Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) DuncanGhola


DuncanGhola
aktív tag

a gigabyte szeint támogatott, le is tölthető, de a cucc azt irja hogy ezen a rendszeren nem telepithető, létezik, hogy azé mert a sys req. winxp prof-ot ir nekem meg csak home edition van?

Coca Cola, sometimes war

(#2) Alvin_ti4200 válasza DuncanGhola (#1) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Nem, nekem Professional van és nekem sem működik, mégpedig azért, mert nem támogatja a lap. Ilyen egyszerű:) Nem véletlenül sima nForce3 250-es lap.

(#3) DuncanGhola


DuncanGhola
aktív tag

de a gigabyte wenlapjáról leszedett driver leirása szerint támogatja a sima k8ns és pro-t is :)
mindegy, nem problémázok, csak bosszant :)
ha már leirjá a specifikációk közt hogy hüdefasza nvidia firewall akkor legyen má benne vaze :)

Coca Cola, sometimes war

(#4) Alvin_ti4200 válasza DuncanGhola (#3) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Az alaplap kézikönyvében nem véletlenül nem szerepel.

(#5) DuncanGhola válasza Alvin_ti4200 (#4) üzenetére


DuncanGhola
aktív tag

az stimmel de ezt egy hete tették fel a netre, az uj biossal eccerre :)
énis meglepődtem mert 3 hete amikor vettem még nem volt ott :)

Coca Cola, sometimes war

(#6) Alvin_ti4200 válasza DuncanGhola (#5) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Engem nem izgat amúgy:)

(#7) DuncanGhola válasza Alvin_ti4200 (#6) üzenetére


DuncanGhola
aktív tag

engemse, de mégiscsak vag ymivanmá :)

áááá most látom olyan géped van mint nekem :)
kivéve hogy az életbe nem raknék audigyt a gépembe :)

[Szerkesztve]

Coca Cola, sometimes war

(#8) Alvin_ti4200 válasza DuncanGhola (#7) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Az a te bajod:)

(#9) g@bo


g@bo
nagyúr

a k8ns és a pro is nf3 250 csipre épül és nem 250gb-re, ezért nincs hardveres tűzfal.

(#10) Alvin_ti4200 válasza g@bo (#9) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Tudjuk:)

Te nem veszel? Mert érdeklődtél a lap iránt.

(#11) g@bo válasza Alvin_ti4200 (#10) üzenetére


g@bo
nagyúr

sinyával függőben van a sima k8ns, és a 3000+ helyett lenne 3400+, msi out.

(#12) Alvin_ti4200 válasza g@bo (#11) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Áh, nem hittem volna, hogy lesz olyan buta és eladja:) Ő is meg van vele elégedve azt mondta.

(#13) DuncanGhola


DuncanGhola
aktív tag

ÉS LŐN VILÁGOSSÁG :)
müxik az nvidia tüzfal, csak egy 64bites winre volt szükség, de lehet hogy az segitett rajta hogy server edition :)
mindegy a lényeg hogy megy :) magától feltelepült az uj nforce driverekkel :)

Coca Cola, sometimes war

(#14) Alvin_ti4200 válasza DuncanGhola (#13) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Mi a pics@:Y 32 bites Windows alatt sehogyan nem műxik?:F

(#15) DuncanGhola válasza Alvin_ti4200 (#14) üzenetére


DuncanGhola
aktív tag

lehet hogy müxik, csak lehet hogy server edition kell hozzá, passzolom a kérdést, csak fel akartam huzni x64 alá az nforce drivert erre magától rákérdezett hogy akarok-e tüzfalat, aztán felrakta a cuccot
sime 32 bit home edition alatt meg ha pofonvágtam se akarta felrakni :)

Coca Cola, sometimes war

(#16) Alvin_ti4200 válasza DuncanGhola (#15) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Nekem sem engedte XP SP2 Prof alatt:U

(#17) anulu


anulu
félisten

hogy a mi a franc van??? sima K8NS-ben HW tűzfal? az érdekes, hogy csak 64bites win alatt, nem az a lényeg. ezt meg kell vizslatnom! :D valaki a fejemhez tud vágni egy 64bites win-t? :DDD:DDD:DDD

amúgy az új BIOS-szal megoldódott már az a gond, hogy kikapcs után visszarakja gyári szorzóra a procit?

hmmm, ezexerint a sima nF3-250-ben is benne van, csak ügyesen titkolják? :F

amúgy milyen új BIOS? homepage szerint F9 a legújabb :U

[Szerkesztve]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#18) DuncanGhola válasza anulu (#17) üzenetére


DuncanGhola
aktív tag

f9 bios, amugy a win64 leszedhető a microsoft-tól is csak egy email cimet kell megadnod :)
erősen ajánlott eltte minden 64es drivert leszedni :)
és már a CD irás is megoldott :) alakul ez a windows :)

Coca Cola, sometimes war

(#19) anulu válasza DuncanGhola (#18) üzenetére


anulu
félisten

mennyire stabil/instabil ez a cucc? nVidia ForceWare driverek rendesen mennek alatta? ha jóltudom, már ehhez is van service pack. az is M$-től leszedhető minden különösebb gáz nélkül?

