Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) lsebestyen válasza dom1n0 (#500) üzenetére


lsebestyen
addikt

Ja, nem semmi. Szerintem ő most olyan 80kg körül lehet, az is 5w/kg fölött van, bár TT-n többet számít a szimpla watt érték, pozíció, bringa. De videóban mondta is, hogy ezt TT OB-n kicsit több ideig kell majd tartania.

(#502) dom1n0 válasza lsebestyen (#501) üzenetére


dom1n0
aktív tag

80 kiló? Én szerintem ha minden jól megy, nyárra befogyok akörül én is, de ránézésre a felsőtestem jóval izmosabb..

(#503) velizare


velizare
nagyúr

roubaix után (érdekelne vdp mit szed)

[ Szerkesztve ]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#504) Vismajor01


Vismajor01
addikt

Jó öreg Lutsenko! Nem volt semmi! Astana elég semleges nekem, bár Cav <3

De ezért megérte neki szurkolni, nem semmi h így megnyeri hogy az UAE szanszét püffölte Yates+Sivakov+Ulissi nem semmi nevekkel

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#505) dom1n0 válasza Vismajor01 (#504) üzenetére


dom1n0
aktív tag

Fasza volt a tegnapi befutó, este megnéztem az ismétlést. UAE-t megint nem dicsérték meg ezért szerintem...

Friss indo, ahogy az várható volt, WVA kihagyja a Giro-t, Laporte megy helyette (sajnos).
Laporte formájára nekem idén eddig a F.O.S szó ami eszembe jutott sajnos mindig :(

(#506) .LnB válasza dom1n0 (#505) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hát akkor tényleg nem a Jorgenson megy. Pedig fogadni mertem volna rá.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#507) dom1n0 válasza .LnB (#506) üzenetére


dom1n0
aktív tag

Nem is értem, Jorgenson bomba formában van, simán mehetne egy dobogoért szerintem ott is...

(#508) lsebestyen válasza dom1n0 (#507) üzenetére


lsebestyen
addikt

Majd a TdF-re küldik Jonas helyett.

(#509) dom1n0 válasza lsebestyen (#508) üzenetére


dom1n0
aktív tag

Amúgy tényleg, nem hülyeség!
Szerintem Jonas kihagyja a TDF-et, meg is mondták, ha nincs 100% formában, nem megy.
Esetleg egy Vuelta, mondjuk ha oda menne egy Jonas, WVA, Jorgi trió, az kemény lenne :)

(#510) .LnB válasza dom1n0 (#509) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ja, csak akkor kit fog érdekelni a Vuelta, ha Pogi Giro, Tour duplát nyer?! :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#511) dom1n0 válasza .LnB (#510) üzenetére


dom1n0
aktív tag

Hát engem mint Visma drukkert biztosan :) :DD

Itt Poginak a nagy kérdés szerintem, milyen Remcot és Roglicot kap a TDF-re (és akkor még egy bomba Jorgensont esetleg..), mert 1/1-ben mindnél erősebb szerintem, de ha lesz annyi eszük (amit sajnos a szponzorok miatt nem hiszek), hogy összefognak és kinulázzák Pogit (amiben Roglic tapasztalt már..), akkor még izgalmas is lehet :)

(#512) lsebestyen válasza .LnB (#510) üzenetére


lsebestyen
addikt

Vuelta szervezősége fizet Poginak egy hatalmas összeget, hogy induljon már el náluk is. :C Az mindenkit érdekelne.

(#513) .LnB válasza dom1n0 (#511) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ezt az összefogást felejtsd el!! :( Ilyen nincs. Nem volt. És nem is lesz szerintem soha. Sőt! Mostanában ha megfigyeled, sokkal "butább" lett az (üldöző) mezőny. Jellemzőbb az egymás nézegetése, a "ha te nem mész, akkor én se megyek" és a "minek menjek, neked itt a csapatod".
Pár kilométerre a céltól hajlamosak szétesni a csoportok, csak azért, hogy nehogy valaki egy méterrel többet is vezessen. És simán utolérik őket.

Ilyen tekintetben rengeteget butult a mezőny. A pár nagy ufo jelenléte ezt eredményezte, hogy simán megelégszenek a dobogókkal. Beletörődnek mindenbe.
Mert nem csak az a lényeg, hogy Pogi és MvdP mennyire erős. Hanem az is, hogy ez a "jelenlét" mennyire demoralizálja a mezőny többi tagját. Pont úgy, ahogy Pidcock nyilatkozatában is hallható volt.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#514) dom1n0 válasza .LnB (#513) üzenetére


dom1n0
aktív tag

Hát nagy szégyen, és baromi nagy butaság is ez a részükről, mert egyszerűen nem vagyok képes elhinni, hogy ha straden becsülettel odateszik magukat, nem képesek felzárkózni Pogi mögé.
Alibiznek, aztán a célban eldől a szerencse által...

