Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Ki mit gondol magáról?

Hozzászólások

(#1) Neo...


Neo...
tag

Szal ki mit gondol magárol !

Sztem ezt a topicom is zárni fogják de nincs Gáz !

Ha valakit érdekel nézzen be :)

'' a kisgyerekek fikázzák azokat e rappeseket akiken felnőnek, - ez így nem oké!'' by: Hősök

(#2) illusiON


illusiON
őstag

pl rólad azt hogy peszimista vagy -;]

( : no woman no cry : )

(#3) Vangelis


Vangelis
nagyúr

:DDD

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#4) Neo... válasza illusiON (#2) üzenetére


Neo...
tag

Noh de ne rolam :)

'' a kisgyerekek fikázzák azokat e rappeseket akiken felnőnek, - ez így nem oké!'' by: Hősök

(#5) AmunRa


AmunRa
aktív tag

Magáról?
Nem is ismerem őnt! :)

[Szerkesztve]

(#6) Neo...


Neo...
tag

Hanem magadrol !

'' a kisgyerekek fikázzák azokat e rappeseket akiken felnőnek, - ez így nem oké!'' by: Hősök

(#7) illusiON


illusiON
őstag

oks,
azt hogy okos, ügyes, gyors, kitűnő, s mindenekelőtt szerény vagyok ;]

( : no woman no cry : )

(#8) Neo... válasza Neo... (#6) üzenetére


Neo...
tag

Mit nem lehet ezen érteni ? Ki mit Gondol Önmagárol !?
Pl : Okos mert .... Szal értitek vagy nem ? :F

'' a kisgyerekek fikázzák azokat e rappeseket akiken felnőnek, - ez így nem oké!'' by: Hősök

(#9) Vangelis válasza Neo... (#8) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Én okos vagyok, szép, és PH!-zom:F, a topicot záratom:DDD

[Szerkesztve]

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#10) BenJoe


BenJoe
senior tag

Vangelis beköpött... ;]

Mármint Téged, Neo...!! ;]

[Szerkesztve]

╮(╯ل͜╰)╭ Now we're the ones who help to set the sun... ( ͡ _ ͡°)ノ ♫

(#11) Horbal


Horbal
őstag

Szerinted ez egy előremutató, értelmes téma, egy elsősorban HV fórumon?

Csak kérdezem? :F

Balett cipőm nincsen nekem, de ha lesz én fő nem veszem!

(#12) AmunRa


AmunRa
aktív tag

Én egy rakás szerencsétlenség vagyok.
Itt ülök a gép elött mindig!

(#13) Vangelis válasza BenJoe (#10) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Dalban mondtam el:DDD(tőlem maradhat?!)

[Szerkesztve]

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#14) Neo...


Neo...
tag

Nem !

Ezt azért nyitottam mert ilyen még nincs és ha valaki le szeretné irni tessék ! .

'' a kisgyerekek fikázzák azokat e rappeseket akiken felnőnek, - ez így nem oké!'' by: Hősök

(#15) illusiON válasza Vangelis (#13) üzenetére


illusiON
őstag

benjoe-n (bendzsón) énekeld el benjoe-nak? ;] tleg enm tul értelmes topic... :) de hátha kisül belőle vmi jó :C

( : no woman no cry : )

(#16) Neo... válasza illusiON (#15) üzenetére


Neo...
tag

Remélem is !

'' a kisgyerekek fikázzák azokat e rappeseket akiken felnőnek, - ez így nem oké!'' by: Hősök

(#17) Horbal válasza Neo... (#14) üzenetére


Horbal
őstag

Árulj üres füzetet, az még neked is hasznos lehet...

ui.:
szvsz jó a humorom:);]

Balett cipőm nincsen nekem, de ha lesz én fő nem veszem!

(#18) BenJoe válasza Neo... (#14) üzenetére


BenJoe
senior tag

Én rólad azt gondolom, hogy párhuzamot mutatsz egy PowerMan nevű felhasználóval... Két totyik /.../ , kb. egymás után...;]

╮(╯ل͜╰)╭ Now we're the ones who help to set the sun... ( ͡ _ ͡°)ノ ♫

(#19) Neo... válasza Horbal (#17) üzenetére


Neo...
tag

Jah tényleg :D ...


BenJoe ! : Én azért nyitotam ezt a topicot hogy mindenki magárol ne másrol wazze ha nem teccik el lehet menni ! ... ennyi !

