Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#155) Robitrix


Robitrix
senior tag

Hát én egy Xiaomi 11T PRO-t vettem. Igaz tavaly szeptemberi modell. Azóta kijött a 12-es sorozat. Mit is mondjak. Snapdragon 888 a proci(759 ezer az antutu 9-es teszt érték) , 5000 mAh az aksi, 120 hzes az super amoled 6,67"-es kijelző, persze USB-C, FHD+ a felbontás
8 K a maximális videó készítési felbontás, amúgy a kamera 108 Mpixeles, persze 5G 8 Gb a RAm 128 Gb a háttér tár. Tavaly amikor megjelent 260 ezer körül volt. ma úgy 165-190 ezer körül mérik. Én megcsiptem akcióban októberben 141 ezerért. Jól megvagyunk...... semmi gondom vele. Elötte Huawei volt így simán elbirok a Xiaomival is.
Adtak mellé egy tokot és egy 120 wattos vezetékes töltöt. Úgy feltolja 0%-ról 100%-ra az 5000-es aksit 20 perc alatt, mint a sicc..... igaz a régi 10-15 wattos töltöt használom,, mert nem rohanok és nyilván 120 wattal tölteni jobban gyilkolja az aksit min 10-ed annyival. Hiába grafénes litium, ami birja a magasabb töltési teljesítményt. A játékok pöcre indulnak és futnak .simán azt tudja, mint a 250-300 ezres. Minden paraméterében háromszor leveri mondjuk egy Iphone SE 2022-es hasonló méretű telefont amit 228 ezerért mérnek leginkább. Igaz ott nem a technikát fizeti ki az ember, hanem a rohadó megharapott almát... A haverom év elején hitelre vett egy 128 GB-os Iphone 13 PRO-t 450 ezerért, mert neki sokáig kell telefon mert hogy az 6 év múlva is müködni fog. Mondom neki nem baj én meg veszek az árából 3 telefont. És ha használom 4 évet akkor az 12 évig elég nem is szólva róla, hogy 4 évvel késöbb egy 4 évvel modernebb telefont veszek. Bár az elöző Huawei is minden hiba nélkül több, mint 5 évet ment. Csak azért lett lecserélve mert annak teljesítménye ma már igen csak kacsú és az aksi se olyn fickos már, mint régen.(3000 mAh)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.