Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kivel érdemes üzletelni topic... Archivum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#45401) Gyuszi 78


Gyuszi 78
tag

Hatalmas piros pontot kérek Gyufaaa-nak a prociért, és korrekt, gyors üzletért.
Minden pontosan a megbeszéltek szerint történt, kifejezetten ajánlott eladó!
Köszönöm mégegyszer.
:R

(#45402) Mr. XXL válasza oriic (#45389) üzenetére


Mr. XXL
tag

Köszönöm a jó vételt, megy a piros orichalcos [link] úrnak!

Ezt vettem: [link]

XXL

[ Szerkesztve ]

(#45403) Maxon


Maxon
tag

Egy Piros pontot kérnék mhif kollégának ezért amit vásárolt tőlem, mert korrekt és megbízható, még egyszer köszönet neki :R

(#45404) mkoch820


mkoch820
tag

Pirospont jár love úrnak, akitől egy PSP 2000-t vettem át személyesen. Minden a megbeszéltek szerint, segítőkész, korrekt.

(#45405) ivacst


ivacst
csendes tag

Hatalmas piros pont jár [link]- nak az üzletért!! Ajánlom!

(#45406) Gyufaaa


Gyufaaa
veterán

Pirosat kérnék Gyuszi 78 kollégának, a pontos és korrekten lezajlott üzletért! :R Megbízható és tartja a szavát!

(#45407) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Frissítve

Ha hiányzik a pontod, nyugodtan jelentkezz Privátban!

Ami kell:

-Mennyi pontod hiányzik
-Az összes pontod linkelve (Ha van archívumba, akkor onnan is)
-Link a hiányzó pont(ok)hoz

-Egy doboz sör - Beváltható egy köszönöm-re is :DDD

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#45408) balu72


balu72
tag

surgery-nek kérnék egy pirosat ezért az üzletért.Rugalmasés korrekt úriember,ajánlom mindenkinek! :R

"balu72 felhasználónak 263 pozitív és 0 negativ értékelése van a régi "ph megbízhatóság" fórumon!"

(#45409) LeC


LeC
addikt

TrollMetal kollégának küldenék egy pirosat a korrekt és gyors üzletért.

◄► !!! FIGYELEM !!! E-MAILT ÍRJ!!!! Nem tudok a privikre válaszolni!!!!!! ◄►                     ◄► [Eladó Hardverek: www.LeC23.atw.hu] ◄► TEL: [06-20/520-48-93] ◄►

(#45410) davidsone válasza sestertius (#45251) üzenetére


davidsone
addikt

Piros pont jár sesterius kollégának ezért az üzletért és a rugalmasságáért!

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#45411) Devin92devin


Devin92devin
csendes tag

Pirosat kérnék tibi73 fórumtárnak 5770 üzletünkért.

(#45412) Carvus


Carvus
senior tag

jár a piros bfrenky kollegának ezért az üzletért: [link]

(#45413) Tibi73


Tibi73
csendes tag

Piros pont [Devin92devin]-forumtársnak az üzletért.

[ Szerkesztve ]

(#45414) Girapapa


Girapapa
csendes tag

RootRuleznek kérnék piros pontot, memóriát vásárolt tőlem.

(#45415) hcs0924


hcs0924
tag

Sziasztok!

Óriási pirospont jár laci36 kollégának Ezért az üzletért. Az eddigi legkorrektebb és legjobb eladó akivel találkoztam, olyan gépet kaptam tőle, ami egy bolt polcán is megállná a helyét, ráadásul szuper áron. A gép kívül-belül olyan mint az új, szakértő kezek vigyáztak rá :DD

A vele való üzletelést mindenkinek csak ajánlani tudom!!!!

Never blame anyone in your life. Good people give you happiness. Bad people give you expirience. Worst people give you a lesson. & Best people give you memories.

(#45416) Viktor77 válasza hcs0924 (#45415) üzenetére


Viktor77
titán

Látom nem tudod, ezért leírom, de a privátot azért hívják így, mert magánbeszélgetés. Ergó senki nem láthatja (még mi sem), így hiába is adsz rámutató linket, mindenkinek a saját privátjait mutatja.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#45417) energymen


energymen
tag

Sziasztok
Szeretnék Kérni egy Pirosat Lecnek e-remeküzletért.

