Hirdetés

2024. július 4., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#49151) george11 válasza gabe_ (#49149) üzenetére


george11
senior tag

4 évszakosnál nem létezik szarabb megoldás :DDD Szerintem ne erőltesd, ha mód van rá. :U

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#49152) D@ni88


D@ni88
addikt

működik a 4évszakos is amíg nincs hó:D
idén meg eléggé kijárt belőle :) főleg hogy félegyházán tovább tart :D
Tegnap este még árokbafordult egy kocsi a hó miatt :W pedig hány napja nem esett :U

(#49153) GrandeP


GrandeP
őstag

A 4 évszakos gumit úgy lehet a legjobban szemléltetni.. hogy mutass olyan lábbelit amibe nyáron nem rohad bele a lábad, de télen sem fázik... :)

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#49154) gzoli2


gzoli2
tag

Eladó Asus pci-os tv tuner , alig használt most nem tom milyen tipus :R . kb 5000-et szeretnék érte hehe..

Vhk clán , még aktiv uo hq klán. www.vhkclan.atw.hu

(#49155) gabe_


gabe_
őstag

Látom, elindítottam egy jó kis vitát... :D Azt a havi átlag 200km-t, amit beleteszek, nekem jó lenne a 4 évszakos is. Egy 55 lóerős kocsira kell, nyugdíjas temperamentumhoz. (A cipős hasonlathoz: falábra mindegy, hogy csizma, vagy papucs) ;) Végülis a nyári is megfelelne szerintem...

Sovány szakácsban sose bízz!

(#49156) Simi2000


Simi2000
tag

1km-eren is lehet elég csunya balesetet szenvedni a nem megfelelő gumi miatt. (megcsuszol)

Persze a Te döntésed milyen gumit használsz....

[ Szerkesztve ]

(#49157) Chaser válasza GrandeP (#49153) üzenetére


Chaser
titán

Volt pár ilyen adidasom:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#49158) Norb3rto


Norb3rto
senior tag

17" crt moncsi van é vkinek eladó :D

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#49159) fero02 válasza gabe_ (#49155) üzenetére


fero02
veterán

Nincs itt vita, mindenki azt mondja, h szar... ;]

Inkább vegyél egy garnitúra télit és azt használd nyáron is. :K

(#49160) fero02


fero02
veterán

Nézzétek már, a spicli cikket írt! ;]

"Megpróbáltam kettő törni, de..."

Válasza erre.

Na most nem azért, de Ti hányszor szoktátok lebaxni az egeret? Nekem drót nélküli van, de még soha nem sikerült... :U

Lehet, h kivételesen benne van a hiba? ;] :DDD

(#49161) Norb3rto válasza fero02 (#49160) üzenetére


Norb3rto
senior tag

Túl gyenge még egy egeret se tud kettő törni ;]

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#49162) daninet válasza fero02 (#49160) üzenetére


daninet
veterán

az enyémnek nagyon sanyarú sorsa van, rengeteget utaztatom hátizsákban, a grafikák már lekoptak róla, kábele is töredezett itt-ott... de elég jól állja a sarat, lassan gyújthatom neki az első gyertyát, nem sok egér volt amelyik bírta ennyi ideig... :D

[ Szerkesztve ]

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#49163) cirmiiii válasza Szlovi (#49131) üzenetére


cirmiiii
csendes tag

:D:D :K:K
Hogy táncizik :))

(#49164) Szlovi válasza george11 (#49151) üzenetére


Szlovi
aktív tag

:F???
Én minden évszakban ugyan azt használom (személyautón is :K ) :P

(#49165) Szlovi válasza cirmiiii (#49163) üzenetére


Szlovi
aktív tag

(#49166) KTU válasza Szlovi (#49164) üzenetére


KTU
addikt

egészségedre :D

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#49167) Szlovi válasza KTU (#49166) üzenetére


Szlovi
aktív tag

:B :W :DDD (Autó, amivel dolgozom)

[ Szerkesztve ]

(#49168) GrandeP válasza Chaser (#49157) üzenetére


GrandeP
őstag

Az fordítva volt nem?! Már csak azért mert nekem is van egy munkás cipőm amiben fázik a lábom, ellenben izad... :DDD

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#49169) Chaser válasza GrandeP (#49168) üzenetére


