Hirdetés

2024. július 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  Telegram

Hozzászólások

(#1) xPx


xPx
csendes tag

A Telegram egy ingyenes üzenetküldő alkalmazás, amely elérhető szinte minden eszközre: android, ios, windows, mac os, linux, böngésző. Az összes elérhető kliens itt tekinthető meg. Rengeteg funkciót tartalmaz, titkosított csevegést, voip alapú hang- és videóhívást, korlátlan fájlmegosztást (2 GB max. fájlonként), különböző, akár animált matricákat, stb.
A regisztrációhoz telefonszámra van szükség!

A magyar nyelv bármilyen platformon könnyen aktiválható.
Az újdonságokat itt lehet megtekinteni.

(#2) Viktor0610 válasza xPx (#1) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Terjed a Telegram messenger
Nincs túl nagy pörgés mondjuk ott sem.
Magyarországon a Viber/Messenger terjedt el valamiért.

Xiaomi 13T

(#3) xPx válasza Viktor0610 (#2) üzenetére


xPx
csendes tag

láttam a másik fórumot is, csak szerettem volna egy kisebb összefogalalót linkekkel, egy két infóval, hátha valaki idetéved. viszont az feltűnt, hogy nincs igény rá sajnos.

(#5) tzsu


tzsu
csendes tag

Sziasztok! Linux-om van és a Telegram-on szerettem volna regisztrálni de nem kapok visszaigazoló kódot hiába írom be a telefonszámot. A szoftver kezelőből is telepítettem. Mi lehet a gond? Valami ötlet megoldás? Köszönöm!

(#6) xPx válasza tzsu (#5) üzenetére


xPx
csendes tag

új fiók létrehozása esetében próbálj meg telefonon vagy a webes felületen regisztrálni, hátha bejön. esetleg ellenőrizheted, hogy a megfelelő országkódot írtad-e be (+36 a magyar).
belépéshez meg a telegram üzenetekhez jön kód, amivel linuxra is be tudsz jelentkezni vagy telefonon a beállítások között qr kóddal is be tudsz lépni.

(#7) tzsu


tzsu
csendes tag

A weboldalon is beírtam a telefonszámot. Az országhívó jó. Az sms-nél számít hogy nem okostelefon ?

(#8) w751230 válasza tzsu (#7) üzenetére


w751230
tag

Nem számít. :)
Pár napja épp így regisztráltam be egy ismerősöm.
Jött szépen a kód.

(#9) stof


stof
tag

Üdv mindenkinek! Amikor letörlök egy programot, akkor a menet a következő: Beállítások-alkalmazások-az alkalmazás kiválasztása-tárhely-adat törlés és gyorsítótár törlés majd a program eltávolítása. A probléma hogy a Telegram alkalmazásnál nem tudom törölni az adatot mivel nincs ilyen opció. Android telefon esetén.Találkozott már valaki hasonlóval? Mi ilyenkor a megoldás? Köszi szépen!

(#10) flash-


flash-
veterán

elvileg feltörtek sok telegram emailhez tartozo jelszavat, ránéztem androidon de itt én csak mobilszámomat látom. lehetséges hogy nem is emaillel regisztráltam oda hanem csak mobil számmal?

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#11) Talala válasza flash- (#10) üzenetére


Talala
senior tag

Nekem is úgy rémlik, hogy telefonszámmal regisztrálsz és oda kapod a hitelesítő kódot. Ha weben akarsz bejelentkezni ott is vagy app-os qr kódos lehetőség van, vagy belépés telefonszámmal.

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  Telegram
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.