és amúgy az 5.03-as chipset driverben van már a tűzfal benne? mert nekem az van fent, de nem is ajánlotta fel a telepítésnél...

[Szerkesztve]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#20) Alvin_ti4200 válasza anulu (#17) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Nekem van CD-n WinXP 64-em ha érdekel, 2-3 hónapos nem tudom, hogy azóta van-e már újabb:)

(#21) DuncanGhola válasza anulu (#19) üzenetére


DuncanGhola
aktív tag

sp1 gyárilag benne van, a magyar microsoft letöltőközpontban láttam pár frissitést, sezrintem ultrastabil :)
egyedül a doom3-at kellett megtartanom az installáltat, mert az win installer nem ismerte fel a win64-et, (ezt azóta megoldották, de nem probáltam)
nekem zsir a cucc, ati és nvidia driver kell csak, DVD lejáccás megy, a progik amivel dolgozok mennek, studio cucc megy, doom3 és fél élet kettő megy, civ3 is mi kell még?:)
egyedül tuner driver nincs és virtual CD, csak konzolban, de a nero 6.6.0.1 verzió már 64bit kompatibilis :)

Coca Cola, sometimes war

(#22) DuncanGhola válasza Alvin_ti4200 (#20) üzenetére


DuncanGhola
aktív tag

1218 build az uccsó :)

Coca Cola, sometimes war

(#23) anulu válasza DuncanGhola (#21) üzenetére


anulu
félisten

mi kell még? Daemon Tools és NFSU2 ill Fifa2005 kompatibilitás. ha ez OK, akkor megnézem :D

61.76-os ForceWare van még csak 64bitesben :(

[Szerkesztve]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#24) Alvin_ti4200 válasza DuncanGhola (#22) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

nem tudom nekem melyik van és nem találtam meg a CD-n, hgy valahol is szerepelne:)

(#25) DuncanGhola válasza anulu (#23) üzenetére


DuncanGhola
aktív tag

fifa pffffffff :)
passzolom, de az nfsu2, ami egy fos amióta kivették a töréseket belőle :) müxik, teszteltem :)
aztán le is szedtem :) foshtalicska :) marad az evil genius, meg a DoW :)
daemon tools felejtős, fejlesztik a 64 bitest :)
de egy sima winimage nevü progi is megfelel :)
kitömöriti az iso-t és ugfy tudsz telepiteni :)
nálam müködött :)

Coca Cola, sometimes war

(#26) DuncanGhola válasza Alvin_ti4200 (#24) üzenetére


DuncanGhola
aktív tag

az gáz :)
telepits egyet :)

Coca Cola, sometimes war

(#27) Alvin_ti4200 válasza DuncanGhola (#26) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Eszem ágában sincs leszedni a mostani XP-met:) És csak egy vinyóm van:(

(#28) anulu válasza DuncanGhola (#25) üzenetére


anulu
félisten

az a nagy bajom, hogy D-Tools-t használok nagyon régóta, és már hozzámnőtt... :)

amúgy chipset driverből nektek melyik van fent? én a 6.25-ös BETA-t találtam meg nVidia-nál.

amúgy mennyi hely kell a win64bitnek? illetve csak NTFS-re vagy FAT32-re is felmegy?

[Szerkesztve]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#29) DuncanGhola válasza anulu (#28) üzenetére


DuncanGhola
aktív tag

az utolsó béta driver teljesen jó,abban má benn van a tüzfal is, amugy a daemon toolsnál csak jobb virtual drive progik vannak :) énis azzal kezdtem attolmég :)
de leszoktam mindegyikről :)
köszönet a steam és a valve-nak :)
legális software rullz :)

Coca Cola, sometimes war

(#30) anulu válasza DuncanGhola (#29) üzenetére


anulu
félisten

valve cuccok nálam is ''rendben vannak''... ;):U

van olyan virtual CD progi amitől nem döglik meg a win, kicsi, egyszerűen használható, meg különben is? :D

CS 1.6 rendesen megy alatta? :D elméletileg a 32bites progiknak is futniuk kell, de a beta kitétel miatt aggódom...

