Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7152) Plata


Plata
félisten

Ha már az RPG került szóba,mivel sokat játszom ESO-val és kedvem támadt újra skyrimet játszani feltettem a játékot újra,steames special edition van meg,de kiábrándítóan csúnya az a játék már. :B
Inkább töröltem,mert ESO után nagyon ronda volt szegény.

[ Szerkesztve ]

(#7154) myckey válasza Plata (#7152) üzenetére


myckey
veterán

DE a Skyrimet szét lehet moddolni :C Jól esz az, cask rakj bele elég időt, meg tegyél alá vasat. :D :K

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#7156) Plata válasza myckey (#7154) üzenetére


Plata
félisten

Néztem modokat,de van olyan mod amihez kell vagy 15 féle újabb mod,amihez kell vagy három féle mod program meg az anyám kínja.
Úgy le fárasztott az ezerféle ilyen olyan script meg anyám mod ami egy szépítő modhoz kell hogy feladtam.

(#7157) myckey válasza Plata (#7156) üzenetére


myckey
veterán

Ezért írtam...lásd, amit írtam. ;]
De én nem adnám fel a helyedben, próbálkozz még vele. ( cask azért mondom, mert én már feladtam egyszer - kétszer :DDD

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#7158) Plata válasza myckey (#7157) üzenetére


Plata
félisten

Akkor ha jól gondolom értesz a skyrimhez,nekem special edition van meg,de láttam lehet upgradelni anniversary-ra,az miben különbözik?

(#7159) myckey válasza Plata (#7158) üzenetére


myckey
veterán

[link] Részletes Creation Club tartalom
[link] Itt pedig Mechanikákra is bontja

De nagy dolgokat nem kell várni tőle. Megjelenítés szempontjából a Spec. volt a nyerő.

Mondjuk lehet horgászni ;] :DDD

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#7160) Plata


Plata
félisten

A season küldetéseket csináljátok?
A jutalom ház nagyon szép,bár némelyik küldetés elég szívatós,össze vissza kell mászkálni a galaxisban és minden marhaságot beszerezni annak a süket pasasnak. :DDD
De a villa nagyon szép.

(#7161) myckey válasza Plata (#7160) üzenetére


myckey
veterán

" Szedj 9ssze ezt, szedj össze azt..."
Az ilyentől herótom van :D

Egyébként klasszul fest !

Nálad hogy fest a játék mennyiség? Néha belépsz, mer már csak..vagy vannak konkrét dolgok amik mozgatnak?

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#7162) Plata válasza myckey (#7161) üzenetére


Plata
félisten

Persze,minden nap felmegyek.
Kedden mindig megcsinálom a heti season küldiket,ha nehezek akkor lehet szerdára is marad,utána már csak a napi küldetést tolom le a hét többi napján.
Vagy sztorizgatok valamelyik karival .
Több karim is van eternal throne sztoriban,azok meg elég hosszúak.

[ Szerkesztve ]

(#7163) myckey válasza Plata (#7162) üzenetére


myckey
veterán

Ami a helyszíneket illeti, körítést, feladatokat...
A sztori alapú kiegészítők, mennyire vannak partiban a KOTOR ikonikus pillanataival, hasonszőrű helyzeteivel?

Ott volt mondjuk a Jedi templom a Kotorban, vagy amikor a Sithek ősi sírjait fedeztük fel, klassz fejtörőkkel kiegészítve etc...

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#7164) Plata válasza myckey (#7163) üzenetére


Plata
félisten

Szerintem jók,sok feladványt nem találsz,de klassz helyszínt igen.
Főleg a későbbi kiegészítők helyszinein.
Későbbi kiegészítőkben sok érdekes helyszín lesz.
Onnantól hoyg elindítot a KoTFe sztorit a játék megváltozik teljesen,magad leszel és új csapatot szövetséget és egyebet kell felépítened,a sztori nagyon nem rövid,nincs sok epizód,talán 15,de egyik másik epizód veszett hosszú.
Olyan világokat és ellenségeket vagy új barátokat ismersz meg amiket még nem is láttál.
Egyik másik új bolygó kész rémálom.
Revan és a hutt kiegtől is nehezebb a játék,de Kotfe-től teljesen más.
Sztori módban sem lehet ész nélkül menni,mert eltesznek befőttnek gyorsan,a boss harcok meg néhol durvák.
Lessz olyan boss aminél tuti szidni fogod a készítője mamikáját.

