Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#30) Sennheiser87 válasza Shyciii (#25) üzenetére


Sennheiser87
csendes tag

Értjük, amit mondasz, hogy szar irányba megy a világ. A cél a tömeges egyediség nevű paradoxon.
A reklámokra én sem vagyok fogékony, mert pont leszartam őket addig is, amíg találkoztam velük, de már szerencsére nem is látom őket évek óta, mert idegesítenek. TV-m nincs, a Youtube Premiumként megy, Adblock dübörög gépen és mobilon is, így semmilyen digitális reklámmal nem találkozom. Mivel ezek nagy része a mérgezésen kívül nem tud semmit, így egész kellemes nélkülük.

A tiniket ne keverjük ide, náluk mindig sokkal fontosabb a divat, mint a felnőttek körében. Legyen ez iskolaköpeny, diplomatatáska, Sony Ericsson mobil vagy Iphone.

Annyit mondok, hogy mindig is Android párti voltam, végigjártam elég sok márkát: Samsung, HTC, Sony, Huawei, de sajnos egyik sem működött stabilan. Az én filozófiám szerint az a gép, ami nem képes megbízhatóan működni, egy rakás szar, egy ipari hulladék. Ez az egy feladata van és ha ez sem megy, akkor az semmire nem való. Az összes Androidos mobilom úgy végezte, hogy fizikai behatások érték... Igen, darabokra bsztam :U
Amikor is váltottam IOS-re és azóta még csak nem is dobtam el egyik mobilomat sem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.