Hétköznap 6-18ig dolgozom tehát telefonon keres.Ha valamit Hirdetsz Telefon számot vagy valami elérhetöséget adjál(Minek Hirdetsz akkor?)

(#45418) LeC válasza energymen (#45417) üzenetére


LeC
addikt

Én is küldenék egy pirosat energymen kollegának a korrekt üzletért.

◄► !!! FIGYELEM !!! E-MAILT ÍRJ!!!! Nem tudok a privikre válaszolni!!!!!! ◄►                     ◄► [Eladó Hardverek: www.LeC23.atw.hu] ◄► TEL: [06-20/520-48-93] ◄►

(#45419) Speedhs


Speedhs
őstag

kérnék egy pirosat [J4N!] kollégának, ezért.

(#45420) pappnet


pappnet
csendes tag

Kernek egy pirosat [xuser] kolleganak ezert: [link] korrekt megbizhato elado

(#45421) RootRulez válasza Girapapa (#45414) üzenetére


RootRulez
félisten

Köszi szépen, neked is jár a pont! Tehát Girapapa fórumtársnak kérnék piros pontot, memóriát vásároltam tőle, gyors korrekt partner, bátran ajánlom bárkinek. :K

Köszi: RR

═════════════════════════════════════════

(#45422) gyro2


gyro2
tag

:)) Piros pontot kérnék dlz kollégának, ezért az üzletért.
Köszönök mindent ! :R

Három féle ember létezik, aki tud számolni és aki nem !

(#45423) e-zoli


e-zoli
tag

Kérnék egy nagy piros pontot pityke_ részére, ezt vettem tőle, és minden rendben volt.

(#45424) .Oldman.


.Oldman.
tag

Szervusztok,

Piros pontot érdemel [Csiga69] kolléga, aki a legmesszebbmenőkig tisztességes és rugalmas volt a közös ügylet során. Utólag még telefonon is segített a dolgokban, szóval mindenkinek ajánlom, aki rábukkanna egy hirdetésére!

.om.

[ Szerkesztve ]

(#45425) alBEERt


alBEERt
csendes tag

Piros pont jár atomchicken kollégának, aki ezt a Motorola T805 GPS-t vette tőlem.

További jó biznyiszelést mindenkinek! :)

[ Szerkesztve ]

(#45426) Adonimus


Adonimus
aktív tag

zsizsef kollégának kérnék egy pirosat. Ezt vette meg tőlem.

adonimus felhasználónak 41 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! - http://www.phmegbizhatosag.atw.hu

(#45427) KecsuX


KecsuX
csendes tag

szeretnék kérni egy piros pontot Csapynak az alaplapért és a prociért jó volt veled üzletelni

(#45428) ATtIs_80


ATtIs_80
tag

LeC -nek kérnék egy Piros pontot sikeres és gyors üzletünkért. Két alkalommal is vásároltam nála. Mindkétszer rugalmas és rendkívül segítőkész eladó volt. Csak ajánlani tudom.

(#45429) KTomi--


KTomi--
csendes tag

Kérek egy piros pontot mcwolf79 kollégának ezért az üzletért. Pontos, gyors partner, ajánlom mindenkinek.

(#45430) Adonimus


Adonimus
aktív tag

360xbox360-nak kérnék pirosat. Ezt vette meg tőlem. Minden simán ment.

adonimus felhasználónak 41 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! - http://www.phmegbizhatosag.atw.hu

(#45431) LeC válasza ATtIs_80 (#45428) üzenetére


LeC
addikt

Szintén küldeném a pirosat ATtIs_80 -nak a gyors és korrekt üzletért. Rugalmas, pontos, megbízható vásárló :R

◄► !!! FIGYELEM !!! E-MAILT ÍRJ!!!! Nem tudok a privikre válaszolni!!!!!! ◄►                     ◄► [Eladó Hardverek: www.LeC23.atw.hu] ◄► TEL: [06-20/520-48-93] ◄►

(#45432) zsizsef


zsizsef
senior tag

Adonimus kollegának kérek piros pontot ezért az üzletért.

(#45433) Left4L0L


Left4L0L
csendes tag

pirospont Bigup79 felhasználónak a gyors és korrekt üzletért (50db Maxell DVD+R DL) :R

PSN: GOD_is_AFK__

(#45434) andras87


andras87
tag

Egy óriáspirosat kérnék zsolesz010 kollégának, ezért az üzletért melynek során nagyon korrekt, rugalmas és megbízható volt!

