Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) NiGhTy18


NiGhTy18
csendes tag

Üdv!
Nem tudom kiveséztétek e már ezt a kombinációt a P4 proci tuning témában vagy valahol, de engem érdekelne, hogy hogyan lehet ezt a 2 kombót húzni. Az enyém az i875/2.8C az holnap érkezik, de a haveromnak a másik van és neki azt mondták, hogy csak barkácsolással lehet húzni :F Igaz ez vagy van valami humánusabb megoldás is? Várom a hozzászólásaitokat. ThnX

Intel D875PBZ | Intel P4E 2800@2912 MHz | 4*256 DDR400@414 | GeForce FX 5900XT @ 450/800

(#2) Rudradeva


Rudradeva
csendes tag

Üdv mindenkinek!

Sajnos ez így igaz. Intel alaplapokról csak olyat halloottam hogy nem lehet húzni semmivel. Ez elég elszomorító mivel sokan írják, hogy 'így húzom, ilyen gyors meg stb' nekem meg hiába van 2.4-es intelem az alaplap letiltja az overlockot. Biztos van rá valami megoldás hogy ezt 'meghackeljük' :U
Szóval várom az ötleteket/tapasztalatokat én is!
:))

Rudradeva

(#3) janati válasza Rudradeva (#2) üzenetére


janati
őstag

Ne haragudj, ez butaság. Nekem i865PE van, az 1.8-as 2.4-en ketyeg benne fesz.nélkül...

A "Kivel érdemes üzletelni" topikot NEM én, hanem Thunderzolee tartja karban!!!

(#4) Rudradeva


Rudradeva
csendes tag

És megtudhatnánk hogy ezt mivel érted el?:)

Rudradeva

(#5) hcol7 válasza janati (#3) üzenetére


hcol7
senior tag

lehet hogy intelre gondolt, mint gyarto, es nem ''csak'' csipszetszallito. mert az intel lapok telleg antituning biossal vannak ellatva(pl 875 bonanza). cserebe viszont atomstabil (jobbara), dehat az ara is megvan.

(#6) hcol7 válasza Rudradeva (#4) üzenetére


hcol7
senior tag

mivel szorzot nemlehet intel platformon allitani, biztosan fsb novelessel.

(#7) hcol7 válasza Rudradeva (#2) üzenetére


hcol7
senior tag

elvileg vannak intel lapokhoz tuning biosok. bar en ugyvagyok vele hogyha tuning akkor nem intel, hogyha meg intel lap van, akkor azt nem berhelnem, inkabb eladnam, es vennek egy tuninglapot(intel csipszettel).

(#8) Rudradeva


Rudradeva
csendes tag

Hát én pedig láttam ilyen szorzódolgokat a biosba. Csak le volt tiltva. Ilyen szürke volt minden. Kivétel a HT technology, amit ki, ill be lehet kapcsolni. Nekem nemcsak a chipsette intel hanem az alaplap is :U

Rudradeva

(#9) hcol7 válasza Rudradeva (#8) üzenetére


hcol7
senior tag

en epp errol beszelek, hogy intel lapod van :)

szorzo meg mindenkepp allithatatlan

(#10) janati válasza hcol7 (#5) üzenetére


janati
őstag

Na igen. Intel lapoknál valóban nincs tuning. És nem is lesz.

A "Kivel érdemes üzletelni" topikot NEM én, hanem Thunderzolee tartja karban!!!

(#11) NiGhTy18


NiGhTy18
csendes tag

Hát ez kiábrándító ... akkor semmi remény ? :O

Intel D875PBZ | Intel P4E 2800@2912 MHz | 4*256 DDR400@414 | GeForce FX 5900XT @ 450/800

(#12) NiGhTy18


NiGhTy18
csendes tag

Na azért mégiscsak sikerült valamicskét nyomni rajta. Azért Intel nem viszi túlzásba, de az a lehetséges +4% megvan. :)

Intel D875PBZ | Intel P4E 2800@2912 MHz | 4*256 DDR400@414 | GeForce FX 5900XT @ 450/800

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.