Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#40451) Eddie141 válasza Jan Ko (#40343) üzenetére


Eddie141
senior tag

Természetesen viszonoznám is a piros pontot Jan Ko kollégának, aki ezen félkonfigurációt vásárolta tőlem.
Nagyon pontos, megbízható és rendes, korrekt vevő! Csak ajánlani tudom. Köszönöm az üzletet, remélem nem az utolsó :) :B

(#40452) cbr688


cbr688
senior tag

Megy egy piros vatericsi kollégának a tk85-ös laposért!

(#40453) cseee


cseee
csendes tag

Pirospontot szeretnék kérni http://hardverapro.hu/tag/szigeti0509.html a MAC láda miatt.
http://hardverapro.hu/apro/mac_audio_bandpass_lada_elado_csere_fejegysegre/hsz_1-50.html

(#40454) adam432


adam432
tag

Hatalmas pirospont Apone33 úrnak, aki Németországból elpostázta nekem a portékát. Rendkivüli módon segítőkész volt, türelmes és kedves. Nagyra értékelem, hogy megtisztelt bizalmával. Nagyon ajánlom mindenkinek! :)

„Si vis pacem, para bellum.”

(#40455) Armino78


Armino78
újonc

Sziasztok,kérek egy piros pontot spae felhasználónak amiért megbizhatóan, becsületesen és sikeresen végrehajtotta az üzletet.Köszi!

(#40456) vwpolopg


vwpolopg
őstag

Kérnék egy pirosat laja1971 fórumtársnak ezért a bizniszért:)

(#40457) Pantok


Pantok
aktív tag

Pirospont Man-nek ezt a gépházat vette meg tőlem. Rendes, rugalmas üzleti partner!

[ Szerkesztve ]

(#40458) tresh


tresh
addikt

[netesfiu] -nak kérnék egy piros pöttyöt a SGS üzletünk végett. Korrekt segítőkész :R

(#40459) blackvinyl válasza Belako (#40432) üzenetére


blackvinyl
tag

Belako részére is jár a piros, pontos korrekt ügyfél, procit gariztam neki :R

Olvasd el (végig) mielőtt privátot írnál. Köszi! http://bit.ly/1e0TBbE

(#40460) v3g374


v3g374
tag

bodz kollégának egy hatalmas pirospöttyöt szeretnék kérni a

J&W JW-P45D2-ULTRA lapért és a
2x2GB Corsair XMS2 DHX memóért.

Az üzletet privátba bonyolítottuk, mert ő válaszolt az én hirdetésemre. Korrekt, kedves üzleti partner. :R

(#40461) Prof


Prof
addikt

Jár egy piros pont John Silver-nek a lépcsőzőgépem megvételéért. Pontos, korrekt, megbízható vevő.

(#40462) feka1204


feka1204
csendes tag

Kérnék egy pirosat Rick92 tagnak, mert vettem tőlle egy xbox 360 joy-t!

(#40463) ittakary


ittakary
nagyúr

Egy piros jár pintyesz kollégának, akinek egy SWiF2 ventit adtam el. Sajnos a ventiről az utalás után derült ki, hogy gariztatásra szorul, így majdnem egy hónapos csúszással kapta csak meg a ventit, azonban ezt is hihetetlenül jól kezelte, köszönöm neki :R Rendes ember, mindenkinek csak ajánlani tudom :R

(#40464) VateRicsi válasza cbr688 (#40452) üzenetére


VateRicsi
aktív tag

Visszafelé is jár a piros pont cbr688-nak a Packard Bell noti vásárlásáért.

Eddig 6 év alatt 388 + 68 pozitív / 0 negatív értékelés: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=vatericsi

(#40465) Apone33 válasza adam432 (#40454) üzenetére


Apone33
őstag

Szintén nagy pirospontot kérek adam432 kollegának, ezért az üzletért. Nagyon korrekt és megbízható! :R

Play Hard!!!

(#40466) Denniss


Denniss
tag

Örömmel jelentem hogy piros pont jár bull00 fórumtársunknak EZÉRT az üzletért.
Kérem tisztelettel bejegyezni! :)
:R

Ha azt hallod hogy a GPS vétel megszűnt, az nem azt jelenti hogy már nem árulják a boltokban... "Ajánlom hogy nagyon csöndbe maradj, mert rossz lóra tettél szert!" by MrSutyerák

(#40467) VateRicsi válasza Tibisz (#40431) üzenetére


VateRicsi
aktív tag

Tibisz kollégának is jár a piros pont a notebook üzletért! Megbízható partner.