(#7165) myckey válasza Plata (#7164) üzenetére


myckey
veterán

KOTOR -ban voltak olyan templomok, feladványokkal...vakartam a fejem rendesen, mire sikerült kijutnom belőle. Francnak nem akart nyílni az ajtó, mocskos feladványok...

:D

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#7166) Plata válasza myckey (#7165) üzenetére


Plata
félisten

Jobban vissza gondolva van ilyen,csak nem emlékszem az mikor is van.
Sőt van tök parás rész is,van egy küldi sorozat ami tök ilyesztő. :B
De volt egy rejtély küldi sorozat amihez kellett netes segítség mert elakadtam.

(#7167) Hegyirabló


Hegyirabló
veterán

Abba akartam hagyni az ugrabugrásat, mert főleg az teszi ki a játékidőt, de beszerveztem egy lemezlovas droidot a kocsmába, ami a főhadiszállás, és ez annyira vicces, hogy még pár órát belerakok. :) Dalt is lehet kérni tőle.

Aquila non captat muscas.

(#7168) myckey


myckey
veterán

jó kép, jó játék. nem véletlen szerkesztettem az elsőhöz összefoglalót, még tg státuszban.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#7169) Lézerparaszt


Lézerparaszt
őstag

Sziasztok! A játék megjelenésekor aktív PvP szetek kinézetét meg lehet még szerezni? Csak szeretném tudni van-e valami értéke így 11 év után. :)

A játék az nem játék!

(#7170) Plata válasza Lézerparaszt (#7169) üzenetére


Plata
félisten

Úgy tudom igen,random dobálnak a jutalom ládák minden féle szetteket,már a bankomban van vagy 200 darab,de már kb háromszor annyit kidobtam.
Season ilyen szép kristályt adott.

[ Szerkesztve ]

(#7171) Lézerparaszt válasza Plata (#7170) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Ohh kár érte, reméltem hogy már nem lehet és így lehet rajtam valami egyedi cucc. Nem sok ember játszik már aki akkor tolta. Hosszú idő után beléptem és megnéztem a leveleimet :D

A játék az nem játék!

(#7172) Plata válasza Lézerparaszt (#7171) üzenetére


Plata
félisten

Már az alap sztori bolygóin lehet kapni minden class-nak spéci armor szettet,egyik másik nagyon szép.Mindegyik bolygó valamelyik bázisán van vendor.

(#7173) Plata válasza Lézerparaszt (#7171) üzenetére


Plata
félisten

Hát én még mindig játszom,de a kedvenc sorcimnak nincs ilyen régi levele. ;)
Mivel nem olyan rég lehet sith sorcit kezdeni köztársasági oldalon.
A legrégibb karakterem már meg sincs mert törölve lett.

(#7174) Lézerparaszt válasza Plata (#7173) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Most léptem be megint, már csak ki kell találnom hogy hol álltam meg a sztoriban. Annyira emlékszem hogy még a 70-75-ös sztorit sem fejeztem be mert minden 1 hit volt. Van valami mód rá hogy skippeljek mindent, megcsináljam a 80-as szinthez tartozó dolgokat és utána végigjátsszam a régi sztorikat?
Anno vettem az összegyűlt pontokból két ládát, mákom volt mert a legritkább, legdrágább fegyverből volt benne 3 ugyanolyan. Eladogattam és így elég szép skineket tudtam belőle venni, és még maradt is több mint 1 milliárd kreditem. Kár hogy előfizetés nélkül nem férek hozzá :D

A játék az nem játék!

(#7175) Plata válasza Lézerparaszt (#7174) üzenetére


Plata
félisten

Szerintem a sztoriban nem lehet összevissza menni,Kotet Kotfe megvan?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.