Hirdetés

2024. szeptember 15., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1001) modflow válasza VanAzAPénz (#1000) üzenetére


modflow
veterán

Egy linket tudsz adni arra?

(#1002) VanAzAPénz válasza modflow (#1001) üzenetére


VanAzAPénz
tag

Persze : Link .
A kép annyiból csalóka hogy nem egész az üveg, hanem a vaku, stb szenzoroknál ki van vágva.
Ilyenen is gondolkoztam : link , sokkal vagányabb, de ott parás ha nem jól teszem oda akkor hülyén is néz ki, meg lehet belelóg a lencsébe :).

(#1003) modflow válasza VanAzAPénz (#1002) üzenetére


modflow
veterán

Köszi, utóbbi talán van is nekem.

(#1004) Albigator


Albigator
őstag

(#999) F-ECT$ válasza Albigator (#998)

Hát nem gondolom..

Előző telómon (OP 7T Pro) 2X nyomtam meg a bekapcsoló gombot. Akkor jött be a kamera.
Itt a hanglefelé 2X, még ezt szoknom kell..

Nem tudom hol lehet ezeket állítani, vagyis csak a hang le gombot találtam..

Pedig jó lenne külön még beállítani a zseblámpa elérését is. Ha tehetném akkor megint ki/ bekapcsra állítanám a kamerát és hang le-re a zseblámpát pl..

OnePlusnál a lámpára teljesen mást használtam. Ott lezárt képernyőre lehetett programozni betőket (O, V, S, Z stb) és ahhoz funkciót társítani, amire megnyílt kamera, Vaku stb.
Ezt hiányolom.

Másik:

Navigációs gombokhoz nem lehet állítani bizonyos műveleteket?

Pl nekem a középső "gomb" -kezdőképernyő - dupla koppra volt állítva, hogy lezárjon.. Ez is olyan régi megszokás 7 éve használom (OP 5, OP 7T Pro) hogy most nagyon fura, hogy azzal nem tudom lezárni a kijelzőt. :D

[ Szerkesztve ]

(#1005) VanAzAPénz válasza Albigator (#1004) üzenetére


VanAzAPénz
tag

Utóbbihoz tudok így hiretelen hozzászólni.
Ahogy én tudom és nekem is hiányzik, szintén zenész OP user voltam/vagyok itt a launcher miatt ez nem megy.
A rendszer alap ,megoldásai között widget-ként lehet kitenni a zárolást :(.
Vannak ugyan ilyen progik Play áruházban, de kakit sem érnek, legalábbis amit én találtam. Mondjuk én tudtam mit vállalok , van Samum is S szériából, a rendszer ég és föld.

(#1006) jézusom válasza Albigator (#980) üzenetére


jézusom
addikt

Nem kell állandóan a 100 wattosra tenni! Csak akkor töltöm azzal, ha nagyon gyorsan kell pumpálni az akksit, mert sietek valahova, vagy éjjel elfelejtettem. Egyébként éjszakára egy régebbi lassú töltőt használok, 10-20 watt bőven feltölti reggelre :)

(#1007) jézusom válasza modflow (#993) üzenetére


jézusom
addikt

Honor mw2-ben van NFC, de akkor se lehet fizetni vele. Ahhoz egy kicsit több kell.

(#1008) Albigator válasza VanAzAPénz (#1002) üzenetére


Albigator
őstag

Na rendeltem egy ilyet ami neked van.. :R

Biztos ami biztos.

Első nő akinek odaadtam a kezébe a telót, első lépése volt h jól összetaperolta a kamera szigetet teljesen.
Aztán meg törölgette a polójába.. :D

(#1005) VanAzAPénz

Na widget is valami. Odaraktam a középső gomb fölé.

[ Szerkesztve ]

(#1009) modflow


modflow
veterán

Azt hol lehet beállítani, hogy a középső gombot megnyomva a Google lens induljon el?

(#1010) nessh


nessh
tag

Mobiladatból kinek mennyit használ az "Android OS"?

