Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) TDX válasza tyielow (#100) üzenetére


TDX
tag

Indítottam is trón fejlesztést, szombat estére elkészül. Annak nagyon örülök hogy felhalmoztam kb 10millió almát, lehet majd abból dungeonozni. Bár még nem vagyok biztos benne hogy feljebb lépek, de addig kitalálom hogy fel akarok-e lépni.

Már vége az Én hozzászólásomnak? Mi lesz ez után velünk?!?!

(#102) Croft-21


Croft-21
őstag

Januàr óta amióta játszom, most először fordult elő, hogy az arénában első vagyok, persze csak a 3. fordulóig sikerült tartani ezt a pozíciót :D

(#103) tyielow válasza TDX (#101) üzenetére


tyielow
aktív tag

Tegnapi videó, 100% dungeon clear az első nekifutásra :D
A 10 millió egész jó 70-en, TR10-en már kevésbé :D

Az biztos, hogy ez a dungeon most megbolondít sokakat.
Annyi tapasztalat már azért van, hogy így a napi reklámnézegetések, meg daily taskok, mint invázió, aréna, gem bay, dungeon, már sok időt elvesz napi szinten, így nem sok idő marad egy másodlagos vagy harmadlagos accountra... lehet hogy tényleg csak a clanwar szereplés marad rájuk :((

Dungeonhöz gyors tipp: közel azonos squad score-ral rendelkező egyénnel menj be! ha lehet, akkor VIP legyen mindkettőtöknél, mert iszonyatosan elhúzódik egy dungeon. A fentebb linkelt videó 33 perces volt, azt kellett összevágjam...

Amúgy nem olyan rossz első ránézésre az update, viszont az, hogy 5x70 bemész Gem Baybe, és a 8-10. páyla körül jön veled szembe egy TR9-es, aki mellett ott figyel a Hero is, gyakorlatilag 5v7... arénáról nem is beszélve. :((( :W

YouTube: toty1ka

(#104) tyielow


tyielow
aktív tag

na hát nem is olyan nehéz dolog ez a 100% dungeon clear. csak egy épeszű társ kell, pici szerencse és kész is. ma volt 2 random playeres, 10 perc alatt 100% menet. meg volt 2 agyfasz is. ott az NPC-től égtem ki. 3 resser mage (abból 1 stasis ruhás) + 2 healer + tank és dps, de a fire elementalok lekaszabolják a teamet... pf :W

ja, és többször tapasztaltunk már olyat, hogy nem hajlandó a mágus resselni. egyáltalán... néha van olyan kritérium, hogy nincs resurrect, de ezeknél elvileg volt. mókás.

YouTube: toty1ka

(#105) tyielow


tyielow
aktív tag

Így néz ki egy sikeres bossfight szorzóval és fáklyával. Kb. 16 ezer ether szedhető ki, meg ugye 4 láda (2 leg, 2 epic).
Még mindig képes meglepni olykor 1-1 pálya, továbbra is a fire elementalok :D Meg néha van 1-2 olyan paraszt boss, hogy egyszerre üti ki a 3 resser mágust. érted. van 4 mágus, abból 3 resser, és telibe a ressereket fekteti ki. kiégek :O
A szorzó amúgy úgy működik, hogy bármelyiket veszed, mindig csak duplázza az ethert. A mennyiség a boltban azt jelzi, hogy a következő hány db menetre lesz aktív.
Tovább ikérdés ami felmerült másokban, hogy ha variálod a hősödnél az aktív relicet, akkor megtartja-e a megszerzett képességeket másik skill ágon. A válasz: igen :)

YouTube: toty1ka

(#106) skitzoo válasza tyielow (#105) üzenetére


skitzoo
senior tag

Hello. A "Hunter nevű" emberkédre, hogy szerezted az initalt? Vagy olyat, hogyan lehet?

"Tudod, mi a pokol? Nem tűz és ördögök... nem az, amit gyerekkorunkban tanultunk! Mi magunk építjük a magunk poklát... még életünkben... ahányszor fájdalmat okozunk... ahányszor szenvedést okozunk!"

(#107) tyielow válasza skitzoo (#106) üzenetére


tyielow
aktív tag

A skinről beszélsz? :U Abyss Lord kinyírása után van egy offer, valami 5e Ft-ért kapsz 85-ös leg. bow + archer ruhát. Ha már kinőtted és összetöröd, akkor skinként használhatod tovább.