'' a kisgyerekek fikázzák azokat e rappeseket akiken felnőnek, - ez így nem oké!'' by: Hősök

(#20) e.vid válasza Neo... (#1) üzenetére


e.vid
senior tag

Milyen vagyok...nincs topic nyitási kényszerem :)

'' Ne félj a tökéletességtől! Úgysem éred el sohasem.'' - by Dali

(#21) tildy


tildy
nagyúr

Pedig elvileg ez egy jó téma is lehetne.
Meg is mondom miért, remélem addig a modok nem zárják.
Többször kerültem oylan helyzetbe állásinterjún, hogy mondjam el 3-5 jó/rossz tulajdonságomat.
Nos az ember nem gondolkodik ilyenen, na meg ha interjún kérdezik próbálja a lehető legpozitívabb oldalát mutatni. Pl. ha néha kupit hagyok magam után (előfordul) , azt azért nem fogom elmondani, mert azért rosszul venné ki magát.Viszont az nem olyan vészes ha pl. azt mondom, hogy magam köré gyűjtöma tárgyakat.
Na nem másét;]
Pl. én rendszeresen beviszem egy poharat -általában teával, tejeskávéval- a szobába, és miután megittam a tartalmát, rendszeresen ''ottfelejtem''.

Másrészről meg tudnék példát mondani, de nem teszem, hogy nagyon sok ember önértékelési zavarral küzd.
Többen túlértékelik magukat, de elég sokan sajna alul is.
Egyik sem jó.
Szóval hajrá, én kiváncsi vagyok mi lesz ebből a topicból.


[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#22) BenJoe válasza Neo... (#19) üzenetére


BenJoe
senior tag

Csak hülyültem. ;) Hülye vagyok. ÉS ennyiben ki is merítettem egy ON post lehetőségét is! :DDD:DDD

╮(╯ل͜╰)╭ Now we're the ones who help to set the sun... ( ͡ _ ͡°)ノ ♫

(#23) Vangelis válasza tildy (#21) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Ha ilyen értelemben vesszük akkor értelmes topic is lehet, csak ennek gondolom az lenne a vége hogy ki mit gondol másokról, vagy ha valaki magát dicséri stb, akkor a másik meg megmondja a véleményét.

De ha korrekt lenne a topic, ahogy te is akarod akkor volna értelme folytatni.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#24) Neo... válasza tildy (#21) üzenetére


Neo...
tag

Köszönöm ez nagyon értelmes HSZ !!! :R !!!

Remélem én is hogy jól sül el !

'' a kisgyerekek fikázzák azokat e rappeseket akiken felnőnek, - ez így nem oké!'' by: Hősök

(#25) Neo... válasza BenJoe (#22) üzenetére


Neo...
tag

Nincs GÁZ :D CSak poénkodtam én is !

'' a kisgyerekek fikázzák azokat e rappeseket akiken felnőnek, - ez így nem oké!'' by: Hősök

(#26) Agostino


Agostino
addikt

Azt gondolom magamról, hogy hülye vagyok, hogy még nem váltottam ki a fegyverviselési engedélyemet.

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#27) Vangelis válasza Neo... (#25) üzenetére


Vangelis
nagyúr

De azért ne utánozz valakit, mert rossz véged lesz.;]

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#28) Neo... válasza Vangelis (#23) üzenetére


Neo...
tag

Hát igen ! ... Pl nem kéne mindenkinek hülyeségeket irni !
Ha nem sül ki jó akkor nem tudom ! Nah hajrá kiváncsi vagyok !!!
De ugyse lessz az a fajta topic hogy 3000 Hsz legyen benne :(

'' a kisgyerekek fikázzák azokat e rappeseket akiken felnőnek, - ez így nem oké!'' by: Hősök

(#29) Neo... válasza Agostino (#26) üzenetére


Neo...
tag

Pff ... :)

'' a kisgyerekek fikázzák azokat e rappeseket akiken felnőnek, - ez így nem oké!'' by: Hősök

(#30) tiv83us válasza tildy (#21) üzenetére


tiv83us
veterán

Teljes mertekben egyetertek, de egyes emberek egybol telefosnak egyes totyikokat csak mert hsz noveles/mod keres topikbabeirasi-kenyszeruk van.
Leirjak, hogy milyen ertelmetlen a tema, de azert folyamatosan irnak bele...

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#31) AmunRa


AmunRa
aktív tag

Reális önértékelés.
Szerintem ettől mindenki fél.
Valószínüleg ez lesz a topic halála...

(#32) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Szerintem arról is beszélhetnénk itt, hogy ki milyennek érzni magát itt eme nagy fórumközösségbe?!
esetleg másokat, (nem sértegetés szinten)

[Szerkesztve]

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#33) AmunRa válasza Agostino (#26) üzenetére


AmunRa
aktív tag

Ilyen nem is kapna! :D

(#34) Neo... válasza tiv83us (#30) üzenetére


Neo...
tag

Igen ez a baj ezért nem is szoktam már szinte Topicot nyitni !!! ...

