Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:07

LOGOUT.hu

A játékban a címszereplő, elmeállapotukat tekintve nem éppen egészséges úriemberekkel vállvetve merülünk el a számukra nagyon is otthonos bűn világában. A történt mozgatórugója az, hogy a halálsorról frissen kiszöktetett jómadarainknak három hetük van arra, hogy visszaszerezzenek egy halom pénzt, különben a helyi bűnszervezet, a The 7 megöli Kane feleségét és lányát, ugyanis a családapát vádolják a szajré meglovasításával. Az idő tehát szűkös, a finomkodásnak pedig nincs helye, így rengeteg akciónak nézünk elébe a pénz utáni hajszánk során. Egyrészt megfordulunk egy jól őrzött bankban, menekülünk majd a rendőrök elől, sőt még a Távol-Keletre és a napsütéses Havannába is ellátogatunk. Mindeközben pedig árulások, csavarok és Lynch mentális problémája miatt brutális jelenetek görgetik előre az izgalmas történetet.A játékmenet szempontjából természetesen elsősorban a fegyvereinkkel érvényesíthetjük az akaratunkat, a rendelkezésre álló mordályokból pedig egy egész arzenál vár arra, hogy kipróbálhassuk őket. Ezen felül van lehetőségünk arra, hogy másodmagunkkal, kooperatív módban teljesítsük a missziókat (ekkor a másik játékos Lynchet irányítja), illetve multiplayer módot is kapunk, ami, akárcsak a történet, szintén a pénz és az alvilág sunyi emberei körül forog. TPS módban játszhatjuk végig ezt a pszichopata kampányt Kane bőrébe bújva. A játékot 2007 november 23.-án adták ki mindhárom platformra. Futtatáshoz szükséges Games for Windows live account is ami nem éppen jó pont manapság, mivel a support eléggé elérhetetlen és elmaradott. Egy kis bemutatás az IO Interactive dán csapatról, mely 1998-ban alakult. Hitman: Codname 47 játékukkal nagy sikert arattak.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1) zolynet


zolynet
addikt

Aki már játszott hasonló típusú játékkal mint a Freedom Fighters annak igazi
csemegének ígérkezik a hamarosan debütáló akciógáma.
Azért egy kis bemutatás az IO Interactive dán csapatról, mely 1998-ban alakult.
Hitman: Codname 47 játékukkal nagy sikert arattak. (600ezer példány)
2002-es második résszel már 3 milliós pédányszám talált gazdára.
Új játékstílusukkal a Freedom Fighters-el 2003-ban jelentkeztek.
Kooperativ akciójátékukra a felpörgetett és egyszerű játékmenet lesz a jellemző,
amolyan WSAD + egér kombó. (senki se ijedjen meg, nem lesz Ghost Reconos) ;)
A szokásos fegyverarzenál lesz: gépfegyverek,puskák,mesterlővészfegyver,rakétavető...
Megjelenés: 2007

képek és cikkek:
[link]
[link]
[link]

Life is too short to stay stock!

(#2) Xelo válasza zolynet (#1) üzenetére


Xelo
addikt

számomra legjobban várt játék! :R sok fegyó lesz benne az bizti, de rakétavető azért túlzás.. :D a Hitman: Blood Money az egyik olyan játék abból a kevésből ami nagyon megfogott, mind hangulatával mind.. mindenhogy :DDD jahh és van rá esély hogy vmilyen formában felfog a kis 47es ügynökünk bukkanni ebben a játékban, hiszen ez fordítva is igaz: Kane és Lynchről olvashattatok a Blood Money-ban egyes pályák végén, az újságban :) persze más néven vannak ott, de a többi megegyezik teljesen (szitu, karileirás, stb) nem véletlenek az egybeesések

(#3) Soak válasza zolynet (#1) üzenetére


Soak
veterán

Oájgád FF a valaha top 5ben nálam benne van , eszméletlen lesz, kiváncsi vagyok erre :R

(#4) zolynet


zolynet
addikt

úgylátom nektek bizos nem kell gépet fejleszteni ha kijön a gáma :D

Life is too short to stay stock!