YouTube: toty1ka

(#108) skitzoo válasza tyielow (#107) üzenetére


skitzoo
senior tag

A runát kérdeztem. De tegnap már sikerült megtalálnom a választ.

"Tudod, mi a pokol? Nem tűz és ördögök... nem az, amit gyerekkorunkban tanultunk! Mi magunk építjük a magunk poklát... még életünkben... ahányszor fájdalmat okozunk... ahányszor szenvedést okozunk!"

(#109) SirAtti


SirAtti
újonc

Sziasztok!

Szűk 1 hete játszom és a köv. kérdéseim lennének. Nemrég értem el TR6 ,Barrack 4., Training room 5.-öt.

Szeretnék 4*30-as Arénába játszani.
-milyen szintű összeállítások lehetségesek? (olvastam a 36-30-30-27, ez a legjobb, vagy esetleg lehet 37. ill. nagyobb szintű harcos a csapatban és ha igen, milyen összeállításban?)

-milyen szintig és milyen épületeket húzhatok ahhoz,hogy ebben az arénában maradjak? (gondolok a TR,Barrack,Training Roomra, ill. milyen hátrányokat szenvedek el, ha húzom a TR-t? (darks soul shop ill.aréna shop)

-ha majd 4*40-be szeretnék menni, akkor ugyenezek a kérdéseim lennének ehhez a Brackethez(milyen összeállítás, épületszintek stb...)

-ha jól veszem észre, akkor a térképen való előrébb jutás ill. a dark soulban minél magasabb szinten való részvétel nagyban lecsökken, ha a 4*30-as arénában szeretnék részt venni.
Biztonságosan én most a lv.5 Dark Soult tudom lenyomni, anélkül, hogy kéne foglalkoznom vele(igaz, nincsen még legendás cuccom ill. epic is csak alig pár db.)

-Legendás artifactot ha jól értem, az aréna shopban lehet majd szerezni ? (most 2 db unique van csak)

(#110) TDX válasza SirAtti (#109) üzenetére


TDX
tag

Szia,

fentebb megtalálod minden aréne bracketnek a korlátjait (#72), az alapján 4x30ban 123 lehet maximum a 4 legjobb katonád szintjeinek összege, és legfeljebb 1 katona lehet 30-nál magasabb szinten. azért szokták 27-30-30-36-ot tolni az emberek mert 36-ra már tudnak szerezni lega felszerelést.

Az épületek fejlesztése egyáltalá nem befolyásolja hogy milyen aréna szinten vagy, viszont arra ügyelj hogy a trónt ne fejlesz fel, mert különben minden sokkal drágább lesz, és nem fogod tudni utolérni magad a katonákkal erőben. szóval, ha TR6 vagy, akkor már kicsit elsiettél a lv30hoz képest, de ez még nem nagy gond, csak ne fejleszd tovább a trónt jelenleg.

Később jelentős szerepe lesz majd a portálnak, igen, de eleinte nehéz még kiszedni belőle lega/epic cuccokat, úgyhogy most az még nem fontos. Szóval, én a helyedben megpróbálnék minél hamarabb felerősödni arénában először 4x30on, összeszedni pontokat, aztán felmenné 40re és a pontokból vennék arénában felszerelést.

Már vége az Én hozzászólásomnak? Mi lesz ez után velünk?!?!

(#111) SirAtti


SirAtti
újonc

Köszönöm tanácsod, bár konkrét választ nem kaptam kérdéseimre(pl. érdekelne,hogy 4*30-ba mi az a legmagasabb szintű harcos, mellyel még részt vehetek és ahhoz milyen felállás kell).
A másik az,hogy ha csak az Arénát nézzük, akkor valóban túlfejlődtem picit a TR-el, ám így viszont 6-os szinten a Dark Portal elérhető számomra, miközbe 5-ös szinten meg nem.

[ Szerkesztve ]

(#112) skitzoo válasza SirAtti (#111) üzenetére


skitzoo
senior tag

Portál kis szinten úgyis felejtős. Nem tudsz eleget farmolni szerintem.

"Tudod, mi a pokol? Nem tűz és ördögök... nem az, amit gyerekkorunkban tanultunk! Mi magunk építjük a magunk poklát... még életünkben... ahányszor fájdalmat okozunk... ahányszor szenvedést okozunk!"

