Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Melyik konzolt válasszam? (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#6051) Ra's al Ghul


Ra's al Ghul
senior tag

Hali,

egy olyan kérdésem lenne, hogy szerintetek érdemes-e venni / cserélni a jelenlegi HyperX Cloud headset -em egy Sony Wireless Stereo Headset 2.0 -re? Jelenleg a kontrollerbe dugva használom a Could -ot és azon gondolkodom, hogy lecseréljem már csak kényelem miatt is (kicsit idegesít a kábel).

Hozza azt a minőséget a Sony headset amit a Could tud?

Segítségeteket előre is köszönöm.

Theatricality and deception are powerful agents to the uninitiated.

(#6052) A`rpi válasza Ra's al Ghul (#6051) üzenetére


A`rpi
addikt

"Hali,
egy olyan kérdésem lenne, hogy szerintetek érdemes-e venni / cserélni a jelenlegi HyperX Cloud headset -em egy Sony Wireless Stereo Headset 2.0 -re? Jelenleg a kontrollerbe dugva használom a Could -ot és azon gondolkodom, hogy lecseréljem már csak kényelem miatt is (kicsit idegesít a kábel).
Hozza azt a minőséget a Sony headset amit a Could tud?
Segítségeteket előre is köszönöm."

Topikot tévesztettél. Itt találsz több fejhallgatóról is véleményt.

(#6053) 741105 válasza FuRiONight (#5803) üzenetére


741105
csendes tag

Jó lenne , ha mindenki elfelejtené már végre ezt a "csalás" dolgot. Amikor PC-n valaki konzolos kontrolerrel játszik akkor az is csalás? Mindenki úgy játszik, és olyan játék irányitot használ amilyet csak akar! Nem csalás egyik sem!!

(#6054) Tegla80 válasza 741105 (#6053) üzenetére


Tegla80
addikt

Szval Te sem boldogulsz a joy-al...... :DDD
Plusz orulok,h semelyik eszkozpotlo sem nyujt 100% bill/eger paros elmenyt meg akkor sem ha kaphato es horror is az ara.
Mert konzol=joy mig pc=bill/eger (es ebbol amit a buxtarca elbir mert nem mind1,h mivel jatszol) vagy akarmi mert itt nincs megkotve.(mig konzolon nativan csak a joy es par dedikalt kormany tudja azt amit tudnia kell)
Ennyi a story.

Sony® & PlayStation®

(#6055) FuRiONight válasza 741105 (#6053) üzenetére


FuRiONight
őstag

Ha nem csalàsnak számítana mindkettő konzol nativan tàmogatnà, de ez nem így van. Meg kell szokni a controllert, rà kell érezni és gyakorolni, és nem 20-40k-rt kiegészítöt venni, amihez meg kell egy bill+egér is. Meg is érdemli aki ennyi pénzt költ ilyenekre. Ki játszik pc-n multiplayer jàtékot controllert? Senki.

[ Szerkesztve ]

(#6056) IMIIKE1998 válasza r.levente75 (#6046) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

Mit jelent számodra a bagó? 50 ezer Ft?

(#6057) r.levente75 válasza IMIIKE1998 (#6056) üzenetére


r.levente75
addikt

Parancsolj

http://www.konzolokszervize.hu/xbox360/xbox-360-e-500gb-forza-horizon-2-bundle-ajandek-hdmi-kabel

Ha ebből elpasszolod a játékokat már bőven negyven alatt vagy! Van benn egy 500gb-os vinyó, és két év gari. Szerintem ez bagó, ha ennél ócsóbbra vágysz máshol kell keresgetni.

(#6058) IMIIKE1998 válasza r.levente75 (#6057) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

Ez tényleg jó ár, csak az a baj, hogy nem debreceni az üzlet. :( Szívesebben venném személyesen át. De különben igazad van.

[ Szerkesztve ]

(#6059) r.levente75 válasza IMIIKE1998 (#6058) üzenetére


r.levente75
addikt

A garancia szempontjából mindegy honnan veszed, mert ha baj van vele, netán, akkor futár viszi Frankfutba és vissza, tehát a bolthoz már nincs köze. Én sem szeretek neten vásárolni, nem is nagyon szoktam, de ez kivételt képez.

