Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) hajbel


hajbel
addikt

Kíváncsi leszek a tesztekre, a Melomania 1+ nem győzött meg annak idején. A Lypertek Tevi sokkal jobb vétel volt.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#2) Predatorr


Predatorr
őstag

Mennyi is az annyi? mármint a „losless”-nek marketingelt audio. Samu buds 2 pro is csak egy CD minőségének harmadára képes, 500kb/s körül.

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#3) <Adamsky> válasza Predatorr (#2) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Elvileg (ezt olvastam nemrég) az aptX Lossless 1Mbps-t tud (szemben mondjuk az LDAC max. 990kbps-el). Ugyan a veszteségmentes CD minőséghez 1.4Mbps kellene, de a Qualcomm valamilyen veszteségmentes tömörítést használ (kb. mint a flac), így "beleférnek" az 1Mbps-be. Szóval papíron tudja.
Más kérdés, hogy a gyakorlatban mennyiszer kell majd alacsonyabb átvitelre váltania ahhoz, hogy ne szakadozzon az átvitel.
Meg aztán ott van a támogatott eszközök - igen szűkös - listája. Szifon, Samsung telefonok eleve kiesnek ...

(#4) Phülöp válasza hajbel (#1) üzenetére


Phülöp
addikt

Pontosan ezt akartam írni, szóról szóra.
Mostanában gondolkodtam el a Tevi cseréjén, akksiban nem túl erős ennyi év után.
Idővel mindkét darab kettévált az illesztésnél, de egy-egy csepp pillanatragasztó megoldotta, és azóta is bírja.
Azért ránézek erre is, mégiscsak Cambridge Audio...

[ Szerkesztve ]

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#5) kchris78


kchris78
veterán

Én arra leszek kíváncsi hogy ennek a sok embernek akinek ott van egy ilyen a fülében hogy alakul a hallása majd 10-20-30 év mulva... Tinnitus stb. Azt nem reklámozza senki hogy mekkora a kockázat.

[ Szerkesztve ]

(#6) vicze válasza kchris78 (#5) üzenetére


vicze
félisten

Kösz az aggódást, de 20 év után is lényegesen jobb mint az átlag. A kockázat 0, azaz pont annyi mint bármi mással.
Nyilván vannak egyéni esetek egészségügyi problémákkal, de az a kivétel nem a norma.

(#7) Phülöp válasza kchris78 (#5) üzenetére


Phülöp
addikt

Kösz az aggódást, de 30+, ipari környezetben, gépzajban eltöltött év után ezen már nem múlik semmi.

[ Szerkesztve ]

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#8) polo493


polo493
tag

de ha tuja ,ehhez milyen szolgáltatást érdemes használni mert gondolom a youtube music nem stúdió minőség tidal prémium havi 5e vagy mennyi,mert aki ennyiért veszi a fülest az nem hiszem hogy töltögeti a tolóra a zenéit mai időkben

a buds 3 pro mikor jöhet?

[ Szerkesztve ]

(#9) Jozsó


Jozsó
tag

Tidal 1790/hó, ami most a hifi, de mintha nemsokára ez a fullos verzió ára lenne. Bár (valószínű az én hibám) de még elég komoly fejhallgatóval sem érzem azt a mindent elsöprő különbséget.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.