Chaser
titán

:N

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#49170) george11 válasza gabe_ (#49155) üzenetére


george11
senior tag

Mi köze a lóerőknek a fékúthoz? :F

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#49171) D@ni88 válasza george11 (#49170) üzenetére


D@ni88
addikt

hát gondolom azt akarta ezzel, hogy nem akar városi NFS versenyen indulni a kocsival, szval hétköznapi használatra kellene neki :D Mondjuk a "nyugdíjas temperamentum"-mal vannak problémáim, amikor indexelés nélkül olyan faszán sávot vált, kanyarodik :D

(#49172) george11 válasza D@ni88 (#49171) üzenetére


george11
senior tag

B@szhatja, hogy nem száguldozik, ha kilép elé egy mammer, és nem tud megállni :(

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#49173) bartucc válasza D@ni88 (#49144) üzenetére


bartucc
addikt

Ez mekkora :DDD

george11: jogos a dörgés, ismerős mondjuk most vett 4 évszakost. Miért? Mert a Wartburg összesen nem ér annyit mint a két garnitúra gumi. Eddig jogos is, de nem biztonságos. Mindenkinek saját döntése mit használ. (azért nyárit ne már...)

[ Szerkesztve ]

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#49174) Maxon válasza D@ni88 (#49171) üzenetére


Maxon
tag

Hétvégi vezetők mert ők rá érnek vagy nem mernek vezetni
JA az olyanok miatt b@sz szét az ideg amikor a városba 50Km a sebesség határ annyival lehet menni, nem megy ő csak 30Km\órával repeszt :W :W

[ Szerkesztve ]

(#49175) gabe_ válasza george11 (#49170) üzenetére


gabe_
őstag

(több lóerő->nagyobb sebesség->nagyobb fékút).

A nyugdíjas vezetési stílus alatt azt értem, hogy, pl. lámpánál nem padlógázzal indulok, kanyarban sem kűdöm neki, nem állok bele mások seggébe, és ha messziről látom, hogy piros van, akkor már nem nyomom a gázt. Szóval nem hozom ki az autóból a maximumot (még azt a kicsit sem ami benne rejtőzik).

Elismerem, a fékút akkor a legjobb, ha az adott évszaknak megfelelő gumik vannak a gépen, és így elgondolkodva, a 4évszakos se nyáron, se télen nem ideális.Valószínűleg nyárit fogok venni, mert akkor használom többet az autót.

Sovány szakácsban sose bízz!

(#49176) GrandeP válasza gabe_ (#49175) üzenetére


GrandeP
őstag

Inkább téli-t... kicsit nyikorogni fog nyáron... de még mindig jobb mint a nyári télen... ;)

George van egy 19-es Ml merci gyári felnigarnítúrám... viseltes állapotban... szted mennyi lehet a reális ára?! Illetve mennyiért hozható gyári állapotra? Köszi.

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#49177) poffsoft


poffsoft
addikt

sszameg, meghótt az alivenf6g-m :W :W :W

ja, szasztok skacokÍ!

[ Szerkesztve ]

(#49178) bartucc válasza GrandeP (#49176) üzenetére


bartucc
addikt

Rakd rá a puntóra:DDD

poffsoft: Az áemkettes fajta?

[ Szerkesztve ]

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#49179) GrandeP válasza bartucc (#49178) üzenetére


GrandeP
őstag

Hát ha jól lenne az Et meg az OSztókör vagy kmi akkor beférne..... csak hát hogy nézne ki?! :DDD

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#49180) bartucc válasza GrandeP (#49179) üzenetére


bartucc
addikt

Monster Truck bazzeg :DDD

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#49181) Router


Router
őstag

Érdekel valakit egy Dazzle TV Hybrid Stick? Dobozában cd-vel mágnestalpas antenával.

(usb tv tuner a gyengébbek kedvéért) :DDD

www.reballing.hu/forum

(#49182) fero02 válasza poffsoft (#49177) üzenetére


fero02
veterán

Sz@r vót' a tápod koma... :K

(#49183) aXXon válasza Router (#49181) üzenetére


aXXon
senior tag

Mennyibe fájna?

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#49184) Steve1979 válasza fero02 (#49182) üzenetére


Steve1979
csendes tag

a lába meg büdös :DDD

COMMODORE gépeket veszek ! C128 és AMIGA előnyben !

