Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Katasztrofális hiba (téma lezárva)

Hozzászólások

(#27) #64791808 válasza HSNet (#25) üzenetére


#64791808
törölt tag

Nem, picit kavarodtál szerintem, ugyanis egy fiókot automatice letilt az xp - és milyen jól teszi! Ez pedig a Vendég/Guest. Azt letiltja, rendszergazdit automatikusan sosem, ennek tartományadminisztrációs okai vannak.

Rendszergazdis login welcome screennel nem megy, mint írtam. A pontosság kedvéért hozzáteszem, hogy csökkentett módban megy, illetve egy registry beállítással megy normálban is.

Csak adminnal megy: neked van igazad! Van ilyen program, én is találkoztam vele, ezek a gáááányul megírt szoftverek. PL több ilyen könyvelőprogrammal talákoztam. Azért írtam, amit írtam, mert amelyik program kultur módon van megírva és egy szabvány telepítőj van (install shield, vagy más), annál ez gyakorlatban kizárható. Továbbá ilyen hibaüzenetet, hogy ''Katasztrofális hiba'' akkor sem ír ki, mert akkor access denied jellegű dolgok születnek. Persze bármi megeshet...

Event log, hogy én erre nem gondoltam először... Azt kellett volna a kollégával bemásoltatni, amit a hibaüzenetkor kiír, szerintem meg tudtuk volna fejteni.

Ezzel kapcsolatban javaslom mindenkinek, akinek ilyen jellegű gondjai vannak, hogy ha a probléma megjelenik, akkor a Group Policy-nél (gpedit.msc) állítgassa be, hogy a rendszer MINDENT logoljon az event logba. Akkor semmi sem marad ki, meglesz a hibaüzenet, onnan meg itt prohardveren összedugjuk a fejünket és megoldjuk. Ötletadó: HSNet

Üdv

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Katasztrofális hiba (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.