Eddig 6 év alatt 388 + 68 pozitív / 0 negatív értékelés: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=vatericsi

(#40468) Bodz válasza v3g374 (#40460) üzenetére


Bodz
nagyúr

Természetesen v3g374 kollegának is jár a piros. Időben érkezett a megbeszélt helyre, minden rendben zajlott. :R

(#40469) Baalaagee


Baalaagee
csendes tag

Poo fórumtársnak kérnék egy hatalmas pirosat ezért a bizniszért, segítőkész, korrekt, megbízható eladó volt. Köszönöm. :R

[ Szerkesztve ]

(#40470) nónéjm


nónéjm
tag

Ezért (coolink) az üzletért kérnék gabe_-nek egy pirospontot.

[ Szerkesztve ]

(#40471) Rick92 válasza feka1204 (#40462) üzenetére


Rick92
csendes tag

A joy melyet feka1204 elvitt. Pontosan érkezett a találkozó helyszínére, neki is jár egy piros!

http://phmegbizhatosag.atw.hu/ -n (Régi pontrendszer, ahol 1 pont 1 sikeres üzletet jelentett!) 31 pozítív szavazatom volt. Általában 48-72 órán belül válaszok. Üdvözlettel: Rick92

(#40472) pintyesz


pintyesz
senior tag

Hatalmas piros pont jár ittakary fórumtársnak,ezért a venti üzletért.
Rendkívül korrekt....
Elküldhette volna hibásan is a ventit,mert garis volt,de fáradságot nem kímélve kicseréltette nekem és hibátlan árút küldött.
Ajánlom mindenkinek :R

Format C:...YES or CONTINUE? :))

(#40473) Aladár77


Aladár77
újonc

Kérnék egy pirosat TriX2010 kollégának ezért az üzletért.
Köszönöm!

Aladár

(#40474) ddameinx


ddameinx
csendes tag

Piros pontot szeretnék kérni rico45 -nek. 2*2gb ddr800-as memóriát vett tőlem, nagyon korrekt vásárló, az összeget megfelelően és időben átutalta.

(#40475) zedcon


zedcon
tag

Piros pontot kérek #Szekig# -nek a
Samsung UE40D6000 3D LED TV eladó üzletért, mert hozzáértő, céltudatos és korrekt vevő volt.

Pontos vagyok mert mérnök, de van mikor eldobom az agyam. Lelkes Újonc vagyok 2003 (!) óta :)

(#40476) coobra011 válasza bitfarago (#39200) üzenetére


coobra011
csendes tag

kárnék egy pirosat bitfarago
kollégának a gyors és korrekt üzletért.

(#40477) lawrence2


lawrence2
csendes tag

Kérek egy piros pontot tntmax-nak a pontos és korrekt üzletért

[ Szerkesztve ]

Bunkónak születni kell.

(#40478) Hardbass válasza Goatman (#40376) üzenetére


Hardbass
csendes tag

Üdv. Szintúgy megy a piros pont Goatman kollégának! Samsung tokért! :) Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#40479) shadowofthe


shadowofthe
tag

Nagy pirosat kérnék H.Ezredes-nek az ASUS gtx 580-áért. Jó üzlet volt!

(#40480) mrterminator


mrterminator
aktív tag

Nagy pirosat tornadoo nak ezért a monitorért Gyors és megbízható eladó! :R

(#40481) sirály12


sirály12
őstag

Egy piros pontot kérnék danih -nak a BF3-ért, amit vettem tőle!

Én szárnyalnék, de nem hagyják.

(#40482) mrterminator


mrterminator
aktív tag

Szeretnék pirosat davejr nek ezért az üzletért , gyors és megbízható eladó. :R

(#40483) kisx@


kisx@
csendes tag

Ismét kérnék egy pirospontot zoltan6-nak a Magyar Királyi Postával küldött ELPIDÁ-kért.
Szívem szerint kettőt is adnék neki az útközben elhalálozott RAM gyors garanciális cseréjéért. :R

(#40484) tornadóó


tornadóó
tag

Kérnék egy pirosat mrterminatornak,előreutalással vásárolta tőlem ezt.korrekt vevő! :R

█▓▒░░ Szømbªthely ░░▒▓█ 06707034585

(#40485) Ezekiell


Ezekiell
veterán

Egy hatalmas pirosat kérek robogo72 kollégának ezért az üzletért. Nagyon korrekt partner, csak ajánlani tudom!