(#515) .LnB válasza dom1n0 (#514) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ezt sose fogjuk megtudni. :D

Egyetlen egy szakasz rémlik nekem talán. Amikor a Sky dominált. Volt talán egy TdF szakasz, amikor a Moviestar és egy másik csapat megpróbált együtt dolgozni. Eredménytelenül. Nekem más eset nem rémlik.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#516) avl válasza lsebestyen (#508) üzenetére


avl
aktív tag

en is igy gondolkodok

...Jonas nem nez ki olyan jol ...sajnos

Kämna sem ...sajnos

(#517) Vismajor01 válasza .LnB (#510) üzenetére


Vismajor01
addikt

Azért aludjunk erre párat, giro után elképesztően nehéz Tourt nyerni, Roglic meg bombaformában érkezhet ha jól sikerül a felkészülése, mivel ő nem sérült meg a bukásokban. Liegen majd látjuk Roglic milyen formában van, de hogy időfutamon verte Remcot és Vingegaart is az nem semmi

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#518) Vismajor01 válasza dom1n0 (#514) üzenetére


Vismajor01
addikt

ó ez nekem régi vesszőparipám, amikor az üldöző csapat nem dolgozik össze :D
Figy, nem dolgozok bele, mert ha a célhoz érünk te erősebb vagy és lesprintelsz, fáradj!
De ha nem dolgozol bele, nem érjük őket utol, és nem fogsz nyerni

Tehát vagy besegítesz, és talán nyersz
Vagy nem segítesz be, és akkor tuti nem nyersz

Nna, és akkor itt mindegyik h*lye a második opciót választja, mert majd 1 erős ember felhúzza őket jókedvéből :D :D Sírva röhögök amikor Pogi is benézett egy ilyet valamelyik klasszikuson és utolérték őket amikor a célnál elkezdtek nézelődni :D

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#519) avl válasza Vismajor01 (#517) üzenetére


avl
aktív tag

"Roglic ... mivel ő nem sérült meg a bukásokban" ???

nem törött az igaz, de "However, the abrasions and road rash that Roglič did suffer has made it difficult for him to train and thus far he has only been able to ride on his indoor trainer."

(#520) Vismajor01 válasza avl (#519) üzenetére


Vismajor01
addikt

Ez egy profi kerékpárosnak már semmi, jövőhéten már kint lesz az utakon. Egy kulcs-csont törés sem több 3 hétnél. ÁLATOK.

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#521) dom1n0 válasza Vismajor01 (#517) üzenetére


dom1n0
aktív tag

Nem megy Liegere Roglic azt olvastam. :(

(#522) Vismajor01 válasza dom1n0 (#521) üzenetére


Vismajor01
addikt

Ah mostmar én is látom :( Nyilván Remco sem, megint Pogacar show lesz

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#523) avl válasza velizare (#503) üzenetére


avl
aktív tag

ez valos kép ? forrása ?

nekem kicsit gyanus

aztan, ha tenyleg igy van/lenne, lehet elemezni, hogy mi az oka (Pidcock-nak sem ismeretlen a cross, mtb, a "mocorgos terepen" kormanyfogas

- kez erzekenysege
- gumi
- guminyomas
- villa
- vázgeo
- kormany "engedekenysege"
- bandazs
- technika
- ...

(#524) velizare válasza avl (#523) üzenetére


velizare
nagyúr

ez egy montázs, de ha jól nézem, a képek innen vannak
[link]
valósnak tűnik.
azt olvastam (talán bikeradaron?), hogy mvdp bicóján nem volt semmi extra rezgéscsillapítás, ha a 32es gumit nem tekintjük annak. sima egyszeres bandázst kért, nem duplát, és nem gélpárnák sem voltak alatta. az ő keze ezt úgy tűnik, hogy bírja, lehet gyerekként sokat lapátolt, vagy így született, vagy tényleg nem ment semmit hoodon a többiek meg igen (valahol írták ezt is) nem tudom.
abban nem hiszek, hogy a kesztyű vs puszta kéz csinálta volna, a marcás képek között ott van adszem lottéé is, csúnyán véresre van törve még a csuklójánál is.

[ Szerkesztve ]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#525) avl válasza velizare (#524) üzenetére


avl
aktív tag

:R

(#526) dom1n0


dom1n0
aktív tag

Akit erdekelnek a pro wattok, Robert Gesinknel latni a wattokat, zonakat: [link]

(#527) lsebestyen


lsebestyen
addikt

Így benézni… :)) csapat nem lesz boldog ennyi meló után.