(#5) Soak válasza zolynet (#4) üzenetére


Soak
veterán

Reméljük...:)

(#6) Soak válasza Soak (#5) üzenetére


Soak
veterán

Csak mi várjuk ezt a gammát? :F

(#7) Gyusz válasza Soak (#6) üzenetére


Gyusz
őstag

Nem valami ismert a játék, és persze túl sok információ sincs még róla. Nem csoda, hogy nem tolonganak a népek. Egyébként volt egy videó a játékból a www.youtube.com-on, de az Eidos kérésére eltávolították.

(#8) Soak válasza Gyusz (#7) üzenetére


Soak
veterán

Gamestarban többször is cikkeztek, ha jól tudom a mostaniban is bent van, egy terjedelmes cikk, és a gs-t sokan olvassák,ezért gondoltam ,hogy kicsit többen ismerik

(#9) Xelo válasza Gyusz (#7) üzenetére


Xelo
addikt

igaz hogy nem vmi ismert, mert nincs nagy hírverés körülötte, de annál nagyobbat fog szólni .. és azért vannak infók is bőven.. pl nem hiába olvashatsz 5 oldalt a mostani GameSt4rban erről a gameről :)
és még 1×: éljon Tom és Jerry! őőh.. mármint Kane and Lynch.. :C

[Szerkesztve]

(#10) Gyusz válasza Xelo (#9) üzenetére


Gyusz
őstag

Jobban belegondolva a PC Guru is most írt a játékról, de tartom a véleményem, hogy nem sokan tudják, hogy mi is ez a Kane & Lynch. Egyébként én is nagy IO és Hitman rajongó vagyok, a Freedom Fighters pedig szintén nagyon nagy kedvenc. Bioshock, Alan Wake, Assassin's Creed és egy-két magyar fejlesztésen kívül ez van még a ''most rögtön akarok vele játszani'' nevű listámon.

Jah, és természetesen Clive Barker új játékára is kíváncsi vagyok.

[Szerkesztve]

(#11) zolynet válasza Soak (#8) üzenetére


zolynet
addikt

én is először a gs-ben olvastam, láttam nincs még neki nyitva totyik, meg még nem is nyitottam soha, azt gondoltam nosza, de hogy ennyire télleg nem ismerit......gyász :(
én még majd az aláfestő zenére leszek nagyon kíváncs, mert azok is nagyon passzentosok szoktal lenni, az IO jókat válogat össze :R

Life is too short to stay stock!

(#12) Xelo


Xelo
addikt

egy ekkora game iránt senki sem érdeklődik? érdekes... sok szarságért meg hogy pattognak, erre itt egy csontnélküli aztán semmi.. :U

(#13) zolynet válasza Xelo (#12) üzenetére


zolynet
addikt

hát én is ezt nézem; nem hiszem hogy csak ~10en játszottak a Freedom Fighters-el vagy a Himen sorozatokkal, mivan most a palettán h ennyire nincs éreklődés?! :F Crysis v GTR2, az utóbbit meg is érteném :))

Life is too short to stay stock!

(#14) Gyusz


Gyusz
őstag

Ütős kis videó érkezett [link]!

(#15) Gyusz


Gyusz
őstag

Szerény tartalommal elérhető a játék honlapja [link]. Az X360 exkluzivitás szerencsére csak kacsa lehet, az oldal alján ott a PC DVD-ROM felirat.

(#16) zolynet válasza Gyusz (#15) üzenetére


zolynet
addikt

valóban elég karcsú kis oldal@csk@ , lesz ez még jobbis

Life is too short to stay stock!

(#17) zolynet


zolynet
addikt

ha már így pörög a totyik egy kis összefoglló írásocska: [link]
hól van még 2007 tavasza, annak is sztem a vége, amekkora titkolódddzás van

Life is too short to stay stock!