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#40486) shadowofthe


shadowofthe
tag

Nagy pirosat kérnék H.Ezredes-nek az ASUS gtx 580-áért. Jó üzlet volt!
Előbb kimaradt a link, íme.

(#40487) attila.86


attila.86
tag

Piros jár Driftmester fórumtagnak ezért.

(#40488) gabe_


gabe_
őstag

Kérnék egy pirosat nónéjm-nek a venti üzletért. :R

Sovány szakácsban sose bízz!

(#40489) hybrid26


hybrid26
tag

Kérnék egy Piros Pöttyöt [Dj Getman] kollégának. [Ezt] a laptopot előre elpostáztam neki. Átnézte és ahogy a hirdetésben is szereplő állapotban találta cserébe visszapostázta [ezt] a gépet. Abszolút szavatartó embernek tartom. Szóról szóra a megbeszéltek szerint ment a csere. Erősen ajánlom mindenkinek. :R

(#40490) hybrid26


hybrid26
tag

Kérnék szintén egy Pirosat [Pion33r] kollégának. [Tintapatront] vásároltam tőle. Minden a megbeszéltek szerint ment. Korrekt eladó, csakis ajánlani tudom. :R

(#40491) Kiss67


Kiss67
senior tag

Egy Piros pontot kérnék Misek forumtársnak . Korrekt ,pontos, megbízható eladónak minősült egy laptopeladással kapcsolatban. (T400s)
Ajánlom mindenkinek.

[ Szerkesztve ]

Ha valaki kérésre sem ad meg mobilszámot, nem lehet később komoly üzleti kapcsolat ! * Ézs. 43:10 -- 70/3389484

(#40492) hybrid26


hybrid26
tag

Kérnék egy Pirosat [GAI] kollégának. Egy 6600 GT VGA-t vásároltam tőle. A kártya a megbeszéltek szerint megérkezett. Remek vásárlás volt, abszolút korrekt eladó. Csakis ajánlani tudom mindenkinek :R

(#40493) GergőBp


GergőBp
tag

Zozek kollégának jár a . A megbeszélt helyen, időpontban megjelent. Korrekt, megbízható, rugalmas úriember. Egy élmény volt vele üzletelni.

"Jót s jól! Ebben áll a nagy titok. Ezt ha nem érted, szánts és vess, s hagyjad másnak az áldozatot."

(#40494) Akibooy


Akibooy
tag

Piros pöttyöt kérnék matykooo fórumtársnak ezért az üzletért. :R

Akibooy felhasználónak 73 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#40495) GergőBp


GergőBp
tag

Tormento kollégának is jár a . Korrekt vevő. Időben ott volt a megbeszélt helyen. :R

"Jót s jól! Ebben áll a nagy titok. Ezt ha nem érted, szánts és vess, s hagyjad másnak az áldozatot."

(#40496) GAI válasza hybrid26 (#40492) üzenetére


GAI
senior tag
LOGOUT blog

Én is kérnék egy piros pontot hybrid26 -nak ugyanazért az üzletért

(#40497) hybrid26


hybrid26
tag

Kérnék egy Pirosat [Gyikfej] kollégának.
[Ezt] és [ezt] a laptopot vásároltam tőle. Személyes átvétel volt a megbeszéltek szerint. Természetesen minden rendben ment. Ajánlom mindenkinek. :R

(#40498) feka1204


feka1204
csendes tag

Jár a piros pimuci kollégának, mert vettem tőlle egy csavarhúzó készletet ami tökéletes! :)

(#40499) suttogotibi


suttogotibi
csendes tag

Hello ezért a korrekt üzletért[link] kérnék egy PIROSAT brady28 fórumtársnak[link].Korrekt eladó.

üdv
Suttogotibi

Privire illik válaszolni :P

(#40500) KRiSEEBOY


KRiSEEBOY
csendes tag

Ezért az üzletért kérnék ÁDÁMKÁD kollégának egy pirosat.

KRS

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.