(#1011) modflow válasza modflow (#1009) üzenetére


modflow
veterán

A fő képernyőt jobbra húzva bejött ilyen Google hírek, stb.
Eltűntettem. :D
Hogyan jön vissza?

(#1012) koboldozat válasza modflow (#1011) üzenetére


koboldozat
senior tag

:W
Főképernyő beállítások ----Google Discover :R

The my Best phone: SE K750i, SE C905, Nokia 808 PV White, Samsung K Zoom Black, Nokia Lumia 1020 White, Huawei P20 Pro Twilight, Huawei P30 Pro Ice Crystal blue, Honor Magic 5 Pro

(#1013) Vikthor


Vikthor
nagyúr

A notch-ot el lehet tüntetni mint a P30 Pro esetében, hogy ott lesz egy fekete csík felül?

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#1014) jézusom válasza Vikthor (#1013) üzenetére


jézusom
addikt

Srácok ezt miért dobálja fel állandóan? Vélhetőleg az acrhez tartozik.

(#1015) VanAzAPénz válasza jézusom (#1014) üzenetére


VanAzAPénz
tag

Mert ez az alapértelmezett nyelve.
Nálam is csinálta, 1 nap alatt meguntam, meg amúgy sem hsználtam úgyhogy letöröltem :).

(#1016) jézusom válasza VanAzAPénz (#1015) üzenetére


jézusom
addikt

Oké, de letölteném jogy megnyugodjon, de csak karikázik. Ki is fizetném ha megoldaná.

(#1017) VanAzAPénz válasza jézusom (#1016) üzenetére


VanAzAPénz
tag

Ezért is írtam hogy én meguntam és inkább eltávolítottam az alkamazást ami a : Voice Access .
Bármikor újra lehet rakni a Play Áruházból, sőt azt sem tartom kizártnak hogy lehet akkor megjavul, nem tudom.
Vagy mivel ez is 1 package, valszeg elég 1 másik ilyen progit letölteni ideiglenesen pl : Live Transcribe , majd azon keresztül letölteni az Angol nyelvi csomagot.

(#1018) vlesi69


vlesi69
őstag

Tudnátok segíteni! A kollégám hívott hogy a felesége beüzemelte a telefont, / Honor Magic 6 Lite a felület ugyan az /, kezdésnél véletlenül a Yahoot pipálta ki keresőnek, és a Googlet szerette volna. Hol lehetne átállítani guglira mert az istennek sem találtam.

(#1019) yodee_


yodee_
őstag

Sziasztok! Gondolkodom vezeték nélküli töltő állványon. Kinek melyik vált be? Gyors töltéshez nem ragaszkodom, sőt... 15-20w körül lenne a legjobb. Valamit powerbank-ot is kellene vennem mert a jelenlegi csak egyszer tudja feltölteni. Tudnátok ajánlani minőségi cuccot? Gyári honor állvány lenne a legjobb csak nincs tapasztalatom velük.

Honor Magic 6 Pro | Lenovo Thinkpad X280 | Lenovo Thinkcentre M920s

(#1020) Vikthor


Vikthor
nagyúr

Hogy lehet egy foldert kitörölni a kèpernyöröl?

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#1021) Vikthor válasza Vikthor (#1020) üzenetére


Vikthor
nagyúr

Illetve, hogy lehet elérni azt, hogy a mappa ne legyen szürke hátterű és csak a benne lévő appok ikonjai legyenek láthatóak?

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#1022) vlesi69 válasza yodee_ (#1019) üzenetére


vlesi69
őstag

Power bank Varta 20000 mah és tudja a vezetéknélküli töltést is, és egy Baseus 30000 mah 22.5 wattal tölt ez a kettő van nekem de rengeteg a választék, vezeték nélküli töltőm egy Ikeás van, meg most vettem egyett az Acer Shopban Boost 3 in1, 15 wattal tölt plusz órát és fülest is tölti, most akciós 4890 ft.