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#31) DuncanGhola válasza anulu (#30) üzenetére


DuncanGhola
aktív tag

ez inkább RC1 :)
amugy a halflife nálam megy mint atomcsapás :)
bár mivel csak nekem van a haverok közül a CSt nem teszteltem :)
egyenlőre minden progi god nélkül megy, audio, tervező, studio szogftverek minden
amugy a winimage 7.0 64 bites verrzióját ajánlom:) ehhez már léteznek 64bites virtual drive driverek, na mentem baumaxba vaze :)

a daemon tools lecserélésére meg a virtual CD-t :)

persze a prof verziót :)

[Szerkesztve]

Coca Cola, sometimes war

(#32) anulu


anulu
félisten

msdownload.netacademia.net-en csak ezt találtam: http://store.netacademia.net/mshu/WINDOWS/WindowsXP/sp1/xpsp1_en_ia64.exe

ez SP1-nek tűnik... ~200MB... :U kisebb, mint az SP2! :D akkor kell ez, meg a 64bites win a M$ homepage-ről, jólértem? :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#33) anulu válasza DuncanGhola (#31) üzenetére


anulu
félisten

virtual CD free? if yes, tudsz linket adni? asszem rászántam magam :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#34) X-COM válasza anulu (#32) üzenetére


X-COM
nagyúr

nagyon rosszul érted az az sp az ia64 verzióhoz való.

x64 mivel meg sem jelent, így sp sincs hozzá.

[Szerkesztve]

Blog:http://ikszkom.freeblog.hu RSS:http://ikszkom.freeblog.hu/rss.xml http://live.xbox.com/member/ikszkom

(#35) anulu válasza X-COM (#34) üzenetére


anulu
félisten

ahha...

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#36) anulu válasza DuncanGhola (#31) üzenetére


anulu
félisten

egy pontos linekt tudnál nekem adni, azon kívül, hogy www.microsoft.com? ;)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#37) X-COM válasza anulu (#36) üzenetére


X-COM
nagyúr

Bővebben: link

Blog:http://ikszkom.freeblog.hu RSS:http://ikszkom.freeblog.hu/rss.xml http://live.xbox.com/member/ikszkom

(#38) anulu válasza X-COM (#37) üzenetére


anulu
félisten

köszke! :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#39) Alvin_ti4200 válasza anulu (#36) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Bővebben: link

Francba, X-Com megelőzött:)

[Szerkesztve]

(#40) anulu


anulu
félisten

na, Flashgettel elindult lefelé. 1218-as. de a filenév: /w2k3sp1_1218_usa_x64fre_pro.iso. ez akkor most 2k3 server, vagy windows xp 64bit? 2k3 alatt (32bit) nekem semmilyen game nem akart elindulni :(

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#41) anulu válasza Alvin_ti4200 (#39) üzenetére


anulu
félisten

neked is köszi! :D

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#42) Alvin_ti4200 válasza anulu (#40) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

nyugi, ez a neve az image fájlnak, WinXP64 lesz az;)

(#43) anulu válasza Alvin_ti4200 (#42) üzenetére


anulu
félisten

megnyugodtam, köszi :) az érdekes, h ''csak'' 360-napig fut. nekem a rekordom XP-vel 1év 8hónap. akkor is csak alaplapcsere miatt telepítettem újra.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#44) anulu


anulu
félisten

még egy kérdés w64-el kapcsolatban. az szép-s-jó, hogy letröltöm, de szériaszámmal nem kell megetetni?

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#45) Alvin_ti4200 válasza anulu (#44) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Pillanat és mondok neked:D Ha ingyenes, akkor asszem nem számít warez-nak:)

M4676-2VW7F-6BCVH-9QPBF-QBRBM

Írd fel gyorsan, hátha valaki kitörli:)

[Szerkesztve]

(#46) anulu válasza Alvin_ti4200 (#45) üzenetére


anulu
félisten

akkor nem :)

felírva, szerkesztéssel törölheted, köszi! :D

[Szerkesztve]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#47) DuncanGhola válasza anulu (#46) üzenetére


DuncanGhola
aktív tag

teljesen legális a win64 :)
és mindenki ugyanazt a kódot kapja :)
ez amugy windows xp 2003 server edition 64-bit :)
létezik egy 1260as build is, de az belső tesztelésre, szal passzolom mennyire stabil :)
ezzel semmi gondom nem volt még :)
64 bit alá meg nem tudsz egyenlőre virtual drive-ot csatlakoztatni, hacsak nincs kedved konzolozni :)
www.winimage.com asszem és ott a 7.0 verzióból létezik egy 64 bites :)
de nézz el a www.planetamd64.com-ra ott a forumon mindenre választ találsz :)

Coca Cola, sometimes war

(#48) Alvin_ti4200 válasza DuncanGhola (#47) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Amúgy én nem kaptam kódot hozzá, szal nemtom ez hogyan működik, ezt is máshol néztem:U

(#49) DuncanGhola válasza Alvin_ti4200 (#48) üzenetére


DuncanGhola
aktív tag

a microsotnál ha le akarod tölteni, akkor megadsz egy email cimet, kapsz egy számlát a mailodra nulla dolcsiról és a szabvány béta 64 bites kódot, ami mindenkinek ugyanaz :)
jah és nem kell sp1-et telepiteni, mert gyárilag benne van, meg a dx9 is :)

Coca Cola, sometimes war

(#50) Alvin_ti4200 válasza DuncanGhola (#49) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Én nem emléxem, hogy a mailben lett volan ilyesmi:F Na mind1, végülis kódom az van:)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.