(#528) vallas válasza lsebestyen (#527) üzenetére


vallas
senior tag

El Alaphilippezte rendesen az SD works :Y :Y :Y

[ Szerkesztve ]

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

(#529) Mezga Aladár válasza lsebestyen (#527) üzenetére


Mezga Aladár
veterán

Sokan besz@pták ezt a típusú helyzetet. Ha jól emlékszem pl Alaphilippe 2x.

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#530) velizare


velizare
nagyúr

Lotte is stucnit szerelt ma menet közben, ha jól láttam.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#531) lsebestyen


lsebestyen
addikt

Demi Vollering átigazolás pletyi

(#532) dom1n0 válasza lsebestyen (#531) üzenetére


dom1n0
aktív tag

Delelott en is olvastam egy ilyen pletyit, ha mar elmennek, en tuti az 1M dodoert az UAE-t valasztanam ;]

(#533) lsebestyen válasza dom1n0 (#532) üzenetére


lsebestyen
addikt

UAE nem kioffolta Demit?

szerk.: amúgy jó csapat lenne így az FDJ, Marta Cavallival nem tudom mi a helyzet, már tavaly is elég sokat kihagyott és rosszul ment + ott van Cecilie Uttrup Ludwig is, szintén sérülésből jön lassan vissza.

[ Szerkesztve ]

(#534) dom1n0 válasza lsebestyen (#533) üzenetére


dom1n0
aktív tag

Na arrol lemaradtam. Demi nagy kuzdo, kivancsi vagyok egy gyengebb csapattal mire lesz kepes. :R

(#535) .LnB válasza dom1n0 (#532) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Egyre gyanúsabb, hogy az az egy milla az kamu volt. :U

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#536) lsebestyen válasza .LnB (#535) üzenetére


lsebestyen
addikt

Egy igazságosabb világban pedig simán megérdemelné, látva a férfi mezőny fizetését. Persze nyilván tudom, hogy a szponzorokból van a lóvé, és ha ennyi van hát akkor ennyi van.

(#537) Mezga Aladár


Mezga Aladár
veterán

Úgy tűnik az Ineos feléledt. Pidcock az Amstel-en Foss Tour of The Alps-on győzött.

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#538) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azt pletykáljak, hogy a Specialized beszállna az FDJ-be, és úgy vinnék Demi-t. Full logikus lépés. Én pont azért nem gondoltam eddig, hogy az FDJ-be megy, mert amekkora fizetési igénye van, azt egy csapat egyedül nem tudja állni. És leszögezném, nem gondolom, hogy 1 millió €-t kapna. Szóval, a Lapierre nem az a nagy cég, aki évi több százezer €-t költene egy versenyzőre. A Specialized viszont már sokszor megtette ezt. Miért ne tehetné a csajoknál is? Nem is lenne ördögtől való a váltás, mert a férfi és a női csapat most is különböző márkákkal versenyeznek.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#539) lsebestyen válasza Mezga Aladár (#537) üzenetére


lsebestyen
addikt

Mai taktika nem tudom mi volt Ineos részről. GC-t vezető Foss széttekerte magát a 70+ kilójával, csapattársak ennyire nem bírták? Ganna szökésben volt, semmi dolguk nem volt egész nap.

(#540) lsebestyen


lsebestyen
addikt

Niewiadoma, végre! :C

(#541) avl válasza lsebestyen (#540) üzenetére


avl
aktív tag

nekem (is?) szimpi, sokszor ott van, es csakugyan végre:

(#542) Vismajor01 válasza lsebestyen (#540) üzenetére


Vismajor01
addikt

Fogalmam sincs a női sceneről, de pont őt választottam akinek szurkoltam, yay :D

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#543) vallas válasza lsebestyen (#540) üzenetére


vallas
senior tag

:C :C :C

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

(#544) dom1n0


dom1n0
aktív tag

A mai etap komoly szintet hoz :o

(#545) Vismajor01 válasza dom1n0 (#544) üzenetére


Vismajor01
addikt

Hogy miért nem lehet sehova hegyi befutót rakni nem értem komolyan...

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#546) szuszinho


szuszinho
őstag

Ez a villanyoszlopos is ma... Remélem a sisak megfogta, és nincs komolyan baja

(#547) Mezga Aladár válasza szuszinho (#546) üzenetére


Mezga Aladár
veterán

A csatornafedélen picit besokallt, utána már nem tudta időben összeszedni a bringát. :(

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#548) lsebestyen válasza szuszinho (#546) üzenetére


lsebestyen
addikt

Hideg kirázott. :(

(#549) dom1n0 válasza szuszinho (#546) üzenetére


dom1n0
aktív tag

Ez melyik kilinel tortent?

(#550) .LnB válasza dom1n0 (#549) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

[link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.