(#113) SirAtti


SirAtti
újonc

Mikor beléptem portálba, nem hiszem,hogy az induláskor léptem be....egy epic gyűrűt, 10 gyémántot sikerült elvinnem belőle, anélkül,hogy szorzót használtam volna. Itt minden attól függ,hogy mekkora az almatermelés. (és az embereim még csak 35-36-osak).

(#114) tyielow válasza skitzoo (#112) üzenetére


tyielow
aktív tag

Azért egy erős 4x40-nel, TR6-on már szarrá lehet farmolni a portált :) 5x55-ön, 51-es pályával szintén.

[ Szerkesztve ]

YouTube: toty1ka

(#115) SirAtti


SirAtti
újonc

Most ha jól nézem, akkor 39-30-30-24 -el is lehet menni 4*30-ba?

(#116) tyielow válasza SirAtti (#115) üzenetére


tyielow
aktív tag

Elvileg igen. Viszont a dolog akkor működik igazán, illetve akkor érdemes ilyen vegyesvágott csapattal genyózni arénán, ha van komplett geared a 24-es bábura is (minimum epic, de inkább legendary), a 30-asra, és a 39-esre is. Vagyis Először a 24-es, majd a 30-as, majd a 39-es bábura kell összehalászd az itemeket. Mert ha meglesz az első és egyetlen 39-es babád, onnantól kezdve csak 35-40-es itemek fognak esni.

YouTube: toty1ka

(#117) skitzoo válasza tyielow (#114) üzenetére


skitzoo
senior tag

4x40 kezdőként? Aligha. Persze ha valaki már 4x40-en van fél éve és van 450 squad power az már más.

"Tudod, mi a pokol? Nem tűz és ördögök... nem az, amit gyerekkorunkban tanultunk! Mi magunk építjük a magunk poklát... még életünkben... ahányszor fájdalmat okozunk... ahányszor szenvedést okozunk!"

(#118) tyielow


tyielow
aktív tag

a várva várt rúnák! ráadásul armor rúnákkal. kártyakollekciók, mint karácsonykor. esetleg vendor is lesz

YouTube: toty1ka

(#119) skitzoo válasza tyielow (#118) üzenetére


skitzoo
senior tag

Kellet már.

"Tudod, mi a pokol? Nem tűz és ördögök... nem az, amit gyerekkorunkban tanultunk! Mi magunk építjük a magunk poklát... még életünkben... ahányszor fájdalmat okozunk... ahányszor szenvedést okozunk!"

(#120) tyielow


tyielow
aktív tag

... ééés itt van! nagyon erősen ajánlom, hogy a következő 10 napot farmoljátok szarrá! Valószínűleg ismételten hónapokig nem lesz ilyen lehetőség, ennyi rúnát megszerezni, a ládák csak úgy fossák magukból a goblinokat (30-50 nap is akár összejöhet) meg a prémium napokat! Ár/érték arányban pedig a legjobban az éri meg, ha xx diamondért újrajátszod az eventes szigetet ;) Ha meg még nem vagy tele legendaryval akkor a 3700 Ft-os csomag is megérős! :C meg amúgy is.

YouTube: toty1ka

(#121) Croft-21 válasza tyielow (#120) üzenetére


Croft-21
őstag

Szerintem nagyon eltalálták ezt az eventet, nekem tetszik. Nagyon szuperek ezek a kártyák :) Mondjuk rúnát még nem kaptam, de 1 napos goblint és prémiumot igen.

(#122) SirAtti


SirAtti
újonc

Nekem is bejön az event :) 1 rúnát sikerült kapnom ill, pár legendás cucc jól jön, 1-2 hét játék után.

(#123) Croft-21


Croft-21
őstag

Állítólag arénában van 10 és 15-ös meccs is, érdekes módon engem mindig csak a 15-be rak be. Már megszűnt a 10-es?

(#124) tyielow válasza Croft-21 (#123) üzenetére


tyielow
aktív tag

Ha jól emlékszem 77-től felfelé kezdődik a 10 fős aréna. Bár szerintem már az sem indokolt. Régen erősen gondoltuk, hogy azért csak 10 fős és nem 15, mert anno még kevés játékos volt 85 és a felett, percekig tartott embert talélni.. Most már rengeteg van. De hát így maradt, lehet alapból így akarták.

Event: 80/100 dekk, semmi rúna. Kis accounton 70, ott is 0.. :O

[ Szerkesztve ]

YouTube: toty1ka

(#125) Croft-21


Croft-21
őstag

Ezzel az eventtel jól be lehet tárazni a lila kristàllyal. Ami ugye a legendary cuccokhoz kell. :)
Rewardból jelenleg 51/100-nàl tartok és még van 5 nap.