(#6060) anonimus25


anonimus25
tag

Sziasztok,konzol vásárlást tervezek,nem vagyok egy nagy fan,de sokszor jó lenne kikapcsolódni,kérdésem az lenne ps3-at megérné megvenni?ugy értem azért nem egy mai vas de szerintem nekem elég lenne.köszönöm

A majom egy okos állat aki hülyéskedik,az ember meg egy hülye állat aki okoskodik.

(#6061) LeventeV válasza anonimus25 (#6060) üzenetére


LeventeV
senior tag

Szia. Siman megeri. Rengeteg jo jatek van ra, amihez mar bagoert hozzajutsz. Ingyenes a multiplayer, raadasul lesz egy jo blu-ray lejatszod is.

(#6062) macskacsa


macskacsa
csendes tag

helo,

ps3 ból és xbox 360 ból melyikek a csúcsmodellek?

(#6063) Vadernagyúr válasza macskacsa (#6062) üzenetére


Vadernagyúr
senior tag

Nem akarok hülyeséget mondani,de Xbox-ból az "S" modellek. PS3-ból pedig a Superslim :)

PSN: joskovagyok199

(#6064) A`rpi válasza macskacsa (#6062) üzenetére


A`rpi
addikt

Teljesítményre ugyan az, ha a legújabb kiadásra gondolsz,
akkor PS3 esetén PS3 Super Slim.

Az újabb ráncfelvarrott modellek, (nem minden esetben) de általában nagyobb háttértárral érkeznek, és a fogyasztásuk is kisebb az első "FAT" gépekhez képest.

Ezek az újítások az alacsonyabb gyártási költségek érdekében történnek, ami egyaránt jó a gyártóknak, és a felhasználóknak is.

Xbox-ot illetőleg nem vagyok képben, talán ott Slim-nek hívják,
de ezt majd a hozzáértők úgyis leírják neked.

[ Szerkesztve ]

(#6065) macskacsa válasza A`rpi (#6064) üzenetére


macskacsa
csendes tag

akkor tulajdonképpen a nagyobb háttértáras a jobb? :B

(#6066) A`rpi válasza macskacsa (#6065) üzenetére


A`rpi
addikt

Igen, de példának okáért.

Megjelent PS3 verziók a teljesség igénye nélkül:

FAT: 40GB, 60GB, 80GB
SLIM: 120GB, 160GB, 250GB, 320GB
Super Slim: 12GB, 500GB

Összetéveszteni nem tudod, superslim a legrondább, ezt 12GB, vagy 500GB vásárolhatod vásárolhatod meg.

Eltérő mérettel is találkozhatsz a használt piacon mivel PS esetében szabadon cserélhető / bővíthető a háttértár.

Ha időtálló gépet szeretnél akkor a legújabb változatot vásárolod PS3 esetén ugye ez a Super Slim. Megbízható működés mellett, ennek a legalacsonyabb a fogyasztása, és vélhetőleg tartós is lesz ha esetleg használtan vásárolnád, ezek futhattak a legkevesebbet a "korukból" fakadóan.

(#6067) Tegla80 válasza macskacsa (#6065) üzenetére


Tegla80
addikt

Nem feltetlen,de azert kell egy minimalis(60/80gb sztem mar eleg) hdd,h lemezes jatekok eseten is legyen eleg hely a mentesek, dlc-k, frissitesek szamara. (a lemezes jatek nem telepitheto hdd-re igy nem kell annyi hely)
Ha viszont digitben gondolkodik az ember akkor 250gb+ tol mar boven jo a helyzet.

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#6068) Vadernagyúr válasza A`rpi (#6064) üzenetére


Vadernagyúr
senior tag

xbox-ban a slim s a legujabb :)

PSN: joskovagyok199

(#6069) anonimus25 válasza LeventeV (#6061) üzenetére


anonimus25
tag

Köszönöm. Ps3 slim 250gb,ezt néztem ki.tapasztalatok vannak vele?

A majom egy okos állat aki hülyéskedik,az ember meg egy hülye állat aki okoskodik.

(#6070) LeventeV válasza anonimus25 (#6069) üzenetére


LeventeV
senior tag

Szia. Nekem is ilyen volt. Semmi gond nem volt vele soha. Annyit tudsz tenni, hogy mikor megnezed a konzolt megfigyeled rajta az esetleges seruleseket es futtatsz rajta egy HDD check-et, meg teszel bele egy Blu-ray lemezt, hogy lasd a meghajto mukodik-e.

