Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Karate (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Tomi84


Tomi84
aktív tag

Manapság már igen elterjedt Magyarországon is a karate oktatás, szinte valamennyi nagyobb stílus képviselői megtalálhatók kis hazánkban.
Gondolom hozzám hasonlóan más Ph! olvasók is üzik\követik ezt a sportot\művészetet\életstílust, így az jutott eszembe megoszthatnánk egymással a tapasztalatainkat, véleményeket, haladóbb karatékák pedig hasznos tanácsokkal láthatnák el a kezdőket.

Szívesen várok hosszabb "történelmi elbeszéléseket is", miszerint mikor kezdtél, miért, mit kaptál, elérted-e amit akartál, esetleg útközben rájöttél, hogy egész más doog hajt, stb. Mivel maga a karate sokkal több különböző mozdulatoknál, a filozófiája is érdekes beszélgetés téma lehetne.

Amit kifejezetten nem szeretnék, hogy a különböző stílusok képviselői elkezdjék szidni egy másik stílust. A Kyokushinkai nem jobb/rosszabb mint a Shotokan, ahogy az Ashihara se, inkább különböző, ahogy az emberek is különböznek egymástól. Valakinek ez fekszik jobban, valakinek az, erről szerintem nem nyissunk vitát.

várom a kommenteket.

(#2) Gambit válasza Tomi84 (#1) üzenetére


Gambit
őstag

Szerintem nem kell külön karate topic, a harcosok itt gyülekeznek a fórumon, elfér ott a karate is. ;)

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#3) Tomi84 válasza Gambit (#2) üzenetére


Tomi84
aktív tag

érdekes, de valamiért nem találtam meg...
Pedig még a harművészet szóra is rákerestem a keresőben, de nem dobta ki :F
Nohát ebben az esetben, akár nem is szóltam... :)

(#4) Pompi


Pompi
MODERÁTOR

Akkor ez itt most zárul is.

Feel Good Inc.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Karate (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.