Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kivel érdemes üzletelni topic... Archivum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#23201) Typhoon21


Typhoon21
csendes tag

Piros pontot kérek ingyom007 kollégának a korrekt üzletért.

"Nem a gyermek a még tökéletlen felnőtt, hanem a felnőtt a már tökéletlen gyermek"

(#23202) exemboy


exemboy
csendes tag

Bárkinek merem ajánlani ,bátran vásároljatok tőle rugalmas, pontos ... nagy pirost cer fórumtársnak [ezért] a bizniszért. :R

Respect all,ha kedves vevő árajánlatot kér vagy prívit írok,igényelnék egy választ is...negatív esetben is...koszönöm....

(#23203) Petyb00


Petyb00
aktív tag

Hatalmas Piros pont Darkrage kollégának ezért K370

Csak ajánlani tudom, nagyon korrekt eladó!

(#23204) plaszy


plaszy
őstag

SimonYana eladónak nagy piros pontot adok, mert már nem az első korrekt üzletünket kötöttük. Jelen esetben a HAF-932-es kistejóját, egy Cooler Master RC-912P-KKN1 HAF 912 Plus-t vettem tőle. 1 nap alatt ideért a csomag. Köszönet érte!

:R

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#23205) Balller


Balller
tag

amerigo fórumtársnak kérnék egy pirosat.
Ezt vettem töle. Korrekt,gyors,pontos! Csak ajánlani tudom!
Köszönöm! :R

Balage

(#23206) poffsoft


poffsoft
addikt

pirospontot javaslok insane5 kollégának, ezért a monitoros üzletért

[ Szerkesztve ]

(#23207) Újoncka


Újoncka
tag

Pirosat szeretnék kérni Ricardooo kollégának ezért a Fuji Monitor Üzletünkért!

Pontos korrekt vevő csak ajánlani tudom!

(#23208) gps76


gps76
őstag

RootRulez kollégának egy pirosat kérném,mert vett tőlem egy jó kis videókártyát.

[ Módosította: z0d1AK ]

(#23209) amerigo válasza Balller (#23205) üzenetére


amerigo
aktív tag

Baller kolléga pirospontot érdemel.
Ramot vásárolt tőlem, hipergyorsan előre utalt.

(#23210) pegazus


pegazus
senior tag

polonic kolléga hatalmas pirospontot érdemel. Korrekt embert ismertem meg személyében! Vga-t vett tőlem.

[ Szerkesztve ]

(#23211) Atimester


Atimester
aktív tag

Sziasztok!

kérnék egy piros pontot Foxmulder89 részére ezért a sikeres üzletért: Új Intel Core 2 Quad Q9550.
Korrekt, rugalmas, megbízható partner!
Ajánlom mindenkinek!

Attila

(#23212) --ka


--ka
senior tag

Szeretnék pirosat kérni hocico fórumtársnak a memóriáért és a prociért. Korrekt, gyors mindenkinek ajánlom!
Üdv, --ka.

"... test, lélek, szellem - anyag, energia, információ - tudás, bátorság, becsület - tény, igazság, valóság - belőle, benne, általa..."

(#23213) Daemond


Daemond
csendes tag

Szeretnék kérni egy pirosat bkadar1-nak, keresett egy átalakító kábelt, nekem meg volt és sikeresen lebonyolítottuk az üzletet. Korrekt, pontos vevő. Ajánlom mindenkinek :)

Üdv! -----Privát üzeneteket hamarabb észreveszem!-----

(#23214) Cadal


Cadal
őstag

Piros pontot kérnék rumkola fórumtársnak. Itt üzleteltem vele! Megbízható, szavahihető emberke, minden úgy volt ahogy megbeszéltük. Köszi. :R

(#23215) Shady313


Shady313
aktív tag

Kérnék egy hatalmas pirosat Djuice-nak! Nagyon korrekt eladó, korrekt árú termékekkel és gyors, lelkiismeretes ügyintézéssel!