(#6071) sum-blink válasza anonimus25 (#6060) üzenetére


sum-blink
aktív tag

Én is mindenképp a ps-t ajánlom sokkal több rá az exkluzív cím (Uncharted, God of War,Metal Gear...) ráadásul egy superslimbe 2,5-es vinyót is vehetsz, mondjuk egy TB-osat, könnyedén be lehet szerelni. ☺

(#6072) Vadernagyúr válasza sum-blink (#6071) üzenetére


Vadernagyúr
senior tag

+1
Én is a PS-t tudom ajánlani :)

PSN: joskovagyok199

(#6073) milanmylo


milanmylo
aktív tag

Sziaszokt!

Ma/Holnap szeretnék konzolt venni. (sosem volt még, csak laptop)
XOS és PS4 Pro között vacilálok. Egy Philips Ambilight 4k TV-re szeretném kötni.

Játék tekintetében Fifa 17 és Forza Horizon érdekel, illetve egyszer játszottam kormánnyal Gran Turismoval PS-en, az nagyon meg fogott. Háborús, lövöldözős csodák hidegen hagynak... :)
Laptop van mindennapokra, ez csak játékra kell.

A legtöbb ismerősöm Xboxos, de ahogy olvasom a PS4 Pro jóval erősebb.
Ti mit javasoltok? Várjak esetleg nyárig az új Xboxra? 100-120k között költenék rá.

Nagyon köszönöm!
Milán

[ Szerkesztve ]

ROM frissítést nem lehet elrontani, csak nem a leírtak alapján végezni.

(#6074) A`rpi válasza milanmylo (#6073) üzenetére


A`rpi
addikt

Exkluzív tartalmak, és a baráti köröd platformja szerint válassz konzolt szerintem.

Ha a Forzával szeretnél játszani, és a cimborák boxosak, akkor nem kérdés szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#6075) r.levente75 válasza A`rpi (#6074) üzenetére


r.levente75
addikt

+1

(#6076) sum-blink válasza milanmylo (#6073) üzenetére


sum-blink
aktív tag

Lejjebb írtam én miért a ps3-at ajánlom. 4 esetében még nincs annyi exkluzív cím, de az Uncharted 4 is segíthet dönteni. ☺

(#6077) L1MaT válasza milanmylo (#6073) üzenetére


L1MaT
tag

Az hogy melyik "erősebb" szerintem nem szempont. Nemrég vásároltam én is konzolt (karácsony). Én is azt javaslom, hogy azt válaszd amelyiken több ismerős játszik és persze amelyik konzolon igazán érdekelnek az exclusive játékok.

Sokan írják, hogy xboxon alig van exclusive és emiatt jobb a PS, szerintem ez is nézőpont kérdése. Én úgy vásároltam Xboxot, hogy jó pár évig nem tudtam játszani semmivel, magyarán nekem jelenleg a régi játékok is újjak, emellett mindig vannak friss megjelenések még ha nem is exclusive játékok azok. Szóval nekem fullon a box játékkal.

Nálam minden ismerős boxos ez megint pozitív számomra, mert jobb ismerősökkel össze ülni x, y alkalommal partyzni mint online "ismeretlenekkel" játszani. (Az egyik ismerősöm emiatt akar venni Xboxot a PS mellé)

Az EA acces is egy olyan szolgáltatás ami miatt érdemes elgondolkodni a boxon mert 5500ft/év-ért kapásból kapsz 34 játékot ami azért nem rossz. Hamarosan jön a hasonló szolgáltatást kínáló több mint 100 játékot tartalmazó Game Pass is így szerintem olcsóbb egy nagyobb játék pakkot összehozni már az elején boxon.

Elvileg a PS exclusivok zöme egyjátékos ezeket is csekkold melyik érdekel melyik nem.(én nem ismerem ezeket a játékokat)

Nekem a box kontrollere is jobban kézre állt egy MM marketben kitudod próbálni ez is segíthet a döntésben.

Szerintem ezeket tartsd szem előtt és eszerint dönts, ne azért válasz valamit mert "erősebb". A PS 4 pro 4k-tól én nem estem hanyatt hiába van 4k tv-m emiatt nem vettem volna azt.