'' a kisgyerekek fikázzák azokat e rappeseket akiken felnőnek, - ez így nem oké!'' by: Hősök

(#35) VladimirR


VladimirR
nagyúr

en azt gondolom magamrol, hogy:
-hulye vagyok, mert nem vagom, hogy unatkozo emberek miert nyitnak ilyen topic-okat
-viszont okos is vagyok, mert meg sem lepodok, hogy basznalk elmondani a sajat velemenyuket a temaban
-de hulye is vagyok, mert nem ertem, miert hiszik paran, hogy ez cset, aminek mindig, minden korulmenyek kozott porognie kell, megha ilyen es ehhez hasonlo temakkal is
-meg okos is vagyok, mert belatom fentebbi hulyesegem
-es vegul hulye vagyok, mert ilyenekre vesztegetem az idomet, hogy megprobalom ezt az egeszet felfogni

p.s.: es agressziv es vulgaris is vagyok, mint az a fenti hsz nyelvezetebol es mondanivalojabol konnyeden kiderul

tildy:
rossz tulajdonsagaimmal tisztaban vagyok, mert masokban ezeket veszem eszre leghamarabb (es utalom is masok ezen tulajdonsagait) :DDD
jot mar nehezebben tudok mondani, foleg azert mert mindig benne van, hogy mit mondhatsz, ami nem hat nagykepusegnek (meg ha nem is az) (huhh, ez a mondat mest igy telleg nagykepusegnek hat :DDD)

p.s.: ''Többen túlértékelik magukat, de elég sokan sajna alul is'' - kitalalod, hogy Te melyik vagy?

[Szerkesztve]

(#36) illusiON


illusiON
őstag

és zacskófejü si vagy -;] bocsi
hááááát... inkább nem kritikázom magam, telelenne a topic, de soxerencsét hozzá :)

( : no woman no cry : )

(#37) Neo... válasza VladimirR (#35) üzenetére


Neo...
tag

MHh ezt erre a topicra értetted ? :

-hulye vagyok, mert nem vagom, hogy unatkozo emberek miert nyitnak ilyen topic-okat


?

'' a kisgyerekek fikázzák azokat e rappeseket akiken felnőnek, - ez így nem oké!'' by: Hősök

(#38) Agostino válasza AmunRa (#33) üzenetére


Agostino
addikt

Nem rosszindulatból kérdem, de ismersz?Vagy..miért is nem kapnék? Amugy üsse part, van elég késem itthon.

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#39) Neo...


Neo...
tag

Ha már igy Irtad !
magamról : Hülye vagyok a tanuláshoz ! Csak Gépezek meg PH ! ...
okos nem vagyok ! ...

'' a kisgyerekek fikázzák azokat e rappeseket akiken felnőnek, - ez így nem oké!'' by: Hősök

(#40) Szőrös 


Szőrös 
veterán

hát én aztat nem mondom el mer' úgyis zárják totyikot meg úgyse nem érdekel senkit sem.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#41) Neo... válasza Szőrös  (#40) üzenetére


Neo...
tag

ÉS mégis már irtak Páran hogy mit gondolnak magukrol !
Majd kiffor ez a topic is de akarattal ne mkel záratni !

'' a kisgyerekek fikázzák azokat e rappeseket akiken felnőnek, - ez így nem oké!'' by: Hősök

(#42) Horbal válasza AmunRa (#31) üzenetére


Horbal
őstag

Nincs szó realitásról: az a kérdés mit gondolunk magunkról?

Na legyen:
minusz nekem:
lobbanékony, arogáns, agresszív(módjával), makacs, önfejű, saját kárán tanuló típus vagyok, kissé intoleráns, türelmetlen

plusz nekem:
kitartó, (állítólag) inteligens (sokszor titkolom), gyors felfogású, jó homorú(váoh)
ragaszkodó, néha empatikus, jó probléma megoldó, satöbbi most ezek jutottak az eszembe, hírtelenjében...

Balett cipőm nincsen nekem, de ha lesz én fő nem veszem!

(#43) Viktor77


Viktor77
titán

Én azt gondolom magamról, hogy jogom van bezárni az ilyen topicokat. De.

Ha a Tildy féle irányba megy el, akkor esetleg maradhat. Ha nem, nem. Rajtatok múlik.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#44) BenJoe válasza Horbal (#42) üzenetére


BenJoe
senior tag

Vezéregyéniség! :R:DDD

Viccen kívül: Értelmes vagyok, és jó tanuló. Semmi többet nem tudok elmondani, kérem kaccsojja ki...! Viszonylag nyugodt szoktam lenni.

