Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Qru


Qru
MODERÁTOR

Kedves leendő/ex/jelenlegi LGA1366 tulajok: Elindult az off topik.

#nincsbennetarcsi

(#2) mpierre válasza Qru (#1) üzenetére


mpierre
veterán

Második. :DD

Ja ez itt off?

Szerk.: Ja köszi, hogy megkezdted. :R

[ Szerkesztve ]

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#3) Qru válasza mpierre (#2) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Itt semmi sem off. :)

Meg van még a 3x1 Mushkinod?

#nincsbennetarcsi

(#4) mpierre válasza Qru (#3) üzenetére


mpierre
veterán

Meg. :B Tudod költöztünk egyet. Így azóta dobozban, de lett mellé 2×2 GB Kingston is.

Tudom 5 percen belül vagyok, de ez az ok után esett le. Kicsit sűrű volt a hétvége...

[ Szerkesztve ]

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#5) Qru válasza mpierre (#4) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Itt nem számít annyira, az offtopikokban lehet lazulni kicsit.

Na de ez akkor jó hír. Ezek szerint minden kedvezően alakult. :K

Nálam csak az elfüstölt tápom lett cserélve (a 480 nyugdíjjazva lett és a 460 kapott egy ikertesót) az a gép alapja még az amit 2009-ben összedrótoztam.

#nincsbennetarcsi

(#6) gV válasza Qru (#5) üzenetére


gV
őstag

Hi akkor mindnekinek itt az off topikkban :)

Egy kis összegzés akkor a részemről

Nekem is 2009-ben állt össze, ezek a cserék voltak:
GPU: 8800GTS-em ami elhalálozott után lett 4830 2 napig mert azt hittem hibás volt utána 4770 aminél aztán rájöttem h az Ati szutyok drivere a gond (nem adott képet ha 1920-ra állíottam a felbontást, de volt megoldás kihúzni a HDMI kábelt majd vissza). Ezekután elkezdtem várni míg végre az nV méltoztatik végre normális videokarit csinálni. Ez 2010 nyarán jött el a GTX 460 személyében, németországi nyaralásamból visszaérve (ami jórészt a tesztek nézegetéséből állt :DD) egyből beneveztem egy Gainward GTX460-ra, aminek sajnos 2011 elején letört 1 lapát a ventijéről így átmenetileg megint lett kölcsönbe 1 Atim 4330 aminél már végre jól ment a 1920). A gari ügyintézés alatt intéztem 1 2GB-os 460-at (míg a csere 1GB-os 1 barátomé lett SLi-jének fele részeként) ami kitartott míg megjelent 2012 márciusában a GTX680.
SSD: Ocz Vertex 60GB élt 2009 nyara-2012 nyara útód Ocz Vertex 4 250GB.
Ház: noname ATX (2003 telétől megvolt látott IC7/P4P800/AB9P/RIIG) volt míg végre 2011 októberében kapható lett egy rendes mATX-es: SS TJ08-E.
..pluszban lett 2010-ben 1 Samu F3EG 2TB.
..és amik nem voltak:
Lap: Rampage II Gene
Táp: még a 2007 elején vett Enermac Liberty 500W szolgál.
Ram: 3*2GB 1333MHz Kingston 2009-ben, mióta betettem a lapba nem nyúltam hozzájuk.
CPU és a venti: a gyári ventije van rajta a gyári pasztával, igen lehet már nincs valami jó állapotban az elmúlt 5 év útán, de mikor néha megvan hajtva a proci Aidában megnézve a magok nem melegebbek 80fok-nál így hagyom békén amig lehet, a félévenkénti házba nézéskor azért azt a kevés port ami rákerül azért letörlöm.
TV: 2009
+ az apróságok: bill/G25/5.1/ODD 2007, Samu F1 1TB 2008, egér 2002.

