Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Késleltetett írás hiba! (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) DarkFire


DarkFire
csendes tag

Sziasztok!

Az lenne a problémám, hogy a maxtor hdd-re ha rámásolok valamit, nem mindig, de időközönként kiír egy ilen hibaüzenetet: Nem sikerült a késleltetett írás a következőn: J:M$a

És ha eszt írja ki akor kb. 2 percig a rendszer meghal, ne működik semmi, az internetkapcsolat megszakad, az egér nem mozdul. 2 perc után minden működik újra, de ez akkor is idegesítő!

Ha valaki tud segíteni, azt előre is köszönöm.

DarkFire

Sean Tyas & Dima Krasnik RuLeZ

(#2) DarkFire


DarkFire
csendes tag

Ja igen még annyit hogy egy Maxtor DiamondMax Plus 9-es, 80GB-os hdd-rőlvan szó!

Sean Tyas & Dima Krasnik RuLeZ

(#3) FluID


FluID
tag

Milyen alaplap?

(#4) DarkFire


DarkFire
csendes tag

ABIT SR78X

Sean Tyas & Dima Krasnik RuLeZ

(#5) FluID


FluID
tag

Másik gépben jó a vinyó?
Legújabb alaplapi driverek?

(#6) The_Tom válasza DarkFire (#1) üzenetére


The_Tom
senior tag

ez engem is erdekelne, mert nekem egy usbs kulso hazban van egy hdd es neha azzal is ugyanezt csinalja. ha vki tudja mivel oldhato meg ne kimeljen. :)

esetleg kellhet: windows xp prof us, no sp, a hdd egy 120 gigas 7.2-es seagate, a haznak pedig ADS USB 2.0 Drive Kit a neve, es akkor csinalta eddig, ha usb 2.0-n volt hasznalva.

Kösz.

Üdv.

Szerintem.

(#7) _AnTi_


_AnTi_
tag

Üdv!

Gondoltam felhozom a topikot, mert sajna én is belefutottam a problémába.
Nálam NF7+Maxtor 120GB (8 MB cache), és mikor másolnék a régi vinyómról, akkor gázol be.
Ha valaki tudja a megoldást, kérem segítsen!

Köszi!

Szép vagyok és okos, ügyes és aranyos...

(#8) intelfan válasza DarkFire (#1) üzenetére


intelfan
aktív tag

A vinyó egyedül legyen a kábelen és ne cable selecten.

Többen panaszkodnak erre a problémára ált. Abit NF7 lap és maxtor vinyó/ néha külső raid vezérlő van a konfigokban.

Ezt a hibát a rendszer és a vinyó közötti kommunikáció hibája okozza. Az UDMA mód lekorlátozása is segíthet a problémán.

[Szerkesztve]

az összes magyar ISP tehet egy szivességet...

(#9) The_Tom válasza The_Tom (#6) üzenetére


The_Tom
senior tag

az en problemam oka megvan: az usbs haznak vacak a tapja es neha leall a hdd egy kis idore es emiatt nem tud ra irni a windows.

Üdv.

Szerintem.

(#10) _AnTi_


_AnTi_
tag

Nos, az én problémám is megoldódott: Újratelepítettem az alaplapi drivert, és NEM raktam fel az ide vezérlőt. Minden pöpec :DDD. Köszönöm a gyors reagálásokat!

Szép vagyok és okos, ügyes és aranyos...

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Késleltetett írás hiba! (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.