(#1023) kory24


kory24
őstag

Sziasztok!

Milyen autós tartót használtok/ajánlotok?

(#1024) modflow válasza modflow (#1009) üzenetére


modflow
veterán

Azt hol lehet beállítani, hogy a középső gombot megnyomva a Google lens induljon el, ne a Gemini?

Olyan jó volt, amikor megnyomtam középső gombot és tudtam azonnal szöveget fordítani a kijelzőn...

(#1025) jézusom válasza modflow (#1024) üzenetére


jézusom
addikt

Milyen középső gomb? :F

(#1026) CzGabesz64


CzGabesz64
csendes tag

Üdvözlők mindenkit!
Én is szeretnék egy ilyen telefont vásárolni, P40 pro ról váltanék
Az lenne a kérdésem kamerában mennyire éri meg és hogy valaki vásárolt e a PROGSM től?

(#1027) jézusom válasza CzGabesz64 (#1026) üzenetére


jézusom
addikt

Szerintem kamerában a p40pro is jó, de ezen van google, az nem mindegy.

(#1028) CzGabesz64


CzGabesz64
csendes tag

Igen, nekem is ez a problémám. Egyre többször találkozom a google hiányával, nem lehet minden problémát megkerülni.

(#1029) Comic válasza CzGabesz64 (#1028) üzenetére


Comic
aktív tag

Zoomban kb egy súlycsoport. Ha tudsz fotózni, akkor előre lépsz...nagyot!
Ha nem vagy szakavatott fotós, akkor perspektíva függő. Szerintem összességében egyértelműen fejlődés.
Nekem Mate 50 Pro után is látványosan jó döntés volt!

Ugyani tt Mate 50 Pro eladó :B

(#1030) CzGabesz64


CzGabesz64
csendes tag

Évek óta fotózom DSLR, Milcel, de ez van mindig nálam. Valaki ismeri a PROGSM -et
mert árban jó csak nem tudom mennyire megbízható és hogy eredeti termékeket forgalmaz e ?

(#1031) koboldozat válasza CzGabesz64 (#1030) üzenetére


koboldozat
senior tag

Ilyen értékű telefont kicsit komolyabb helyről vennék, a garancia végett.

The my Best phone: SE K750i, SE C905, Nokia 808 PV White, Samsung K Zoom Black, Nokia Lumia 1020 White, Huawei P20 Pro Twilight, Huawei P30 Pro Ice Crystal blue, Honor Magic 5 Pro

(#1032) Gabesz77


Gabesz77
senior tag

Sziasztok!

Magis OS-ben programozható a bekapcsoló gomb, mint OneUI-ban, hogy pl dupla kattintásra megnyit egy tetszőleges alkalmazást?

Guns n' Roses, 2023. július 19.

(#1033) Sgr_A válasza Gabesz77 (#1032) üzenetére


Sgr_A
addikt

Nem

Magic 6 pro, Huawei watch Gt4, iPad Air5 M1,

(#1034) modflow


modflow
veterán

Senki se tudja, hogy lehet azt elhozni, hogy ha böngészőben nézek mondjuk egy szlovák oldalt, akkor ha megnyomom a középső navigációs gombot, akkor elinduljon a Google lens és lefordítsa ami éppen a kijelzőn van?

Honor 20 Pro-t simán ment.
Een meg ez a Gemini semmire se jó. :(

(#1035) koboldozat válasza modflow (#1034) üzenetére


koboldozat
senior tag

Nincs ilyen.

The my Best phone: SE K750i, SE C905, Nokia 808 PV White, Samsung K Zoom Black, Nokia Lumia 1020 White, Huawei P20 Pro Twilight, Huawei P30 Pro Ice Crystal blue, Honor Magic 5 Pro

(#1036) Vikthor válasza modflow (#1034) üzenetére


Vikthor
nagyúr

Használj Chrome böngészők és ott van benne a Google Translate, tökéletesen működik.