[Szerkesztve]

╮(╯ل͜╰)╭ Now we're the ones who help to set the sun... ( ͡ _ ͡°)ノ ♫

(#45) AmunRa válasza Agostino (#38) üzenetére


AmunRa
aktív tag

Mert nem mennél át a psziho vizsgán! :)
Láttam biztonsági őrt sírni, amikor elvették a pisztolyát,
mert nem át a vizsgán.

(#46) tildy


tildy
nagyúr

Látom senki nem jár elöl példával.
Akkor tessék:
sokszor úgy érzem semmire sem vagyok jó, persze ez nem igaz, merthát azért wapoldalt, meg ezt azt csináltam már, de valahogy nem akarnak összejönnia dolgaim.
régebben az volt, amit elterveztem az össze is jött.
Kb egy éve van ez, hogy semmi nem jön úgy össze ahogy szeretném, lehet a körülményekre is fogni, de lehet rám is, régebben sokkal ''nyomulósabb'' voltam, sőt kifejezetten szerettem középpontban lenni.
Igazándiból csak arra vágytam , hogy felnézzenek rám.
Persze ez talán ma is megvan, mindig bizonyítani akarok, de igazándiból azt sem tudom, magamnak-e vagy a környezetemnek.Egyáltalán reálisan szemlélem-e önmagam
VladimirR szerint nem, szerinte itt a ph-n sokszor nyavalygok, teljesen más képet mutatok magamról -szvsz nem tudatosan- mint amilyen vagyok... Ph-talin abszolút nem voltam ilyen kesergős, lehet a füge pálesz miatt;]

Szóval ami biztos, hogy sok olyan informatikus van aki jóval többet tud nálam, ha nagyon belekattanok ebbe a témába, akkor kezdem el lehülyézni magam, hogy jajj de én nem értek semmihez... (Igazándiból csak az igaz, hogy semmihez nem értek igazán, midnenbe belekapok, bár az igazán lényeges terveimet végig szoktam vinni...)
Másrészről könnyen felejtek, már egy bode diagrammot sem tudnék kiszámolni...Pedig tudtam!!
Tök sok dolog csak addig van a fejemben amíg használom, utánna hopp kipottyan.

Na de pozitívumok: általában szeretek segíteni az embereken, bár ez sokszor midnenféle ajándékozásban merül ki.
van aki örül ilyennek, de biztos van akinek ez ''terhes''.
Aki a párom, azt maximálisan jól tartom:D

Na meg tuti van még egypár...
Sajna a feltűnáési viszketegség már kiskoromban is megvolt, mióta a párommal vagyok azóta hála égnek ''csillapodott''.

szerk: VladimirR -> ha a ph-s hozzászólásaimat visszaolvasom akkor inkább utóbbi. Vagy ez lenne , hogy reálisan látom magam?:F;]


[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#47) Jenő válasza Neo... (#39) üzenetére


Jenő
aktív tag

Ha a tanuláshoz hülye vagy, akkor a PH!-hoz is, mivel megfelelő tudás nélkül (_AMIHEZ TANULNI KELL_) nem túl sok értelme van egy ilyen számítástechnikával kapcsolatos fórumot használni. Csak sajnos sokan -akárcsak te is- már chat-ként fogják fel ezt a fórumot, és ezért is ennyire elfajzott.

(Ezt vedd nyugodtan sértésnek.)

Mod:
-válasz #49-re: Oké .

[Szerkesztve]

(#48) Neo... válasza Viktor77 (#43) üzenetére


Neo...
tag

Ezt köszönöm ! ... mindenkinek vannak hibái ahogy neked is ! Köszi hogy nem zártad !

'' a kisgyerekek fikázzák azokat e rappeseket akiken felnőnek, - ez így nem oké!'' by: Hősök

(#49) Horbal válasza BenJoe (#44) üzenetére


Horbal
őstag

Na látod érted te ezt...

Balett cipőm nincsen nekem, de ha lesz én fő nem veszem!

(#50) Neo... válasza Jenő (#47) üzenetére


Neo...
tag

Én nem chat nek hazsnálom ! !! A Prohardvernek vannak részei ! Itt az ugymond Probláma , verseny , Nő , it ez a mindenes Rész tutommal ! ...
'' Fáradt Gőz ''

De én z ilyenekkel mint te nem törödők ! Ennyi !

Szerk : Inkább te használod Hsz Szerzésnek más topicját !

[Szerkesztve]

'' a kisgyerekek fikázzák azokat e rappeseket akiken felnőnek, - ez így nem oké!'' by: Hősök

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Ki mit gondol magáról?
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.