(#126) Gorcsev


Gorcsev
tag

Az mitől függ, hogy az eventes cuccokból milyen szintű tárgyakat dob? A training roomom 85-ös, a legjobb harcosom 83-as, de csak 75-77 körüli tárgyakat kapok.

(#127) tyielow válasza Gorcsev (#126) üzenetére


tyielow
aktív tag

Zöld? kék? mert legendaryból biztos, hogy 83-85 esik.. de lehet még kell az a +2 szint neki, az a biztos.

Event nálam eddig:
128 pakli - 1 rúna
94 pakli - 1 rúna (43 fele beadott egyet)
91 pakli - 0 rúna

3-4 lila gem esett már ,meg 5-10 napnyi goblin + prémium. alapból a dropgra nincs panasz, de hogy 90 pakli után 6-ból 0 rúna elmegy a sóhivatalba...

YouTube: toty1ka

(#128) TDX válasza tyielow (#127) üzenetére


TDX
tag

120 nyitás+kb 300 kissebb eventes ládából nálam jött 4 lila gem, 5 legendary cucc, 3k gyémánt, 10-10 nap goblin illetve prémium meg 2 rúna. A rúnákat nálunk minden embernél a klánban kb 70nél kezdte dobálni, nekem 80. és 85. kollekciók adtak. Van aki kapott legendary gemet is, kinek milyen szerencséje van.

Már vége az Én hozzászólásomnak? Mi lesz ez után velünk?!?!

(#129) TDX válasza TDX (#128) üzenetére


TDX
tag

123. kollekció megadta a 3. rúnám, úgy néz ki meg lehet az event végéig a 6, csak tolni kell.

Már vége az Én hozzászólásomnak? Mi lesz ez után velünk?!?!

(#130) Croft-21


Croft-21
őstag

Végre megkaptam az egyik rúnàt, csak épp használni nem tudom.

(#131) tyielow válasza TDX (#128) üzenetére


tyielow
aktív tag

szép. én nem tudok ilyen pozitívan hozzáállni. fukar g*ci játék...
5x55-ön el is szaporodtak a 750k+ csapatok min 4 rúnával. nálam még mindig 0/6. felkúr

#Croft: majd fogod ;)

YouTube: toty1ka

(#132) skitzoo


skitzoo
senior tag

Nekem jó eddig az event. 2 runa 15 legend. 105 sor.

"Tudod, mi a pokol? Nem tűz és ördögök... nem az, amit gyerekkorunkban tanultunk! Mi magunk építjük a magunk poklát... még életünkben... ahányszor fájdalmat okozunk... ahányszor szenvedést okozunk!"

(#133) Gorcsev válasza tyielow (#127) üzenetére


Gorcsev
tag

Nekem pont a kék, zöld tárgyak lettek magasabbak (80-84) és mindössze 2 legendaryt kaptam, de mindkettő 75-ös lett. Nem értem.

Végre sikerült behúznom a 2. rúnát is, bár 126 kollekció kellett hozzá. Remélem összejön azért még valami, mert eddig itemekkel nem halmozott el a játék.

(#134) stukapi válasza tyielow (#131) üzenetére


stukapi
csendes tag

Sziasztok! Rengeteg homályos rész van még nekem a játékban, de élek a gyanúperrel, hogy ez így is marad :). A kérdésem most az lenne, hogy hogyan lehet 5x55-ös csapatot összeállítani? Ha fejlesztem a training room-ot megvan a lvl 55, de nem enged 5 harcost az arénába, csak 6-ot. A válaszokat előre is köszönöm :)

(#135) tyielow válasza stukapi (#134) üzenetére


tyielow
aktív tag

Minden 2. throne room (és ezzel egyidejűleg fighter training room) emeléssel bővíthető +1 fővel a barrack.
TR 5-6 (lv. 30-40) = 4 fighter
TR 7-8 (lv. 55-70) = 5 fighter
TR 9-10 (lv 85-100) = 6 fighter

Ha jól értem te TR9-en vagy, level 40 harcosokkal. A helyedben újrakezdeném a játékot ;]

(#133) Gorcsev így látatlanban nem tudom megmondani

Nálam meglett 180 pakli körül az újabb 3 rúna.
2. acc: 181-re adta be a másodikat.
3. acc: 173-nál 3

Van még 1 nap, hajrá... :U :D

[ Szerkesztve ]

YouTube: toty1ka

(#136) stukapi válasza tyielow (#135) üzenetére


stukapi
csendes tag

TR7. Ez most nem jött össze, maradt meg két lehetőséged ;). De időközben észrevettem, mit néztem be. A barack fejlesztésével nő a csapat száma, a training room csak a szintekért felel...

