Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  kiskökörcsin

Hozzászólások

(#3) kiskökörcsin


kiskökörcsin
újonc

Annak ellenére , hogy ma még nem voltam otthon és igazából még nem is zártam le a napot úgy érzem írnom kell . Pedig általában csak akkor fogok hozzá a napi bejegyzéseim szerkesztéseihez , ha már elfogytak a kötelességeim és nem vár rám semmilyen program . (Bár ez kicsit röhejesen hangozhat egy újonctól , hisz még csak két napja vezetem a blogom.) Nah , szóval ....Nem tudom mi ütött belém , de egész nap csak pihegtem , mint valami ázott veréb , aki az éjszaka folyamán nem találta meg a fészkét , és ezért nem pihent semmit ....de én a saját ágyamban aludtam, a pihe- puha párnáim között a kék mackóm társaságában . Tehát, okom a panaszkodásra nincs ..hogy én ilyen meg olyan fáradt vagyok , de mit tegyek mégis ezt érzem . Valahogy fel kellene rázódnom , hisz Szent Szűz Mária ,aki a mennyekben van.... itt az érettségi .!!! Ha, jól számolom már csak 2 hét és indul a mandula . Ülhetek be május 2-án a padba , hogy elkezdjem a matematika írásbelit kitölteni aztán kedden a magyart és így tovább....Nem tagadom rajtam van a pánikroham .....mert nem érzem késznek magam , . Nyugi Adrienn ! ( Nem kell mindent túl dramatizálni!- ahogy az osztályfőnököm mondaná)

Ezer bocs kedves blogom , de nem tudom befejezni a napi beszámolóm , mert rohanom kell!
A színház után visszatérek! csáó

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  kiskökörcsin
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.