Hirdetés

2019. október 15., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-10-11 13:40:13

LOGOUT.hu

elsődlegesen a Hardverapró "Jelentés" gombját használd, ide akkor írj, ha azt nem tudod
CSAK az írjon, akit anyagi kár ért, CSAK az válaszoljon, akire panaszt tett
ami kell: üzletfél nickneve, apróhirdetés linkje! Milyen módon és mikor vetted át a terméket? Hogyan és mikor fizetted ki? Mi volt a probléma (nem küldte el, hibás a termék, letiltották, stb.)? Mikor jelezted ezt a másik félnek és mit reagált rá?
ha már jelentetted a Hardveraprón, itt nem kell
a válaszunk a hozzászólásodban lesz (link: "itt szóltam hozzá" doboz zászló ikon)
a rendőrségi feljelentés menete 👮
más felhasználóról (kitiltásáról) adatvédelmi okokból nem adunk felvilágosítást
személyes adatok, privát üzenetek közzététele tilos (utóbbit nem látjuk)

Összefoglaló kinyitása ▼

(#21551) DonToni válasza Speed(R) (#21544) üzenetére

DonToni
(aktív tag)

Mióta jeleztem neki pm-ben, hogy ez és ez a helyzet, még csak válaszra sem méltatott (pedig volt bejelentkezve azóta)... érdekelne, hogy az adminoktól kapott privátra reagált -e már valamit???

Egyébként azt mondta, "bármi probléma van, őt keressem, ő intézi!" innentől kezdve ez lenne a minimum... e helyett csak a mellébeszélés megy. De most komolyan, ha már az elején jelzi, hogy nem vállal érte semmilyen felelősséget, akkor én is úgy állok eleve a vásárláshoz. Vagy mondja azt, hogy ha valami baj van, akkor ezt és ezt kell tennem, de őt ne keressem, mert nem fog (vagy tud) ebben segíteni... ez megint más tészta lenne.
Lényeg a lényeg, képembe hazudott és meg is károsított egyúttal!
Felesleges ezt tovább ragozni.

-Anti-

(#21552) bd304

bd304
(újonc)

Sziasztok!

[link] Felhasználót szeretném jelenteni, [link]
Hírdetésével kapcsolatban.

29E-Ft ért vettem tőle a lapot (Ipon-tól is megrendelhettem volna ennyiért).
A lappal amúgy nincs semmi gond, viszont a hírdetésben szereplő FarCry5 kódot nem kaptam hozzá, amit utólag pótolt "Steam" kód formájában, ami természetesen érvénytelen volt. (Kezdjük úgy, hogy egy nem steamkód szabványú kódot kaptam..)
Amikor jeleztem, hogy nem működik azt a választ kaptam, hogy próbáljam meg Uplay-en hátha, de persze ott sem működött. Kértem, hogy utaljon vissza 5E Ft-t és rendben vagyunk, amit nem tett meg, mivel ő egy "működő Steam"- kódot adott meg, kipróbálni nem akarja, mert attól fél felhasználja előlem...
Számlát is ígért, azt sem kaptam meg.

A lényeg az alaplapon volt persze, ami hibátlanul működik, viszont nem csak az szerepelt a hírdetésben, Ezért szeretném itt jelenteni, legalább egy negatívot értékelni.

A képeknél saját dobozával hírdeti, de amúgy sima karton dobozba érkezett, szivacsokkal kitömködve..

Az acc,a hozzájuk kötött dolgok miatt mi nem fogunk eljárni.Okkal nem engedjük a hirdetését.

Közben az ügy rendezésre került.