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#1037) modflow válasza koboldozat (#1035) üzenetére


modflow
veterán

Szomorú, nagy AI és visszafejlődik... :(

(#1038) yodee_ válasza modflow (#1037) üzenetére


yodee_
őstag

Milyen böngészőről beszélünk?

Honor Magic 6 Pro | Lenovo Thinkpad X280 | Lenovo Thinkcentre M920s

(#1039) modflow válasza yodee_ (#1038) üzenetére


modflow
veterán

Ne idegesítsetek már!
Tök mindegy mi fut a telefonon, Honor 20 Pro-n ha megnyomtam a középső navigációs gombot, akkor elindult a Google lens és lefordítsa ami éppen a kijelzőn volt. Bármit! Ha angol pdf volt éppen akkor azt, nem böngésző függő.

[ Szerkesztve ]

(#1040) koboldozat válasza modflow (#1039) üzenetére


koboldozat
senior tag

Na akkor felejtsd el mert itt nincs ilyen.

The my Best phone: SE K750i, SE C905, Nokia 808 PV White, Samsung K Zoom Black, Nokia Lumia 1020 White, Huawei P20 Pro Twilight, Huawei P30 Pro Ice Crystal blue, Honor Magic 5 Pro

(#1041) yodee_ válasza modflow (#1039) üzenetére


yodee_
őstag

Ilyen tudtommal sincs. De bármilyen szöveget kijelölsz akkor feljön az opció hogy fordítsa le.

Honor Magic 6 Pro | Lenovo Thinkpad X280 | Lenovo Thinkcentre M920s

(#1042) a.t.t.i.


a.t.t.i.
senior tag

Tudtok olyan helyet Pesten ahol hozott 3d fóliát féltesz ék? A bevalt emberem nem vállalta.

(#1043) zoli8814 válasza a.t.t.i. (#1042) üzenetére


zoli8814
aktív tag

Miért nem rakatsz a spigenben? Best

Xiaomi 14 Ultra

(#1044) koboldozat válasza a.t.t.i. (#1042) üzenetére


koboldozat
senior tag

Miért nem rakod fel te magad?

The my Best phone: SE K750i, SE C905, Nokia 808 PV White, Samsung K Zoom Black, Nokia Lumia 1020 White, Huawei P20 Pro Twilight, Huawei P30 Pro Ice Crystal blue, Honor Magic 5 Pro

(#1045) Peter.70


Peter.70
addikt

Sziasztok,
tokot és kijelző védőt ( fólia , üveg ) honnan érdemes rendelni a telefonhoz?

(#1046) koboldozat válasza Peter.70 (#1045) üzenetére


koboldozat
senior tag

AliExpress tele van.

The my Best phone: SE K750i, SE C905, Nokia 808 PV White, Samsung K Zoom Black, Nokia Lumia 1020 White, Huawei P20 Pro Twilight, Huawei P30 Pro Ice Crystal blue, Honor Magic 5 Pro

(#1047) a.t.t.i. válasza zoli8814 (#1043) üzenetére


a.t.t.i.
senior tag

Mert már megvan a fólia,ás nem spigen áru volt temuról.

(#1048) a.t.t.i. válasza koboldozat (#1044) üzenetére


a.t.t.i.
senior tag

3D-t még nem raktam,nem akarom elbaszni,ez is majd 3000ft volt.

(#1049) koboldozat válasza a.t.t.i. (#1048) üzenetére


koboldozat
senior tag

Nem nagy valami amúgy 😉

The my Best phone: SE K750i, SE C905, Nokia 808 PV White, Samsung K Zoom Black, Nokia Lumia 1020 White, Huawei P20 Pro Twilight, Huawei P30 Pro Ice Crystal blue, Honor Magic 5 Pro

(#1050) EgySrac


EgySrac
tag

Sziasztok!
Videokeszites után van arra valamilyen mód, hogy megvaltoztassam a videóban a fókuszt? :R

Hirdetés

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.