Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Index behívószáma (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) tibz03


tibz03
őstag

Modemes netem van, és eddig az Index-et használtam, de elfelejtettem a behívószámát, és erre lennék kíváncsi. Sehol sem találtam a neten, ezért kérdezem meg itt.

(#2) tibz03


tibz03
őstag

HEEELP ME PLÍÍZ!

(#3) Arpee-03


Arpee-03
csendes tag

index: 06,51310000 login: index@index jelszó: index
Ha jól emlékszem. A freeweb is jó, annak van smtp szolgáltatása is. (igaz csak ennyivel jobb)

[Szerkesztve]

Én csak ÉN vagyok!

(#4) tibz03 válasza Arpee-03 (#3) üzenetére


tibz03
őstag

Kösz szépen! Működik!

(#5) VladimirR válasza Arpee-03 (#3) üzenetére


VladimirR
nagyúr

ezt az smtp-t reszletezned hogy mit is takar, mert van bar sejtesem, csak nem akarok hulyesegeket irni

(#6) Arpee-03


Arpee-03
csendes tag

A freeweb az egyetlen(+a freestart) olyan ingyenes internetszolgáltató magyarországon, amelynek smtp szolgáltatása is van (teljes lefedetség mellett). Ez a gyakorlatban azt jelenti, hogy a freewebre csatlakozva a levelezőprogramodból (pl. outlook express) tudsz emailt küldeni. Más ingyenes szolgáltató pl. az index esetén fel kell másznod pl. a freemailre és onnan küldeni levelet.

Ha freemail-t használsz, naponta max. 10-percre megnyitja előtted hálózatát az axelero. Ezzel lehet külden/fogadi emailt, de böngészni nem. Ennek használata ugye macerás.

Én csak ÉN vagyok!

(#7) Arpee-03


Arpee-03
csendes tag

Egy link

[L]http://freeweb.hu/freenet.fw[/L]

Én csak ÉN vagyok!

(#8) tildy válasza Arpee-03 (#3) üzenetére


tildy
nagyúr

Index elmehet a sunyiba.Hirdeti itt magát , hogy országos...Aha persze..Akkor a jászságból miért nem lehet elérni?
Ott csak a freeweb a megoldás, de arra meg félóra mire flcsatlakozik...

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#9) Arpee-03


Arpee-03
csendes tag

A freeweb sem érhető el az összes körzetből

Én csak ÉN vagyok!

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Index behívószáma (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.