Így belegondolva hihetetlen mennyi idő elment már a Nehalemel, pl az IC7-re vetitve ez az idő: 2009 elején még mindig azt használtam volna. Uhh P4 2009-ben napi használatban Crysisok és GTA4 korában, áhhh.

(#7) Qru válasza gV (#6) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

GTS-nek mi baja lett? VGA ram hiba vagy a gpu döglött meg?

Hah szép kis "discography", ez megérne egy logout bejegyzést is akár. :K

#nincsbennetarcsi

(#8) gV válasza Qru (#7) üzenetére


gV
őstag

Sajna én nyirtam ki, csak félig volt a PCIe-ben mert az asztalon teszteltem az új rendszert (lapon ott vannak csábítóan az ehez szükséges dolgok) és bár ilyet csináltam azelött is akkor mégis el..tam azt az alapvető dolgot, hogy a vga hátsó panelje túllóg a lapon (lehet kicsit izgatott voltam az új rendszer miatt :)) ) aztán néztem se kép se hang, jópár mp kellett míg észrevettem, hogy mivan. :O

Jó kis G80 erről eszembe jut hamár kicsit a múlt, hogy mekkora év volt 2006 (te jó ég) a számtechben (azóta előtt se után nem volt olyan): Core 2, G80, Vista ezekkel ma is ellehet lenni :K és akkor micsoda ugrások voltak, oké a Duo még nem egy Athlon 64-től na de a Quad! Igaz ahoz később lettek azt igazán kihasználó progik, de akkor is. Na persze akinek ma egy tablet a mindene annak ez semmi nem jelent, de nekem még a telom is egy régivágású W902.

[ Szerkesztve ]

(#9) ZetorGumi


ZetorGumi
addikt

Hát még offtopic. :D

Ideje volt már. :)

New Mixes: http://www.mixcloud.com/ZetorGumi | VW Passat B8 2.0CRTDI CRL

(#10) kolja58 válasza ZetorGumi (#9) üzenetére


kolja58
aktív tag

Jön egy x5672 ES a szelek szárnyán a "sárkánytól" a daul micro(bi)bába. :DDD

Normális hangnemet, higgadtságot, ... még azok iránt is.

(#11) Qru válasza gV (#8) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Nekem Galaxy 640-es 8800GTS-em volt. Szerettem akkoriban bika karaj volt és kb egy vagyon. :D

Hát jah, nyilván játékos szempontból 8 magról 12-re ugrani nem tűnik olyan nagynak mint 2-ről 4-re.

E6300 után a Q6600 az kb hiperűrugrás volt. Legalábbis annak éreztem. :D

#nincsbennetarcsi

(#12) gV válasza Qru (#11) üzenetére


gV
őstag

Nekem "csak" 320-as volt és emlékszem 70e Ft-ba fájt ezért vaciláltam közte meg a 8600GTS között, aztán jött ez a teszt és eldöntötte, hogy minden + Ft-ot megér. Rainbow Six Vegas volt nála a teszt alany és nagyon babán vitte, Crysis elött talán a legszebb fps (legalábbis amivel én találkoztam).

[ Szerkesztve ]

(#13) bim


bim
veterán

Befutottam én is. Bár inkább a nagy fiam nyúzza az i920-as gépet ha itt van. Legutóbb hétvégén nyomott vele wolfenstein the new order-t. Jól muzsikál a GTX480-al bár szétfűti a vizet a GPU. :DDD

Én elvagyok egy i530-al 4G-re rántva a beépített gpu-val. ;]

(#14) ZetorGumi válasza kolja58 (#10) üzenetére


ZetorGumi
addikt

Jó lesz az bele. :)
Idővel meg megy mellé a másik. ;]

New Mixes: http://www.mixcloud.com/ZetorGumi | VW Passat B8 2.0CRTDI CRL

(#15) ZetorGumi válasza ZetorGumi (#14) üzenetére


ZetorGumi
addikt

Egy kis történet. :D

Én még régen úgy kezdtem, hogy Celeron 2,1Ghz, 256Mb ram, Gf5500, léggel hűtve minden, gyari hűtéssel. :D
Majd C2D E7200. Már ez nagy ugrás volt az elődhöz képest. :) Az is először GF8500 256Mb-s VGA,val 2Gb RAM-mal, majd 4Gb RAM-mal, és GTS250 1Gb-vel Eleinte léggel, majd aztán került a víz a procira.
Ezután jött az i7 930, ez már húzva 3,8Ghz-re, a GTS250-nel egy Rampage II Gene lapban, 12Gb RAM-mal (3x4Gb), ugyanúgy vízzel volt a proci.
Aztán időlegesen egy nem refnyákos 2Gb-s 6950 került be, léggel, közben lap is cserélve is volt a lap egy Rampage III Extreme-re. Utána VGA csere egy 6950@70-re, vízzel, és a ram is bővítve lett 24Gb-re.
Persze a proci is cserélve lett egy Xeon L5638-ra. Ezt a procit HT-val 3,5Ghz-n járattam.
Ezután elkapott az ITX láz, és beköltöztettem egy prodigybe egy P8Z77i Deluxe lapba egy 3570k-t, 8Gb ramot, és egy 7950-et, ezt mind vízzel hűtve.

Most meg a 4670k (Delidelt, Coollaboratory Liquid Ultrával kenve) van, MSI Z97M lapban, a 7950-nel, és minden vízzel hűtve egy FD Arc miniben. :)

[ Szerkesztve ]

New Mixes: http://www.mixcloud.com/ZetorGumi | VW Passat B8 2.0CRTDI CRL

(#16) mpierre válasza Qru (#5) üzenetére


mpierre
veterán

Nagyjából igen.

Sajna a vizes gépem meg döcög. A ház már 80%-ban kész. Lassan csak eljutok odáig, hogy átköltözzem.

Azért a rendszereim előéletét nem írom le, elég annyi, hogy a tér-idő kontinuum szakadt meg számomra, amikor beröffentettem az i7 920-t a P4 650 után.

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#17) Qru válasza gV (#12) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Nekem 96k-s ár rémlik a 640-esemre...

mpierre: Azt nem csodálom... :D

mod:

Hogy-hogy döcög?

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#18) kolja58


kolja58
aktív tag

Gru: akkor ide jöhet a dual lap témája is, persze 1366 alapon, ugye?.

Rammal kapcsolatban kérdezném: azt tudom (ZetorGumi jóvoltából), hogy azonos CPU kell a dual lapba.
De a ramoknak is tökre azonosnak kell lenni?

:R

[ Szerkesztve ]

Normális hangnemet, higgadtságot, ... még azok iránt is.

(#19) mpierre válasza Qru (#17) üzenetére


mpierre
veterán

Május óta csak az elemek festéséig jutottam. Részben össze is van szerelve, de fater vaksága okán ott vagyok többet... próbáljuk lakható állapotba hozni a házát. Végül is ez is ház, csak nagyobb. A kevés maradék időmet meg a fiammal, meg a D3-mal töltöm.

A rézcső kivételével minden megvan hozzá, blokkok, fittingek, meg a renccer is. Sz'al ezért döcög.

kolja58: Azért arra figyelj, hogy legalább csatornánként azonosak legyenek a ramok, vagy legalább órajel és időzítés. Az egy procis lap is elment 3×2GB és 3×1GB felállásban, igaz az órajel, a gyártó és az időzítés is ugyanaz volt. Kicsit a ram fesszel, meg valamelyik pll-lel kellett játszani egy kicsit (a pll-ben nem vagyok biztos, de most nem vagyok a gépemnél, hogy ránézzek...).

[ Szerkesztve ]

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#20) kolja58 válasza mpierre (#19) üzenetére


kolja58
aktív tag

A lapon CPU1-hez 3db ram hely van és a CPU2-höz is.

