Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kispoca


kispoca
csendes tag

A router egész pontosan Surecom EP-9404SX. A probléma: néhány perc után állandóan megszakad az internet kapcsolat, bármit állítok be a Connect on Demand pontban. :F

(#2) Danny_L


Danny_L
csendes tag

Én is észre vettem ennél a routernál hogy a Connect on Demand opció semmit sem ér. Ha be van kapcsolva ha nincsen akkor is kapcsolódik ha kell, ha nem. Nekem Tvnet adsl-em van, és időközönként nekem is bontja a kapcsolatot (főleg amikor wecam megy MSN-en), de utána azonnal felépíti új IP-vel, de idegesítő hogy újból bejelentkezni msn-en, webcamot újra be és ha még egy nagyobb fájlt is töltöttem fel/le akkor kezdhetem újra.

(#3) vadmagyar


vadmagyar
csendes tag

Azt,hiszem egy kis segitségre lenne szükségem,mert mindjárt repül a gép a harmadikról!Van egy gépem.vettem egy adsl.Kaptam egy dsl modemet.Lett még egy gép az asszonynak.Na vettem még egy surecom ep4904sx routert.Pá' internet.Mit dugjak hova?Mitállitsak hol?Tud valaki segiteni?

vadmagyar

(#4) Junkie válasza vadmagyar (#3) üzenetére


Junkie
aktív tag

wan portba az adsl-t, 1-4-ig bárhova a két gépet, a gépek ip címe 192.168.1.X legyen,X>1 tehát 2,3 mondjuk alapértelmezett átjáróba beirod a 192.168.1.1 és DNs szervernek is utána a router webes konfigurálófelületén beállitod az adsl felhasználónevet jelszót és mennie kell..

Nem érdekel, hogy mit gondolnak a trendire programozott agyak, ha rágósabb is az igazi hús nekem akkor sem kell a műanyag

(#5) kispoca válasza vadmagyar (#3) üzenetére


kispoca
csendes tag

Azt a kabelt ami amodembol jon dugd a legelso helyre (WLAN) a tobbibe pedig a gepekbol jovo kabeleket. A pontos beallitasokat en sem tudom fejbol, es raadasul mar tobb mint 1 hete nem birom a webes feluleten elerni a routert, es nem is merem reszetelni, orulok, hogy van netem :y

(#6) Apophis


Apophis
őstag

Nekem is Invitel van: úgy szar, ahogy van!!!

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.