Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fjudors

    aktív tag

    válasz Runner_fxr #38793 üzenetére

    ja, ismerős..túl hosszú küllő, vagy gyárilag ócska felniszalag - gumi...nem néztem meg kapásból, én hibám..gaanciába kaptam belsőt is, meg rendes felniszalagot is, amikor szóvátettem, hogy hogy lehet ilyen ...-al szerelni gyárilag

    az alacsony nyomás nálam nem játszik, 4,5 barra fújom az 1,75-öst, és 4 körül utánfújok..én legtöbbet aszfalton közlekedek, meg földúton...városban, árkon-bokron át

    persze, de az elmúlt két évben nem volt olyan defektem amikor tolnom kellett volna, ha lesz, akkor majd elgondolkodok rajta. nem a súly miatt, de igazából nem hordok magammal semmi olyat, ami ne lenne mindig nálam: összecsukható fogó.
    ha majd egyszer megszívom, akkor elgondolkodok rajta...de amikor otthon a tartalék belső is évekig áll a polcon...
    én, én minden nap kerékpárral közlekedek..tehát nem arról van szó, hogy hetente egyszer ülök rá.nekem bevált a defektgátló külső illetve a folyadék kombó. bár, pont most jártam úgy a rubenával a 20-asnál, hogy felfújtam a téli állás után, és pár perc múlva lapult..elöregedett a belső a télen beltéren tárolva. a felni felöl...
    nekem ez a rubena nem tetszik..nekem azzal töltött gyárilag a külsőm, de ami előtte volt más fajta, az szimpatikusabb..meglátjuk, ez meddig bírja.

    zoli03

    azért amikor a lecsapódó pára belefagy állás közben a bowdenházba...vagy a csapágyaknál kicsapódó víz, esetleg a láncra felcsapódott víz megfagy..
    menet közben más.ott mozog, súrlódik, melegszik.álló helyzetben a nedvesség megfagy.
    én sokat használom télen, fagyban a gépet, de mégis bent tartom még a munkahelyen is, nem a kinti tárolóban.az elektronikai részekről nem is beszélve, elemekről, akkumulátorokról.
    ha nem muszáj, akkor nem.

    Narakh

    Continental trekking gumik.City ride, country ride, stb
    vagy ami szimpatikus.de szerintem montira nem érdemes teljesen sima gumit rakni, jobb a hibrid.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés