Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) csudri


csudri
őstag

Alaplap: Abit TH7II
chipset: Intel Tehama 850
a feltelepítendő driver 5.1.1.1002, a mostani verzióját nem tudom, mert se az Aida32-ben se máshol nem találtam meg, de jó régi lehet:D

Szóval, elindítom az infinst_enu.exe-t, el is indul, de a telepítés 60%-nál megáll. Nem kifagy, hanem megáll. Nem csinál semmit, adtam neki 1 órát hátha megmoccan, de semmi. Letöltöttem újra, de az se segített. Mi lehet a gond?

(#2) eziskamu


eziskamu
addikt

Milyen oprenncer, milyen cuccok vannak még a gépben és más progik mennek-e rendesen?

(#3) csudri válasza eziskamu (#2) üzenetére


csudri
őstag

WinXPpro+sp1
többi hw: 2*128 pc800, gexcube9600XT-ext, PioA06, valami Sony dvd olvasó, 80+60gb Maxtor.

Minden más hibátlanul fut. Persze az install alatt minden programot kilőttem, csak alap cuccok futottak.

(#4) erdoke válasza csudri (#3) üzenetére


erdoke
titán

Vírusirtó, tűzfal, ilyesmi ezexerint nem futott? Tuti, hogy a megfelelő driverrel próbálkozol?

A legjobb aláírás a héten

(#5) csudri válasza erdoke (#4) üzenetére


csudri
őstag

1. Nálam a virusírtó és a tűzfal benne van az alapcuccokban. Azokat is lelőjem?

2. Az Intel oldalán rámentem erre a chipsetre és ezt a file ''köpte ki'', csak nem b@szták el.

(#6) #25954560 válasza csudri (#5) üzenetére


#25954560
törölt tag

sztem probald meg akkor egyenkent telepiteni, ahogy a readme.txt [L]ftp://aiedownload.intel.com/df-support/6934/ENG/readme.txt[/L] is irja, hatha. elotte elmentenem az osszes beallitasomat.

sztem is ez a legujabb intel chipset driver az intel honlapjan, de egyszer en mar jartam azzal porul

(#7) erdoke válasza csudri (#5) üzenetére


erdoke
titán

Nem árt ilyen alapvető cuccok telepítésénél lelőni a vírusirtót és a tűzfalat is. Úgyse netezel tán közben? Utána meg újra kell indítani, megint betöltődnek.

A legjobb aláírás a héten

(#8) pilóta válasza csudri (#1) üzenetére


pilóta
nagyúr

Nekem is TH7-II van, de mintha azt olvastam volna, hogy XP alá nem kell telepíteni az intel drivert, csak 98 alá. Mindenesetre én nem tettem fel, és minden műxik rendesen...

Szerk: Mármint a lap kézikönyvében olvastam.

[Szerkesztve]

Aki él és nem boldog, az téved!

(#9) csudri válasza erdoke (#7) üzenetére


csudri
őstag

Na lelőttem mindent sé szépen felment a cucc. Köcc a segítséget.

Márcsak ezt kellene megtudni, hogy miért is volt jó, hogy feltettem? :C

(#10) Skylark válasza csudri (#9) üzenetére


Skylark
tag

Csak! :))
(meg a tudat, hogy sikerült feltenni)

(#11) erdoke válasza csudri (#9) üzenetére


erdoke
titán

Írjátok a többihez.:))
Örülök, hogy megoldódott. :C
De télleg...:))

A legjobb aláírás a héten

(#12) csudri válasza Skylark (#10) üzenetére


csudri
őstag

Igazából egy bios frissítés sem ártana, de nincs semmi olyan a gépben, ami miatt feltétlenül szenvednem kellene vele.

(#13) #25954560 válasza csudri (#9) üzenetére


#25954560
törölt tag

ha egyszer veletlenul tenyleg szukseged lenne ra, akkor mar tudod, hogyan kell feltenni :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.