Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Golden9


Golden9
addikt

A kíváncsi emberek korán halnak? :F Kezdek félni. :(((
Hová tűnt, a "Jelentsd a csalókat" topik?

[ Szerkesztve ]

[ Szeretkezve ]

(#2) TomPack válasza Golden9 (#1) üzenetére


TomPack
őstag

Nekem sem működik! Tegnap este akartam egy jót olvasgatni.
Mi lett vele?

(#3) Golden9 válasza TomPack (#2) üzenetére


Golden9
addikt

Több tippem is van, de egyiket se merem leírni :( . Sötét dolgok ezek, nagyon sötétek. :(((

[ Szeretkezve ]

(#4) SyMbioTe válasza Golden9 (#3) üzenetére

Valahova írt Kalandor egy választ, de már nem találom: Röviden, át lesznek alakítvan, vissza fog kerülni, lesz olyna is elvileg, amit mindenki láthat és kereshet is benne, kicsit szeparálva lesz, ha jól értelmeztem.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#5) TomPack válasza Golden9 (#3) üzenetére


TomPack
őstag

Szerintem nyugodtan leírhatod!

(#6) 8th


8th
addikt

Baromság volt törölni. :((( Rendesen szar irányba mennek a dolgok itt a ph-n. Majd gépről kifejtem miért a franc se fog kétezer karaktert mobilon bepötyögni...

(#7) Golden9 válasza SyMbioTe (#4) üzenetére


Golden9
addikt

Azért nem találod, mert a "Hová tűnt, a "Jelentsd a csalókat" topik?"-ban írta le, ami törölve lett. :(((
Ez meg a " Hová tűnt a " Hová tűnt, a "Jelentsd a csalókat" topik?"?", ami a " Hová tűnt, a "Jelentsd a csalókat" topik?" eltűnésének rejtélyét lenne hívatott kideríteni.
Világos? :) :U

(#5) TomPack - Ha megtenném, nagyképűnek, és paranoiásnak tűnnék :B . Nektek kell a végére járni, csak ne legyen baj belőle. :(

[ Szerkesztve ]

[ Szeretkezve ]

(#8) SyMbioTe válasza Golden9 (#7) üzenetére

Áhá, így már értem :DDD

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#9) BlackPriest


BlackPriest
őstag

én használtam bármilyen privát online üzletkötés előtt, írtam is, ha átvertek, meg is kerestek onnan más károsultak, remélem tényleg átalakul és nem szűnik meg

Bogár nélkül lehet élni, de minek?!_______________________________________________ Elnézést, hogy nem illik bele a véleményem a világképedbe.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.