Hirdetés

2024. június 28., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5351) aXXon válasza bartucc (#5292) üzenetére


aXXon
senior tag

Vissza is.

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#5352) gabe_ válasza Chaser (#5350) üzenetére


gabe_
őstag

Tényleg, a jóöreg word... köszi! :C

Sovány szakácsban sose bízz!

(#5353) bartucc válasza aXXon (#5351) üzenetére


bartucc
addikt

Re is. :K

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#5354) daninet válasza KTU (#5340) üzenetére


daninet
veterán

utánanézek :R

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#5355) Norb3rto válasza daninet (#5354) üzenetére


Norb3rto
senior tag

Hibás rossz 2x1 v. 2x2gb ddr2 memóriát 775 cpu-t töfötö monitort vennék :D

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#5356) poffsoft


poffsoft
addikt

OFF: Akcijjjjó :)) /OFF
ezt meg lassan megeszi a rozsda.
Lassan zöldfelárat számítolok fel rá, mert belefészkelnek a verebek... :D

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#5357) daninet válasza Norb3rto (#5355) üzenetére


daninet
veterán

cörötö monitor van, kicsit "karcos" a képernyő bal alsó sarka, megsérült amikor a közepébe b*sztam egy téglát. Irányár: 1 sör :DDD

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#5358) God Vazzeg válasza poffsoft (#5356) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Írtam a hirdetésedre :K

(#5359) bartucc


bartucc
addikt

Valakit érdekelne majd 4*256 mb ram, K7-es lap és proci, P4 celeron és lap, CD-írók, meg 1-2 vga? Holnap összeszedem a listát, áron alul.

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#5360) God Vazzeg válasza bartucc (#5359) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Pattints rám majd listát, árakkal, és meglátjuk :K

(#5361) bartucc


bartucc
addikt

Holnap megy lista mindenkinek. :K

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#5362) D@ni88


D@ni88
addikt

Áhh, hogy elrontották azzal a kezezéssel a meccset. Megérdemelte volna Ghána hogy tovább jusson :U

(#5363) popp válasza D@ni88 (#5362) üzenetére


popp
tag

Ghánának szurkoltam én is, kár értük. Viszont az aláírásod eléggé kérdőjeles, pedig egyáltalán nem vagyok Lújisz fan. :) :P

"A MOSFET-ek karakterisztikája olyan egyenes, hogy attól bármelyik elektroncső sírva fakadna. A csöveké viszont épp olyan mértékben görbe, ami az emberi fülnek kellemes."

(#5364) D@ni88 válasza popp (#5363) üzenetére


D@ni88
addikt

SC előzés Valencia, Kifogy a benzin levezető körben Kanada, SC fázis alatt kiüti Webbert Kínában. Cikázás Kínában, amiért Malajziában Petrovot megbüntették, Hamiltont valamiért nem.
Soroljak még?

(#5365) popp válasza D@ni88 (#5364) üzenetére


popp
tag

Légyszíves:)
Amúgy másokról is beszélhetnénk, pl Májkülről, pedig a visszavonulásáig nagy drukkere voltam. Azóta már másképp nézem a futamokat. De a lényeg, hogy arról nem Lujisz tehet, hogy "érdekes", nem igazságos büntetéseket kap. Ettől függetlenül szerintem (!) elvitathatatlan, hogy az egyik, ha nem a legtehetségesebb srác a mezőnyben, szal hogy az eredményei csak a "csalásoknak" köszönhetők, picit erős. :)

ui.: és ugyanez igaz a focira is, 19re lapot húztak, és bejött, mert a 11es a felsőlécen landolt.

[ Szerkesztve ]

"A MOSFET-ek karakterisztikája olyan egyenes, hogy attól bármelyik elektroncső sírva fakadna. A csöveké viszont épp olyan mértékben görbe, ami az emberi fülnek kellemes."

(#5366) D@ni88 válasza popp (#5365) üzenetére


D@ni88
addikt

én nem azt mondtam nem tehetséges csak valahogy mindig megússza a dolgokat. Miközben mást ugyanazért vagy gyengébb vétségekért nem büntetnek. Jah és vajon hányszor nézik még el a Mclaren csapatnak hogy a boxutcában másik kocsira engedik ki Hamiltont. Ugye a pálcikás kiengedi, merthogy úgy se büntetik... Ez 2 futamon is megtörtént.
Kína és Kanada.
Aztán valahogy sikerült addig elhúzódni a döntéshozással hogy visszaért a "büntetéssel" a második helyre.
Míg Alonso aki tisztességesen játszott, és Hamilton diffúzorát nézte 2méterről, beállt az SC mögé, és a szabály betartása miatt jutalmul megkapta a 10. helyet. Míg Hamilton visszajött a büntivel a 2. helyre. Mert hát eljött az SC mellett így volt egy kör "előnye"

[ Szerkesztve ]

(#5367) popp válasza D@ni88 (#5366) üzenetére


popp
tag

Az élet már csak ilyen. Amíg "engedik" nekik, addig jóhogy kihasználnak minden lehetőséget, fifikáznak, a versenyzéshez ez is hozzátartozik, nem elég csak gyorsnak lenni. :) Kétségtelen, hogy a versenybírák sokszor nincsenek a helyzet magaslatán. Az előző verseny ilyen szempontból valóban "vicc" volt, jót röhöghettek a markukban lujiszék, miközben a ferrari sírva dühöngött, teljesen jogosan.

