Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Hallosz


Hallosz
senior tag

Valószínűleg oldalra lefut a kijelző ezen is. Jól vélem, hogy Google ezen sem lesz?

Mert lakni, muszáj.

(#2) ambination


ambination
tag

Kiváncsi leszek az árára.

(#3) gattolino


gattolino
senior tag

Ez mennyire gyenge. A telóm évek múlva is le fogja söpörni ezeket az újdonságokat. Már nincs hová fejlődni. The end :)

Vivo X90 Pro Plus

(#4) mjani1172 válasza gattolino (#3) üzenetére


mjani1172
addikt

:F

(#5) novinyul válasza gattolino (#3) üzenetére


novinyul
veterán

Miben is :U

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#6) hdavid1 válasza gattolino (#3) üzenetére


hdavid1
tag

A 4700-as akksival meg a 3,5x-ös zoommal? Jaj.

(#7) Bandetad66 válasza gattolino (#3) üzenetére


Bandetad66
csendes tag

Hát arra felteszem az éves fizetésem....hogy egy Vivo az életben nem fogja lesöpörni a Mate 60prot....🤫😉😄😄😄😄

(#8) doooo válasza Bandetad66 (#7) üzenetére


doooo
veterán

Lesöpörni nem fogja, de rosszabb sem lesz nála.

(#9) Aryon87


Aryon87
félisten

Kíváncsian várom. Azért le a kalappal a Huawei előtt, hogy még mindig talpon vannak.. Más már belerokkant volna ebbe a sok ..arságba.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#10) sfdrakex válasza Aryon87 (#9) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Ha valamit egy állam életben akar tartani, akkor életben is marad, ha kell állami pénzből.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#11) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Mégis meddig akarnak még 4G-vel nyomulni? És ha ez nem lenne elég akkor GMS nélkül Kínán kívül? Gondolom ameddig megveszik igy is. :U

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#12) Aryon87 válasza pusszycat (#11) üzenetére


Aryon87
félisten

Nekem pl tökéletes 4G-vel is. ;)

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#13) sfdrakex válasza Aryon87 (#12) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Nyilván simán jó a 4G is, de ha már 4-500+ ezret fizetsz ki valamiért, akkor az tudjon már 5G-t, és tudjam használni out of the box, ne mókolással keljen kezdeni.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#14) doooo válasza pusszycat (#11) üzenetére


doooo
veterán

Senki nem veszi meg. Csak a presztízs az (az a beképzelt, nem létező), ami miatt még szenvednek Kínán kívül. Vagy még az sem, csak így van kifogásuk ezzel is jelen lenni bizonyos országokban. Fenntartják, amíg tudják, mindegy mennyi pénzt emészt fel.

(#15) csalai válasza doooo (#14) üzenetére


csalai
csendes tag

A presztizs annyira sosem érdekelt, a design és beltartalom volt az, ami anno 5 éve is megfogott huawei készülékkel. Stabil, jó kis készüléket adtak ki a Mate20Pro-val. Igaz, a launcher ahogy szinte egyik készüléknél sem, itt sem olyan szinten konfigurálható, mint ami nekem jön be. Mai napig a play áruházban már meg sem található Next3D launcherrel használom...szénné konfigolható és egyetlen hasonlóan jót nem találtam azóta sem. Mai napig szeretem a telót, persze most már gyenge az akkuja, kopott az usb portja..elkezdett sim porttal rakoncátlankodni....csere érett. Ez is tetszik és engem nem annyira zavar az 5G hiánya sem. Nem rinyálok, ha nem áruházból teszek fel egy progit... nem ördögtől való akár apk-ból élni. Nem derogál mókolni a telefonon, ha valami nem megy a dobozból kivéve és nem dobálom ki félévente, mert jött újabb és fú nehogymár ne az legyen. Ritkán veszek készüléket, akkor próbálok hosszú távban gondolkodni, így nem én vagyok a gyártók kedvenc vásárló típusa.... Szóval huawei-nek volt, vagy van presztízse mindegy, de az is valószínűsíthető hogy a visszaszorulása nem annak tudható be, hogy elkezdett volna nagyon gagyi készülékekkel operálni, hanem egy tiltó külső környezet lehetetlenítette el vélt és/vagy valós aggályok miatt. Félreértés ne essék, nem vagyok Kína fan...csak és kizárólag a mobiltelefonról beszélek. Szóval, ha össze tud rakni egy (számomra) megfelelő design-t és stabil vasat és esetleg meg tudom fizetni az árát egy leszek a senkik között...

(#16) Aryon87 válasza csalai (#15) üzenetére


Aryon87
félisten

+1:K

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#17) Valor4 válasza csalai (#15) üzenetére


Valor4
újonc

+10! :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.