Én egyáltalán nem bántam meg a boxot ha 1-2 évig játszok vele és élérem azt a stádiumot amit sokan emlegetnek, hogy jaj nincs elég exclusive akkor lehet veszek mellé 1 PS-t majd és végig játszom azokat amik lemaradtak eddig az életemből oda át :) , de szerintem mire oda jutok már megint tök más lesz minden és rengeteg újdonság fog megjelenni. :)

Az, hogy esetleg megvárod az új Xbox megjelenést a te döntésed te érzed mennyire sürgős, én ha játszani szeretnék nem tudnék várni addig :D

[ Szerkesztve ]

(#6078) milanmylo válasza L1MaT (#6077) üzenetére


milanmylo
aktív tag

Nagyjából akkor egy rugóra jár a fejünk. :)
Nagyjából hidegen hagynak az exkluzív dolgok és a régi játékok is újak lesznek. A legkomolyabb játék, amivel játszottam az utóbbi években,a WoW és az F1 2014 volt.
Továbbá főként autós és sportjátékok érdekelnek, szóval az EA access elég nagy plusz.

Tipp esetleg, hogy hol érdemes venni? :)

Nagyon köszönöm!

ROM frissítést nem lehet elrontani, csak nem a leírtak alapján végezni.

(#6079) Esteban30


Esteban30
csendes tag

Sziasztok Konzol Mesterek!

Van esetleg valakinek infója arról, hogy mikor lesz kapható a Xbox Scorpio és hogy milyen TV-t érdemes hozzá venni a 4K játékélményhez?

Előre is köszi a válaszokat.

(#6080) L1MaT válasza milanmylo (#6078) üzenetére


L1MaT
tag

Esteban30 : Juni 14-16 E3 expo után többet tudni majd egyenlőre csak találgat mindenki a scorpioval kapcsolatban.

milanmylo: Én is a Cod2+ MW, Wow Lich King idején kisiklottam kicsit szóval van mit bepótolni :DD
Ha tényleg az autós és a sport játékok érdekelnek az EA Access neked tökéletes. A Forza szerintem az egyik legjobb és ha a haverok is boxosok akkor szerintem nincs miről beszélni :) (+szerintem a PS4 Pro nem volt akkora durranás, a Scorpio meg még lehet :), így amiket most megvásárolsz játékok az később esetleg egy scorpiora való váltás esetén is működni fog ha nem bírsz várni addig és veszel most valamit ;] ) én legalábbis igy gondolkodtam karácsonykor mikor vettem az Xbox One s-t.

EA Access-t a webes felületen vagy magán a boxon tudsz vásárolni. Én egyből 1 évre vettem, sok a Trial ingyenesen kipróbálható játék, és akciósan tudod megvenni az EA játékokat is.

Egyéb játékokat DLC-ket sokan vásárolnak a cdkeys-ről [link]

[ Szerkesztve ]

(#6081) daninet


daninet
veterán

Sziasztok!

Bedobom a kérdést ami már sokszor volt, de mivel kicsit egyedi az esetem így meghallgatnám a véleményetek :)
Volt már egy xbox360-om annó, mint sokaknak az rgh miatt volt ez a választás suli alatt. azóta az életkörülményeim megváltoztak, külföldön dolgozom és szerencsére mondhatom, hogy gond nélkül vehetek már magamnak ilyen dolgokat.

Barátnőmmel szeretünk játszani (LoL-ozunk), és felhozta, hogy jó lenne az együtt töltött időt konzol játékkal néha elütni, ha nem olyan az időjárás, hogy ki akarsz menni éppen.
Fontos, hogy nem fogok mindenféle havidíjas dolgokat venni, nem érdekel az online játék konzolon, csak és kizárólag ketten fogunk coop játékokat játszani lokálban.

A képernyő projektor lesz, 1080p felbontás kb 200" képátlóval.

A három esélyes: PS4 Pro, Xbox One, Nintendo Switch.

A PS és Xbox közötti különbséget most annyiban látom csak, hogy a PS4 pro újabb, erősebb hardver, tehát talán tovább aktuális lesz.

Nintendo switch ígéretesnek tűnik, de jelenleg alig van rá valami, az ára is magasabb, és a hozzá adott kontrollerből összeállított kontroller is fura. Valószínű inkább party játékok lesznek rá. Rábeszélhető vagyok, el tudom képzelni magam ebédidőben munkában egy kis Zeldával, de nyilván nem ez lenne a fő terület.

Szóval inkább PS vagy Xbox. Melyik legyen?

[ Szerkesztve ]

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#6082) LeventeV válasza daninet (#6081) üzenetére


LeventeV
senior tag

Szia.
PS4-re talán valamivel több a local co-op és "aranyos" játék.
Én azt vennék. Ha van a projektorodon hangkimenet akkor Slim-et, ha nincs akkor meg Fat vagy jó árban Pro. A Pro inkább 4K/HDR, VR szempontból éri meg. Ha csak alkalmanként játszanátok akkor a Slim is bőven elég. Az árkülönbségből pedig jó pár játékot tudsz venni.

[ Szerkesztve ]

(#6083) daninet válasza LeventeV (#6082) üzenetére


daninet
veterán

utanaolvastam kozben mi a palya, lattam, hogy sokra nem megyek 1080p-ben a ps4 pro-val...
Viszont beesett egy learazas, xbox one s ajandek controllerrel ~70k huf mennyisegu penz.. lehet ezt nem hagyom ott.

projektoron van audio out, mar csak azt kell megoldanom, hogy valahogy visszavezessek egy drotot elore a hangfalhoz :)

most igy elsore amiket biztos ki akarok probalni coopban: lego jatekok, diablo 3 aztan ez utan mehetunk a tobbjatekos temara valami bunyo illetve sport jatekok

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#6084) M@trixfan válasza daninet (#6083) üzenetére


M@trixfan
addikt

Azért ott van a boost mód, downsampling, nagyobb fps esetenként. Hosszabb távra én mindenképpen a PS4 pro-t választanám, de tiszteletben tartom a szempontodat.

A legnagyobb baj a pro-val az, hogy nem javították az irgalmatlanul gyenge CPU választást ami erre az egész generációra jellemző. Olyan CPU limites az egész rendszer, hogy sírnivaló. A hab a tortán az lesz ha az új Xbox Scorpio is ilyen gyenge lesz CPU oldalról a konzolokhoz képest masszív GPU mellé.

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#6085) Vadernagyúr


Vadernagyúr
senior tag

Sima PSP-től sokkal erősebb a PS Vita? Melyiket lenne érdemesebb megvenni esetleg? :)

PSN: joskovagyok199

(#6086) daninet válasza M@trixfan (#6084) üzenetére


daninet
veterán

Megvettem az xbox-ot és nagyon megörültem az EA Access-nek. 5 dollárért rengeteg játékkal játszhatok. Csak egy diablót veszek mellé és kész is. :)

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#6087) r.levente75 válasza daninet (#6086) üzenetére


r.levente75
addikt

Grat. :C

(#6088) szotadi


szotadi
tag

Sziasztok!

Segítségeteket szeretném kérni 8 éves kislánynak szeretnék konzolt venni, nem tudom melyiket érdemes?
:F

(Kezdésnek egy alap gépre gondoltam + 1 játék)

(#6089) A`rpi válasza szotadi (#6088) üzenetére


A`rpi
addikt

"Sziasztok!
Segítségeteket szeretném kérni 8 éves kislánynak szeretnék konzolt venni, nem tudom melyiket érdemes?
:F
(Kezdésnek egy alap gépre gondoltam + 1 játék)"

Relatív nagy játékkínálat miatt én PS3 / Xbox 360-as "régi" konzolokat javasolnám.
Az "új" konzolokra is akad néhány játék, de jóval drágábban.

Én a magam részéről a Sony megoldását javasolnám, Start the Party-nevezetű játékkal szerintem ellenne a kislány egy darabig.

Játék futtatásához szükséges kellékek:
Kamera + "fagyi":
használt, új

PS3 konzol:
használt, új.

(Kezdésnek 12GB modell elegendő az általam javasolt játékhoz, de a későbbiekben ha más játékot is vásárolnál kellhet majd bele egy 2,5" HDD, így ezt vásárlás előtt mérlegeld.)

Start The Party játékszoftver:
használt, új.

Tény hogy X360-ra több ilyen játék jelent meg, egyik játékkal sem játszottam huzamosabb ideig, az Xboxos kollégák majd elmondják a véleményüket a másik oldalról is.