Egy HTC HD2 bőrtokot vásároltam tőle és másnapra meg is jött postán! :Y

:R

(#23216) whisky75


whisky75
tag

Piros pont salanet-nek a korrekt és gyors üzletért, mégegyszer köszönöm neki. :C

(#23217) postajoska


postajoska
tag

Endreas kollégától vettem egy 8GB-os MicroSD kártyát. A kártya remekül működik, köszönöm az üzletet.

(#23218) Heffi


Heffi
őstag

Gazdagodjon PIROSPONTtal Redskull42 ennek a VGA-nak a megvételéért. Simán ment minden.

(#23219) iwu


iwu
addikt

jones965-nek jár a piros ezért.
Volt neki, megkeresett, utaltam, az utalásról készült kép alapján aznap feladta a csomagot.
Respect! :R

[ Szerkesztve ]

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#23220) Foxmulder89


Foxmulder89
senior tag

Kérnék egy piros pontot Atimester kollégának a sikeres üzletért! :R

A parasztvakítás fényereje ezek szerint nem állandó, a retina idővel hozzászokik az ingerhez és erősebb stimulust igényel. by Totalcar

(#23221) kilincs89


kilincs89
tag

Piros pont jár Csibak kollegának ezért az üzletért! Teljesen korrekt, pontos srác, jó áruja van:)

gergely.kovacs43215@gmail.com vagy 30/5541313.

(#23222) sgergi


sgergi
veterán

krammerka érdemel piros pontot ezért. Gyors és korrekt.

(#23223) Gabi 8906


Gabi 8906
senior tag

Pirospontot kérnék xray100 kolegának a Nokia N95 8giga kijelzőért.Megbízható és pontos eladó,csak ajánlani tudom mindenkinek! :R

Apple IPhone 13 Promax+Lenovo Thinkplus-GM2 Pro+B&O Beoplay A1

(#23224) colos890721


colos890721
tag

Kérnék egy pirosat steve999-nak a HDD-ért!
Korrekt, gyors megbízható üzlettárs.

colos890721 felhasználónak 176 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! https://www.faceboook.com/compharvest https://comp-harvest-kft.business.site/

(#23225) Ghoula


Ghoula
senior tag

Kérnék egy pirosat bevésni molnarmartin kollégának ezért a korrekt üzletért.

[ Szerkesztve ]

(#23226) Ghost79


Ghost79
tag

Nagy piros pontot kérek plaszy fórumtársnak[link] ezért az üzletért[link] előre utaltam,megkértem hogy minél gyorsabban juttassa el a hűtőt nekem,másnapra már a kártyámon van.Köszönöm rendes és becsületes ember vagy:R

[ Szerkesztve ]

(#23227) grrpowa


grrpowa
aktív tag

Sziasztok Pirospontot adnék macko20 forumtársnak, egy DVD olvasot vettem tölle 2000ft ért és még házhoz is hozta :R

0631 7710098

(#23228) plaszy válasza Ghost79 (#23226) üzenetére


plaszy
őstag

Ghost79 kollégának szintén megy a piros pont, mivel a megbeszélt időben előre utalt, és én már másnap küldtem is neki az AC S1 Rev.: 2 VGA hűtőt. Megbízható vevő! Köszönet érte.

:R

[ Szerkesztve ]

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#23229) Ghoost


Ghoost
tag

Piros pont jár [knight1987]-nek a korrekt, gyors [üzletért].

[ Szerkesztve ]

Battle.net: Mcghoost#1381

(#23230) csizila


csizila
csendes tag

Szeretnék kérni egy pirosat a Bodin forumtársnak ebben a hirdetés-ben tanusitott
korrekt eladásért

[ Szerkesztve ]

(#23231) AssAssynn


AssAssynn
őstag

Sziasztok!

Szeretnék egy hatalmas piros pontot küldeni agocsadam89 -nak, a RAM memóriákért.

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#23232) ToxicOs


ToxicOs
csendes tag

Sziasztok!
Pirosat szeretnék kérni mcwolf79 kollégának ezért az üzletért, köszönet a megbízhatóságáért!!!
köszi.

(#23233) front3r


front3r
őstag

Sziasztok!

Piros pontot kérek Iceakos-nak, a 12 hónapos Live előfizetés tisztességes intézéséért!