Üdv: András [ NVIDIA™ FAN ] | Ha több pirosad van, mint nekem, akkor előre utalok!

(#45435) zsolesz010 válasza andras87 (#45434) üzenetére


zsolesz010
senior tag

andras87-nek szintén jár egy pötty ezért a masináért. Kis esti egyeztetés, éjszakai találkozó, hideg citromos Gösser, szóval minden a legnagyobb rendben ment. :D

- - - - - - - - - So, wake up, Mr. Freeman. Wake up and smell the ashes. - - - - - - - Eladó ezmegaz -> https://goo.gl/YLYYAv - "Veszi a rák újonnan, hardverapróról van. :)" by lezso6 Ennyi :)

(#45436) paduc


paduc
tag

Piros pontot szeretnék kérni invasio kollégának,ezért az üzletért.Gyors,korrekt,minden a megbeszéltek szerint történt.Mindenkinek csak ajánlani tudom Őt.

(#45437) paduc


paduc
tag

Nagy piros pontot szeretnék kérni public73 kollégának,ezért az üzletért.Megbízható, korrekt,minden a megbeszéltek szerint történt.Mindenkinek csak ajánlani tudom a vele történő üzletelést.

[ Szerkesztve ]

(#45438) laci36


laci36
csendes tag

Szeretnék egy piros pontot kérni ezért az üzletért [hcs0924]kollégának. Minden a megbeszélés szerint zajlott le.

[ Szerkesztve ]

(#45439) sNORh


sNORh
addikt

Deyocsavo-nak kérnék egy pirosat ezért az üzletért.

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#45440) invasio válasza paduc (#45436) üzenetére


invasio
tag

Én is kérnék egy piros pöttyöt jóváírni paduc fórumtársnak. Notebook procit vásárolt tőlem, és eközben minden a megbeszéltek szerint zajlott. Gyors, rugalmas üzletfél!

Csak a puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#45441) pepe_g


pepe_g
tag

Kérnék egy pirosat Borokafa-nak ezért az üzletért.
Korrekt vevő! :C (Meg egy pirosat H. Norbertnak, a futárnak) ;)

http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_2/keres.php?stext=%22pepe_g%22&suser=&sival= http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_3/keres.php?stext=%22pepe_g%22&suser=&sival=

(#45442) zolyee


zolyee
tag

Piros pontot kérnék djcir fórumtársnak, egy Vörös/cián szemüveget vásároltam tőle!
Korrekt, megbízható üzletfél!

(#45443) Borokafa


Borokafa
őstag

Kérnék én is egy pirosat pepe_g kollégának, az üzlet a megbeszéltek szerint zajlott

[ Szerkesztve ]

(#45444) andreosz


andreosz
csendes tag

Atzel fórumtársnak kérnék egy pirosat ezért az üzletért. Korrekt partner volt az üzlet során.

(#45445) Atzel


Atzel
csendes tag

Megajánlok egy piros pontot andreosznak az üzletért. A távolság ellenére minden flottul ment.

(#45446) noorby87


noorby87
csendes tag

Kérnék egy piros pontot netseft kollégának a jó termékért, és a gyors kiszolgálásért.

(#45447) netseft válasza noorby87 (#45446) üzenetére


netseft
aktív tag

noorby87: piros pont innen történő vásárlásért: [link]. Korrekt vevő, minden rendben ment.

Eladó termékeim: https://tinyurl.com/sefteles

(#45448) zsela


zsela
tag

Piros pontot érdemel netseft fórumtárs, akitől egy tokot és kijelzővédő fóliát vásároltam.
Minden a megbeszéltek szerint zajlott :R

PH megbízhatóság: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php&nev=zsela

(#45449) 360xbox360


360xbox360
tag

Adonimus kollegának kérnék egy piros pontot ebből a hirdetésből a kormányért + pedálért!
Gyors, segítőkész eladó!!!

(#45450) pyxiss


pyxiss
csendes tag

Szeretnék egy piros pontot adni szoki007 -nak az C2D E7200 prociért amit sikeresen megboltoltunk. Link: http://hardverapro.hu/apro/intel_core2duo_e7200_2/friss.html

Korrekt tag!

Péter

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kivel érdemes üzletelni topic... Archivum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.