Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  iphoneszerviz.hu (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) mrsmart


mrsmart
csendes tag

Sziasztok,

Tapasztalatokat szeretnék kérni a tárgyban említett szervizről.

Feleségem telefonját 3 hete adtam be hozzájuk, cserét várnánk vissza az Apple-től. Ők eredetileg 1,5-2 hétre tippelték, ez a standard átfutási idő. Sajna eleddig nem kaptuk vissza a készüléket, és legnagyobb problémám az, hogy nem tudnak róla semmit, mivel nincs rálátásuk az Apple belsős rendszerére. Természetesen ez telejsen érthető, és meg is érteném, ha nem járnánk 150%-os limitnél. Alapjáraton sem vagyok türelmes ember, hát még így, hogy a feleségem rágja a fülem, hogy mikor lesz már meg a telefonja. Olvastam a FB oldalukon az értékelések között, hogy más is járt már így, de sajnos nincs konklúzió, vajon visszakapta-e a tulajdonát az illető? Egy dolog ad bíztatást, hogy régóta a piacon vannak, és emellett rengeteg pozitív vélmény van róluk.

Szóval örülnék, ha hasonló sorsú fórumozók megosztanák a véleményüket, végül sikeresen zárult-e a cseréjük?

Köszi,
mrsmart
u.i: nem lejáratás akar lenni, hanem információszerzés, hogy megnyugodhassak :)

(#2) 4Grider válasza mrsmart (#1) üzenetére


4Grider
nagyúr

Miért nem hivatalos szervizbe viszed a telefonod ha cserét vársz?
A jogszabály azt írja: Törekedni kell a 15 napon belüli kijavításra. Ha törekedtek (és be is tudják bizonyítani, hogy pl. x ideje várnak egy alkatrészre), akkor javíthatják akár 30 napig is...

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  iphoneszerviz.hu (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.