[ Szerkesztve ]

"A MOSFET-ek karakterisztikája olyan egyenes, hogy attól bármelyik elektroncső sírva fakadna. A csöveké viszont épp olyan mértékben görbe, ami az emberi fülnek kellemes."

(#5368) fero02 válasza D@ni88 (#5366) üzenetére


fero02
veterán

Na azért Alonso-ra is ráfért, h picit visszavegyen abból a nem kicsi arcából. Meg régen (Renault) ott is voltak okosságok bőven. ;)

Nekem a kedvencem Takuma Sato volt. Az baze csoda volt, ha befejezett egy futamot. Vagy szénné hajtotta a kocsit, vagy kamikaze módjára ment. :C

Na menjünk dolgozni. :O

[ Szerkesztve ]

(#5369) alázógyík


alázógyík
őstag

Igaza van Daninak, tényleg érdekesen szabják a büntiket, ha a feka is benne van. :U
Mondjuk azt az 1et szeretem benne, hogy legalább mer előzni. :K

ui.: A panyenkás utolsó 11-es mekkora arc volt már. :DDD :C

(#5370) alázógyík válasza fero02 (#5368) üzenetére


alázógyík
őstag

Sato a fűnyíróember. :C
Bázzz, az mint a flipper golyó, úgy ment összevissza. Bírtam a búráját. :K

(#5371) D@ni88 válasza fero02 (#5368) üzenetére


D@ni88
addikt

Igen, régen én is utáltam Alonso-t, de az utolso 2 Renualt-os évében, meg idén a Ferkánál is be van fogva a szája.

Jah, és Nmag elvileg vasárnap indul újra :))

[ Szerkesztve ]

(#5372) kondor válasza D@ni88 (#5371) üzenetére


kondor
csendes tag

Honnan az info? Saját blogjukon és asva-n se láttam :F

http://vilag3.vegzetur.hu/?kar=11872

(#5373) D@ni88


D@ni88
addikt

Hát pedig ott van :))

Júli 1:

3
Tud valaki vidám pandát rajzolni?

Amikor lefoglalták a szervert, az első blogbejegyzés egy Szomorú panda volt.
Vajon miért kell nekik vidám panda?

Tegnap:

2
Én már előkerestem az összes nCore-os torrentfájlomat... és Ti?

Vajon miért kéne előkeresni a torrenteket? nem azért hogy majd lehessen tölteni?
Ha nem esne le ebből, akkor ez egy visszaszámlálás lenne, és ma jön az 1es :P

[ Szerkesztve ]

(#5374) kondor válasza D@ni88 (#5373) üzenetére


kondor
csendes tag

Egyértelmű, halleluja ;] ;] Nem a főoldalt néztem, ennyi.

http://vilag3.vegzetur.hu/?kar=11872

(#5375) GrandeP válasza daninet (#5310) üzenetére


GrandeP
őstag

Bazz ez most komoly, vagy poén hirdetés?! :DDD :U

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#5376) D@ni88


D@ni88
addikt

A Szállító

GrandeP ugye nem te lennél?:D

(#5377) GrandeP válasza D@ni88 (#5376) üzenetére


GrandeP
őstag

Nem, mert én mindig becsukom az ajtót! :DDD

Asszem német meglátná... pucsítani kellene! :DDD

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#5378) GrandeP


GrandeP
őstag

Kemény világban élünk ám...

A kakaóvajat nem adja ki a gyógyszertár, mert minek az neked, mit akarsz vele... miközöd hozzá?! Magáncélra kell...

De a fogamzásgátlót meg simán kiadják, csak a márkanevet kért....

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#5379) Chaser válasza GrandeP (#5378) üzenetére


Chaser
titán

Ne aggódjál, C-vitamin porra is húzzák a szájukat ;]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#5380) GrandeP válasza Chaser (#5379) üzenetére


GrandeP
őstag

Minek az neked?! Te is szent dzsihádra készülsz?! :DDD

Pedig most télleg nem én kezdtem el bunkózni... illedelmesen kértem 100 gr-ot... erre mintha robbanószer lenne.... csak a személyimet nem akarták elkérni...

