Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Internet a világ végén (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) nn687


nn687
tag

Sziasztok, szóval a problémám a következő, elköltözünk, sajnos olyan külterületre ahol nincs kábeltévé, se telefon. Milyen alternatív megoldások jöhetnének szóba? Eddig chello classicom volt.

XXI. századi mese:...egyszer volt, hol nem volt, még az operációs rendszeren is túl...

(#2) kisgyerek85 válasza nn687 (#1) üzenetére


kisgyerek85
senior tag

UPC-hez internetkapcsolat nem társul? Mert akkor az megoldás lenne számodra.

(#3) nn687 válasza kisgyerek85 (#2) üzenetére


nn687
tag

Ezt most nem értem. Ahova megyünk nincs upc, semmilyen kábeltv.

XXI. századi mese:...egyszer volt, hol nem volt, még az operációs rendszeren is túl...

(#4) kraftxld


kraftxld
nagyúr

Pontosan hol van az a világvége?

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#5) Ramius válasza nn687 (#1) üzenetére


Ramius
őstag

Egy simkártya + web 'n' walk net vagy miafene :D (Laptophoz persze)
Trémobil most nagyon hirdeti, nézz utána.

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#6) kraftxld válasza Ramius (#5) üzenetére


kraftxld
nagyúr

100MB/hó elég sovány :(

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#7) Per Me válasza nn687 (#1) üzenetére


Per Me
tag

Leírásodból úgy tűnik, a vezetékes dolgok kiestek. (ADSL, Chello)
Maradnak az mobil dolgok.
Ha keveset netezel, és nem számít a sebesség, valamiulyen GPRS-es csomag. Kicsit drága szerintem, de ha nincs más...
Vagy ha olyan helyen vagy, 3G.
[link]
[link]
[link]
...és érdemes még szétnézni, nincs-e a környéken mikrohullámú szolgáltató.
Mondjuk egy példa:
[link]

Szerintem ez utóbbi módozattal járnál legjobban (módozatra, és nem szolgáltatóra értem feltétlenül).

(#8) Slax


Slax
senior tag

Erről [link] mi a véleményetek egy net300 vagy net1000 csomaggal?

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#9) phanfantom válasza nn687 (#1) üzenetére


phanfantom
senior tag

Hello!
Szerintem ezt zárni fogják, mert ebben a formában nem sokat lehet segíteni.
Annyit azért mondanék, hogy:
- egy kis talpraesettség nem árt, tehát eddig használtál internet, tudsz rajta keresgélni, nagyjából be lehet lőni a lehetőségeket(vagyis ha tutira nincs kábel-es net, akkor marad a vezeték nélküli technológia)
ott a google és rá lehet keresni a konkrét településre és környékre, hogy mi újság
- vagy ha esetleg itt mondasz konkrétumkat, máris közelebb a megoldás( de éppen ezért ajánlom az első lehetőséget, mert akkor mindenki nyithat ilyen topicot:) )
épító jellegű ''kritikaként'' fogadd:)

ui: jómagam is a netről szedtem össze minden infót és szerintem még kevésbé értettem a számtech-hoz mint te

(#10) whiskey válasza nn687 (#3) üzenetére


whiskey
tag

Hali..
A Voda 200Megát ad 3000Ft -ér és persze a sebesség nem nagy 60KBaud körüli mert gondolom a világvégégn nincs 3G fedettseg....

(#11) nn687


nn687
tag

Kösz a segítségeket eddig is, a gprs nem jó, vagyis ha nincs más akkor talán, de volt nekem olyan és hát nagyon nem sírom vissza. A mikrohulklám jó lenne, de amelyik szolgáltató van errefelé, még válaszra sem méltatott.:( Egyébként azért nem írtam helyet, mert azt akartam hogy olyan tippeket gyűjtsünk össze aki esetleg más hasonló cipőben járónak is segíthet, ha beírom a településnevet a google ba 3 találat jön ki, és egyikse internet:(

XXI. századi mese:...egyszer volt, hol nem volt, még az operációs rendszeren is túl...

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Internet a világ végén (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.