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#23234) medorin


medorin
csendes tag

Egy piros pontot kérek http://prohardver.hu/tag/razermazer.html kollégának ezért az üzletérthttp://hardverapro.hu/apro/elado_egy_d-tek_fuzion_cpu_blokk/hsz_1-50.html

(#23235) Kalibán


Kalibán
csendes tag

Piros pontot szeretnék kérni 04ahgy fórumtársnak a tökéletesen működő Phenom II B55 - ért. Bátran üzleteljetek vele, megbízható, korrekt ember!

(#23236) rolko


rolko
őstag

w.daywalker kollégának kérnék egy pirosat a gyors üzletért :R

(#23237) nickwaren


nickwaren
tag

Nagy piros pont [macko20] kollégának a korrekt és gyors vásárlónak. :R :)

(#23238) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Köszönet [ToxicOs] -nek [ezért a faxa kis Quad] -ért.
Nagyon korrekt, megbízható partner :R
Piros pontocska természetesen jár :R

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#23239) cer


cer
tag

Pozitívot kérnék, ezért, BigBlackDog PHtársnak mert minden flottúl ment és egy frankó hűtőt kaptam tőle.
:R

(#23240) mno válasza Kinder (#23040) üzenetére


mno
tag

Piros pont Kinder társunknak, szünetmentes akkumulátort vásárolt tőlem, minden rendben volt.

üdv

Joe

(#23241) dundur


dundur
csendes tag

Sziasztok ! Dundur vagyok. Futár nevezetű kollégánktól vettem 1db 775 procit meg egy Pce videokártyát amiért előre utaltam el neki a pénzt.Meg sem gondoltam volna hogy ennyire korrekt gyors és tényleg a megbeszéltek szerint történt minden. Az biztos hogy legközelebb is fogok tőle vásárolni. Kérnék Futár-nak egy nagy piros pontot.

(#23242) Tompo92


Tompo92
senior tag

Nagyon nagy piros pont Vasinger! üzlet társank
A korrekt üzlet ért. Előre utaltam neki a pénzt és minden a megbeszéltek alapján történt :R

[ Szerkesztve ]

(#23243) ingyom007


ingyom007
tag

Piros pontot kérek Typhoon21-nak mivel előreutalva vásároltam tőle és becsületesen el is küldte a processzort.

(#23244) Taru


Taru
tag

Piros pont megema -nak aki 2db kék hűtőbordát vásárolt tőlem. :R

(#23245) EneMy84


EneMy84
tag

sziasztok! pirospontot addnék http://prohardver.hu/tag/sucuka.html kolágának a gyors bios szervizért és a megbizhatoságért.

[ Szerkesztve ]

"To achieve Victory we must. Massour forces at the hud out all power & Movement the enemy's 'centter of gravity "Von clousewitz"

(#23246) BlackPriest


BlackPriest
őstag

agemate-nak jár a piros az üzletért

Bogár nélkül lehet élni, de minek?!_______________________________________________ Elnézést, hogy nem illik bele a véleményem a világképedbe.

(#23247) bendeguz28


bendeguz28
csendes tag

Kérnék egy pirosat bevésni [ezért] az üzletért [Attila71] kollégának.Nagyon korrekt és pontos biznyák volt minden a megbeszéltek szerint történt csak ajánlani tudom mindenkinek :R :R :R :R :R

Tody56 www.pcvizhutes.hu

(#23248) Tejföl


Tejföl
tag

Vamp kollégának szeretnék kérni egy pirosat ezért az üzletért: [link]
Nagyon korrekt és rugalmas eladó!
Csak ajánlani tudom!

[ Szerkesztve ]

(#23249) Fücsök007


Fücsök007
őstag

Hatalmas piros jár ezért az üzletért coyot-nak! :B Korrekt, megbízható üzletelő, ajánlom mindenkinek. :K

[ Szerkesztve ]

(#23250) Razermazer


Razermazer
őstag

Piros pontot kérnékMedorinnak pontosan korrekten utalta az összeget, amibe ez a jóféle blokk kerültd-tek :R

Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kivel érdemes üzletelni topic... Archivum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.