Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  II.ker internet... (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) !player!


!player!
aktív tag

Jelenleg chello van a lakásba, de nem v.mi megbízható...
Olyan internetet keresnénk amnt meg lehet osztani, korlátlan sebessége 2-4 Mbit között lenne ideális. Tudnátok v.mit ajánlani.
Jelenelg se telefon se kábel TV előfizetés nincs, mindegyik be van kötve, de előfizetés nincs.
Tudnátok v.mit ajánlani.

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#2) gex75 válasza !player! (#1) üzenetére


gex75
tag

II ker. Margit hid budai hidfőnél lakom.
A chellomat cseréltem le gts datanet adsl-re mert a végén a chello modem már naponta 30-40szer esett ki a szinkronból - használhatatlan volt - chello nem tett semmit-nem tudták megjavitani.
2 éve van datanet dsl-em (8 mbits) egyszer sem volt vele gond.

Mostanában ritkán vagyok itt a Fórumon....

(#3) !player! válasza gex75 (#2) üzenetére


!player!
aktív tag

Ugyanott a hídfőnél lakok én is, és hasonló a gond 15 alkalommal biztos elmegy a net.
Utánna nézek köszi a tanácsot.

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#4) gex75 válasza !player! (#3) üzenetére


gex75
tag

Nálam 4szer cseréltek modemet, kétszer kábelt és legalább 100szor mondták hogy tuti hogy nálam van a hiba azért rossz.
Semmit nem fejlesztettek, amikor kikötötte a szerelő a chellom azt mondta hogy a rendszer annyira túlterhelt hogy nem birja már kiszolgálni a felhasználókat - mondjuk ez engem nem vigasztalt.
Szóval a 2 évre aláirt szerződést törölték - nem kellet fizetnem semmit - amikor mondtam nekik hogy vigyék el a cuccukat.

Mostanában ritkán vagyok itt a Fórumon....

(#5) !player! válasza gex75 (#4) üzenetére


!player!
aktív tag

Most meg kavarodtam egy picit, de az összes ADSL-hez kell meglévő vezetékes telefon előfizetés ugye?
Ha igen akkor nicns v.mi tipped hogy mi a legolcsóbb ha csak netezésre kell?

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Twisting+Nether&n=Pannka

(#6) shev7 válasza !player! (#5) üzenetére


shev7
veterán

nem, vannak mar naked dsl csomagok, de azok kb annyival dragabbak mint amennyibe egy vezetekes telefonelofizetes kerul...

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#7) gex75 válasza shev7 (#6) üzenetére


gex75
tag

Hurokátengedésnek hivják, csak egy a bibi - nincs telefonelőfizetésed, de a t-com rányomja a vonalra a díjat :) édesek.
Szóval gyakorlatilag ugyanannyiból jösz ki mintha lenne rajta előfizetés.

Mostanában ritkán vagyok itt a Fórumon....

(#8) kano válasza gex75 (#7) üzenetére


kano
nagyúr

Szia!
Én is a Budai hídfőnél lakom és nekem Netrollerem(ACE Telecom) van. Nagyon szuper(semmi szakadás vagy egyéb bizonytalanság) és a cég is korrekt. A www.netroller.hu -n utánanézhetsz. Ha kérdésed van akkor csak kérdezz bátran.
Üdv.: Kano

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  II.ker internet... (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.