(#18) zolynet


zolynet
addikt

még egy honlap: [link]
lassan elveszik a totyik, nade majdha bejön a gém....

Life is too short to stay stock!

(#19) Gyusz válasza zolynet (#18) üzenetére


Gyusz
őstag

Ahogy látom, az általam régebben beírt link is ugyanide vezet. Nekem ez a szöveg a kedvencem az oldalról: ''... the most brutal 360 game since Condemned.'' Épp a napokban játszottam újra a Condemned-el, másodjára is nagyon élvezetes volt.

(#20) Gyusz


Gyusz
őstag

A PS3 tulajok sem maradnak ki a jóból [link].

(#21) Gyusz


Gyusz
őstag

Megjelentek az első, konkrét információk a játékmechanizmusról [link].

(#22) Gyusz


Gyusz
őstag

Új videó jelent meg [link], szerintem hangulatos játék lesz.

(#23) Gyusz


Gyusz
őstag

Megvannak a borítók is, bár PC-s konkrétan nincsen közöttük [link], de gondolom ugyanígy fog kinézni.

(#24) Gyusz


Gyusz
őstag

A GC alkalmából megjelent pár új kép [link]

(#25) Gyusz


Gyusz
őstag

Gameplay videó, a már sokat látott jelenettel [link]. Tetszetősek a fegyverhangok, az irányítás pedig tiszta Freedom Fighters.

(#26) Gyusz


Gyusz
őstag

Ez is aranylemezre került, nemsokára játszhatunk vele. Érdekes módon a hírben november 13, a legtöbb honlapon november 20, míg a hivatalos oldalon november 23 áll megjelenési dátumként.

[ Szerkesztve ]

(#27) Gyusz


Gyusz
őstag

Íme egy video review, vigyázat, SPOILER VESZÉLY!

A grafika nem valami kiemelkedő, de maga a játék tényleg jónak tűnik.

(#28) Eagle16


Eagle16
addikt

És megérkezett!!!
Kíváncsi vagyok rá, 7Gb a mérete amúgy :D

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#29) Sirandrish válasza Eagle16 (#28) üzenetére


Sirandrish
legenda

jah...majd néhány nap mulva ki is próbálom ha minden igaz:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#30) Sirandrish válasza Sirandrish (#29) üzenetére


Sirandrish
legenda

vagy ma:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#31) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Ugyanugy kilépked mint a Viva Pinata...MS...ennyit ér...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#32) ateszm válasza Sirandrish (#31) üzenetére


ateszm
senior tag

szintén... valakinek valami 5let? lehet már a winfossal van a baj... :(

(#33) Sirandrish válasza ateszm (#32) üzenetére


Sirandrish
legenda

nem..az MS-el van a baj...szar az egész ugy ahogy van..a Viva Pinata is ilyen..a VP topicba egy srác leirta hogy hgy lehet játszani ezekkel csakhát annak is van egy nem kis hátulütője..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#34) ateszm válasza Sirandrish (#33) üzenetére


ateszm
senior tag

mégpedig? jó lenne kicsit multizni vele,bankotrabolni meg ilyenekre gondoltam,ha már a cod4 nem jön be mint multi... :F

(#35) Sirandrish válasza ateszm (#34) üzenetére


Sirandrish
legenda

hát multizni tusz..viva pinata topicba le van irva hogy mit kell tenni viszont akkor nem fogsz tudni menteni..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#36) mad1


mad1
veterán

ez fps?vagy tps?mint a gears of war?

