Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) svédcsepp


svédcsepp
tag

Mi volt a legtuttibb, legviccesebb, legemlékezetesebb ajándék amit az eskűvötökre kaptatok? Igen. Nem túlzottan titkolt célom az ötlet gyüjtés:-)

Úgy szeretnék meghalni, mint a nagyapám: álmában, csendesen, gondtalanul, nem pedig ordítva, sikoltozva, pánikban, mint az utasai.

(#2) bLaCkDoGoNe válasza svédcsepp (#1) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Mivel konstruktív nem tudok lenni, ezért csak javítanék: legtutibb, esküvői, esküvőtökre, ötletgyűjtés.

[ Szerkesztve ]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#3) Sidaries válasza bLaCkDoGoNe (#2) üzenetére


Sidaries
őstag

Egy tipp:
Ajándék
Valószínűleg kivitelezhetetlen, de az ötlet jó. :D

I am the Visionaire, follow me if you dare...

(#4) svédcsepp válasza bLaCkDoGoNe (#2) üzenetére


svédcsepp
tag

azért köszi a javítást is. Habár én már nem tudom javítani :(

Úgy szeretnék meghalni, mint a nagyapám: álmában, csendesen, gondtalanul, nem pedig ordítva, sikoltozva, pánikban, mint az utasai.

(#5) Magnum_


Magnum_
nagyúr

nem tool kreativ, de a házasulandók leginkább a gempát szeretik :U

I humbly and respectfully decline™

(#6) Integra


Integra
titán

"...annyira köszönöm a meghívást, de sajnos nem tudok menni, megszakad a szívem..."

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#7) BITBOYS válasza Integra (#6) üzenetére


BITBOYS
addikt

:DDD
az előző posthoz csatolandó

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#8) svédcsepp


svédcsepp
tag

Na igen sokan szeretnek zsééé-t kapni.

Akkor ez lessz.

igazi helyett álpénzzel teli!
hogy vicces is legyek és ne kerüljön olyan sokba :D

[ Szerkesztve ]

Úgy szeretnék meghalni, mint a nagyapám: álmában, csendesen, gondtalanul, nem pedig ordítva, sikoltozva, pánikban, mint az utasai.

(#9) svédcsepp válasza Sidaries (#3) üzenetére


svédcsepp
tag

egy De Lorennek én is örülnék. :K

Úgy szeretnék meghalni, mint a nagyapám: álmában, csendesen, gondtalanul, nem pedig ordítva, sikoltozva, pánikban, mint az utasai.

(#10) svédcsepp


svédcsepp
tag

más ölet?

Úgy szeretnék meghalni, mint a nagyapám: álmában, csendesen, gondtalanul, nem pedig ordítva, sikoltozva, pánikban, mint az utasai.

(#11) gaborbol válasza svédcsepp (#10) üzenetére


gaborbol
őstag

Mi esküvőre pénzt szoktunk adni.Felesleges bármi mást adni,ha nem vagy 100%-ig meggyőződve arról hogy valóban pont arra van szükségük amit te veszel nekik.
Pénzt ajándékozni meg sokfél képpen lehet...

Veszel egy A4-es méretű képkeretet,majd beszém a bankba, postára és kérsz annyi pénzért új 200,500,1000,2000,5000,10000 forintos bankjegyet esetleg valutát amennyit szeretnél nekik adni.
Simán ragasztó nélkül bepakolod az üveglap alá a papírpénzeket ahogy neked tetszik és kész. Amikor átadtam becsomagolva nekik,akkor mondtam,hogy ez egy baromi értékes kép meg ,hogy én csináltam, csak nekik!!!! :DD Elég furin néztek rám, de másnap reggel jött a telefon, alig várták a lagzi végét,hogy láthassák a képet és nagyon tetszik nekik :)
Most nem találok róla a képet pedig tuti elraktam valahová :(

Barátomtól pl ezt kaptuk:
[link]
(a poharakban volt 1-1 100 dolláros,csak hát....)

Másik barátoméktól meg kaptunk egy boríték méretű zsákvászon anyagból készült kis zsákot, azt mondták itt egy zsák pénz,ez kelleni fog az élethez.
30k volt benne 200-asokban :)

[ Szerkesztve ]

(#12) svédcsepp válasza gaborbol (#11) üzenetére


svédcsepp
tag

Köszi Gábor.
Ezek tényleg tök jó ötletek. :C

Úgy szeretnék meghalni, mint a nagyapám: álmában, csendesen, gondtalanul, nem pedig ordítva, sikoltozva, pánikban, mint az utasai.

(#13) EGOKA


EGOKA
tag

Pénzhez. :)

Amúgy, ha jól ismered őket, esetleg meg is kérdezheted. Ilyenkor nem gáz. Amúgy lehet vmi más ötletes ajándék is.

Mi is most megyünk majd esküvőre, és mivel a párnak berendezett lakása van, pénzt meg nem igazán szeretnék adni, így vmi személyeset kapnak. :)

http://megmentesreerdemeshelyek.blogspot.com/

(#14) ladybug válasza gaborbol (#11) üzenetére


ladybug
őstag

Mi egy gravírozott kristálypohár készletet kaptunk. Illetve akkor csupa olyan dolgot kaptunk, amik egy üres lakáshoz jól jöttek. :)

Az eskövőkre, ahová mentünk pénzt vittünk "ajándék" gyanánt. Az egyiket egy makettházikóba rejtettük, mert tudtuk, hogy a pár házat szeretne majd venni.
A másikat pedig szép borítékban adtuk át.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#15) lajosmester


lajosmester
csendes tag

Hát én nászajándékba kaptam 1 rolex óra index visszahúzogató rugó szettet amire már óta vágytam, emellet egy racsnis pendrive kihúzót digitális kejelzővel.
Aminek még nagyon örültem az egy 2bar-os 3köbméter átmérőjű recebillentyűs támpöcköt.
Továbba amikor megláttam hogy a menyasszonyom a szalmakazlben fetreng 1 félkarú rablóval megkaptam életem első szivlityifityiszt és agyvérzését... :((

[ Szerkesztve ]

(#16) kalmarhp válasza ladybug (#14) üzenetére


kalmarhp
csendes tag

Szerintem a karóra jó kis ajándék! :K :K :K

Miért nagyszerű ötlet karórát ajándékozni?
Mert az óra hosszútávú ajándék, amely sok-sok örömet ad. Amikor csak rá pillant, mindig emlékezteti, hogy kitől kapta, kellemes emlékek fűződnek hozzá, mely még értékesebb ajándékká teszi.

http://oramarket.eu/ajandekotletek

vagy itt válogass. [link]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.