[ Módosította: domperke ]

(#21569) lewie

lewie
(újonc)

vartaspeti abszolút megbízhatatlan felhasználó! Megbeszéltünk egy időpontot, hogy átadja a telefont de nem volt ott (mert már eladta közben másnak) és a hidegben / esőben vártam 40 percet. Üzenetre nem válaszolt, buktam a Máv és BKV jegy árát.

https://hardverapro.hu/apro/huawei_p10_lite_32_gb_hasznalt/hsz_1-50.html

[ Szerkesztve ]

(#21573) DonToni válasza Speed(R) (#21544) üzenetére

DonToni
(aktív tag)

Szerdán kaptam egy visszaigazoló e-mailt, hogy beérkeztek a ramok.
Amint lehetséges elkezdik a bevizsgálást, de az átlagos eljárási idő 3 hét szokott lenni... szóval ez egy kicsit tovább fog tartani, mint reméltük.

Az eladó reagált már valamit? Mert nekem egy k*rva sort nem volt képes írni...
(gondolom nem véletlenül hallgat)

-Anti-

(#21577) Motoxxx válasza Daftboy (#21576) üzenetére

Motoxxx
(tag)

Szia, ha olvasod a topikot, privátot nem tudok küldeni, mert ez a fiokod is ki van tiltva. De fyzzeitem nevű felhasználüval van egy félbeszakadt üzletem. Szoval privátban keress meg ha lehet.

Illetve az adminok segitségét szeretném kérni, hogy hogyan tudnék kapcsolatba lépni Daftboyal?

Köszönettel előre is. :R

(#21578) Talib

Talib
(tag)

Legyetek óvatosak, szerintem egyértelmű, hogy gyanús emberkék figyelik a hirdetéseket. Pár napja felraktam egy notit eladásra, és e-mailben jelentkezett angolul egy illető, kérdezte, hogy megvan-e még, és hogy mennyibe kerül. Válasz ment, hogy igen megvan, x forint. A következő körben afelől érdeklődött, hogy postáznám-e Csehországba, írtam, hogy nem csak személyesen adom át. A következő körben rákínált 30.000 Ft-ot az árra, és kérte a banki adataimat, hogy utalhasson. Itt már biztos voltam benne, hogy mire megy ki a dolog, befejeztem a kommunikációt.

[ Szerkesztve ]

(#21580) Tesco Value

Tesco Value
(senior tag)

Hiába a majd 300 piros, szeretném jelenteni ibmfan felhasználót.

Vettem januárba egy T430s használt gépet tőlük, októberig nem is volt vele semmi gond, egyszer csak elment a háttérvilágivás. 1 év garival vettem a gépet, visszavittem, mondta mindenképp 30 napon belül, de 2-3 hét. hívtam leadás után 2 hét múlva őket tudunk-e valamit. Persze, jövőhét. Hívtam őket akkor is. Persze, már lezárta a nagyker a munkalapot, kész van, visszaszállítás, ezen a héten. Nem lett semmi belőle. Ahogyan jövőhéten se, és utána se.

Telefont általában fel sem veszik, sms-re nem jön válasz, privire is csak későn, pedig belép. Okt. 20.-án írtam neki privit, leírtam neki mindent és hogy ezt nem tartom korrektnek, hogy ígérgetnek. Jött össze vissza mindennel, hogy a nagyker így a nagyker úgy, összevissza küldik, elvileg 5.-én zárta a nagyker a munkalapot. Nem tudom ezek miért kellenének engem érdekeljen, ha nem képes megoldani ezeket, akkor hagyja az egészet.

Abban maradtunk, hogy az okt.23-as (hosszú hétvége után) szerda reggel megnézi mi van vele, Persze, akkor se ő írt, hanem nekem kellett, azt mondta, hogy már visszajött, de még nem kiadható, tesztelik és hív. Két nap múlva pénteken felhívtam.. Hát a nagyker visszadobta, állítólag belenyúltak a gépbe és nem garis. (Ők nyúltak bele, mikor megvettem, megkértem rakja bele a 2. akkut meg az SSD-t, stb.) Akkor leordítottam a srácot, hogy 35 nap alatt ennyit sikerült intézni, ez egy vicc, meg miért mondja, hogy készen van, ha nincs? - Azt mondta, ok, akkor megcsinálják saját költségen, másik szervizesnél, mondtam neki, hogy (ezen a héten) kedden szeretnék érte menni a gépért, ha kész van, ha nem, nem érdekel, elhozom. Hívtam tegnap, nem vette fel, hívtam ma, foglalt volt, írtam neki Viberen egy regényt, hogy innentől nem érdekel a gép sorsa, jövő szerdáig várom vissza a vételárat, már nem érdekel, hogy kész a gép vagy sem, nem kell. 41 napnál járunk. Úgy gondolom elég türelmes és rugalmas voltam, de a hazugságot és a hülyének nézést elég nehezen viselem.

