Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) fecke78


fecke78
senior tag

200 dodo 100 ezer , na tudsz valamit vegyünk dollárt?

(#2) Televan74 válasza fecke78 (#1) üzenetére


Televan74
nagyúr

200$ = 200€ (ehhez hozzá jön még a 27% áfa) ;]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#3) Synthwave válasza fecke78 (#1) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Tudok.

A dollár árak mindig nettóban értendők, mert a forgalmi adó államonként változik odaát.

200 x 383 x 1,27 = 97 282 + esetleges vám és kiskereskedői haszonkulcs, de a lényeg, hogy már ÁFA-val is egy kilónál vagyunk.

:))

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#4) nkmedve


nkmedve
őstag

Ezen legalább fog-e működni bármilyen alulfeszelési lehetőség? A Raptor Lake-nek elég nagy szüksége lenne rá, de B660-on szépen kiiktatták a lehetőséget, pedig az opciók ott vannak a BIOS-ban (Alder Lake-nél állítólag működnek, de Raptor esetén használhatatlanok). Gondolom az Intel mikrokód a ludas, így próbálják az embereket a Z lapok irányába terelgetni. Ha a B760 ezt a funkciót nem kapja meg, akkor fölösleges is kiadni, főleg ilyen áron.

(#5) fecke78 válasza Synthwave (#3) üzenetére


fecke78
senior tag

Szeretem ,hogy értitek a viccet ...

(#6) Synthwave válasza fecke78 (#5) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Kissé nehéz, ha nem jelzi semmi.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#7) Cassi


Cassi
senior tag

Azt hiszem a következő cserém egy 13400F + Toma B760 DDR5 lesz, talán befér cipőkanállal 300 rongy alá memóriával együtt. Elég abszurd összeg ez így is, de valamilyen gép kell. DDR4-eset már inkább nem.

(#8) RobbyJr válasza fecke78 (#5) üzenetére


RobbyJr
őstag

Egy ilyet " ;] ", ha végére tettél volna már egyből tudjuk, hogy viccnek szántad. ;)

Nincs lehetetlen, csak maximum Te nem akarod eléggé!

(#9) Dragon3000 válasza fecke78 (#5) üzenetére


Dragon3000
veterán

Ha semmivel sem jelzed, hogy vicc, akkor mit vársz? Amikor 10-ből 9 ember komolyan szokta ezt leírni.

[ Szerkesztve ]

(#10) Lala77


Lala77
tag

Hát srácok... értem én, hogy hardver oldal meg minden, de azért egy fél mondatban nem kéne megemlíteni, hogy milyen proci milyen foglalatához készült?
Az összes többi infót nem tudom kötni semmihez, ha azt se tudom, hogy amd vagy intel lap. Tök hasonló számozással futnak, amúgy gondolom az én k* anyámat, hogy nemtudom :D

ingyombingyom

(#11) Dragon3000 válasza Lala77 (#10) üzenetére


Dragon3000
veterán

Benne van a cikkben, hogy 13. generációs intelt már a b660 is kezeli, amihez jön ez a sorozat, illetve ott a link a b660 tomahawk-hoz, ahol le is van írva, hogy s1700.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.