(#137) SirAtti


SirAtti
újonc

Nekem nagyon bejön ez az event :)
4 rúnát sikerült szereznem, jópár legendás cuccal :) Így 3 hét után már 400k-s 4-fős sereget vagyok képes kiállítani :))

Ami viszont nem tetszik, az-az, hogy mikor a szigeten bekapok egy 4*55-ös játékost. Hiába 60-100k-val kevesebb az értéke, még van,hogy varázslatokkal sem tudom leverni.(ugye én csak max 4-40-es lehetek)

[ Szerkesztve ]

(#138) tyielow válasza SirAtti (#137) üzenetére


tyielow
aktív tag

Ez mindig is így volt, így is lesz. Hiába több a scored, tele vagy legendaryval, az ellenfél kék-zöld-lilában csak, de mivel nagyobb a level-je, nehéz megverni, avagy lehetetlen.
Mint mikor WoW-ban nekiestél egy nálad 6-8 szinttel nagyobb playernek, esélyed nem volt, minden miss, dodge, stb.. :D

YouTube: toty1ka

(#139) skitzoo


skitzoo
senior tag

Na kiesett mind a 6 runa 170 sor alatt. kb 20 legendary és kb 3000 diamond. Jó event volt.

"Tudod, mi a pokol? Nem tűz és ördögök... nem az, amit gyerekkorunkban tanultunk! Mi magunk építjük a magunk poklát... még életünkben... ahányszor fájdalmat okozunk... ahányszor szenvedést okozunk!"

(#140) Croft-21 válasza skitzoo (#139) üzenetére


Croft-21
őstag

Én 2 rúnàt kaptam, megszereztem a tengeri csillagos artifactet, csak épp használni nem tudom még.
Ezen kívül többnyire nyersanyagot kaptam, 1-2 legendaryt, gyémántot.
A 20 legendaryt te a hustle arénàs làdàkból kaptad, vagy a kàrtyapaklis rewardos ládákból?

(#141) skitzoo válasza Croft-21 (#140) üzenetére


skitzoo
senior tag

Vegyesen. A hustle arénát nepi 3-4x toltam végig

"Tudod, mi a pokol? Nem tűz és ördögök... nem az, amit gyerekkorunkban tanultunk! Mi magunk építjük a magunk poklát... még életünkben... ahányszor fájdalmat okozunk... ahányszor szenvedést okozunk!"

(#142) Croft-21 válasza skitzoo (#141) üzenetére


Croft-21
őstag

Akkor még nekem is lehet pár legendary, mert a hustle arénás ládákat csak felhalmoztam, van kb 122 db + 12 db legendás láda.

(#143) tyielow


tyielow
aktív tag

Még lehet nézegetni a reklámokat. Kicsi az esély, de még lehet összeszedni paklit! :)

Event összegezve nálam:
TR10: 220 / 3 rúna (össz. 6) - 244 kártya ragadt be (lásd. kép: röhej...) + 4-5 lila gem, 2-3 legendary
TR9: 206 / 2 rúna (össz.: 3) - 223 kártya ragadt be + papagáj, 1-2 legendary
TR7: 175 / 3 rúna (össz.: 3) - 309 kártya ragadt be


Volt nálunk olyan, aki 640-nél kapta meg csak az 5.-et.

Összességében nem volt rossz, de nyílvánvalóan az szakított nagyot, akinek a rúnák meglettek. A többi máskor is pótolható :)

Mi lesz vajön a következő update? Clan Territory, TR11, az új nyersanyaggal? :))

[ Szerkesztve ]

YouTube: toty1ka

(#144) TDX


TDX
tag

Nekem itt vannak az eventen szerzett cuccok összegezve. Utolsó rúna az utolsó letolt hustle mapből (el is fogyott azzal a gyémántom szóval nem csak időm, gyémántom se volt +1re) kapott kártyákból jött ki :)

Azért majdnem 30millió gold, 20 legendary (legtöbb lv70 használhatatlan), 7 lila gem, 6 rúna, 6k gyémánt (igaz 10kt elhasználtam), 40nap goblin ésé 50 nap prémium jól mutat :D

Már vége az Én hozzászólásomnak? Mi lesz ez után velünk?!?!