Ne szemetelj ! = Steam

(#37) Eagle16 válasza mad1 (#36) üzenetére


Eagle16
addikt

TPS.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#38) Sirandrish válasza mad1 (#36) üzenetére


Sirandrish
legenda

megelőztek:)

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#39) HolloW


HolloW
senior tag

Végigvittem, nekem bejött bár a játékideje olyan 4 óra hossza volt. Az irányítása pont olyan mint a Gears of War-é ami összeségében nem rossz, bár van néhány alapvető hibája, pl. ha a célkeresztben be is céloztad az ellenséget, de a puska még a fal mögött van akkor a golyó sajnos az adott tereptárgyba csapódik ami puska előtt van, ez azért szar mert néha alig találni normális fedezéket és ki kell állni a golyó záporba, de ezt leszámítva játszható volt. 110%-ig lineáris ami nem baj, mert hasonlít a CoD4-es játék menetre ami szintúgy tetszett ilyen filmes feeling-je van. Grafika téren nem kell szégyenkeznie még így is százszor élveztesebb mint pl. Crysis ami játékmenet téren meg történet terén nálam teljesen elbukott. Ha nem is lesz maradandó élmény ez a játék azért egy délután érdemes rá áldozni.

Akinek hibát ír ki a Xlive config miatt, az csak annyit csináljon, hogy amikor a hiba előjön ALT+Tab-ozzon vissza és mehet tovább a játék.

STEAM - KOBRA KAI!

(#40) Sirandrish válasza HolloW (#39) üzenetére


Sirandrish
legenda

és akinek kilép az mit csináljon?:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#41) Zin


Zin
senior tag

crack-ot honnan szedjunk le?

░▒▓█.:Itt a tél! Lassan lehet Core i-zni:.█▓▒░

(#42) Gyusz válasza Zin (#41) üzenetére


Gyusz
őstag

Azt nem itt fogják megválaszolni, és nem is itt kéne kérdezni link.

A történet, a karakterek tényleg olyan jól sikerültek, mint ahogyan várható volt? Sok helyen dícsérték, de olvastam olyat is, hogy nem nagy cucc az egész.

(#43) FaTHI


FaTHI
őstag

Hát egyből megfogott ez a game.Csak sajnálom hogy nincs magyar felirat hozzá,és talán nem is lesz??
Egyébként nem rossz a graf-ja én feltoltam mindent AA-nélkül és bizony a Splinter cell - Double Agent Grafja köszönt vissza!
Csak akár mit állitok forgatom az egeret bizony be-be röccen ami nem tudom mitől lehet mert az fps-szám nem megy le 30-alá se és memo is van 2gb!
Télleg nállatok nincs ilyen probléma???

(#44) Gyusz válasza FaTHI (#43) üzenetére


Gyusz
őstag

Épp most olvastam, hogy eredetileg magyar felirattal adták volna ki, de úgy néz ki mégis angolul jelenik meg. Hogy csak késésről van-e szó, azt nem tudom.

(#45) Sirandrish válasza Gyusz (#44) üzenetére


Sirandrish
legenda

miért magyarhonban megjelent már hivatalosan?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#46) Gyusz válasza Sirandrish (#45) üzenetére


Gyusz
őstag

Nem, valamikor november végére ígérik, de azt írják, hogy nem lesz magyar felirat.

(#47) Sirandrish válasza Gyusz (#46) üzenetére


Sirandrish
legenda

jó az lehet de ha esetleg mégiscsak lenne magya benne akkor is csak abba ami magyarhonba is megjelent...az hogy valaki "megveszi" mondjuk az amcsi verziót nem jelent semmit..persze hogy nincs benne magyar..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#48) trassher


trassher
addikt

kezd a tököm tele lenni a mai játékokkal. már semmi nem indul el telepítés után? :F
ezt az üzit dobja indításnál. van valami trükk arra hogy elindítsam?

Redmi Note 7

(#49) Janoska26 válasza trassher (#48) üzenetére


Janoska26
addikt

Gondolom az a baja, hogy nem eredeti a game :U

(#50) trassher válasza Janoska26 (#49) üzenetére


trassher
addikt

miért, szerinted ez akadály volt eddig bármelyik játéknál?

Redmi Note 7

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.