Tisztelt Felhasználó!

Sajnáljuk, ami történt! Kértük a másik felet, hogy vegye fel a kapcsolatot önnel és egy héten belül közös megegyezéssel oldja meg a helyzetet.

Ha egy héten belül nem veszi fel kapcsolatot, nem törekszik a megoldásra, akkor a 8. napon kérem, hogy ismét jelentse a Hardverapró rendszerében (tehát ne privát üzenetben, ez fontos!).

Köszönöm!

[ Módosította: Kalandor ]

Olyan sokszor megbuktam matematikából, hogy meg se tudom számolni.

(#21581) DonToni válasza DonToni (#21530) üzenetére

DonToni
(aktív tag)

Ha esetleg a feledés homályába merült volna.... Jelenteném Themiamivice tagot a fent leírtak amiatt.

A kommunikáció teljesen megszakadt és kísérletet sem látok az ügy rendezésére.
Napok, hetek, hónapok teltek el, de semmi... Ja és idő közben azért még szép csendben eladogatott pár dolgot...

Csendben távozott is.

-Anti-

(#21582) C64

C64
(senior tag)

Üdv!

Jelenteni szeretném dkmrk nevű felhasználót.
Megbeszéltük, hogy találkozunk egy SSD eladása kapcsán, időpontot és helyszínt egyeztettünk, megadtam a telefonszámomat, majd az illető nemes egyszerűséggel nem jött el és még csak értesítést sem küldött, hogy meggondtolta magát vagy akármi. Hogy ez csak szivatás volt, nem tudom, de miatta utaztam fel Pestre és vártam rá fél órát, tök feleslegesen.
Legszívesebben negatív értékelést adnék neki, mert megérdemli, de tudtommal ezért már nem jár értékelés!
Mindenesetre a neve maradjon itt, ennyi minimum kijár neki! :W

Yᵒᵘ Oᶰˡʸ Lᶤᵛᵉ Oᶰᶜᵉ

(#21583) syberia válasza Tesco Value (#21580) üzenetére

syberia
(addikt)

Jó hogy megírtad, 2 éve mi is megjártuk vele, Dell Precision M4400 laptopot vásároltunk tőle, hibás töltővel adta át, nem cserélte ki az ígéretével szemben, garanciaidőn belül, csak a hazudozás és ígérgetés ment neki. A kijelző is hamarosan teljesen elromlott a megvásárolt gépen. Szegény ismerősöm járt pórul miatta, mert én balgán azt gondoltam, hogy a sok pozitív visszajelzés a valóságot tükrözi ennél a kereskedőnél. Sajnos ennek ellenkező tapasztalással zárult a történet. :(

"A hazug embert hamarabb utólérik, mint a sánta robotot."

(#21584) lamiki

lamiki
(senior tag)