(#145) tyielow


tyielow
aktív tag

Új dungeon update: az eddig fixen 100% dungeonok mostantól oltári szivatásokba torkollik... az összes pocsék variáció amit el tudsz képzelni, megtörténik. Szörnyű... néha kis szerencsével sikerül a teljes 100% clear, mint itt: [link]

Engem nem nyűgöztek ezzel le... és akkor daily quest, ölj le napi 5-öt. Az kb. napi 5 dungival ér fel. Pf.

Az event meg... no comment :) Kiszámoltam, TR10-en ha mindent meg szeretnél venni, 115 ezer diamondba kerül (kb. 220 ezer Forint, apropó nézzük meg a toplistát, ismét milliókat kaszáltak a készítők). Ha a legendary gemeket nem számoljuk, akkor kb. a 60%-a. Mert azt ugye realizáltuk épp ésszel ismét, hogy szimpla, színtiszta játékkal / teljesítménnyel, mindent beleadva is max. 2 fegyver szedhető ki. Nem 3+1.. sőt..
Eddig az artifact volt a plafon. Most azért odadobnak 3 legendary gemet az olajmágnásoknak. A 8 napos eventből 20 perc telt el, de ezek már felvásároltak mindent. Ez minden csak nem fair...ez a 3-ágas event a legundorítóbb mindig. Elkeserítő.

Kellene 1 külön aréna bracket minden liga mellé, ahol az alapján sorol be, hogy ki hány százezer Ft értékű pízt ölt a játékba, és akkor ők boldogíthatnák egymást...

1 valami vígasztal, hogy 2-3 hónap múlva a kutya nem fogja már használni ezeket az itemeket sem, ahogy a dragon event, hordó artifact és társai is csak hébe-hóba láthatók.

Ja, és akkor bejoinolsz 6x100 arénába, 3,8 millióval kitörölheted, mert jelenleg a 4,5M az átlagos elvárás, arról nem beszélve, hogy fel-fel bukkannak 5,5-7M emberkék... és akkor a hero frissítés csak félig jött meg.

:N :( :N :(

[ Szerkesztve ]

YouTube: toty1ka

(#146) skitzoo válasza tyielow (#145) üzenetére


skitzoo
senior tag

Szerintem a Dungeon jobb lett mint volt. Kicsit nehezebb és ennyi. Attól tegnap mi csináltunk 3db 100%ot egymás után.

"Tudod, mi a pokol? Nem tűz és ördögök... nem az, amit gyerekkorunkban tanultunk! Mi magunk építjük a magunk poklát... még életünkben... ahányszor fájdalmat okozunk... ahányszor szenvedést okozunk!"

(#147) tyielow válasza skitzoo (#146) üzenetére


tyielow
aktív tag

Jobb. Hát, izgibb, de jobbnak nem nevezném. Ha eddig voltak dilettáns dungeon leaderek, akkor most 3x annyi lesz.
Az fair, hogy a tükörben nem elég, hogy magatok ellen kell szívni, meg klónzza is valamelyikőtök 600k-s fullos mágusát, háromszor? vagy 4 izom tankot berak? És relicet is használ, természetesen. Esetek felében elvérzünk, az a tapasztalat.
Másik kedvenc, ez:

Elöl 5 gólem tnak, hátulról 2 fire elemental vígan kikap mindenkit. Artifact nem műxik, nem tudzs mögéjük teleportálni kikapni őket. Nincs az a resurrect mennyiség ami elegendő ide. Wipe...
A bossok meg önmagukban erősebbek lettek valamivel. Ha mákod van volt egy jó mérleg a dungi közepén, amúgy azoknál is vért kell hugyozni.

