Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) guest


guest
veterán

A bajom akövetkező:Legyalultam a gépemről az Xp-t, majd visszaraktam a Win98-at.Csatlakozok a netre, majd döbbenet, ha olyan hivatkozásra kattintok ahol új ablakban nyílík meg a letöltés vagy némely helyen új oldal. Töküres keret, vagy üres ablak cím nélkül. Letöltöttem a 6-os verziot semmi eredmény. Állitgattam, nem megy, most már elakadtam, kérem valaki mondja meg mít tehetnék!!
Az, hogy használjak más böngészőt nem jó válasz!

prohardver vendég

(#2) MaTT válasza guest (#1) üzenetére


MaTT
aktív tag

win reinstall

Keep the rubber side down!!

(#3) guest


guest
veterán

Valami más, patch, beállítás, stb??

prohardver vendég

(#4) Tomcat válasza guest (#1) üzenetére


Tomcat
őstag

Az Explorer-nek szokása néha ilyen furcsán viselkedni. Nálam is előfordult már ez a probléma.
Gyakran csak fehér oldalt töltött be vagy egyszerűen kiírta hogy nem megjeleníthető az oldal. Annak ellenére hogy kizárod egy másik böngésző lehetőségét én mégis ezt ajánlom. Megkérdeztm több tapasztaltabb ebbert hogy lehet az hogy az új gépemen akadozik az Explorer? (P3-ról váltottam Athlon XP-re) Mi lehet a megoldás? Azt mondták egybehangzóan hogy használjak Opera-t. Fölraktam, majd használtam néhány napig. Közben néha elindítottam a 6-os Explorer-t is. Miközben az Opera-val váltogattam az oldalakat ugyanazt tettem az Explorer-rel is. Bemásoltam az aktuális URL-eket az Explorer-be és csodálatos módon megjavult. Az égvilágon semmit sem állítottam át. Azóta is működik minden gond nélkül. Nekem ez bejött.

Tomcat

(#5) guest


guest
veterán

Köszönöm Tomcat!! Sajnos nem jött be, bár én Netscape-t, is használok, de a feleségem csak Explorerbe igazodik el. Amit ajánlottál nem jön be. Az, hogy cseréljem le a feleségem szintén nem jó válasz!

prohardver vendég

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.