Szeretném jelenteni Csöcsifőnök *arga *orbert felhasználót.
12db 4GB-os 2Rx8-as Hynix ECC szerver ramot 2018.09.24-én megvásároltam tőle 32400 Ft-ért előre utalással.
A ram rendben megérkezett, de sajnos nem működött azokban a gépekben amibe szántam, pedig típus alapján működnie kellett volna. Írtam neki, hogy mi a gond. Felhívtam telefonon, nagyon korrekt volt (legalább is akkor még úgy gondoltam), azt mondta szóban és írásban is, hogy nyugodtan küldjem vissza a ramokat, vissza utalja a ramok árát. Közben még meg próbáltam több gépben is, azokban sem működött, így 2018.10.03-án vissza postáztam neki a ramokat, amit 10.05-én meg is kapott.
10.10-én írtam neki, hogy még mindig nem érkezett meg az utalás, amire ő nagyon sajnálkozott, hogy nem kapja meg a banktól a kontroll SMS-t, de intézi, holnap megkapom a vétel árat. Legutóbb 10.26-án beszéltem vele telefonon, amikor is újra mindent megígért, és megállapodtunk egy október 31-ei végső határidőben. Amit persze ismét nem tartott be.
Most már nem várok tovább, első körben ide írok nektek, hogy ne tudjon mást is átverni, ez az ember, valamint a jövő héten, megteszem a rendőrségi feljelentést ellene.

Tisztelt Felhasználó!

Sajnáljuk, ami történt! Kértük a másik felet, hogy vegye fel a kapcsolatot önnel és egy héten belül közös megegyezéssel oldja meg a helyzetet.

Ha egy héten belül nem veszi fel kapcsolatot, nem törekszik a megoldásra, akkor a 8. napon kérem, hogy ismét jelentse a Hardverapró rendszerében (tehát ne privát üzenetben, ez fontos!).

Köszönöm!

Bánj úgy másokkal, ahogy szeretnéd, hogy veled bánjanak!

(#21585) lamiki válasza lamiki (#21584) üzenetére

lamiki
(senior tag)

Mai nap többször kerestem telefonon, 3. nem fogadott hívás után visszahívott! Telefonban ismét nagyon rendesnek tűnt, sokadjára megígérte, hogy de most aztán, most már tényleg, november 5-én hétfőn vissza küldi a pénzemet, és erről egy telefon hívásban tájékoztatni fog, amikor megtörtént. Kíváncsian várom a fejleményeket, hogy egy újabb üres ígéretet kaptam, vagy észhez tért, és végre állja a szavát. Természetesen nektek is megírom, ha rendeződtek a dolgok.

[ Szerkesztve ]

Bánj úgy másokkal, ahogy szeretnéd, hogy veled bánjanak!

(#21586) Wiz Khalifa

Wiz Khalifa
(addikt)

Sziasztok!

Szeretném ha itt maradna GoodOldTimes neve. Nem ajánlom senkinek sem.

A sztori: Hirdetett egy olyan hirdetést hogy keresne valakit aki készít neki Facebook-ra is és a Weboldalára is borítóképet valamint hátteret. Megegyeztünk hogy mennyiért csinálnám meg neki. Megcsináltam a fotókat, nem is volt semmi baj. Aztán írta hogy csak 2018.10.08-án tudja kifizetni de nem küldeném-e el neki a fotókat hogy addig is használja. Mivel ármesteri rangja van stb... így mondom biztos megbízható hát legyen. Megkapta a képeket, azóta is használja őket. Viszont 2018.10.08-án 4000Ft-al kevesebbet utalt mint amiben megállapodtunk. Írta hogy mihamarabb pótolja. Először azt írta pár nap türelmet kér. 10.12-én írtam neki hogy mikor várható kb. Azt írta még nem tudja utalni még egy kis türelmet kér. 10.20-án írtam megint neki amire 23-án írta hogy a héten intézi. 26-án írtam neki hogy látom azon a héten se történik utalás. Erre azt írta hogy 10.29-én (hétfőn) 1000% hogy elutalja. Nos a pénz azóta se jött. Alapvetően nem nagy összegről van szó de nekem nem egyszer jól jött volna.

Tudom sajnos nem lehet semmit se tenni de a neve azért maradjon itt más ne járjon hasonlóan.

Üdv.

Azért írok egy figyelmeztetést neki hogy rendezze az esetet...

Smoke some weed nigga!

(#21587) czinegebeni válasza paulie093 (#21572) üzenetére

czinegebeni
(csendes újonc)

Errol az emailrol engem is atvert!

