#36) üzenetére


Atlantis
veterán

Ez alkati kérdés. Én alapból nem vagyok izgulós, de akkor csak pislogtam. Idegen hely, reflektorok, a Vágó csak vigyorog, nem megy minden elsőre, 100 ember néz élőben és bár a felvétel nem élő, de akkor is agyalsz rajt, hogy szimpatikusnak tartanak-e(nem árt, ha szimpi vagy a Vágónak, meg a számítógépnek), stb...

[Szerkesztve]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#38) aesir válasza #16741888 (#26) üzenetére


aesir
veterán

Nekilátok, nem lesz egyszerű.

A műsor indulásától fogva hetente jelentkeztem játékosnak telefonon.
Két év után összeismerkedtem valakivel aki a műsort gyártó cég munkatársa volt ebben az időben. Miután megbeszéltük szociális helyzetemet...(házasságban élő de gyermektelen, fiatal, vezető beosztású, jól kereső, Bp II ker. lakos) mondta, hogy esélytelen vagyok hogy ''kiválasszon a számítógép'', mert a műsornak szociálisan érzékenynek kell lenni, jelentkezzek még egyszer. Csodák csodája egyhéten belül felhívott egy hölgy, aki minden témakörből feltett egy kérdést, mint később rájöttem ... gyenge pontot keresve.
A felvétel után beszélgettem az ismerősömmel, aki még elmondott néhány ''érdekes dolgot''.
A 10 közé került emberekből kb 3-nak van esélye arra hogy valóban játsszon. Úgy
állítják össze a csapatot, hogy ez az előzetes teszt alapján megjósolható legyen, hogy kb ki fog játszani. Erre a lehetséges 3 emberre összeállítanak egy személyenkénet 250 kérdésből álló sort, különböző nehézségi szintekkel. Ezekből választ a számítógép (Kerényi főnök Úr) mindig aktuális kérdést. A kérdés nehézsége nagyban függ attól hogy a Vágónak szimpatikus vagy-e, vagy nem.
A ''számítógép elvesz kettőt'' szintén csak és kizárólag Kerényi Úr és Vágó összjátékán múik.
A nyereményösszeg egy bruttó összeg, csak az adóelőleg levonása után maradó részt fizetik ki neked, HA A FELVETT MŰSOR ADÁSBA KERÜLT. Ha nem kerül adásba, (légett a filmraktár, vagy egyéb okokól) akkor semmit sem fizetnek,
nyerhettél akár 40.000.000 Ft-ot is Minden médiajogodról lemondasz, különben
nem mehetsz a 10 közé sem (ott vár ugrásra készen 3 pótjátékos, hátha vki nem írja alá a szerződést). MINDEN információ titkos, a szerzódés részletei is, senkinek sem beszélhetsz róla. (Már nem az a cég gyártja a produkciót akivel én szerződést kötöttem)

Ha van még kérdésed, tedd fel bátran.

Van saját életem...

(#39) aesir válasza Atlantis (#33) üzenetére


aesir
veterán

Emlékszem rád.
Eszméletlen miket káromkodtam, hogy ez nem megy, holott addig tök jó voltál.)

Van saját életem...

(#40) fokukac válasza aesir (#38) üzenetére


fokukac
nagyúr

hát ez nagyon jól hangzik....

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#41) Atlantis válasza aesir (#39) üzenetére


Atlantis
veterán

Miből gondolod, hogy pont rám emléxel? Rengetegen jártak már ott.

Amúgy nagyjából egyetértek azzal,amit írtál, bár én simán a telefonszámot gyakran hívogatva kerültem be, akkor még semmit sem tudhattak a szociális helyzetemről. Viszont engem is visszahívtak, mahjd fél órán át kérdezgetett egy szimpatikus mélybarna női hang(személyes adatokat, és volt egy triviális, több témakört érintő műveltségi teszt is).
Ezt leszámítva betűről betűre igaz, amit leírtál.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#42) szucsi


szucsi
őstag

google nagy segítség lenne ott. valaki majd kitalálja, hogy lehet bevinni oda.

(#43) Atlantis válasza szucsi (#42) üzenetére


Atlantis
veterán

Szerintem már megoldható lenne egy külső ember segítségével. Amerikában a bírósági tárgyalások esküdt-kiválasztásánál már használnak olyan adó-vevőket és kamerákat, amelyek gyakorlatilag észrevehetetlenek. Ily módon a pszichológusok az elbeszélgetés során ''online'' tudnak megítélni egy-egy jelöltet, hogy megfelel-e a vád,vagy a védelem elvárásainak. Itt még jobb is a helyzet, mert elég a hang, kép nem is kell.
És ez civil megoldás, a hírszerzőknek lehetnek ennél spécibb cuccai is.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#44) aesir válasza Atlantis (#41) üzenetére


aesir
veterán

Egész pontosan emlékszem a kérdésre, ugyanis jártam a Titicaca-tónál, ezért felkaptam rá a fejem.
Arcról biztos nem tudnálak beazonosítani:)

Van saját életem...

(#45) Atlantis válasza aesir (#44) üzenetére


Atlantis
veterán

Így már értem. Jó neked.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#46) #16741888 válasza aesir (#38) üzenetére


#16741888
törölt tag

Az frankó, azaz hogy egy nagy köcsögség az egész.:((( ,Én azt hittem hogy csak odamegyek a fasza 18éves érettségizett, azt lealázom őket.:DD na jó nem ezt de tényleg azt gondoltam hogy csak fel kell hívni a számot, kitölteni egy két kérdéssort és már lehet is menni a studióba. Úgy látom tévedtem.:U
És mi van akkor ha én nem vagyok benne a 3-ba és mégis bekerülnék?:F

(#47) aesir válasza #16741888 (#46) üzenetére


aesir
veterán

Ha az előzetes telefonos teszten jól szerepelsz, akkor valószínűleg benne leszel a 3-ban.
Egyébként ha sokat nézed az adást és most hogy tudod, hogy is megy ez, rá fogsz jönni ki az a játékos akire nem csináltak kérdéssort. Azt ugyanis nem tudják előre tesztelni, hogy izgalmi helyzetben az a 3 leblokkol-e a beugró kérdésnél.
Remélem azért a kedved nem ment el az egésztől, próbálkozz ... annyit mindenképpen megér:)

Van saját életem...

(#48) #16741888 válasza aesir (#47) üzenetére


#16741888
törölt tag

Azt fogom tenni miért ne? Ha tök véletlenül bekerülnék és mondjuk 60k t hazahozok már megérte:)

(#49) @Töki15


@Töki15
tag

milyen néven mész mert akkor mostantól nézem a műsort drukkolok

(#50) #16741888 válasza @Töki15 (#49) üzenetére


#16741888
törölt tag

köszi, egyelőre holnap fogok telefonálni. de ha megyek a studióba akkor mindenképpen írok;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.