Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Multimédia, életmód, 3D nyomtatás  »  Hp scanjet 3970 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Bazsesz


Bazsesz
őstag

W!

Az lenne a kérdésem, hogy a HP ScanJet 3970-ről kinek mi a wéleménye? Dobok egy linket is!
[L]http://www.hpshop.hu/product.my?idt=1938&cdt=105[/L]

Szeretnék egy ilyent venni, és szeretném megkérdezni, hogy mi a Ti véleményetek, tapasztalatotok a szkennerrel kapcsolatban.

w: Balu

''Játék a szavakkal mintájára Dúd a betűkkel :d Előadja Bazsesz művészúr :)'' by Esmein

(#2) Bazsesz


Bazsesz
őstag

Ne csináljátok már! Senkinek sincs elképzelése, wagy walami ''nekem nem kellene!'' wagy ''überállat, wedd meg!'' elképzelése?

Sajnos szkennerek között nem wagyok nagyon otthon, ezért kérdezném.

w: Balu

''Játék a szavakkal mintájára Dúd a betűkkel :d Előadja Bazsesz művészúr :)'' by Esmein

(#3) Bazsesz


Bazsesz
őstag

w!

Szówal wakon megwettem ezt a szkennert. Nagyon nagy buli, szép, meg minden.

DE! Wan egy kis problémám. Miwel még életemben először szkennereltem, így történtek kisebb problémák. Szówal a kép egy kicsit nem a walóságos lett. Nem olyan, mint amilyent beraktam, hanem egy kicsit színtelenebb. Ez miért lehet? Beállítottam, hogy több millió szín legyen a színmélység, de hát akor is. A tesztképet azért nem rakom be, mert elég idétlen lett, de ha nagyon muszály, akkor persze beteszem.

Köszi!

w: Balu

''Játék a szavakkal mintájára Dúd a betűkkel :d Előadja Bazsesz művészúr :)'' by Esmein

(#4) pilóta válasza Bazsesz (#3) üzenetére


pilóta
nagyúr

Hát a konkrét típust nem ismerem, nekem 6300C van, ami két kategóriával feljebbi. Ehhez a HP Precisionscan Pro nevű progi van, amiben lehet állítani, hogy milyen legyen a kép. A tiedhez is ezt adták? Ha igen, akkor a felső menüben a ''Tools'' pont alatt kapcsolj be mindent, és már állíthatod is, hogy milyen legyen: világos-sötét-közép, színes-színtelen, éles-homályos stb. stb.

Aki él és nem boldog, az téved!

(#5) Bazsesz


Bazsesz
őstag

Nekem is azt a precisionscan pro-t adtak. Akkor megnézem, hogy mi wan. Nemsokára jelentkezek.

w: Balu

''Játék a szavakkal mintájára Dúd a betűkkel :d Előadja Bazsesz művészúr :)'' by Esmein

(#6) Bazsesz


Bazsesz
őstag

Juhhé!

Köszi, most már wiszi rendesen.

Amúgy szerintem tud mindent, amire nekem kellene, sőt, még többet is tud. Pölö diát és negatíwot a büdös életbe nem fogok szkennerelni saját magamtól, de azért nagyon maszek, hogy wan ilyenje. Meg ez wolt az egyetlen szkenner, amit el tudtak hozni!

A PrecisionScan nekem magyar nyelwű (hála az istennek), így egy kicsit másképp ment a dolog.

Mégegyszer köszi szépen!

w: Balu

''Játék a szavakkal mintájára Dúd a betűkkel :d Előadja Bazsesz művészúr :)'' by Esmein

(#7) pilóta válasza Bazsesz (#6) üzenetére


pilóta
nagyúr

Nincs mit. Használd egészséggel...

Ja! Az enyémen van egy állítás, amit telepítéskor kérdez, mégpedig, hogy állíndóan üzemkész legyen, vagy csak ha épp használni akarod. Az első esetben a beállított időben állandóan üzemkész (vagyis nem tököl sokat scannelés előtt a bemelegedéssel), a második esetben alszik, és csak akkor melegíti a lámpát, ha éppen scannelni akarsz. Nálam az első állapot van, reggel 9-től délután 5-ig van állandó bekapcsolt állapotban (céges). Ennek az a hátránya, hogy hamarabb meghal a lámpa. Bár nekem 3 és fél éve megy, de már kicsit mintha kékes lenne a scannelés. Ez a lámpahalál első jele. Bár én több ezer képet bescanneltem már vele, lehet hogy ez is közrejátszik...
Szóval ha sokáig akarod használni, de naponta csak néhányszor kell, akkor érdemes a pihentetős verziót választani.

Aki él és nem boldog, az téved!

(#8) Bazsesz válasza pilóta (#7) üzenetére


Bazsesz
őstag

Huh, hallod, olyan lázban égtem, hogy nem emléxek a telepítés mozzanataira. De azt tudom, hogy minden szkennereléskor izzítja a pilácsot benne. Nem lesz wele olyan túl sok minden szkennerelwe. Pölö karácsonyig nem is lesz wele, mert elwileg arra kaptam, csak ma kipróbálhattam, hogy ha esetleg nem műxik, akkor a 3 napos cseregariba egy újat.

Eddig annyira jutottam el, hogy nagyon ott wan a szeren, maszekul szkennerel. Tettszik, ahogy a fedélen lehet látni, hogy hol tart a lámpa, Meg tettszik, ahogy egyáltalán szkennel. Majd sötétbe fog jól mutatni, remélem. :))

Szówal addig is gyűjtöm, hogy miket fogok belökni wele.

w: Balu

''Játék a szavakkal mintájára Dúd a betűkkel :d Előadja Bazsesz művészúr :)'' by Esmein

Útvonal

Fórumok  »  Multimédia, életmód, 3D nyomtatás  »  Hp scanjet 3970 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.