(#21588) GoodOldTimes válasza Wiz Khalifa (#21586) üzenetére

GoodOldTimes
(aktív tag)

Elnézést kérek tőled a kellemetlenségek miatt.
Soha nem volt cél az átverés, és elnézést kérek, hogy ennyire megvárakoztattalak, csak kicsit elszaladt velem az idő.

Ebben a percben elutaltam a maradék 4000 Ft-ot. Tényleg az időérzékem viccelt meg.

Üdvözlettel,

GoodOldTimes

[ Szerkesztve ]

Dekorcációs PC, laptop, mobil, fal és autómatricák: www.matricavarazs.hu

(#21589) Wiz Khalifa válasza GoodOldTimes (#21588) üzenetére

Wiz Khalifa
(addikt)

Ha hétfőn megérkezik az összeg a számlámra akkor jelzem a moderátorok felé.

Smoke some weed nigga!

(#21590) Postas99

Postas99
(aktív tag)

Sziasztok!

Régi ügy, de nem akarom, hogy elsikkadjon..

Jelentem. :[Balpet1] felhasználót.
[Ezért a hírdetésért]

A termék hírdetésben benne volt, hogy a készülékhez ad még egy 64 GB-os Class 10-es Micro SD kártyát is.

Az adás-vételkor ez nem történt meg azóta kerestem többször is . A kártya csak nem jött meg tőle.
A készülék a használatba vélel után lehalkult, a garaciajegyet csak késve kaptam meg.

Figyelmeztettem, hogy reagáljon a panaszodra.

[ Módosította: MurdR ]

(#21593) The DJ

The DJ
(addikt)

Érdekes a sztori, de mindenképpen említést érdemel. Kinéztem az aprón EZT a hibás Dell E6400-as laptopot Herosim eladótól, írtam is az neki. Egyezkedtünk, már éppen véglegesítettük volna a dolgokat és küldte a számlaszámot/nevet. Utalni is akartam, de felettébb ismerős volt valahonnan a neve. El is hessegettem a gondolatot, de aztán csak nem tudtam nyugodni és küldtem neki egy Facebook profil linket, hogy ő lenne-e az, akivel beszélgetek.

Vissza is jelzett, hogy igen, "lebukott", ez az ő profilja, de nincs semmitől tartanom, sokan utaltak már neki előre és minden rendben ment, nincs mitől tartanom.

Igen ám, csak hogy ti is értsétek... onnan volt ismerős a név és onnan tudtam elküldeni a Facebook profilt neki, mert ez az egyén engem csúnyán átvert már egy asztali számítógéppel korábban, igaz, hogy ez Facebookon történt, de most a véletlen folytán belebotlottam itt is, így van értelme ide is leírnom a sztorit.

Kinéztem anno a gépet Facebookon amit hirdetett, megvásároltam tőle, direkt azért, mert kellett volna belőle a VGA. Megérkezett a csomag épségben, nagy örömmel üzemelem be a gépet és... ez a válasz ment neki 10 perccel később:

"Megjött a gép, de jól átvágtál vele, nem erről volt szó. A videókártya ami benne van közel sem GTX960, ez egy olcsó kínai másolat, kb 1Gb VRAMmal és valójában valami GTS450 lehet, értéke 6-7 ezer forint. De mindjárt leveszem róla a hűtőt és megnézem a chipet. Direktben a VGA miatt vettem volna meg a gépet mint írtam az elején is, a többi részletkérdés lett volna. Ja és az 500-as HDD kuka, 0% kondícióval rendelkezik. Így ebben az állapotban ez a gép 10-15 ezer forint körüli összeget ér. Úgyhogy vagy küldöm vissza az egészet vagy visszautalod a különbözetet még ma, a döntés a tiéd."

Asus P5K alaplap, Core2Duo proci, ezer éves hardver, amikre semmi szükségem, a VGA miatt csaptam le a gépre, de az egy kínai kamu kártya, mindezek tetejébe az 500-as HDD is kuka volt, ami érkezett a géppel, tehát ez olyan átverés volt, hogy csak úgy rezgett.