A CPU1-hez 3db hynix 8gb 10600R (9-9-9, 1,5V) kerül.
A CPU2-höz elég 3db 8gb 10600R (9-9-9, 1,5V) azonos, de nem hynix gyártmány?

Így pontos amit kérdezni szerettem volna.

Normális hangnemet, higgadtságot, ... még azok iránt is.

(#21) Qru válasza kolja58 (#18) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Persze ez off topik, itt kvázi bármiről lehet szó.

Nem muszáj de ajánlott. Azonos szervezésű legyen és lehetőleg azonos chippek is bár utóbbi nem feltélen szükséges.

mpierre: Te jó ég! Szegény... De akkor a lurkó rendben van ezek szerint.

Én rég nem foglalkozom a géppel. Hiába vettem full modu tálpot a vezetékok is össze-vissza vannak. Már vhogy nem köt le annyira mint régen.

D3: Úú, nálam már nincs is fent a gépen. :D

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#22) mpierre válasza kolja58 (#20) üzenetére


mpierre
veterán

Ez jó kérdés így. Nem tudom, hogy azonosak voltak-e a chipek a mushkinokon, mert borda van rajtuk és nem bányásztam le őket...
Ha van lehetőség próbálnod, akkor az a tuti. De nagy valószínűséggel menniük kell egy kupacban.

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#23) gV válasza Qru (#21) üzenetére


gV
őstag

Dio3-at mikor hagytad abba? Ha RoS elött érdemes azzal kiegészítve egy újabb esélyt adni neki. :K

(#24) Qru válasza gV (#23) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

RoS előtt még. Lemaradtam a fejlődésben és tudod.. aki lemarad kiamarad. :D

kolja58: X58 nem háklis rá de ha kitudod próbálni vétel előtt az lenne a tuti ahogy mpierre is mondja. :K

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#25) gV válasza Qru (#24) üzenetére


gV
őstag

Került bele már ladder rendszer ;) a következőnél már minden hátrány nélkül csatlakozhatsz. :K

(#26) kolja58 válasza Qru (#24) üzenetére


kolja58
aktív tag

(Intel® 5500 (Tylersburg) Chipset)

Akkor addig "vadászok" amíg nem lesznek azonos ramjaim.
Van időm mert a 2. CPU a "Holdban" van.

:R

[ Szerkesztve ]

Normális hangnemet, higgadtságot, ... még azok iránt is.

(#27) ZetorGumi válasza kolja58 (#26) üzenetére


ZetorGumi
addikt

Nokérem.

Emlékeim szerint a 1366 volt az első olyan proci, amibe integrálva lett a memóriavezérlő, tehát ez nem függ a chipsettől, csak a procitól.

Szerintem 99% az esély arra, hogy működni fog két, különböző memóriával.
Akkor lehet problem, ha a 3 foglalatot két különböző chippel szerelt rammal töltöd fel.

Amugymeg az offtotyik jobban megy, mint a ref 1366 totyik. :D

[ Szerkesztve ]

New Mixes: http://www.mixcloud.com/ZetorGumi | VW Passat B8 2.0CRTDI CRL

(#28) kolja58 válasza ZetorGumi (#27) üzenetére


kolja58
aktív tag

A ram csoportok, csoporton belül azonosak lesznek.

(ezek még csak "elméleti" kérdések mert a chas korlátozott) :DDD

Normális hangnemet, higgadtságot, ... még azok iránt is.

(#29) ZetorGumi válasza kolja58 (#28) üzenetére


ZetorGumi
addikt

Akkor elvileg szaladnia kell.

New Mixes: http://www.mixcloud.com/ZetorGumi | VW Passat B8 2.0CRTDI CRL

(#30) mpierre válasza Qru (#24) üzenetére


mpierre
veterán

Nem para. RoS-t beszerzed. Átjössz hc-ra, 15-20 perc alatt felrántunk lvl70-re. Aztán szaladunk pár riftet és már alakul is a cuccok 60-70%-a. Kb 2-3 hónap aprítás van benne. Nekem fesz levezetőnek ideális.