Ja, és pár napja a gem bay is fenomenális:


- Ezeket nem csak én tapasztaltam -

A dungi ettől függetlenül "jó" meg minden... de azért ez kicsit röhej, abban a tükörben sztem nincs balance.
Továbbra is sok múlik a szerencsén. Mit oszt le a pályára, kivel mész, stb.
Nekem is volt pár teljesen sima menetem.. de túlnyomórészt kínszenvedés

YouTube: toty1ka

(#148) stukapi


stukapi
csendes tag

Sziasztok! Egy kis technikai segítségre lenne szükségem. Most készülök fejleszteni a Training roomot. Az arénában gyűjtök a chest-re, szeretnek legalább kettőt a fejlesztett egységeknek. A kérdésem a következő. Ha megveszem a ládát és később nyitom ki, mikor már szintet léptek, akkor az aktuális level-nek megfelelő cuccokat szedhetem ki belőle? Vagy inkább akkor vegyem meg, mikor végeztem a fejlesztésekkel? Köszönöm előre is.

(#149) tyielow válasza stukapi (#148) üzenetére


tyielow
aktív tag

Szia.
Aréna láda egyből kinyílik, az aktuális legnagyobb harcos szinthez igazítja az item levelt. Kell legalább 1 harcos a cél-szinten.

YouTube: toty1ka

(#150) tyielow


tyielow
aktív tag

Új patch, új hero talentek, skinek, dungeon bossok és waypointok. Egyelőre "érdekes", mint mindig :)

Ja, és állítólag átdolgozták az aréna matchmakinget... kíváncsi vagyok.

YouTube: toty1ka

(#151) Croft-21


Croft-21
őstag

Jól megszívtam ezzel az akcióval. Én úgy értelmeztem, hogy ha most megveszem a ládát 700 gyémántért, akkor megkapom a 3 legendary artifactat. Na megvettem, egyet se kaptam. :W

(#152) tyielow válasza Croft-21 (#151) üzenetére


tyielow
aktív tag

... ezt te se gondolhatttad komolyan :))
Anno a Black Friday event alatt lehetett így megszerezni a csigát. Ott nekem asszem 3. ládára beadta.
Most 3 artifact, mégtöbb esély, hogy valamelyik kipotyogjon, nemde?
Hát, ez nekem 4900 diamondba került. Nem hogy artifactot nem adott, de a 7 ládában egyetlen mage ruha volt legendary. l fel is húztam magam... ez már rablás. Átverés. Egy rossz vicc... azt hiszme inkább csak cw-re pakolgatok be, többre nincs kedvem

YouTube: toty1ka

(#153) Croft-21 válasza tyielow (#152) üzenetére


Croft-21
őstag

Szerintem 700 gyémánt egy kicsit sok azért, hogy TALÁN beadja.
Kezd ez a játék is nagyon pay to win lenni. :U

(#154) tyielow válasza Croft-21 (#153) üzenetére


tyielow
aktív tag

TR10-en ezek a bolti dolgok diamondért mindig is irreálisan drágák voltak szvsz (ott 1100 / láda). TR9 még csak-csak.. többek közt ezért is van a klánban 9 kis account, 6-osok, 7-esek. Azokkal iszonyat könnyű diát farmolni, és eventkor lehet bőségesen költekezni. Hozzáteszem ketten lv55-ön is nyitottunk ebből összesen 8 ládát, 0 artifact lett.
Nekem igazából abból van elegem, hogy lejárhatok dungeonözni (ezt is konkrétan farmolni kell nap mint nap), meg gem bayezni ami már agyérgörcs a sok daily task mellett, hiába fejlődök, a végeredmény ugyanaz: mindig lesz előtted több ezer játékos, aki nem "szaros" 4 millával rohangál, hanem 6-7-8 milliókkal és elkeni a szádat amikor csak akarja... arénán a 4,1M csapatom porbafingik... persze TR11-et nem vezették be. A játék kezdetén 6x100-on 2,4M volt a plafon. most 8 Milla. mind 1 bracketben... áh, lószar.

[ Szerkesztve ]

YouTube: toty1ka

(#155) tyielow


tyielow
aktív tag

Aki megunta a HC-t, vagy csak kipróbálna valami hasonlót:
[link] Zero City
[link] American Dad

A 2 játék ugyanarra a hustle castle engine-re épül. A Zero City szinte csak a grafikában tér el, amúgy 90%-ban ugyanaz a játék (gem bay és dungeon nélkül egyelőre)

Az American Dad ugyanolyan szines, a my.com szintén ott is a kiadó. Ott már van 1-2 eltérés, pl. a hősök tekintetében, de még messze nem kiforrott, eléggé early phase-ben van.

Igazából a topik címét átírnám erre a 3 szinte ugyanolyan játékra :D A mechanizmus ugyanaz mindegyiknél..

[ Szerkesztve ]

YouTube: toty1ka

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.