(#49185) fero02 válasza Steve1979 (#49184) üzenetére


fero02
veterán

Arról meg nem is szólva... :U :O

(#49186) poffsoft válasza fero02 (#49182) üzenetére


poffsoft
addikt

Kicserétem aztat is...
Szar az élet, nem csak a tápom..
Amúgy az egyik minőségi táp tápolta (igen, mán van olyanom is, ami occsójé vót :) )
Megyek lábotmosni... :W :W :W
Tele a bal cipőm... :Y

Bartucc: Asrock Alivenf6-glan, pontosan, am3 ready (125w).... :W :W :W

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#49187) Router válasza aXXon (#49183) üzenetére


Router
őstag

8k?

www.reballing.hu/forum

(#49188) aXXon válasza Router (#49187) üzenetére


aXXon
senior tag

Csak érdeklődtem :))

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#49189) george11 válasza GrandeP (#49176) üzenetére


george11
senior tag

Tudni kéne melyik fajta ...
Lehet 10/db, de lehet 40/db is az ára.

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#49190) fero02 válasza poffsoft (#49186) üzenetére


fero02
veterán

Akkor az még tuti garis, nem? :U

(#49191) bartucc válasza fero02 (#49190) üzenetére


bartucc
addikt

Annak kéne lennie szerintem is...

Az MX440 meg: volt egy gép, egyszer síp és nem indult be. Nézem lap elszállt, kondi szétfolyt. Tápot is megnéztem biztonság kedvéé', nem valami ultra minőség, kondihiba szintén. Az új lapban meg nem ment a vga. Szóval most vagy hibás vagy nem, de lutrira inkább nem postázom.

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#49192) popp válasza gabe_ (#49175) üzenetére


popp
tag

Ha belegondolunk a téli gumi minimális többletköltséggel jár, ha hosszútávon gondolkodunk. Ezt a többletet tkp. az évenkénti kétszeri 1-2ezer forintos kerékcsere jelenti. Az igaz, hogy meg kell venni a téli szettet is, jó esetben külön felnivel és az egyszeri kiadást nézve drágának tűnhet. Viszont biztos kitart addig, amíg 2 nyári szettet elhasználsz. Szerintem ennyit megér a fokozott biztonság és szomorú hogy nem kötelező a téligumi használata kishazánkban. :(

"A MOSFET-ek karakterisztikája olyan egyenes, hogy attól bármelyik elektroncső sírva fakadna. A csöveké viszont épp olyan mértékben görbe, ami az emberi fülnek kellemes."

(#49193) poffsoft válasza fero02 (#49190) üzenetére


poffsoft
addikt

keresem a számlát....
Csak nagyon elbújt...

[ Szerkesztve ]

(#49194) OTee


OTee
tag

0,99999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999

OTee

[ Szerkesztve ]

''Nekem ne is mondja senki, hogy ne legyek kemény?! Anyámmal élek, Babettával járok, macskám van, s ne is legyek kemény?! www.gipen.hu Ha IP alapú hőmérő kell, kattints ide

(#49195) OTee


OTee
tag

1.

OTee

''Nekem ne is mondja senki, hogy ne legyek kemény?! Anyámmal élek, Babettával járok, macskám van, s ne is legyek kemény?! www.gipen.hu Ha IP alapú hőmérő kell, kattints ide

(#49196) george11


george11
senior tag

Estimese
Van ám szókincs vazze mindeNképpEN :DDD :C :Y

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#49197) Ramius


Ramius
őstag

:U

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#49198) GrandeP válasza george11 (#49189) üzenetére


GrandeP
őstag

Hmmm no majd fényképelek egyet.... :R

Van eladóban valakinek valami ilyesmije?
Jelige: óccsóé...

Illetve még mindig keresek valami nagyon jó halk ventit Nvidia 9500 gt-re.. lehetőleg 0 km-est..

[ Szerkesztve ]

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#49199) Steve1979 válasza GrandeP (#49198) üzenetére


Steve1979
csendes tag

mennyébe autósboltba én ott vettem ilyet nyáron a volt puskin utcán.
1-2k között volt valahol kb ;)

COMMODORE gépeket veszek ! C128 és AMIGA előnyben !

(#49200) GrandeP válasza Steve1979 (#49199) üzenetére


GrandeP
őstag

No majd megnézem... teszkóban láttam még, de nem mertem megvenni mert ultrabrutál minőség volt... :DDD

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.