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#31) Qru válasza ZetorGumi (#27) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Ez csak Intel fronton igaz, az AMD régóta integált memvezérlőt használ (szőrszálhasogatás off :D).

Új sperű jól söpör vágod. :))

mpierre & gV: Akkor majd lehet ránézek. Egyelőre az nfs-re kattantam rá (MW2). :D

#nincsbennetarcsi

(#32) ZetorGumi válasza Qru (#31) üzenetére


ZetorGumi
addikt

Intel cuccokról beszélünk, senki nem nézte az AMD-t most. ;] :DDD

New Mixes: http://www.mixcloud.com/ZetorGumi | VW Passat B8 2.0CRTDI CRL

(#33) ZetorGumi


ZetorGumi
addikt

;]

New Mixes: http://www.mixcloud.com/ZetorGumi | VW Passat B8 2.0CRTDI CRL

(#34) Qru válasza ZetorGumi (#32) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Engem kivéve. Kém a sasfészekben. :D

Menő a tápod. Az én TX650-em nem rég döglött meg. :(

#nincsbennetarcsi

(#35) kolja58 válasza ZetorGumi (#33) üzenetére


kolja58
aktív tag

Úgy látom átszervezted a ház belsejét. Bekerült a 2. dualradi is? :D

[ Szerkesztve ]

Normális hangnemet, higgadtságot, ... még azok iránt is.

(#36) ZetorGumi válasza Qru (#34) üzenetére


ZetorGumi
addikt

Akkor kell ide is egy kémelhárító. :DDD

Enyém még él, és virul, de cserélni szeretném valami nagyobb RM, vagy HXi szériás tápra.

kolja58: Igen, bekerült, és át is rendeztem egy kicsit. :)

New Mixes: http://www.mixcloud.com/ZetorGumi | VW Passat B8 2.0CRTDI CRL

(#37) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

Bejelentkezem én is. Jó ötlet volt ez a totyik, mert a "hivatalos" már tényleg belassult kicsit.
Én sem érzek késztetést, hogy lecseréljem a cuccomat. Szerintem még 2-3 év simán van benne.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#38) Qru válasza ZetorGumi (#36) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Nekem az elosztóm cseszte szét, a tép kimúlt de a többi cuccot megvédte. Jó tápok ezek. Maradtam is a SS tápnál, csak most nem átcímkézettet vettem hanem origit.

Az én gépemben nincs ilyen rend... Ha látnátok sírnátok. :DDD

#nincsbennetarcsi

(#39) Geri Bátyó válasza Qru (#38) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Nekem VX450 volt, amit AX650-re cseréltem. SS-t néztem én is, de akkoriban az 550-es drágább volt, mint ez.

" Ha látnátok sírnátok."
Mutiii! :D

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#40) kolja58 válasza ZetorGumi (#36) üzenetére


kolja58
aktív tag

Látom festettél is egy kicsit a radin. (a ventitartó fém színről fekete lett, illik ebbe a házba).

Az x5672 ES-t kezdték venni az ebay-n így kénytelen voltam a 2.-ra is áldozni.
Az is jön a sárkányszárnyán. Talán karácsonyra itt lesz. :DDD

Lett 3. 8gb-s ram is. Csak a vége más a számozásnak. (hinyx H...-H9 AB helyett ...-H9 AE, csak nem lesz gond ez a kicsi "másság" :U )

Én is vizelni fogom a dual lapot, de még nem tudom milyen házban. Factalt egy kicsit sajnálom az árát inkább a belsőre kellene forgatnom. (bár még nincs hírdetve)

Gru: Élvezem,hogy nem kell azon gondolkodnom mit írok le 1366 alapon. (félem a moderátorokat, futkos tőlük a hideg a hátamon :DDD )

[ Szerkesztve ]

Normális hangnemet, higgadtságot, ... még azok iránt is.