A reklamációmra kb le lettem hülyézve, mert hogy ott a bizonyíték, hogy a Windows GTX960-nak látja, mégpedig 4GB-os kártyának, küldte is szorgosan erről a képeket és hogy nézzem meg, tényleg annak írja. Csak velem emberére akadt, mert ezeket a kártyákat messziről kiszúrom már. Lásd: [link]

Néhány "intelligens" válasz emberünktől:

"Figylej en tolem nem kerdezted hogy mi mit tud en azt atam amit a szamitogep ir"
"az van ra irva a kartyara is es agep is ugy latja"
"En ezt hirdetem meg es ezt is adtam!"
"Nem vagtalak at mivel mukodik!"
"Nem hibas roszat adtam hanem mukodot"
"En tovabra is alitom hogy azt amiket kepeket kuldtem azokad adtam el neked en nem vertelek at hiszen a szamitogep irja es mukodik!"

Tehát esélytelen volt bármilyen észérv, link, videó, bizonyíték. Itt még azt hittem simán csak ennyire egybites a kedves eladó, de aztán a telefonos beszélgetéseink alatt kibújt a szög a zsákból. Teljesen összeszedetten, értelmesen és logikusan felépítve elmondta, hogy ő semmire nem lesz hajlandó, visszavenni nem fogja, feljelenteni pedig feljelenthetem nyugodtan, a haverjai ennél jóval nagyobb összeggel vágtak már át embereket és mégse lépett a rendőrség semmit és azóta is vígan éldegélnek, szóval hajrá, csináljak amit akarok. Én kérdeztem tőle, hogy akkor jól érzékelem, hogy egy baleknak szeretted volna elpasszolni a kamu videokártyás géped csak éppen nem számoltál azzal, hogy egy hozzáértő veszi meg? És igen, lényegében erről volt itt szó, meg is erősített ebben a hitemben. Röhögött egyet a markába és azóta is üzletel Facebookon is (napi szinten látom) és természetesen itt is.

Nem tudom kinti üzlet miatt megér-e neki ez egy privátot vagy lehet-e itt szankcionálni az illetőt, de nagyon nagy elégedettség lenne úrrá rajtam, ha ki lenne innen vágva jó messzire mielőtt mások is így járnak vele.

A sztori vége: Az 500-as HDD ment a kukába, a VGA-t természetesen nem adtam tovább, visszaflasheltem az eredeti BIOS-t és egy ismerős gépébe került netezgetni, a többi hardvert pedig óriási buktával eladtam.

[ Szerkesztve ]

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak. || http://kepfeltolt.es - A kedvenc képfeltöltő oldalad a weben!

(#21595) samsonpeter válasza samsonpeter (#21594) üzenetére

samsonpeter
(újonc)

Ilyen csuda ajánlattal állt elő nekem..:D

Nyilván nem kell csak úgy előre fizetni, azt nem várnám el. van a vásárlói visszajelzésnél jobb megoldás. Sajnos engem már vert át 50+os emberke is, nem sokat adok ezekre. Azóta a következőképpen intézem ezeket:

Írok neked egy 2 tanús adásvételit, amelyet aláírok, és elküldöm a személyi igazolványom másolatát az adásvételivel együtt neked előre emailben. Ebbe belefoglalok mindent. Beleírom az adásvételibe, hogy amennyiben nem felel meg az előre megbeszélteknek, az átvételtől számítva 3 munkanapon belül visszavásárolom tőled a cuccot indoklás nélkül is, így a kipróbálás is megoldva neked, illetve bármi gond van köteles vagyok visszavenni tőled. Ez is biztosíték neked, nem veszel zsákbamacskát.

Ha elolvastad, és megfelel, akkor elutalod az összeg felét nekem. Én ha megérkezett, akkor értékbiztosítottan küldöm neked elsőbbségivel, 2 munkanap bárhova az országba. Ha kipróbáltad, és minden oké, nem élsz a visszaküldéssel, akkor utalod a másik felét, és meg is vagyunk. Ha valami gáz van - de miért is lenne, akkor visszaveszem szerződés szerint. Ezeket is beleírom természetesen a papírba!