[ Szerkesztve ]

(#6090) szotadi válasza A`rpi (#6089) üzenetére


szotadi
tag

Köszi a tippet, de PS4 vagy XboxOne kellene mert a Lego City Undercover játék nincs régebbi konzolra, később tervezném kamera beszerzését mert "táncolós" játék is kellene :) !

(#6091) A`rpi válasza szotadi (#6090) üzenetére


A`rpi
addikt

"Köszi a tippet, de PS4 vagy XboxOne kellene mert a Lego City Undercover játék nincs régebbi konzolra, később tervezném kamera beszerzését mert "táncolós" játék is kellene :) !"

Új generációra egyelőre még közel sem olyan nagy a kínálat "táncolós / hadonászós" játékból.

Xbox mellett szól:
Forza
EA Access.

PS4 mellett szól, nagyon sok minőségi exkluzív tartalom, amit csak itt tudsz játszani. (Ami nem feltétlen lehet perdöntő egy 8 éves gyerek esetében, de ha te is játszanál, érdemes lenne átnyálazni mit kínál a SONY.) :K

(#6092) szotadi válasza A`rpi (#6091) üzenetére


szotadi
tag

Kizárólag a gyerek használná, LEGO-s játékokat nagyon szereti. Számítógépen játszott, sajnos az újak már nem mennek ezért gondoltam a konzol vásárláson.
"táncolós / hadonászós" játékra melyik jobb választás, illetve PS4-nél elég a kamera vagy kell még hozzá valami?

(#6093) A`rpi válasza szotadi (#6092) üzenetére


A`rpi
addikt

"Kizárólag a gyerek használná, LEGO-s játékokat nagyon szereti. Számítógépen játszott, sajnos az újak már nem mennek ezért gondoltam a konzol vásárláson.
"táncolós / hadonászós" játékra melyik jobb választás, illetve PS4-nél elég a kamera vagy kell még hozzá valami?"

PS esetében elég a kamera, Just Dance-en kívül
nagyon nincs más egyelőre PS4-re.

Ilyen szempontból az Xbox kínálata erősebb.

[ Szerkesztve ]

(#6094) szotadi válasza A`rpi (#6093) üzenetére


szotadi
tag

Köszönöm! :R

(#6095) bajnokpityu válasza A`rpi (#6091) üzenetére


bajnokpityu
félisten

hasonló okok miatt gondolkodunk mi is xbox mellett. környékbeli 6évesek szeretik az xboxos játékokat. gondom, hogy zömmel 360ra készült játékokkal játszanak, ehhez mit szól mondjuk egy one S? Értékállóság miatt vennék újabb fejlesztést, de 80%ban a régire készült játékokat használnánk, akár a kinecttel. Elvileg van átalakító az Shez.

Vagy totál baromság ez igy?

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#6096) hitchins válasza bajnokpityu (#6095) üzenetére


hitchins
őstag

Csak az arra alkalmas x360-as jatekokkal tudsz jatszani x1-en. Ezek listaja fenn van az xbox oldalan egyelore kb 300 cim.
DE x360 kinect es x one kinect teljesen eltero igy a 360-ra kiadott kinectes jatekokkal nem fogsz tudni jatszani x one gepen.
Ha ezek erdekelnek akkor marad az x360 vasarlasa.
X1-en cak az erre a gepre keszult jatekokkal fogsz tudni jatszani ami sajnos nagyon keves.

[ Szerkesztve ]

(#6097) L1MaT válasza hitchins (#6096) üzenetére


L1MaT
tag

+Ezek a 360 játékok érhetők el One-on. A lista nem friss mert van már pár új is de majdnem minden rajtavan.
[Visszafelé kompatibilis játékok listája]

[ Szerkesztve ]

(#6098) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Végre sikerült választanom! :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6099) Newboy911 válasza daninet (#6083) üzenetére


Newboy911
tag

Szia,

Hol érdemes nézni S-t ennyiért ?

(#6100) kiszi07


kiszi07
senior tag

Sziasztok, szerintetek milyen konzolt vegyek? Xbox 360, one vagy one S, PS3, PS4 ? Soha nem volt konzolom meg.:D Sika TV-re rákötöm, úgy működni fog? Illetve mekkora tárhellyel vegyem meg ? Külső winchestert lehet rá kötni? (Van 4-5 TB)

Slow down & you'll make less mistakes. At the pace of faith, work is productive, relationships prosper, & your spirit is at peace

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Melyik konzolt válasszam? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.