(#41) Qru válasza Geri Bátyó (#39) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Ez még a TX650-es táppal készült majd lövök egy frissebbet (nagyobb rend azóta sem lett a gépben)... :D

mod:

kolja58: Ne félj, mi is emberek vagyunk voltunk. :DDD

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#42) Geri Bátyó válasza Qru (#41) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Kicsit sok a madzag az kétségtelen, de ennél sokkal durvábbat is láttam már! :K
Ahogy elnézem, nem sok lehetőséged van a kábelek elvezetésére. Miféle ház ez?

Az én gépem sem egy steril cucc, de jó nagy a ház és vannak kábelrendezők (nyílás nincs). Mindjárt lövök egy képet.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#43) Qru válasza Geri Bátyó (#42) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

CM690

Na muta!

#nincsbennetarcsi

(#44) Geri Bátyó válasza Qru (#43) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Szereltem CM690-et, jó régen. Ha jól emlékszem, egy E8400 ment bele, meg egy 8800GTX és alig fértem el.

Nesze neked:

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#45) Qru válasza Geri Bátyó (#44) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Köcce. :D

Nekem elfért benne a GTX480 is pedig az bitang nagy kártya volt. :K

Ram bővítésen nem gondokodtál? Mpierr-nek van a sublódban RedLine 1600 CL6-os tri kitje... Én is gondoltam, hogy vállalom de félek a Domik mellé nem passzolnának...

#nincsbennetarcsi

(#46) Geri Bátyó válasza Qru (#45) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Kicsit divatjamúlt ház, de full alumínium és jó nagy. Egy darabig elleszek vele. :K

A 8800GTX-nek hátulra kellett bedugni a tápot és az már eléggé feszült a merevlemezkereten. Nem volt könnyű beleerőltetni.

Gondolkodtam a RAM-on, de mivel nem játszom és munkára elég a mennyiség, végül letettem róla. Melónál a memórai sebessége fontosabb. A progi amit használok (2D vektoros térképszerkesztés) létrehoz egy kvázi ramdrive-ot. 4GB már elég volt korábban is, de a tri-chanel sokat gyorsított. :K Ettől függetlenül el tudnék viselni többet, de egyelőre másra kell a pénz.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#47) Qru válasza Geri Bátyó (#46) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Ha 90 fokkal ellene foragtva a hdd rész akkor nem lenne gond.

Arra a kit-re én lacsapnék. Ebből nem lelsz minden saron...

#nincsbennetarcsi

(#48) Geri Bátyó válasza Qru (#47) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

"Ha 90 fokkal ellene foragtva a hdd rész akkor nem lenne gond."
Valóban. :K Úgy dereng, hogy az újabb változatokban ezt megtették.

"Ebből nem lelsz minden saron..."
Ne hergelj! :W Pont ez a bajom. A vágyak és a racionalitás kűzd bennem! :DDD

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#49) ZetorGumi válasza kolja58 (#40) üzenetére


ZetorGumi
addikt

Muszáj volt festeni, a fémszín elüt a feketétől, meg a tervezett kinézettől.

Nálad a dualCPU-t semmi értelme vízzel hűteni, mivel abban a lapban nem tudsz tuningolni.
Ha egy SR2-be lenne, akkor azt mondom, hogy oké. :) Sőt, kötelező művelet is lenne. ;]

New Mixes: http://www.mixcloud.com/ZetorGumi | VW Passat B8 2.0CRTDI CRL

(#50) mpierre


mpierre
veterán

Na ha már mindenki nyomja a marketinget a saját házáról... [link] Lassan jönnek az újabb fotók. Most szárad a festék.

ZetorGumi: Azért mondjuk a gyári vízzel meg lehet kínálni. Két dualradis pont jó is lenne / proci.

[ Szerkesztve ]

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.