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#5381) bartucc válasza GrandeP (#5378) üzenetére


bartucc
addikt

Kemény világ, azám. Gyógyszertárban lehet kakaóvajat kérni? :DDD

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#5382) GrandeP válasza bartucc (#5381) üzenetére


GrandeP
őstag

Én kérhetek... te nem! :DDD

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#5383) Chaser válasza GrandeP (#5380) üzenetére


Chaser
titán

Ebből akartam előállítani annyi mérget, amivel ki tudom írtani az emberiséget, de lefüleltek...aztán azért adtak, de mi susmokolás volt ott:D

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#5384) GrandeP


GrandeP
őstag

Külföldön meg most kezdték el elővenni az oldtimereket némelyik olyan h a könny kicsordul a szemedből.... sajnos csak ezt az egyet tudtam lekapni ezt is csak a dugó miatt...

Meg volt egy régi merga... hasonló csak szebb mint ami a Másnaposokban volt... na az még poén is volt... 110-nél előztem... majd mutattam az Oké... h fas*a a kocsid.... erre mosolygott.. majd olyat padlózótt h esküszöm nem a fékre léptem! Szóval még erős is volt...

szerK: mondjuk ez nem OT, hanem hotrod... de renget OT van az utakon mostanság.

[ Szerkesztve ]

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#5385) GrandeP


GrandeP
őstag

Az miért van h full alapbeállítással... ennyire eltérő a két lejátszó által adott kép?!

Amilyen jó volt olyan caci lett ez a kmplayer... asszem törlöm is....

[ Szerkesztve ]

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#5386) bartucc válasza GrandeP (#5382) üzenetére


bartucc
addikt

Mondtam én hogy akarok kérni. Majd vigyél helyettem is:DDD

#5384: olyan mercit én láttam már párszor, de volt egy érdekes eset. Börzsönyben voltunk, ott volt egy amit minden nap használtak szinte.... És ment, működött, semmi baja nem volt.

[ Szerkesztve ]

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#5387) D@ni88


D@ni88
addikt

Mag:
1
Az idő jó, a fiúk azonban még mindig a bányában dolgoznak... lusta, lassú banda.

Ki érzi úgy, hogy eljött az ideje annak, hogy Kuka és a többiek megmutassák mire jutottak az elmúlt hetekben?

[ Szerkesztve ]

(#5388) Router


Router
őstag

Linksys WRT54G/GL routerek eladóak 7.5/8K!!!

www.reballing.hu/forum

(#5389) bartucc válasza D@ni88 (#5387) üzenetére


bartucc
addikt

:DD

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#5390) bartucc


bartucc
addikt

Amerikaiak megcsinálták

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#5391) smiti


smiti
addikt

Sziasztok!

Ha van valakinek HD 5770-es kártyája eladó azt kérem ne tartsa magában.

köszi! :R

(#5392) God Vazzeg


God Vazzeg
veterán

Laptop van valakinek eladó? Core2-es előnyben :K

(#5393) faragojof


faragojof
senior tag

Eladó!! :Y
iPhone 3G S 16GB
Hófehér, hibátlan állapotban, próba erejéig használt telefon eladó.
Képernyővédő, hófehér tok, bontatlanok.
Vételi ajánlatokat priviben, ha kérhetném. :R :R

"Formicate Under Command of the King,,

(#5394) Chaser


Chaser
titán

Kereslet meg kínálat van dögivel, csak nem biztos hogy a 2 találkozik ;]

GB 4670 512mb/2000mhz gddr3 és GB hőcsöves 7600gt 256mb/1400mhz gdr3 egyben 16k...alkudni felesleges, csak besegítenék az eladásukba és ennyi a vége árban. Gari most a szokásos 1 hét helyett holnap du-ig van, addig vagyok Kméten.

Én meg keresnék 2x1GB Geil BD ramot, az se baj ha 1066-os, csak lingvin garos érdekel, minél több a gar annál többet fizetnék értük :K

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#5395) gabe_


gabe_
őstag

Gyün a vihar...

Sovány szakácsban sose bízz!

(#5396) gabe_


gabe_
őstag

4-0 :Y :R

Sovány szakácsban sose bízz!

(#5397) fero02


fero02
veterán

Kloss kollégának:

(#5398) Kloss válasza fero02 (#5397) üzenetére


Kloss
őstag

Köszi!

(#5399) vikcsi


vikcsi
aktív tag

Asus eee pc eladó, 9 colos kijelző, wifi, 20gb ssd, 900-as celeron proci, 1gb ram, jó akksi, gyönyörű szép karcmentes fekete szín, gyári tokkal, töltővel, papírjaival, fél év garival, eladó.
45e Ft - fix ár.

ELADÓK: IBM T60 bontás, ssd-k, pc alkatrészek, Nikon P4 digi fényképező, Panasonic FULLHD kamera, stb... cserélek is; KERESEK régi/hibás CPU-kat gyűjteménybe!

(#5400) poffsoft válasza vikcsi (#5399) üzenetére


poffsoft
addikt

up néki...
ha nem lennék permanensen ideiglenes pénzzavarban :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.