Számodra ott a bizonyító erejű, előre küldött adásvételi biztosítékként, nekem pedig nem keverik el a pénzem, ahogy tették már sajnos... A banki tranzakció meg utánkövethető és a közhiedelemmel ellentétben csak ez visszaonyomozható, ha bármi baj lenne, de miért is lenne... Ez így korrekt szerintem, ezt tudom felajánlani!

Mit szólsz ehhez? :)

(#21596) Anders Gyula válasza samsonpeter (#21594) üzenetére

Anders Gyula
(újonc)

Sziasztok!

Nagyon hálás vagyok ezért a topikért!!!

KLEVERTOK (időközben felfüggesztett) felhasználónak van egy eladó objektíve a számomra.:

Hirdetés: Keresek: Olympus M.Zuiko ED 75-300mm f4.8-6.7 II
Csao. Nekem lenne egy, ami erdekelhet. Csak itt az oldalon nem vagyok font olyan surun.
Ha irsz egy emailt, ott gyorsan valaszolok, azt surun nezem: brich.email@gmail.com - ide tusz irni. Udv.

Még levelezünk brich.email@gmail.com majd írok meddig jutott az üzlet...

Üdv,
Gyula

(#21597) samsonpeter válasza Anders Gyula (#21596) üzenetére

samsonpeter
(újonc)

Pont ugyan ezt a levelet írta a macbook kereső hírdetésemre. De megtaláltam csomó helyen már hogy ugyan ezeket a köröket futja, sajnos sokakat törbecsalva.

(#21598) A21

A21
(tag)

Sziasztok! Vettem itt az oldalon egy notebook-ot, ami most így utólag derült ki, hogy a BIOS zárolva van Ezt átvételkor nem ellenőriztem, jóhiszeműen... Ha nem sikerül békésen megoldanom az eladóval a dolgot, akkor kinek és milyen formában tudnám ezt jelezni?

Ezzel sajnos nem tudunk mit kezdeni, vételkor kellett volna ellenőrizni.

(#21599) The DJ válasza The DJ (#21593) üzenetére

The DJ
(addikt)

Látom az adminok részéről nem sok reakció van erre... akkor folytatnám a jelenlegi és helyi eseményekkel: Kedves fórumtársról kaptam privátban egy direkt fenyegetést, hogy álljak le, különben... Privátot nem tehetek közzé, úgyhogy a lényeget írom. Szerinte az üzlet nem itt történt, ezért itt nincs jogom bemocskolni őt, az én hibám, hogy átvert (ki másé lenne, ő ugye ártatlan és teljes mértékben korrekt eladó, az üzenetei is bizonyítják) és maradjak csendben és tűrjem, hogy hülyének nézett és lenyúlta a pénzemet.

Ez megengedett? Ezt itt lehet? Az ilyen eladók maradhatnak az aprón?

Megértem, ha korábbi üzlet miatt nem lehetett szankcionálni, na de most sem ér annyit az ügy, hogy kapjon egy privátot és itt legyen nagy a szája akkor a topikban? Privátban mehet a fenyegetőzés? Nem igazán van ingerenciám arra, hogy én legyek az áldozat miközben neki mindent lehet továbbra is és még gúnyolhat és fenyegethet is az összes létező csatornán. Ne adjunk már jogokat a csalók kezébe!

Kész.

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak. || http://kepfeltolt.es - A kedvenc képfeltöltő oldalad a weben!

(#21600) Wiz Khalifa válasza GoodOldTimes (#21588) üzenetére

Wiz Khalifa
(addikt)

Na hétfő reggel azért már odébb volt, a bankok is kinyitottak viszont a számlámra nem érkezett semmilyen összeg ma.

Szóval nem tudom hova utaltál de nem nekem.

Akkor kicsit tovább lépünk megvonjuk a hirdetési jogát is.

Smoke some weed nigga!

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.